ALPAN

Toruń

Opinie o ALPAN

Zaciekawiony 2011-10-29 16:45:44
A wiadomo coś o Alpanie w Poznaniu. Wiem, że ostatnio otworzyli się pod Poznaniem, ale póki co nic nie słychać, żeby było źle. Może warto tam spróbować????
anonim 2011-11-06 20:59:39
na poczatku pewnie bedzie dobrze...
sprawiedliwy 2013-03-13 11:51:03
dyrektorze pawelku jak to jest pracować z wazelinami (kilka osob reszta jest ok.) jak z nimi rozmawiasz wchodza ci w tylek a jak sie odwrocisz wyzywaja cie od najgorszych....widocznie swoimi rzadami w Alpanie zaprocowales na brak szacunku
bolo 2013-05-17 14:46:55
pracowałem tam,,,,odszedlem szkoda nerwow...dam Ci rade odpusc sobie tam prace
Anonim 2013-08-06 01:15:05
Co z transportem i wyjazdami w ALPAN Toruń? Jest auto służbowe?
czester 2013-12-17 19:53:16
Nowy Pracownik dostanie Polar niebieski z napisem Alpan, nastepnie moze sobie zrobic kawe herbate ... i na tym sie konczy Socjal!!!tyle wiem od pracownikow. Tak Jest w Poznaniu ... Jade tam z dostawa to nawet nie ma gdzie wjechac taki ogromny plac ze sie stoi na ulicy, na bramie przyjec Jeden czlowiek ktory musi dac rade ,bo wspanialy koledzy sa zajeci. Kierownictwo ma inne zajecia,nie ebde mowil jakie ale pewne sluchy chodza o panu (usunięte przez administratora)...Kiedys odbywalo sie wszystko szybciej ale bylo kilka osob innych ktorych juz nie ma. Oczywiscie wypowiadam sie w swojej opini gdy jestem tam z dostawa kilka razy w tygodniu i mowa tu o godzinach rannych ,nie wiem co sie dzieje popoludniami .
Nico 2013-12-23 20:24:32
Czy w oddziałach Alpan była kasa na święta lub jakieś talony?.
jola 2013-12-30 08:02:13
Panie (usunięte przez administratora)to wszystko są kłamstwa co Pan pisze
andrzej 2013-12-31 09:06:01
Nie wiem kto pisze takie bzdury o oddziale w Poznaniu .
Ja tam procowałem i chciałbym wrócić gdyż z takim dyrektorem który teraz jest chciałbym pracować- faktycznie jest oszczędny ale normalny facet.
Mam kontakt z obecna załogą ,każdy w tej chwili chwali sobie pracę w oddziale Poznań.
pracownik 2014-01-01 21:39:23
Ludzie, którzy się wypowiadają , żle na temat Poznania , to byli pracownicy , którzy zostali zwolnieni albo trzymali sztamę z poprzednim Dyr.i też już ich nie ma ...
Nowy Dyr. , który jest od września 2013 jest w porządku dla wszystkich .
Musi wymagać od ludzi takie ma stanowisko , a jeżeli komuś się to nie podoba nie musi tu pracować .
I jak ktoś nie zna tu ludzi obecnie pracujących to niech sie nie wypowiada ....
Wszyscy tacy mądrzy się porobili , zajmij się swoją pracą i swoim tylkiem do obgadywania ... Panie nick - CZESTER , CIEKAWE JAKIM TY JESTEŚ PRACOWNIKEM W SWOJEJ FIRMIE ???????????????

