Opinie o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Gliwice

Ludzie o czym wy mówicie,Axell - poażka

@anonymous

Zawsze staramy się wspierać pracowników, którzy są zatrudniani przez naszą agencję i wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom. Postaramy się, aby zmienił Pan o nas zdanie. Prosimy o kontakt na p.swarlik@axell.pl . Pomożemy w Pana sprawie, zapraszamy do kontaktu.

Keraiw

Dlaczego w Axlu zostały same koordynatorki które mają wszystko w D takie jak Anna R I którą nie patrzy na staż pracownika w Axlu i danej holenderskiej firmie a chodzi o zakład Breda Confectie tylko przy redukcji w Zakładzie mnie wysadziła na wolne a byłem jednym z najstarszych pracowników w Breda Confectie a zostawia o wiele młodszych stażem nic nieumiejących takich jak Tyberiusz Rawiak brat koordynatorki z Axla a kiedy napisałem jej co o tym myślę to w ogóle mnie wysadziła i planista do mnie zadzwonił że niema dla mnie pracy ale na szczęście szybko po tym przestałem się z Axlem i już mam inne oferty z innych biur.Ja należę do FNV i złożę na Axla i na nią skargę jak tak jej tego olewającego podejścia do ludzi nie odpuszczę to skandal. Ludzie koordynatorki z Axla mają pracowników w (usunięte przez administratora) .

bezrobotny
@Keraiw

Ale Ty jestes gluuuuuuuuuuuuupi ...

Prezes 67
@Keraiw

Panie Wiaroslawie niestety to że pracował pan tak długo na wacie nie odzwierciedlalo Pana umiejętności bo pa Tyberiusz robił krócej a więcej od Pana się nauczył i jego siostra nie miała nic wspólnego. Trzeba poprostu dużo więcej wkładać zaangażowania w pracę jak choćby Pan Mateusz Sieradzki Pan Adam Kaczmarek i Pan Sebastian Koziel. Sądzę że moja odpowiedź na Pana post jest wystarczająca.

Franz
@Keraiw

Witam.Pracowalem z panem Wiarkiem i to co napisał prezes 67 jest prawdą jeśli chodzi o tego pana,nie zgadzam się z opinią o panu Adamie K jest to osoba która coś by chciała zrobić ale słabo to wychodzi chodź stara się kreowana na tzw operatora linii z zapędami dyktatora. Natomiast pan Sebastian K to człek które lata biega poprawia abibtak wszystko w jednym kierunku czyli do kontenera na odpady się nadaje ale obrazek fajny jak śmieją się z niego jego liderzy ogólnie jest tak że panowie Polaczki ze sobą konkurują(ile palet zrobił Adam K 26 no to my 28 ) ai tak do bolu.Jedyna osoba od której idzie się coś nauczyć to Mateusz S wytłumaczy powie co nie tak robisz a te dwa imbecyle to tylko pakuj i najlepiej się nie odzywaj.Ps Cieszyć się że mnie już tam niema

Holandia
@Franz

Nie zgadzam się z tym uważam że Adam K to osoba konkretną. Ona pracuje a ty gdzie, ty jesteś

Lucky 90
@Holandia

Powiem tak. Czytam te posty i widzę fale hejtu na pewnych pracowników. Akurat co do Pana Warka zgadzam się w 100 procentach ponieważ osoba ta nie była odpowiednio kompetentna i pracowita w dodatku teraz z tego co czytam widzę że umysłowo na poziomie podstawówki. Hejt na Pana Adama hmmm.....nie miałem z nim dużego kontaktu gdyż nie pracowałem z nim na zmianie ale z tego co słyszałem jest osobą wymagająca często uważająca się za szefa. Po części mogę to zrozumieć gdyż z tego co mi wiadomo długo pracuje w axlu i na wacie. Więc jakieś doświadczenie ma. Może ma i wady ale pamiętajmy że każdy z nas je ma. Co do Pana Sebastian nie rozumiem komentarza Franza że jest to osoba której produkcja nadaje się do kontenerów. Pracowałem 3 miesiące na jego zmianie i to co napisałeś FRANZ to nie prawda bo Sebastian uczy dokładnie jak się robi i Mimo to stara się jeszcze zrobić normę która od niego wymagają. Mimo że nie pracuje tak długo jak niektórzy to postawie go w jednym rzędzie z innymi. Bo pracowałem tam i widziałem jego zaangażowanie i szybkie uczenie się. A tak poza tym Franz to gdzie Ty teraz jesteś? Bo na wacie chyba nie a oni z tego co rozmawiałem dalej pracują. Pozdrawiam Pana Adama i Sebastiana.

