Opinie o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

ojejjjej

A co z tą ofertą? Team Leader – Mechanik samochodów ciężarowych. Był tu jeden co się pytał bo mu ją zaproponowali, i to było jakieś dwa miechy temu a widzę, że oferta jest wystawiana regularnie co dwa tyg? Jakiś wałek? czy nie mogą znaleźć odpowiedniej osoby?

fResHuu

witajcie jak się sprawy mają w Axlu przy pakowaniu filtrów do kawy? miejscowości nie znam, ale chętnie pogadam bo mam prace z dziewczyną, ale mamy tylko 3-4 dni pracujące w tygodniu i zastanawiamy się czy nie zmienić firmy :) (0) (usunięte przez administratora)

nowy

witam czy robił ktoś z was na wacie mineralnej bo dostałem oferte ,że moge tam jechac i podobno dobra stawka 10,40 czy cos takiego proszę o szybką odpowiedz

@nowy

Robił. Kontakt do mnie bazylus8@o2.pl

master junior
@nowy

Tak ja tam pracuje i jest (usunięte przez administratora) a to co ludzie piszą to ich tylko puste słowa i zemsta na ich porażki życiowe !!!!

Dziadek

Pracowałem w Niemczech i Fancji przez inne agencje i to co obiecywali sprawdzało się w 90% alo to co zobaczyłem w NL za pośrednictwem Axlla do dramat warunki mieszkaniowe tragedia,pokoje o powieszchni przeznaczonej na dwie osoby mieszkały 4 na łóżkach piętrowych,dwie pralki na około 40 osób dwa czynne palniki na kuchence,ktura znajduje się przy drzwiach wejscowych na przeciwko toalety,brak zainteresowania ze strony koordynatorów, praca miała być do wakacjii a skończyła się po 1,5 miesiąca potem 1 dzień pracy aby mogli otracić za hotel i minus na wypłacie 32€ potem 3 dni pracy i otrącone 32€ i zostaje na jedzenie nik się nie interesuję sam musisz dzwonić do koordynatorów o pracę karta 10€ czekaj na telefon podsumowanie Axell to pomyłka i dajcie sobie spokuj mam długie doswiadczenie w pracy za granicą ponad 15lat oszustwo i bezkarność tej agencji to jest nie do pomyślenia pozdrawiam wszystkich desperacko zdecydowanych na wyjazd za pośrednictwem tej agencji Dziadek

@Dziadek

Mi się też Kerk podobał. Dzwoniąc do koordynatorów Axlla w NL byłem pewien jednej rzeczy. KŁAMSTWA. W tym się specjalizowali.

Order picker

jak po maśle ! kilka godzin po przesłaniu cv dostałem telefon z kilkoma ofertami do wyboru, odesłałam dokumenty , zadano mi kilka prostych pytań po angielsku i od razu dostałem pracę ! szczerze polecam ! zero czekania i stresu , pełen profesjonalizm !

głownie o pracę , którą dotychczas wykonywałem i trochę o sobie

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
JoAnka

dobre zarobki to agencja ma na Was, z 24e wypłacają Wam 9e minusz wszystkie koszty, wyjazd dobry dla młodych zobaczyć Holandię , ale na pewno nie żeby zarobić.. w dodatku nie ma żadnej gwarancji godzin , w jednym tygodniu może być 40, w drugim 15... nie warto przez Axell pracować, @wertt są firmy , w których nocki są tak samo płatne jak dzień, jedynie sobota i niedziela jest lepiej płatna

Prawda

Daj sobie spokój lepiej przyjechac tu na miejsce znaleźć jakis pokój i przez holenderskie agencje szukać pracy teraz juz nie ma wymogu znajomosci holenderskiego wystarczy angielski i holenderskie biura pracy cie zatrudnia

Prawda

revy

Jakieś opinie o pracy na lotnisku? Dostałam propozycję, chciałam pojechać na miesiąc.

