Opinie o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

Hoge mierde

Na kierowce na silosy najpierw kieruja Cie do smierdzacych bungali w Hooge Mierde a pozniej na kurs vca.jak zdasz to jedziesz do Terneuzen na kolejna smierdzaca chate.Jak lubisz pic i mieszkac w chlewie to mozesz jechac.

Szambelan

Ktoś się wyprowadza, zostawia (usunięte przez administratora) zazwyczaj jest tak że szacują koszta ogarnięcia i posprzatania lokum i taki delikwent otrzymuje maila z kosztami. Płaci. Wprowadzasz się potem na takie lokum a tam dalej (usunięte przez administratora) Biorą pieniądze i nie sprzataja.

Rado

Ubezpieczenie mają odplatne jak wszedzie, podstawowy pakiet, ale wychodzi taniej niz ubezpieczyc sie samemu . ja sobie załatwilem zwrot za pol roku.Zalapalem sie na cala kwote wiec mnie to nic nie kosztowalo. We wrzesniu chce wrocic, a teraz pora na wakacje z rodzina :)

kugo

Omijac te agencje. Zakwaterowanie ponizej poziomu na wszystkich lokacjach Axela

Bobik

Zakwaterowania to dno.Praca jak praca ale wraca sie do syfu wiec jak ktos chce moze przyjechac.

Witam jest oferta spawacza TIG w Hoogerheide, czy ktoś może się wypowiedzieć jakie warunki na kwaterach? bo wiadomo jedzie się do pracy aby pracować natomiast jak z kwaterami? Pozdrawiam

Order picker

jak po maśle ! kilka godzin po przesłaniu cv dostałem telefon z kilkoma ofertami do wyboru, odesłałam dokumenty , zadano mi kilka prostych pytań po angielsku i od razu dostałem pracę ! szczerze polecam ! zero czekania i stresu , pełen profesjonalizm !

głownie o pracę , którą dotychczas wykonywałem i trochę o sobie

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
To ms

(usunięte przez administratora)Omijać szerokim lukiem

Fan
@To ms

Trochę jest nie zrozumiały przekaz :) ale można się domyślać że nie jest dobrze ;)

Dominika
@Fan

Częściowo należy się z Tobą zgodzić - przekaz zawarty w komentarzu użytkownika @To ms jest całkowicie niezrozumiały. Jednakże na jego podstawie nie powinieneś twierdzić, iż w Axell Polska nie dzieje się dobrze. A planowałeś może znalezienie pracy poprzez tę agencję? Jeśli tak, to odsyłam Cię tu: https://workataxell.nl/?page_id=5014 Na tej stronie znajdziesz wiele ciekawych ofert pracy - na pewno znajdziesz tę odpowiednią dla siebie. Spróbujesz zatem?

Damian

Praca 23:30 do końca paczek 3-4max ,dojazd godzine w jedną strone. Wypłata max 200e uwaga na Solarisy tworzą je raczej pod wpływem jakiś psychodelików nikt przy zdrowych zmysłach by nie wymyślił tylu specjalistycznych nazw dla kwot potrącanych z tygodni owki a patrząc ci w oczy zapewnial ze Solaris jest ok po czym dostawales 3-4 razy w tygodniu maile od Łukasza Górnego z Solarisami bądź z zeszłych tyg. lub z korektami korekt itp. Uwaga na Łukasza Górnego kordynatora UPS okrada na godzinach i mataczy że sprawdzi po czym unika kontaktów. Ja pracowałem od 44-48tyg. UPS Eindhoven do dziś zalegają mi za Niedzielę 8:30min. I wakacyjne urlop. Naszczeście mam screenshot y SMS gdzie Łukasz górny okłamuje Mnie w sprawie wynagrodzenia jak i maile.sprawe skierowałem już do związków . Pozdrawiam i odradzam

@Damian

Szanowny Panie Damianie, przykro nam z powodu Pańskich odczuć. Proszę skontaktować się z naszym holenderskim biurem - numer +31 13 507 5440. W trakcie rozmowy poza informacjami, które Pan opisał proszę podać także nazwisko. Otrzymałem zapewnienie, że nasze holenderskie biuro postara się Panu pomóc.