ParadiseLost

Nie da się opisać holistycznie/ całościowo agencje pracy Axell ponieważ zależy gdzie się znajdziesz. Jesli najważniejsza jest dla Ciebie praca to agencja posiada dużo ofert. Jeśli najważniejsza jest dla Ciebie atmosfera i obyczaje w domkach to zależy gdzie trafisz ponieważ nie istnieje coś takiego jak rekrutacja -po prostu ściąga sie każdego wiec patologii dużo. Jesli chodzi o kontakt z koordynatorem to naturalnie zależy od osoby. Od pomocnego lub wyrażającego takowe chęci do nonszalanckiego,bezrefleksyjnego,nie dbającego,nie wiedzącego o niczym w firmie i o nikim z kim pracuje (sic!). Warunki mieszkaniowe -zależy. Axell posiada w miejscowościach dobre i złe. Od naprawde fajnych do koszmarnych. Traktowanie pracowników przez biuro ...miałem wrażenie,że do jakieś granicy/poziomu tzn. niezbędne informacje masz ale nie licz na pomoc w uzyskaniu czegoś lub głębsze/przenikliwe odpowiedzi na pytania,nie licz na inicjatywę,zaangażowanie w Twój problem. Mogę zgodzić się również z tezą jakoby zwrócenie uwagi na niedociągnięcia/świadome lub nie błędnie wypłacone payslipy/złe traktowanie w pracy etc. mogą skończyć się zdjęciem z planningu. Uczy to człowieka bierności,poddaństwa losowi,obdarcia z godności, jest upokarzające po ludzku i po prostu niesprawiedliwe. Widziałem ludzi upominających sie z przedstawieniem sprawy merytorycznie i konstruktywnie i cieszących sie uznaniem i powaga lecz dla koordynatorów byli to jakby potencjalnie ludzie którzy "znów czegoś chcą polaczki". Naturalnie nie wszyscy koordynatorzy są tacy - jak wspomniałem. CDN.

@ParadiseLost

Szanowny Panie, Dokładamy wszelkich starań, aby każdy problem naszych Klientów był rozwiązywany. Koordynatorzy naprawdę starają się rzetelnie podchodzić do swoich obowiązków i pomagać w trudnych sytuacjach w całym natłoku spraw. Jeśli pojawił się jakikolwiek problem natury finansowej czy organizacyjnej, proszę nas poinformować na e-mail: p.swarlik@axell.pl . Nie jesteśmy tu od bronienia kogolwiek, tylko od wsparcia i jak najszybszego rozwiązania spraw naszych klientów. Życzę spokojnego, długiego weekendu.

PracującynakontrakciewNL

Drodzy Panowie i Panie polscy koordynatorzy pracownicy holenderskich oszustów i naciągaczy zwanych agencjami pracy tymczasowej. Nie pomagacie swoim rodakom chociażby dlatego bo nie macie na to czasu, gdyż siedzicie ciągle na na necie żeby czytać jakie opinie o was piszą. Co tu doskonale widać. A opinie piszą "piękne". Trudno mi uwierzyć żeby to była nieprawda, gdyż gorycz, rozczarowanie, poniżenie, upokorzenie bije tutaj z prawie każdej wypowiedzi jak smród z najgorszego szamba w które wasze polskie oddziały ich wpędziły. A ci którzy chcą wyjechać do Holandii do pracy obowiązkowo powinni obejrzeć reportaż Anity Gargas na ten temat, który był emitowany w TVP a który można znaleźć na necie. Gwarantuje że zastanowicie się wiele razy zanim was zwerbują, bądź jeszcze lepiej - NIE