JanuszK

Rekruterki z biura w Pl oszukują jeszcze w Polsce np . w piatek rano przed wyjazdem oferują Wam stałą pracę "na długo" w jednej konkretnej firmie, w czasie kiedy jedziecie do Holandii zamówienie na dane stanowiska pracy jest niby odwołane, w poniedziałek rano dowiadujecie się że nie ma obiecanej w Pl pracy, macie czekać na telefon, tzn. że dadzą Wam cokolwiek, jedziecie np na pakowanie, na miejscu w NL dostaniecie ofertę na rozładunek TIR-ów !!!!! Umowa którą podpisujecie w Axell to umowa smieciowa, tak naprawdę nie gwarantuje Wam żadnej pracy !!! to jest ogólna umowa "pracownik produkcyjno-magazynowy" z załącznikiem na osobnej kartce gdzie będziecie pracować, jest to umowa na tydzień, przedłużana jeżeli jest jakaś praca na kolejny tydzień, nie ma gwarancji pracy 5dni w tygodniu !! większość pracuje tutaj 3dni w tygodniu, co tydzień w innej firmie, naprawdę nie polecam!! jeszcze jedna ciekawostka ,Axell przed wyjazdem z Pl nie sprawdza karalności w Pl, także może się zdarzyć że będziecie mieszkać w jednym pokoju z byłym kryminalistą ,a w takim wypadku możecie się spodziewać naprawdę wszystkiego !!

pracowity

na początku listopada byłem na rozmowie w Rz, wszystko ładnie pięknie, zaproponowano mi flexa, wolałem przemyśleć na spokojnie, poczytałem masę opinii, popytałem o tą agencję. Teraz się cieszę że odmówiłem współpracy. Tylko jak sobie radzić żeby znowu nie wpaść na takich oszustów ?

tragedia

Tragedia! Rekrutują na takie stanowiska, których nie ma na miejscu!!!!! Wszystko inaczej niż zapewniały panie z biura. Ciągły zastój, brak pracy, rzucają (o ile rzucą) na takie działy jak im się widzi. O mieszkaniu nie wspomnę - syf brud i strach. Równie dobrze możecie jechać w ciemno - prędzej znajdziecie prace i mieszkanie na miejscu niż Axellem. Nic z nimi nie zarobicie - a jedynie wydacie pieniądze które przywieźliście z PL ! O D R A D Z A M

wariat

Tak jestem wariatem ze przyjechalem do axlla warunki okropne mieszkania to syf 4 osoby 1 pokoj,to co Ci proponuja na godzine to bajka nawet min,stawki nie dostaniesz teraz ludzie pracuje po 2 dni w tygodniu a za dwa dni pracy dostalem 32 euro,moj najlepszy tydzien to ; przepracowalem 49/h zmiana popoludniowa od 14-tej otrzymalem 268 Euro zlodzieje,oszusci

@wariat

Nom, nom. Wg mnie Kerk to najgorsza lokacja Axlla, a byłem w 6-ciu w czasie mej współpracy z tym "miłym" uitzenbiurem tj. Diesen, Klundert, Habs, Hoge, Zaist no i w Kerkdriel. Na hotelu rządzi hausmaister Bartek vel "Pan Wpierdol" i hausmaisterka Rozalia vel "Pani Pomocnicza Pana Wpierdolu". Podczas miesięcznego pobytu na Kerku odbytej szybki kurs wiedzy o narkotykach świata. Takiej ilości w tak krótkim czasie już chyba nie zobaczę w swoim życiu. Na zażywanie narkotyków firma nie reaguje. Osoba uzależniona wbrew pozorom była lepszym pracownikiem dla nich niż uczciwy pracownik. Dlaczego? Delikwenci lubiący mocne wrażenia nie potrafili swojej pracy szanować i kilka razy w tygodniu chodzili do innych robót. A wiadomo im więcej pośrednik stworzył stanowisk pracy, tym więcej pieniędzy dostawał od rządu holenderskiego za stwarzanie nowych stanowisk pracy dla tych ludzi co moją problem ze swym istnieniem.

pozdrawiam

Hotel Kerkdriel to siedlisko patologii i półświatka przestępczego, którego pracę koordynuje hausmeister. Groźby, zastraszania, brak snu, wszystko macie w pakiecie z pracą w Axxel!

Jakubuś

Kończą współpracę z Syncreon Technology (APPLE, DELL czyli Waalwijk i Tilburg) 18 stycznia 2016. Wiadomość PEWNA!!! Chcecie mieć spokojny sen , wybieerzcie inną agencję. Poza tym właścicielem firmy Axell jest p. TIMMERMANS. Na jej firmie pod tą nazwą siedzi Skarbówka. Axell, to po prostu padaczka...!!!