Byłem to wiem
@Axell Employment (Bartosz)

Nie dzwoń, naciągnąć Cię na dodatkowe koszta, zanim się dogadasz to już stracisz 50 zł, a jak nie pomoże i znowu będzie trzeba dzwonić. Każdy pracownik biura jest ziemnianinem i powinien wiedzieć co jest fer. Nie czym drugiemu co sam byś nie chciał zioommm. Ale z tymi związkami to spoko trzeba tak robić w wyjątkowych sytuacjach

zorro
@Axell Employment (Bartosz)

Lepiej sie nie ujawniac;) niby pomoga ... ale wszyscy o wszystkim beda wiedziec tak tam wszystko dziala. Powiedza kto na kogo cos powiedzial hehe

Anonymouse

Szczerze odradzam pracę przez to biuro szczególnie przez firmę syncreon Dell w pierwszym tygodniu pracowałem aż 3 godziny w kolejnym tygodniu bez jakiegokolwiek przeszkolenia i poznania z obowiazkami teamlider stwierdził że jestem 2 dni i powinienem wiedzieć w dniu dzisiejszym zostałem zwolniony z 9 euro na koncie jakie mi przelali za 3 godziny pracy nie polecam generalnie nie ma godzin i za zakwaterowanie biorą 100€ tygodniowo zostawiając człowieka na lodzie jak przyjadę do Polski to pójdę z tym do gazety i do telewizji

Jestem zadowolona z firmy tylko jeden minus jest. O tej porze roku zimno na domku grzejniki są letnie a ja pokój muszę dogrzewac suszarka. Internet I lokalizacja tez szału nie robi.

@Anonim

Szanowna Pani, dziękuję za komentarz. Czy poinformowała Pani o kwestii ogrzewania lokalnego Hausmajstra? W razie jakichkolwiek problemów proszę o przesłanie wiadomości mailowej na adres jobs@axell.pl i o dołączenie informacji takich jak: nazwa lokacji, numer domku. Odnośnie pozostałych uwag, oczywiście przekażę je do odpowiednich osób.

asz
@Axell Employment (Bartosz)

internet to porazka od czasu jak u was pracowalem czyli 5 lat temu i nic sie nie zmienilo...typowa propagandowa gadka aby poprawic zalosny wizerunek tej pseudo-agencji...za 20 lat nic z internetem nie zrobicie bo po prostu macie gdzies pracownikow...ot cala prawda

hoss

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zamknć agencje

@hoss

Dzień dobry. Przykro nam z powodu Pańskich odczuć. Niestety trudno nam reagować dopóki nie dowiemy się o konkretnych powodach wyrażanych opinii. Jeśli to możliwe, proszę o przesłanie wiadomości mailowej na skrzynkę jobs@axell.pl z opisem sytuacji, które okazały się dla Pana problematyczne. Jeśli preferuje Pan kontakt telefoniczny, proszę o przesłanie drogą mailową numeru, pod którym moglibyśmy się z Panem skontaktować w tej sprawie.

asz
@Axell Employment (Bartosz)

typowa propagandowa gadka-udac ze nie wie o co chodzi...o ta patologie co zatrudniacie do pracy ale jeszcze troche i sami bedziecie pracowac dla tej waszej zjeb...j agencji...Normalni ludzie uciekaja z holandi do belgi,francji,szwecji a patologia bez przyszlosci zostanie i dobze

Reżyser Kina Akcji

Pracował ktoś w Eindhoven w ups? Jak lokacja?

Paulina
@Reżyser Kina Akcji

Dopiero planujesz aplikować do firmy, czy masz już za sobą rekrutację? Rozumiem, że chcesz skorzystać z usług pośrednictwa pracy świadczonych przez firmę Axell Polska - a wiesz może, czy firma zapewnia transport do pracy? Czy organizuje także zakwaterowanie? Napisz proszę, czy w ogłoszeniu wspominano o konieczności porozumiewania się w języku obcym.

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy pracuje ktoś przy ,,wycinaniu detali z wełny mineralnej'' jak z godzinami pracy jest i jakie są warunki zakwaterowania? Z góry dzięki za pomoc.

Michal Mista

Kto kolwiek swiadomy jedzie na Hooogemierde mogl by jednoczesnie popelnic samobojstwo na lepsze by mu to wszylo.