@PracującynakontrakciewNL

Przykro nam, jeśli spotkały Pana nieprzyjemne sytuacje związane z pracą zagranicą. Prosimy jednak nie generalizować wszystkich agencji pracy i nie obwiniać nas za wszystkie przykre historie, które spotykają pracujących w Holandii. Nasi rekruterzy starają się sumiennie przedstawić każdą ofertę pracy i warunki w jakich przyjdzie przebywać zatrudnionemu, łącznie ze stawką, którą samą akceptuje. Zawsze istnieje też możliwość zmiany lokalizacji, jeśli nie spełnia oczekiwań. Oczywiście zdarzają się nieścisłości i nieporozumienia przy wypłacaniu zaległych pieniędzy. Wszyscy jesteśmy ludźmi i popełniamy błędy, ale każdy otrzyma z pewnością swoje zaległości po korekcie. Prosimy o przedstawienie konkretnych, nieprzyjemnych zdarzeń drogą mailową (p.swarlik@axell.pl) i wtedy wyjaśnimy to z koordynatorami.

Order picker

jak po maśle ! kilka godzin po przesłaniu cv dostałem telefon z kilkoma ofertami do wyboru, odesłałam dokumenty , zadano mi kilka prostych pytań po angielsku i od razu dostałem pracę ! szczerze polecam ! zero czekania i stresu , pełen profesjonalizm !

głownie o pracę , którą dotychczas wykonywałem i trochę o sobie

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Jozek

Nie kierujcie żadnych skarg do polskich koordynatorów którzy niby maja nam pomagać bo pomocy nie uzyskacie jedynie co umieją robić to zamieść wszystkio pod dywan!!!!! I to wychodzi im najlepiej!

@Jozek

Szanowny Panie, nie zostawimy nikogo bez wsparcia. Proszę przesłać szczegółowy opis Pana przypadku drogą mailową: p.swarlik@axell.pl . Postaramy się wyjaśnić sprawę i pomóc w kontakcie z koordynatorami. Życzymy spokojnych Świąt.

Szadziu

(usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) trzymają ludzi na tym Hoogemierde jak w jakimś obozie dla narkomanów,toalety obrzygane jak w jakimś filmie o ćpunach....i za to płaci się 100 euro tygodniowo...pomnożyć to przez 4 tygodnie razy 6 osób na domku to wychodzi 2400 euro....za takie pieniądze to bym miał miesiąc wakacji w ciepłych krajach dla dwóch osób ....

Karol Nowacki
@Szadziu

Oczywiscie ludzie z biura przyjechali "obrzygali" toalety?? Oni robia balaga w mieszkaniach. Pracuje w innej agencji ale dostalem propozycje od Axell. Czytam wasze opinie i sa bardzo glebokie, tak jak w agencji w ktorej pracuje jeden praowal kilka lat dla nich pozniej jest "be" drugi nie moze sie skontaktowac z koordynatorem wiec d****y osobiscie do biura nie ruszy wazne jest tylko ze napisze emaila(ktory przewaznie jesli korzystasz z polskich portali pocztowych trafia do spamu) Z tego co wiem Axell zatrudnia kilkaset osob opinie jak widas wiec procentowo jest dobrze. w Nl jestem zaledwie rok ale juz nie jedno widzialem i wiem jak dziala "srodowisko opiniotworcze" wiec powiem wprost niektorzy z was sa zalosni. Pozdrawiam

Filip

Zostalem wywieziony w nocy siłą (złamany nos) przez trzech pracowników Axlla (Jeden z nich to Housmyster Michal na Hooge Mierthe) którzy wsadzili wszystkie moje zeczy do workow na smieci i wywieziony do obcego miasta o 1 w nocy w deszcz i zostawiony na ulicy bez żadnej pomocy. 5 godz po tym jak dostałem tel o rezygnacji. Teraz Axell nie odpisuje na moje maile. Powodzenia Wam.

czapik
@Filip

A nie pamietasz Filipie jak groziles wspollokatorom, ze ich spalisz, a takze inne grozby?

