Opinie o Aptel Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Adam Pawlak w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Aptel Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Adam Pawlak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Aptel Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Adam Pawlak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aptel Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Adam Pawlak w Białystok

Czy firma Aptel Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Adam Pawlak kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Michał Kozyra Nowy wpis

[Zaznaczam, że nie jestem pracodawcą, on pewnie nie powie tego wprost, albo ma inne zdanie] Zapłata na danym stanowisku powinna być uzależniona NIE OD PŁCI, a od WYDAJNOŚCI. Ta wydajność uzależniona jest od charakteru, doświadczenia, sumienności, fachowości, motywacji, determinacji i tak dalej. Nie można oczekiwać, że ktoś zapłaci [przykładowo] leniwej i niedoświadczonej kobiecie tyle samo, co [przykładowo] sumiennemu i doświadczonemu mężczyźnie, tylko z tego powodu, że ta pierwsza ma w majtkach inne organy płciowe. Oczywiście, może być sytuacja dokładnie odwrotna: doświadczona i sumienna kobieta i leniwy mężczyzna. Także państwa pytanie jest nonsensem. No chyba, że chodzi o to, aby kobiety z góry traktować jak osoby specjalnej troski, które nie są w stanie wypracować zysku na normalnych zasadach.

Ezo Nowy wpis

Podczas rekrutacji pada wiele pytań, między innymi o sytuację prywatną. Rzeczywisty zakres obowiązków zupełnie inny niż omawiany podczas rozmowy. Po zwróceniu na to uwagi odwracanie kota ogonem i zrzucanie winy za w/w rozbieżności na kandydata i ogólnie wszystkich (tylko nie rekrutera) Płaca niska, ale stałe godziny. Nie polecam na początek kariery lub dla doświadczonych pracowników, ale uważam że to dobre miejsce dla tych którym zostało kilka lat do emerytury.

wow Nowy wpis

@Były pracownik czyli po odbyciu okresu próbnego pensja wzrasta max o 300 zł ?

Praca w firmie aptel nie nauczyła mnie zbyt dużo , zawodowego :) natomiast z takim zachowaniem "ojca dyrektora" spotkałem się chyba po raz pierwszy :) rekrutacja przez zewnętrzna firmę i kilka etapów a na koniec najniższa przez 3 miesiące potem obiecany bonus to najniższa plus od 100-300 zł po nowym roku najniższa idzie w gore czyli ty dostajesz mniej bonusu :P rozmowy z panem Wojciechem ala ojcem dyrektorem nie są zbyt miłe jeżeli nie jesteś jego koleżką , o urlopie można pomarzyć o takim 2 tygodniowym - oczywiście na papierku dostaniesz , ale no wiadomo :P . Atmosfera w firmie jest średnia a raczej dość kiepska kiepskie żarciki ploteczki i doczepki innych , wiadomości do pracowników na gg typu "motywacyjne gadki " albo dekrety ojca dyrektora wcale nie poprawiają tego :) jezeli chcesz zarabiać najniższa albo masz kredyt i spłacać go 30 lat o ile wcześniej nie zaczniesz mieszkać w Choroszczy ( z powodu atmosfery i żarcików za plecami i innych fajnych spraw) to tak wyplata jest na czas , i praca jest stała i godziny są ok .

Aplikowałeś do firmy Aptel Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Adam Pawlak? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Ole

Rekrutacje prowadzi firma zewnętrzna, która nie wie na czym polega praca lub też świadomie wprowadza w błąd. Trudno stwierdzić, faktem jest to, że odpowiada ona za szkolenie wprowadzające więc jej intencje i motywacja budzi uzasadnione wątpliwości. Zaletą jest jedynie czas pracy, czyli stałe godziny. Nie przynosisz pracy do domu, w teorii. Klienci w większości również zdają sobie z tego sprawę rzadko zdarzają się awantury o to, że nie mogą się dodzwonić. Sedno: towar jest taki, jak jego cena. Jeśli uważasz, że klient kupi wszystko jeśli tylko odpowiednio obniżysz cenę to jest to praca dla Ciebie. Jeśli masz doświadczenie w handlu lub zdarzyło Ci się podnosić kwalifikacje w przeciągu ostatnich 2-3 lat to tak podejście handlowców do klienta, jak i "menadżera" do podwładnych będzie szokiem, szczególnie poziom kontroli i inwigilacji.

Nie polecam, ludzie odchodzą, szef obiecuje większe zarobki, a potem okazuje się że są mniejsze, ucina z wypłaty za urlop. Urlop jest pod przymusem. Pracownicy są traktowani jak byle co. Szkoda traci swój czas na taką firmę.

Zostaw merytoryczną opinię o Aptel Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Adam Pawlak - Białystok

• Jak się pracuje w Aptel Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Adam Pawlak?

Zobacz opinie na temat firmy Aptel Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Adam Pawlak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Aptel Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Adam Pawlak
  • Produkcyjna 106B