@Michal Mista

Dzień dobry Panie Michale. Przekazałem Pański komentarz do odpowiednich osób i otrzymałem informację, że nasz pracownik skontaktował się z Panem, by porozmawiać o Pańskiej pracy i o warunkach mieszkalnych. Mam nadzieję, że zgłoszona przez Pana sprawa zostanie rozwiązana w satysfakcjonujący dla Pana sposób. Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy, proszę kontaktować się z Pańskim koordynatorem lub wysłać nam kolejną wiadomość.

szkodastrema
@Michal Mista

tak niestety jest jechac z ta agencja to jak strzelic sobie w glowe z noza

Lalamido

hahaaha dobrze to nazwałeś 1000% prawda. Nie polecam tej agencji

Annonimmmmm

Jeśli chodzi o agencje Axell to można podzielić na dwie grupy ludzi. Roboli - gdzie pracują za najniższą stawkę, dostają po 250e i są zadowoleni, mieszkają po 4 osoby w pokoju etc. Kolejna grupa to "elita" - tzn fachowcy. Jeśli coś umiesz, masz jakiś fach w ręku i znasz dobrze język to dostajesz dobrą pracę, np praca przy odzutowcach (serio) lub coś podobnego, wypłaty zaczynają się od 400-500euro. Mieszkasz w centrum Tilburga, w normalnym domu, gdzie KAŻDY ma jedynkę, plazmę na ścianę i własną lodówkę. Prosisz o rower nówkę z salonu to masz, nowe auto z 2015 z nawigacją? Jesteś fachowcem to dostaniesz. Osobiście polecam bo jestem z tej drugiej grupy. Jeśli chodzi o tą pierwszą grupę to jakie każdej agencji nie warto pracować. Ogólnie polecam :)

Lotnik elitarny
@Annonimmmmm

*odrzutowiec Panie fachowcu elitarny...

Twó tato
@Annonimmmmm

ale poleciałeś koleżko w przyszłym roku helikopter dla fachowców axell ale tylko jeden na pewno dla ciebie bo jeste pewno z tych fachowców od wykładania towaru na taśmę z prędkością światła aż ci pot z rowka leci.

fgdf

mieszkam na klundert i jest ok Poanowie "Hausi" są bardzo w porządku dbają o spokój na hotelu i nie ma takich problemów jak na innych lokacjach że ktoś sie nożami bawi, jak twoim problemem było to że ktoś nie chciał żebyś się połamał i dlatego rezygnujesz to zwykła ciota z Ciebie

Pracownik skór
@fgdf

Ciota to jest z ciebie fgdf bo mieszkasz tam i wchodzisz im w (usunięte przez administratora) Jeśli lubisz żeby ktoś Tobą rządził to powodzenia. Typowy Polak w 100% Cie popieram. Najgorsi Hausmajstrzy jakich przerabialem w Holandi. Dobrze ze juz tam nie mieszkam.

normalny
@fgdf

fgdf-ciota i cebulakiem to ty jestes ...za pare marnych euro karmisz ta patologiczna agencje...Mialem jechac do pracy z ta gencja ale po przeczytaniu opini o tej agencji zrezygnowalem bo z patologia i kryminalistami nie bede mieszkal bynajmniej z takim odosobnionym przypadkiem jak ty fgdf...mieszkalem i pracowalem tam 3 lata temu i od tamtego czasu widze ze nic sie nie zmienilo...

normalny
@fgdf

kinga zglos ta sprawe do telewizji to naglosnisz ta patologiczna sytuacje i co najwazniejsze nie boj sie bo zaraz pewnie beda cie straszyc...Pozdrawiam i duzo zdrowia dla twojego chlopaka zycze

kinga
@normalny

Dziękuję Ci za ten wpis. Domyślam się, że zaraz dostanę różnego typu wiadomości o wiadomej treści. Ale prawda jest taka, że napisałam to głównie po to, żeby ludzie mieli świadomość, w co się pakują. Gdybym sama wcześniej wiedziała, co tam się naprawdę dzieje, udałoby nam się uniknąć tego, co się stało, bo mój chłopak po prostu by tam nie pojechał. Mam nadzieję, że uda mi się przestrzec innych, którzy naprawdę szukają pracy. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.

@kinga

Dzień dobry Pani Kingo. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że opisane przez Panią zdarzenie wywołało spore emocje. Poważnie podchodzimy do kwestii bezpieczeństwa naszych pracowników - opisana sytuacja także nas mocno zasmuciła i wywołała niemały szok. Zapewniamy, że jednym ze skutków tego zdarzenia jest dodatkowe zaostrzenie środków bezpieczeństwa. Jako firma chcielibyśmy skontaktować się z Panią, by porozmawiać i omówić, co moglibyśmy dla Pani zrobić. Czy byłaby Pani uprzejma przesłać nam drogą mailową (jobs@axell.pl) telefon kontaktowy, który umożliwiłby nam rozmowę?

Polska
@Pracownik skór

Jak są najgorsi to dlaczego panuje spokuj i nie ma w..........