@czapik

:D Spaliłem nie raz :D. Dawaj te wszystkie "inne". W ogóle termin "grożby karalnie" wyszedł tam ode mnie w odp. na groźby i przemoc do mnie. Od tąd lubicie się nim podpierać, ze strachu. Lepiej oddajcie mi pieniądze jakie pobraliście za. mieszkanie w lokum z którego w poniedziałek mnie przemocą wytargaliście i zostawiliście samego w nocy na pustej ulicy. Zwykli bandyci i łobuzy. Czekam na reszte. Ludzie sami sobie ocencie.

Jurek S.
@Filip

Musisz iść na policję i zgłosić przestępstwo. Nie pozwól, żeby tacy bandyci pozostali bezkarni. Tobie złamali nos, pomyśl co mogą zrobić następnej osobie???

Ruda
@anonymous

Nie wierze co sie dzieje w tej agencji. Co za wstyd

@Filip

Panie Filipie, Współlokatorzy z Pana lokacji prosili pracowników naszej firmy o pomoc i interwencje, bo czuli się zagrożeni - groził im Pan podpaleniem całej lokacji. Wcześniejsze Pana zachowanie wskazywało, że prośby mogłyby zostać przez Pana uskutecznione. Został Pan tym samym poproszony o opuszczenie tej lokacji i nasi pracownicy zaproponowali Panu zakwaterowanie w innej lokacji bądź odwiezienie w inne, wskazane przez Pana miejsce. Została przez Pana wybrana ta druga opcja. Przez kilka miesięcy znajdowaliśmy dla Pana zatrudnienie u kolejnych pracodawców, gdyż poprzedni z pewnych powodów nie chcieli kontynuować Pana zatrudnienia. Bardzo wiele osób z naszej firmy rozmawiało z Panem, zarówno telefonicznie jak i mailowo, wiele osób było zaangażowanych w pomoc i rozwiązanie Pana problemów. Przykro mi, że nie udało nam się Panu pomóc.

Vandame
@Filip

Zebrac ekipe wjechac po gosci w bagola do lasu i tam zalatwic z nimi sprawe jak trzeba

Wspollokatorka Filipa.
@anonymous

Filipie. Widzialam ,bylam tam po zaatakowaniu w/w pracownikow Axell ktorzy zostali wezwani na nasza prosbe (wspollokatorow) sam paowales swoje rzeczy do workow i zrobiles awanture o kradzierz "rolek" ktore miales kupione za "250 jurkow" a pozniej przyznales ze mieles dopiero je kupic wiec piszac takie pierdoly pisz prawde. Przez pol godziny panowie prosili ciebie abys spakowal swoje rzeczy i oni zawioza Cie gdzie sobie zazyczysz niestety byles tak nacpany ze nie byles w stanie skonstuowac jakiegokolwiek rozsadnego zdania mowiles tylko ze cie okradziono. A konsole z grani ktora sam spakowales do worka pamietasz?? Oni nawet nie dotykali twoich rzeczy zeby nie bylo wymowki ze cos zniszczyli lub ukradli. A sam mowiles ze pojdziesz na "cpn" ktory byl 80 m od mieszkania kupisz benzyne i spalisz nas wszystkich.Ponadto chciales bardzo aby jeden z nich zrobil ci "laske" ale nie byl zaiteresowany twoimi preferencjami sexualnymi i podkreslal ze jest Heterosexualny. Pozdrawiam Wspollokatorka

Hubert

Ja pie.... Dobrze że,odwiedziłem gowork. Miałem jechać,do pracy z tą agencją teraz na pewno tego nie zrobię!

