Opinie o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

nowy

morze jakiś tokarz napisze mi jak tam sie pracuje dostałem ofertę wyjazdu w zawodzie tokarz w odlewni żeliwa proszę o kontakt - harry40.1972@o2.pl

Asia

No po przeczytaniu tych waszych opinii niewiem czy jechac teraz... A dostałam propozycje pracy przy pakowaniu elektroniki. Czy ktoś pracował i wie jak z tą pracą jest? Bardzo proszę o odpowiedź. Będę wdzięczna.

Kermit
@Asia

Witaj:) pracowałam przy pakowaniu elektroniki w Dell'u. Sama praca ok, dopóki lider nie wyskakuje z pretensją, że nie wyrabiasz normy. Niestety, są dni, że szefostwo ma ścisk dupy i wtedy wypomina się wszystko. Ale czas szybko mija i kasa jest na czas. Minusem są częste day offy'y. Tzn. przyjeżdżasz, pracujesz tydzień, a potem widzisz na liście, że dzień wolny, potem kolejny..i tak przez tydzień, dwa...Warunki mieszkaniowe-to zależy. Najgorzej, że często Cię przenoszą, zwłaszcza gdy nie ma dla Ciebie pracy. Reasumując - fajna przygoda, ale cudów się nie spodziewaj.

elektronika
@Asia

Asiu to że dostałaś ofertę "pakowanie elektroniki" nie oznacza że taka oferta faktycznie istnieje... zaraz po przyjeździe kilka razy usłyszysz że to co mówią w Polsce zostaje w Polsce bo tam ...zwyczajnie kłamią / i to się niestety sprawdza../ a w Holandii są inne zasady, generalnie jedno wielkie oszustwo. Ale zakładając że faktycznie zostaniesz zesłana na to pakowanie elektroniki jest jeszcze kwestia ile tam popracujesz ... nie będzie miało znaczenia że pracujesz za trzech, bo zwyczajnie mają mało pracy a ludzi za dużo i cały czas dostarczają nowych ( nasprowadzają naiwnych a pracy dla nich nie mają, no może tyle żeby rachunki opłacić 85 euro za zagrzybioną pryczę w 3 osobowym pokoju z marginesem społecznym + ok 20 euro ubezpieczenie) i to jest celowe działanie żeby na naiwnych ludziach zarobić. Mogą jeszcze wysłać na jakiś do niczego potrzebny kurs po którym i tak pracy dla Ciebie nie będzie... ale za to potrącą to z Twojej wypłaty ( o ile tyle uzbierasz) jeśli zrezygnujesz ze współpracy z Axellem... / bo o zgrozo po tygodniach czy miesiącach wyjdziesz na zero więc oczywiste że wyjeżdżasz / bywało że ludzie mieli wypłaty ...na minusie istny cyrk. Jeśli jednak zdecydujesz się na wyjazd to nie ufaj nikomu zwłaszcza ludziom z "biura" oraz "koordynatorce" bo to są zwyczajnie kłamcy i oszuści, choć na początku robią pozytywne wrażenie to z czasem jak masz jakiś problem to się przekonasz jak Ci pomogą...karmiąc kłamstwami lepiej trzymać się z węgrami czy słowakami, bo Polacy to w większości bydło... Podsumowując nie ma znaczenia jak złą opinię ma Axell bo ludzie są zdesperowani, potrzebują pracya a w PL wiadomo jak jest... więc "siły roboczej" im nie zabraknie.

pytanieospaw

A powiedzcie jak wyglada sprawa z spawaczami? bo widze ze sa oferty a jak to wyglda chodzi o warunki mieszkaniowe itd?

pranie
@pytanieospaw

Pracował jeden na spawaniu to narzekał że ciężko , że brudny przychodzi z pracy i ogólnie robił awantury to trudno mi powiedzieć ale cudów to się nie spodziewaj chyba że do innej firmy cię skierują. Jak nie masz roboty to próbuj szczęścia. Spawacze i inne konkretne zawody to na dłuższy czas powinna być praca. Raczej cię dłużej powinni przytrzymać bo ten zawód jest poszukiwany. Warunki takie że da się jakoś przeżyć. Masz brudną robotę to tam bez różnicy czy dasz radę pranie zrobić