Witam. Pracuje ktoś przy Produkcji elementów plastikowych w Rijen? jak z godzinami pracy? jakie warunki zakwaterowania?

@Tomek

Dzień dobry Panie Tomaszu. Jeśli chciałby się Pan dowiedzieć czegoś więcej na temat oferowanych przez naszą agencję ofert pracy, zapraszam do kontaktu mailowego - jobs@axell.pl. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

Jola

Jedzie ktos w Wekend do pracy do Tilburga ?

@Jola

Dzień dobry. Jeśli potrzebuje Pani dodatkowych informacji bądź wsparcia w związku z wykonywaną pracą, proszę o kontakt mailowy na skrzynkę jobs@axell.pl - postaramy się pomóc.

kinga24

Mój narzeczony był zatrudniony przez biuro Axel w Tilburgu i zakwaterowany w Hooge Mierde, największej zbieraninie patologii, jaką w życiu widziałam. Po dwóch miesiącach powiedział,że absolutie nie mogę przyjechać do tego miejsca.Po trzech miesiącach,dzięki uprzejmości policjantki, zadzwonił ze szpitala.Okazało się,że w jednym z domków został zaatakowany nożem i w stanie krytycznym trafił do szpitala.W agencji podawał numer kontaktowy ,na który należy dzwonić w razie wypadku,ale nikt się nie odezwał.Gdyby się nie obudził i nie dostał telefonu od policjantki,do tej pory nie wiedziałabym gdzie jest.Agencja miała zapewnić mu transport do Polski. Nikt go nie odwiedził,nie zadzwonił,a na pytanie o transport dostał odpowiedź,że ,,jeśli ma ochotę,to może sobie sam zorganizować busa''.Odebrałam go ze szpitala,gdzie trzy godziny czekaliśmy na kierowcę.Zaznaczam,że kierowcy nie mają nic do powiedzenia,bo w trakcie trasy dostają mnóstwo telefonów i muszą ją zmieniać.Tylko i wyłącznie dzięki opiekunowi domu w Hope nie zostaliśmy na uicy. Koordynator,którego znalazłam w biurze z uśmiechem na ustach powiedział, że jest nowy i nie wie o co chodzi. W tym momencie mój chłopak jest w szpitalu w Polsce,gdzie czeka go operacja płuca. Do tej pory nikt z agencji nie zadzwonił do rodziny,nikt też nie wie,czy chłopak który go zaatakował w ogóle żyje i gdzie przebywa. Jeżeli ktoś chce poprzebywać w otoczeniu narkomanów i kryminalistów,to Hooge jest idealnym miejscem.Natomiast jeśli ktoś szuka pracy,to radzę trzymać się jak najdalej.Pieniądze żadne, opieki zero,a w tej nieszczęsnej wiosce ,,opiekunowie'' nawet nie wychodzą z domku bo się boją.W tym momencie mój chłopak ma przed sobą rok rehabilitacji,a firma dostanie pozew. Uważajcie, to nie jest miejsce dla normalnych ludzi.

Cezary
@kinga24

Jak najbardziej sprawa powinna trafić na drogę prawną. Zazdroszczę takiej kobiety jak pani. Zdrowia dla chłopaka i satysfakcjonującego zakończenia sprawy życzę !

olo

Brawo Panie Kamilu

Kamil

Moje sugestie dla Axell Polska: @ Aska94: Dziewczyno, weź się ogarnij. Też mieszkałem na hooge i wiem jak tam jest. Ludzie przeżyli piekło,a ty nie możesz się powstrzymać od głupich komentarzy. Nie rozumiem po co się wypowiadasz skoro nawet ich nie znasz i skąd ta potrzeba hejtu nawet w takich sytuacjach. Dziewczyna napisała prawdę, szacun że ogarnęła sytuacje. Agencja to kpina a takie rzeczy sa na porzadku dziennym,wlasnie dlatego szybko się zwinąłem.Napisała ze jej facet jest w szpitalu a ty się głupio pytasz czemu się sam nie wypowie. Jeśli pasuje ci to otoczenie to tam siedź,ale nie hejtuj ludzi, którzy chcą ostrzec innych. A chłopakowi życzę zdrowia i gratuluje dziewczyny Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Ta firma to kpina. Zero zainteresowania, brak kompetencji,zero pomocy

Aska94

@Kinga: a moze by ten Twoj chlopak sie w koncu wypowiedzial? Slaby z Ciebie adwokat.... ci co go znaja, wiedza, ze sie za Ciebie watydzi...

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Gliwice

• Jak się pracuje w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.5/5 Na podstawie 638 ocen.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