Opinie o ALPAN w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ALPAN. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie ALPAN o rekrutacji.

Branże: Mleczarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALPAN w Toruń

nikiel

ja tam znam dyrka fajny, z mojej strony- jako podwładnego powiem że jest zbyt oszczędny!!! Ogólnie to mam nadzieję że kiedyś jak znajdę się znowu pod czyimś przewodzeniem to właśnie jego- to jest człowiek! Wiem tylko co to koszty, z tym że z drugiej strony to musi wiedzieć że w domu (u pracownika) ktoś pracuje (zapieeeeerdallla po 12 H, ktoś je i ktoś czeka!!!), a K. jest ludzki facet i tyle. Pozdrawiam wszystkich

jechowa pała paweł walczewski z płocka gryzie kaszankę monice pod kiecą he he

Marian Pażdzioch

Witam serdecznie i na poczatku chcialem wszystkich pozdrowic :)Chialem poruszyc temat firmy alpan z siedziba w Warszawie.Zacznijmy moze od systemu w jakim sie w tej firmie pracuje. Praca jest 3 zmianowa z tym ze 1 zmiane ma sie co 6 tygodni pozostala czesc tego czasu to popołudnie i nocka na zmiane i czlowiek chodzi jak wrak nie wie co jest grane czuje się nietrzezwy umysłowo a organizm jest wykończony fizycznie. Kierownictwo tylko czeka na kogoś błąd i odrazu zaczynaj się pruć nie wiadomo o co.Zarobki na poziomie 1600 zl. to jest śmiech na sali drodzy państwo hehe. Nadgodziny jeszcze dochodzą wtedy pracuje się po 16 godzin i jest fajnie wszyscy zadowoleni uśmiechnięci część jest nietrzezwa włacznie z kierownikiem zmiany :) Firma ta słynie również z kultury osobistej.

Ludzie, którzy się wypowiadają , żle na temat Poznania , to byli pracownicy , którzy zostali zwolnieni albo trzymali sztamę z poprzednim Dyr.i też już ich nie ma ... Nowy Dyr. , który jest od września 2013 jest w porządku dla wszystkich . Musi wymagać od ludzi takie ma stanowisko , a jeżeli komuś się to nie podoba nie musi tu pracować . I jak ktoś nie zna tu ludzi obecnie pracujących to niech sie nie wypowiada .... Wszyscy tacy mądrzy się porobili , zajmij się swoją pracą i swoim tylkiem do obgadywania ... Panie nick - CZESTER , CIEKAWE JAKIM TY JESTEŚ PRACOWNIKEM W SWOJEJ FIRMIE ???????????????

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie ALPAN.
andrzej

Nie wiem kto pisze takie bzdury o oddziale w Poznaniu . Ja tam procowałem i chciałbym wrócić gdyż z takim dyrektorem który teraz jest chciałbym pracować- faktycznie jest oszczędny ale normalny facet. Mam kontakt z obecna załogą ,każdy w tej chwili chwali sobie pracę w oddziale Poznań.

Nico

Czy w oddziałach Alpan była kasa na święta lub jakieś talony?.

@Nico

Firma Alpana (usunięte przez administratora) Szukają osłow którzy potępia im klientów,a potem dowodzenia.do tego nie realne plany za które odcinają z pensji.A wisiorki jest księgowa....NIE POLECAM

czester

Nowy Pracownik dostanie Polar niebieski z napisem Alpan, nastepnie moze sobie zrobic kawe herbate ... i na tym sie konczy Socjal!!!tyle wiem od pracownikow. Tak Jest w Poznaniu ... Jade tam z dostawa to nawet nie ma gdzie wjechac taki ogromny plac ze sie stoi na ulicy, na bramie przyjec Jeden czlowiek ktory musi dac rade ,bo wspanialy koledzy sa zajeci. Kierownictwo ma inne zajecia,nie ebde mowil jakie ale pewne sluchy chodza o panu (usunięte przez administratora)...Kiedys odbywalo sie wszystko szybciej ale bylo kilka osob innych ktorych juz nie ma. Oczywiscie wypowiadam sie w swojej opini gdy jestem tam z dostawa kilka razy w tygodniu i mowa tu o godzinach rannych ,nie wiem co sie dzieje popoludniami .

jola
@czester

Panie (usunięte przez administratora)to wszystko są kłamstwa co Pan pisze

Co z transportem i wyjazdami w ALPAN Toruń? Jest auto służbowe?

bolo

pracowałem tam,,,,odszedlem szkoda nerwow...dam Ci rade odpusc sobie tam prace

sprawiedliwy

dyrektorze pawelku jak to jest pracować z wazelinami (kilka osob reszta jest ok.) jak z nimi rozmawiasz wchodza ci w tylek a jak sie odwrocisz wyzywaja cie od najgorszych....widocznie swoimi rzadami w Alpanie zaprocowales na brak szacunku

na poczatku pewnie bedzie dobrze...

Zaciekawiony

A wiadomo coś o Alpanie w Poznaniu. Wiem, że ostatnio otworzyli się pod Poznaniem, ale póki co nic nie słychać, żeby było źle. Może warto tam spróbować????

Zostaw merytoryczną opinię o ALPAN - Toruń

ALPAN