śmieciarz

Poczytajcie wszystkie wcześniejsze komentarze zanim zadacie pytanie na temat agencji. Duże skupiska Polaków są wylęgarniami chorób i patologii. Normalnych przestrzegam przed agencjami. Polacy mieszkający na stałe w Holandii śmieją się i łapią za głowę jakie tam cyrki odchodzą :) W grupie możecie próbować swoich sił. Patologia w agencjach jest niemal wszędzie :) Zawsze się znajdą jakieś cwaniaczki ćpunki czy pijaczki i (usunięte przez administratora) Holandia nie jest przyjazna finansowo dla młodych osób poniżej 23 roku życia bo są stawki wiekowe i zarabiają mniej niż w Polsce bo trzeba opłacić łóżko i słuchać trzeba narzekań. Holandia jest bardzo daleko , ten kraj ma tyle samo plusów co minusów. Za duża jest tam tolerancja na wszystko :) Im mniej Polaków tym było normalniej Polacy zachowują się dziwnie i ciągle mają o coś pretensje i ciągle coś kombinują na boku z podejrzanymi typami. A to marihuana ,lewe papierosy , alkohol,a to coś zajumać bo będzie zysk. Nie polecam zbytnio. Praca w tej agencji była męczarnią z takimi osobami , mało nie doszło do bójek i rękoczynów. Pełno wariatów. Wyjazd jest bardzo ryzykowny. Na siłę patologia chce się kolegować z wami a potem chcą drwić z was drwić gdy coś wam nie wyjdzie. Chora atmosfera. O dziewczynach zapomnijcie że tam porządną znajdziecie :) Tylko alkohol i imprezy im w głowach i kim to one nie są wielkie paniusie z Holandii o nie do końca wiadomej orientacji :) Nie brakuje takich co skaczą ze szczęścia że pracę na 2 tygodnie dostali to dopiero są desperaci. Z tego szczęścia całą wypłatę przepijają i przećpają i na koniec chcą pożyczać pieniądze lub inne rzeczy bo zostają z niczym i nie mają za co wrócić do Polski. Agencja niczego nie gwarantuje. Dziś pracujecie jutro możecie przez kogoś wylecieć a na wyjaśnienia trzeba się umówić na spotkanie.

Order picker

jak po maśle ! kilka godzin po przesłaniu cv dostałem telefon z kilkoma ofertami do wyboru, odesłałam dokumenty , zadano mi kilka prostych pytań po angielsku i od razu dostałem pracę ! szczerze polecam ! zero czekania i stresu , pełen profesjonalizm !

głownie o pracę , którą dotychczas wykonywałem i trochę o sobie

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

apacz

Chłopie daj sobie spokój ... z Axell'em nie wiadomo czy siebie wykarmisz a gdzie tam rodzinę ... / odkładanie przemilczę / to jest dom wariatów, jeśli wcześniej nie miałeś do czynienia z patologią to tam będzie na każdym kroku. Brak godzin + patole na każdym kroku = nie może być dobrze

Halio

Dokładnie, lepiej poszukać coś sprawdzonego

aaa

UWAGA NA PRACE SORTOWANIE ZŁOMU SLUISLIK TO PRACA W TERNAUZEN BEZNADZIEJNA SMRÓD BRUD AŻ CZŁOWIEKA NA WYMIOTY BIERZE TO WYSYPISKO SMIECI

wojtek

dobrze ze szef zaproponował mnie kontrakt koniec z wyzyskiem dla agencji axell i co najlepsze nie będę już wysłuchiwał telefonów od kordynatorki która nie wie co się dziej wydzwania i w trybie rozkazującym nakazuje.teraz to już mnie pani izolda może w d...... pocałować.Ludzie starajcie się o kontrakty i nie pracujcie na tych darmozjadów z axlla to biuro to jeden wielki wyzysk nas pracowników i brak poszanowania ludzi jesteśmy tylko kolejnym numerkiem do zarabiania na nich pieniędzy.

helagia

Jeśli ktoś z was nadal poszukuje pracy w Holandii to polecam zapoznanie się ze stroną abpraca.pl. Mają tam mnóstwo ofert, zarówno sezonowych jak i tych dłuższych ;)

arek

Co powiecie na temat pracy na lotnisku Schipol? Oplaca sie jechac?

Czy od was też żądali skanu dowodu osobistego?

tlb
@Kandydat

to normalna procedura wystarczy ksero

axell

no niestety nie byłem na imprezie bo jestem na urlopie a co się działo

Głos

Czemu tak często widac ogłoszenia na ten recykling?Skąd taka duża rotacja?Tak wysokie wymagania co do tempa pracy,czy może zwalniają za byle co każdego jak leci.Wogóle to sory za te same trzy posty na forum,nie zwróciłem uwagi że nowe posty pokazują się na dole strony:)

adaś
@Głos

Witaj kolego krótka odpowiedz na twój post pracy w ternauzen .Praca nie należy do miłych prac. Jest to praca ciężka brudna i niewdzięczna a ludzie którzy pracują tam już parę lat to takie hieny walczące o byt istny wyścig szczurów.Szczerze odradzam tej pracy są inne lepsze nie stresujące a to patologia

@adaś

siemka patologia jest wszędzie a co do pracy w terneuzen z tego co piszesz to pracowałeś albo pracujesz i pewnie wiesz że większość to nowi pracownicy

adaś
@axell

tak nowi pracownicy są ok.Widziałeś co się działo na imprezie herosowskiej i to resztka tych starych pracowników jak się wyzywali od konfidentów brak słów co do zachowania tych ludzi.