@Hubert

Panie Hubercie, ludzie wyjeżdżają do pracy za granicę za pośrednictwem naszej agencji i zostają tam na lata. Oczywiście zdarzają się błędy. My też jesteśmy ludźmi, ale zawsze staramy się rozwiązywać problemy naszych klientów. Nie zostawiamy ludzi samych z ich problemami, szczególnie w przypadku zaległych wypłat, na które ciężko zapracowali. Postaramy się przekonać Pana do pracy za pośrednictwem naszej agencji. Proszę wysłać swoje CV na adres e-mail: p.swarlik@axell.pl . Nasi rekruterzy skontaktują się z Panem i odpowiedzą na wszystkie wątpliwości.

Brzydki,zły i szczery

Jedna z najgorszych agencji z jaka miałem nieprzyjemność współpracować, Brak godzin, nie ogarnięci koordynatorzy, ćpuny na lokacjach, lokacje w oplakanym stanie, a najgorsze ze biuro wymaga podpisania incasso (tj. dostęp do Twojego konta bankowego) dzięki czemu może pobierać Ci pieniądze z konta kiedy im się tylko podoba, okradają ludzi z ich prywatnych pieniędzy, oraz oszukują na salariach(paskach wypłat) każdy pracownik w Holandii otrzymuje tak zwany ET-uitrit czyli dofinansowanie do zakwaterowania, ktore agencja i tak odbiera. Niekompetentni ludzie, którzy zyskali posadę poprzez znajomości. Szczerze odradzam współpracy z tą agencja.

@Brzydki,zły i szczery

Prosimy o szczegółowy opis sytuacji na e-mail p.swarlik@axell.pl . Wyjaśnimy wszelkie kwestie związane z problemami w wypłatach oraz spróbujemy znaleźć lepsze warunki mieszkaniowe. Dołożymy wszelkich starań, żeby naszych klientów nie zostawiać samych z problemami.

Andrzejek

Nie polecam agencji mieszkania to zwykła patologia

Kinga

firma ma wiele kłopotów i spraw w sondzie za niewypłacanie wynagdrodzen i zastraszanie i tolerowanie przemocy na zakwaterowanich ,mi tesz są zalegli 2 000 euro itesz oddałam sprawę do sondu . jak najdalej odtych dzikusów !

@Kinga

Pani Kingo, przykładamy ogromną wagę do tego, żeby każda osoba pracująca za pośrednictwem naszej firmy otrzymała co do złotówki ciężko zarobione pieniądze. Dlatego z pewnością otrzyma Pani swoją wypłatę. Co do pozostałych spraw, jeśli są one prawdziwe, proszę skontaktować się z nami za pośrednictwem e-maila (p.swarlik@axell.pl). Wyjaśnimy każdy problem i nie zostawimy Pani bez wsparcia.

Tytus

A o jakiej piekarni mowisz? Bo z tego co wiem Axell nie ma zadnej pracy w piekarni ;)

klaver

Skoro było panu tak źle to trza było worek na ramię założyć i do poland wracać a nie myśleć ,że za granicą to jedzie się pochlać i po bajerować???

Axell Employment

Zawsze staramy się pomóc osobom, które wyjeżdżają do pracy za pośrednictwem naszej firmy. Proszę wysłać nam swoje dane i opis sprawy na adres e-mail: p.swarlik@axell.pl . Zapewniamy, że nie zostawimy tej sprawy bez reakcji.

Wojtek

W Polsce kłamią, że jest praca 40h tygodniowo, a po przyjeździe okazuje się, że się pracuje 2 lub 3 dni po to bym im lokację opłacić, czyli standard. Lokacja Hoogemierde zdala od jakiejkowiek cywilizacji, jeden drogi polski sklep, a housmaister Michał to jakaś prażka - nic nie ogarnia, trzeba o wszystko błagać i wydzwaniać, po to by ostatecznie być olanym i zdanym na siebie. Jeśli będziesz jeździł GTV to spodziewaj się, że często nikt po ciebie nie przyjedzie i będziesz kwitł pod zakładem czekając na busa. Jedyne co to wyplaty terminowe (ale co z tego jak na przeżycie ledwo wystarcza mając

@Wojtek

Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Prosimy o kontakt pod adresem mailowym p.swarlik@axell.pl . Postaramy się pomóc w rozwiązaniu problemu i w znalezieniu satysfakcjonującej Pana pracy.