Nikita

Ludzie wy piszcie do SNCU (instytucja od przestrzegania Układu Zbiorowego CAO). Macie wpisywane funkcje niezgodne z wykonywaną pracą (przez to mniejsze pieniądze i nie ma podwyżek), im więcej skarg, napiszecie tym szybciej się tym zajmą, a najlepiej zebrać się w kupę i większą ilością osób złożyć taką skargę wraz z załącznikami (szybciej się tym zajmą) np. umową o pracę. Nie dajcie się bo nie po to jest specyfikacja funkcji, żeby agencja wpisywała sobie co jej się podoba w umowie. Linki: http://www.sncu.nl/pl/zloz-skarge http://www.sncu.nl/fileupload/downloads/PL_ABU_cao_2015.pdf (tutaj macie całe CAO na stronie 83 jest schemat stanowisk) Można też napisać bezpośrednio do Komisji ds. klasyfikacji stanowisk (w języku angielskim lub holenderskim) adres: Postbus 144 1770 AC Badhoevedorp adres e-mail: functieclassificatie@abu.nl No i jeszcze strona do składania ogólnych skarg na agencje pracy tymczasowej: http://www.inspectieszw.nl/contact/fraude_of_criminaliteit_melden/malafide_uitzendbureau_melden/

byłem widziałem

Uważajcie na nich. Idą święta. Będą chcieli zapełnić kilkutygodniowe luki kadrowe za tych co wyjadą na urlopy. A po sylwestrze będzie prawdziwe bidowanie z 1 czy 2 przepracowanymi dniami w tygodniu. Odradzam!!!

janek

Teresa dobrze pisze, z mieszkaniem zależy jak się trafi, jeżeli traficie na hotel przykładowoHaps możecie mieszkać w pokoju 2osobowym w cztery osoby na 2 piętrowych łóżkach, rozpakować rzeczywiście nie ma się gdzie, ale w Axllu lepiej się nie rozpakowywać bo zdarzają się częste przeprowadzki, a wiekszość młodych pracowników to patologia !!! Najgorsza sprawa jest taka że ściągają ludzi na konkretną ofertę do konkretnej firmy, a na miejscu okazuje się że tej pracy nie ma, wtedy wciskają wam cokolwiek o ile coś w ogóle się trafi, w większości jest to praca na telefon na parę dni, na zastępstwo za starego pracownika, który zachorował lub pojechał na urlop, odradzam tą agencję , lepiej szukać pracy w PL lub przez inną agencje !!

kris843

Hej Janek Jestes z Axella i co sadzis o tej agencji obecnie jest sporo pracy i sa wyplacalni..?

teresa

nie polecam, mają dwa molochy jak dell i apple syncreon i tam tyle się ludzi przewija że nie idzie tego ogarnąć. Proszę mi wierzyć, tak wygląda praca za pośrednictwem biura axell, warunki jak w murzyńskiej chacie na sylwestra, mieszkanie po 4-6 osób w pokoju na łóżkach piętrowych, ledwo idzie się przecisnąć do kuchni. Warunki mieszkaniowe? Jedna wielka malaria i ubóstwo. A jak ktoś mi jeszcze raz powie że ''zależy z kim mieszkasz'' to powinien się w głowę puknąć. Czy to że jest to mieszkanie słóżbowe usprawiedliwia fakt że jest tam cholernie zimno, nie ma nawet jak się rozpakować bo nie ma mebli w takim pokoju, dodatkowo na miejscu zastaniesz niezbyt ciekawe towarzystwo. Ludzie to jest wasz wybór ale ja osobiście nigdy nie wróciłabym do tego biura. To było moje 8 biuro, i zdecydowanie najgorsze. I prosze ich nie usprawiedliwiać, bo notabene zarabiałam 200 e- 36 h.

slonina

I co Ci zaproponowali? Moze wiecej napisz. Z tego co wiem to rekrutacja jeszcze trwa.

heyah

A ja pracuje przez Axell od sierpnia w Dellu w Tilburgu, jako oferta przy pakowaniu elektroniki. Co bedziesz robil to sie dopiero okaze na miejscu, akurat ja uwazam, ze dobre trafilem, najmniej przepracowalem 34h w tyg, na ogol 40h plus co druga niedziela, takze nie moge narzekac, ale sa dzialy w ktorych moze byc znacznie gorzej, wszystko zalezy jak sie trafi. Najlepiej wynajac sobie pokoj lub mieszkanie to wtedy czlowiek ma bezpieczniej i spokojniej.

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Gliwice

• Jak się pracuje w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.5/5 Na podstawie 638 ocen.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