Głos

Witam forumowiczów.Potrzebuje kilku informacji na temat pracy przez Axell w Terneuzen na recyklingu złomu.Chodzi mi głównie o to czy ta praca jest stała w ciągu dwóch miesięcy umowy czy może występuja jakies postoje? Interesuje mnie też czy Axell wyrabia odrazu sofi numer,konto bankowe oraz czy melduje na jakiś adres? Z góry dziękuję za poważne i rzetelne odpowiedzi.

ferdek

Axell daje umowę na 5dni z możliwością przedłużenia [jeśli będzie praca] na następny tydzień , tzw, Faza A, przeważnie praca kończy się w pierwszy piątek, a w drodze już są nowi na to miejsce ;) Axell załatwia nr sofi, konto w banku wymagają walutowe w euro założone w Pl, meldunku nie trzeba

głos

Witam.Możecie napisac coś o pracy na recyklingu w Terneuzen? Najbardziej mnie interesuje czy jest zachowana ciagłośc pracy przez okres umowy na 8 tygodni.Interesuje mnie także to czy Axell załatwia meldunek,numer sofi i konto holenderskie? Z góry dziękuje za poważne odpowiedzi.

@głos

witaj głos co do pracy w terneuzen na sortowni to oczywiście dostajesz umowę i jak jesteś na fazie A to masz ją co tydzień przedłużaną jak się zaaklimatyzujesz to możliwe że popracujesz nawet dłużej niż 8 tygodni co do meldunku to będziesz mieszkać na hotelu a tam niemasz meldunku wszystkie solarisy umowy itp. masz z polskim adresem konto musisz sam załatwiać kiedyś axell to robił ale była za duża rotacja i nim zostało konto otwarte to już taka osoba nie pracowała

głos

Witam.Potrzebuje sie dowiedziec czy w Terneuzen na sortowaniu złomu jest stała praca czy są jakieś postoje czy coś w tym rodzaju.Axell oferuje mi umowe w systemie 8 tygodni pracy,5 dni w tygodniu oraz czasem soboty i zarzeka się że nie ma żadnych przerw w pracy,że to pewna oferta.Jak zapytałem w biurze jak skonstruowana jest umowa to mi Pani powiedziała że 8 na 2 ale co tydzień rozliczana i od nowa przedłużana.Czy w tym zakładzie jest takie ryzyko że może nie byc ciągle pracy przez te 8 tygodni? Chciałem też zapytac o formalności po przyjeździe takie jak meldunek,sofi czy np konto w banku,pomagaja to uzyskac czy trzeba wszystko samemu i czy wogóle to wyrabiają? Z góry dziękuje za poważną odpowiedź

max

Parę słów prawdy o Axllu. Jadąc do pracy za granice z naszego biednego kraju w którym ledwo wiąże się koniec z końcem człowiek jedzie z nadzieja poprawienia swojego budżetu finansowego nastawiamy się na zarabianie pieniędzy i cały czas się cieszymy że los się do nas uśmiechną i mamy okazję nie żle zarobić. Niestety rzeczywistość jest inna okazuje się ze do pracy chodzimy po dwa dni w tygodniu po 4 godziny warunki mieszkaniowe to tak naprawdę koczowanie w obskurnych norach za które trzeba płacić co tydzień 82,50 euro a za przepracowany tydzień wypłata pierwsza w euro człowiek się cieszy atu 32 euro przelewu abyś nie zdechł miał na wodę i coś po promocji z aldiego.To najgorsza agencja w jakiej pracowałem osoby pracujące w biurze są całkowicie nie kąpetętne i nie mają pojęcia o zarządzaniu i planowaniu pracy dla pracowników siedzą tam tylko po to aby dzień zleciał a ze ty nie masz pracy to im jest obojętne on wypłatę i tak dostanie a takich jak ty naiwniaków to na pęczki.Więc przed wyjazdem do firmy Axell proszę się mocno zastanowić bo tam już nie ma możliwości zarobienia pieniędzy a w końcu poto tam jedziemy. Ja osobiście firmę AXELL odradzam.Są jeszcze biura w których można zarobić.

T`ZanD

Anty polak Ty sobie dodaj do nicka jeszcze Anty Ortograf

anty polak

w tej głupiej firmie wszystko jest pochszanione , mieszkałem na zasranym Hapsie,Kerdriel to istne melinarswo+hamstwo+narmanstwo+złodziejstwo+brudactwo i dotego mieszkasz w 4 na pokoju , każdy ma gdziesz sprzotanie , w biurze same hamy i amatorzy caniaki zapchlone mondrogłópie , na hapsie to jest dziungla polska jakies 100 Polaków w jednym strym motelu i wspulna kuchnia :-) absolutnie bardzo kiepska firma axell jakies 4 lata wcześnie wiele osób chwaliło te firme gdysz pracowałem w innych firmach i wiele razy pytałem jak się tam w axellu pracuje i miesza a teraz jusz dobrych opinii o axellu niesłychac i dotego sam się otym przekonałem ze wtej głopiej firmie jakchcesz mieć prace musisz wiele razy dzwonic prosić podkablować kolege , do tego jakiec głupie ciecie opiekunowie konfidencie na hapsie-krzysztof dziadyga zaphola polska - naszczescie jusz mnietam niema wtej polskiej dżungli

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Gliwice

• Jak się pracuje w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.5/5 Na podstawie 638 ocen.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