Krzychu

kłamia, bo to so kłamcy

@Wojtek

to nie sa wcale zarty co napisal. w biurach w polsce klamia, ze bedziesz robil to, tamto, bedizesz mial tyle godzin itp itd. czysta sciema. Ten psuedo polski sklep gdzie ceny sa przynjamniej dwa razy wyzsze niz w normalnym holenderskim sklepie, ale przeciez i tak kupisz, bo do innego sklepu ponad 8 km. Kordynator Bartek cwaniaczek, porazka. A o transporcie z pracy do domu to wogole az zal sie wypowiadac xD Cpuny w domkach, alkoholicy, cwaniaczki, kriminalisci

@kamill

Przykro nam, że miał Pan nieprzyjemne doświadczenia z pracą w Holandii. Na pewne sprawy leżące po stronie zagranicznego pracodawcy nie mamy wpływu. Prosimy skontaktować się z nami drogą mailową (p.swarlik@axell.pl) gdyby potrzebował Pan wsparcia w rozwiązaniu problemów lub poszukiwał pracy. Znajdziemy satysfakcjonującą Pana ofertę pracy i zakwaterowania w innym miejscu.

pikej
@kamill

Przedstawiciele Axlla w Polsce nie maja pojecia do jakiego bagna wysylaja ludzi. Opamietajcie sie i proscie o wybaczenie

@pikej

Prosimy o wysłanie szczegółów Pana sprawy drogą mailową (p.swarlik@axell.pl). Zaproponujemy wyjście z sytuacji, które pozwoli rozwiązać problem.

anty złodziej

gorzej być nie może bardzo niepolecam przezyłem wtym kołchozie biede w rynsztoku bardzo niepolecam bo wtej firmie u tego naganiacza tyrajoc 4 dni wtygodniu po odliczoniu zakwaterowania (o standardzie wyjętym wprost z ukrainy czyli w pokoju masz tylko zniszczone i zaszczane łużko !!! za ogromne pieniądze )zarabisz 40 euro to nie zart i tyrasz jak wół ODRADZAM MOCNO

@anty złodziej

Przykro nam z powodu zaistniałej sytuacji. Staramy się zapewnić pracownikom jak najlepsze warunki zamieszkania. Czy informował Pan koordynatora o warunkach w lokacji?

@Axell Employment

Ale kogo informowac i o czym? Sytuacje tam sa przeciez znane i nikt nic z tym nie zrobi, bo kto ma zrobic porzadek? Bartek? Czy inni kordynatorzy/housemajstrszy?

@kamill

Prosimy o wiadomość ze szczegółowym opisem sytuacji drogą mailową na p.swarlik@axell.pl w celu wyjaśnienia sprawy.

Zdecydowanie odradzam myła się w każdej wypłacie mówiąc ze to poprosi pomyłka (oczywiście na nie korzyść pracowania) później można tygodniami próbować się porozumieć aby oddali zarobione pieniądze a i tak się dalej mylą i tak 3 miesiące! Kontakt z koordynatorami tylko przed wyjazdem i przez pierwszych pare dni później jakby nie istnieli, biuro nic nie pomaga bo mówią ze to nie ich działka a przekierować wyżej nie chce po czasie bronią się tym ze i tak nie porozmawiasz po holendersku bo nagle staje się to jedyny język kogoś powyżej kto ma wpływ na nasze pieniądze... ODRADZAM AXELL !

kamill

To takze jest prawda. Zawsze cos sie nie zgadza i trzeba pisac. Jedynie dobre jest to, ze naprawiaja te bledy jak im napiszesz. Ale 1 osoba sie upomni, 10 nie.. Przyjemne to nie jest.

Axell Employment

Przepraszamy za opóźnienie w wypłacie. Proces wypłacania należności jest skomplikowany i zależy od wielu czynników (urlop pracownika, chorobowe, zakończenie współpracy). Może być Pan pewny, że otrzyma Pan swoje zaległe środki pieniężne. Prosimy o kontakt na adres e-mail: p.swarlik@axell.pl . Niezwłocznie zajmiemy się Pana sprawą, aby maksymalnie skrócić czas oczekiwania.

Prawda

Po reportażu TVN, ta agencja zacznie powoli zanikać z rynku. Koniec oszustw.

ccc
@Prawda

przecie ż to nie o nich chodziło , tylko o axidus

xxxxxxx
@Prawda

bez sensu wpis, o axidusie był reportaż

kuppo
@xxxxxxx

Nie Axidus, tylko Axipack :P

Rudy

Macie państwo jakieś oferty pracy na teraz już?

@Rudy

Proszę zerknąć na oferty zawarte w linku: https://axell-employment.com/pl/oferty-pracy/?job-keyword= . Być może któraś z naszych propozycji Pana zainteresuje. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w procesie rekrutacji.

Anonymus

Jakim cudem, dwie osoby,. które brutalnie pobiły młodego mężczyznę około 2 miesięcy temu (złamanie nosa i wstrząśnienie mózgu) nadal pracują w Axell?

@Anonymus

Zaniepokoił nas Pana sygnał o sytuacji, która miała miejsce. Prosimy o przedstawienie sprawy i podanie szczegółów zdarzenia na adres e-mail p.swarlik@axell.pl. Postaramy się wyjaśnić ten nieprzyjemny incydent.

Poszkodowany
@Axell Employment

Wysłałem maila na podany adres, mam nadzieję, że Axell się tym zajmie.

Brak wypłaty

Miałem dobrą opinie o Axell dopóki nie zakończyłem pracy i od 3 tygodni czekam już na moje pieniądze,ostatniej wypłaty brak,wypłaty za święta brak, bonusu brak, kontaktu brak. O ile praca była w porządku lokacje też to brak wypłaty jest karygodny. Dodatkowo nie można uzyskać żadnej informacji kiedy można się doczekać swoich ciężko zarobionych pieniędzy.

@Brak wypłaty

Szanowny Panie. Przykro nam z powodu zaistniałej sytuacji. Niezwłocznie podejmiemy wszelkie kroki związane z wyjaśnieniem tej sprawy, aby odzyskał Pan swoje ciężko zapracowane środki finansowe. Prosimy o podanie swoich danych oraz opisanie sytuacji drogą mailową (info.group@axell.pl). Wtedy będziemy mogli sprawdzić wszelkie dane w systemie i wyjaśnić powód zaległości.

@Brak wypłaty

Szanowny Panie, dołożymy wszelkich starań, aby wyjaśnić sprawę i uregulować należności. Prosimy o swoje dane i opis sprawy na info.group@axell.pl. Spróbujemy udzielić niezbędnej pomocy w jak najkrótszym czasie. Przepraszamy za niedogodności.

Brak wypłaty
@Axell Employment

Tak? Pisałem na wszystkie możliwe adresy koordynatorzy w Holandii, rozliczenia, biuro w Gliwicach, również na info.group@axell.pl. i niestety jakoś brak odpowiedzi od 2 dni.

@Brak wypłaty

Szanowny Panie, po naszej interwencji otrzymał Pan błyskawicznie od Działu Administracji szczegółowe wyjaśnienie drogą mailową. Prosimy o zapoznanie się i mamy nadzieję, że wszystko jest jasne, dostanie Pan swoje wynagrodzenie. W razie dalszych wątpliwości pytania prosimy kierować pod numer telefonu 31 (0)13 5075440 . Zawsze chętnie służymy pomocą.

@Axell Employment

pod tym numerem nigdy nikt nie odbiera! a nawet jak odbierze, to nic nie wie i kieruje do koordynatora ktory nie odbiera i tak w kółko

@Tomek

Panie Tomaszu, jesteśmy gotowi niezwłocznie wyjaśnić również Pana kłopot. Proszę opisać swoją sytuację na adres e-mail p.swarlik@axell.pl i na pewno nie pozostawimy Pana samego z problemem.

Zostaw merytoryczną opinię o OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Gliwice

• Jak się pracuje w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.5/5 Na podstawie 638 ocen.

OTTO EMPLOYMENT 2004 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