Marian Pażdzioch 2014-01-30 22:36:09
Witam serdecznie i na poczatku chcialem wszystkich pozdrowic :)Chialem poruszyc temat firmy alpan z siedziba w Warszawie.Zacznijmy moze od systemu w jakim sie w tej firmie pracuje. Praca jest 3 zmianowa z tym ze 1 zmiane ma sie co 6 tygodni pozostala czesc tego czasu to popołudnie i nocka na zmiane i czlowiek chodzi jak wrak nie wie co jest grane czuje się nietrzezwy umysłowo a organizm jest wykończony fizycznie. Kierownictwo tylko czeka na kogoś błąd i odrazu zaczynaj się pruć nie wiadomo o co.Zarobki na poziomie 1600 zl. to jest śmiech na sali drodzy państwo hehe. Nadgodziny jeszcze dochodzą wtedy pracuje się po 16 godzin i jest fajnie wszyscy zadowoleni uśmiechnięci część jest nietrzezwa włacznie z kierownikiem zmiany :) Firma ta słynie również z kultury osobistej.
ja 2014-04-07 13:11:16
jechowa pała paweł walczewski z płocka gryzie kaszankę monice pod kiecą he he
pracownik 2014-05-29 15:43:39
Firma Alpana (usunięte przez administratora) Szukają osłow którzy potępia im klientów,a potem dowodzenia.do tego nie realne plany za które odcinają z pensji.A wisiorki jest księgowa....NIE POLECAM
nikiel 2014-08-01 19:54:18
ja tam znam dyrka fajny, z mojej strony- jako podwładnego powiem że jest zbyt oszczędny!!! Ogólnie to mam nadzieję że kiedyś jak znajdę się znowu pod czyimś przewodzeniem to właśnie jego- to jest człowiek! Wiem tylko co to koszty, z tym że z drugiej strony to musi wiedzieć że w domu (u pracownika) ktoś pracuje (zapieeeeerdallla po 12 H, ktoś je i ktoś czeka!!!), a K. jest ludzki facet i tyle. Pozdrawiam wszystkich
tosław 2014-08-09 13:22:18
alpan warszawa totalne dno
wtajemniczony 2014-12-12 20:29:16
w tej firmie bonów brak, choć firma zatrudnia tyle ludzi.... , pensje średnie, ....tyle mogę podpowiedzieć.
kiero 2015-09-07 11:17:46
w warszawie daja trochę ponad 2500 jak się dasz to za wszystko cie obciaza z socjala dostaniesz polar ja przez cztery lata paska z wyplaty nie widziałem sluchy chodza ze jak poszedł logistyk po pasek to się prawie z robata pozegnal jak za wcześnie skończysz trase to na magazyn oklejać sery albo zamiatać magazyn bo magazyn się niby nie wyrabia a tak poza tym magazyn specjalnie się nie wyrabia żeby można było setki po godzinach dorabiać
pomocna1981 2015-10-09 16:07:13
mąż robi w warszawie już kilka ładnych lat:
-kierowca ma ok 2500zł na rękę +kręcą na paliwie, handlują makulaturą, paletami itd
-magazynier zależy na kogo trafisz na zmienie od 1800 do 2500zł na rękę
-w biurze zwykli pracownicy zarabiają od 2500 do 3500 na reke
-przedstawiciele robią na działalności gospodarczej mają od 6500do8000 na fv brutto
maciej 2015-11-03 21:46:16
w Poznaniu z tego co wiem kierowcy mają ok. 2200-2500 zł na reke a z nadgodzinami to nawet ok. 3000 zł a na magazynie ok. 2000 zł, żadnego socjala nie ma , raz było 100 zł i na więcej nie liczą. A tak nic nie ma tylko polar i buty.. A niektórzy magazynierzy są kiepscy.
łysy 2016-01-26 20:12:37
w płocku jest ok magazyn 2000tys kierownik to 3000 ma dobra fucha wszystko ma pod kontrolą cisza spokój, biuro -to cicha sfera.no i dobry ba bardzo dobry dyrektor.
P..W..
Bogdan 2016-02-09 15:49:15
Łysy a nie orientujesz się czy w Płocku są przyjęcia na magazyn?
franek103 2016-02-10 19:45:19
Do Łysego, ja też pracuje w Alpan Płock czytam to i się zastanawiam jak głęboko musisz siedzieć w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Dyrektorowi oddziału że piszesz takie kłamstwa.Powiedz prawdę, że w tej firmie pracuje się jak wół za marne grosze. Pracy w tej firmie nie polecił bym najgorszemu wrogowi, jeden wielki mobbing i syf. W ciągu paru miesięcy zwolniło się kilku kierowców i dwóch najlepszych kierowników a zarazem magazynierów, a ty twierdzisz że praca w Alpan Płock jest super to jestem pełen podziwu dla twojej głowy że wytrzymuje napór pośladków Walka.Mam nadzieję ze Warszawa kiedyś się weźmie za ten syf.
uprzejmy 2016-05-17 11:09:08
Byłem na rozmowie rekrutacyjnej,
Powiem tak ten "Dyrektorek" od rekrutacji - śmiechu warte zawali Cię pytaniami bo w dupie był i gówn.. widział.. ale to nie koniec mógłbym się rozpisać na pół strony panie kierowniku ale nie o to chodzi w życiu, żeby oceniać po Okładce i Wrzucaniu wszystkich do jednego wora czy też worka nie wiem jak to się jeszcze mówi w Polszy Przepraszam w Polsce ale Komunizm Bis nadal aktualny.. :)) Pozdrawiam całą firmę.
P.S> Zapraszam na siłownię na trening wszystkich biurokratów z tego biura ciekawe czy wytrzymają 1h trening . - śmiechu warte firma!
doinformowany 2016-05-17 11:11:43
Oddział Płock = parodia . Istny kabaret .
bodzio 2016-05-30 17:19:42
jak Pankiewicze chcą utrzymać oddział w płocku to niech zastanowią się nad dyrektorem oddziału bo za chwile to nie będzie tam ludzi.
no chyba że DYREKTOR WSZYSTKO ZROBI SAM TAK JAK DO TEJ PORY .NO TO POWODZENIA BO Z TEGO CO WIEM TO NIE ROBI NIC.SZUKA TYLKO JAK ZWYKLE PRETEKSTU DO AFERY .I WTEDY JEST W SWOIM ŻYWIOLE ----PSYCHIATRA SIĘ KŁANIA.
xyz 2016-06-15 20:26:56
ALPAN PŁOCK.-jak długo można tolerować taką głupotę .
ludzie tam pracujący - miejcie trochę szacunku do siebie i zostawcie PANA DYREKTORA niech pokaże jak prowadzi się oddział SAMEMU.
Z tego co wiem to ludzie tworzą firmę a nie dyrektor.
a 2016-06-15 20:30:17
dużo wiesz - kolego.

xyz 2016-06-15 20:42:01
praca tam należy do specyficznych i czy to dziś czy to rok temu czy za rok za rok to nie bo nie będzie oddziału to jak jest ON to jest i będzie tak samo.
niczego się nie uczy i nie nauczy .pan i władca jest jeden.- ON.
NIC NIE WIE I NIC NIE UMIE .trzeba wyciągać wnioski z błędów a nie je powielać i obwiniać wszystkich do okoła.

proszę niech ktoś napiszę jeszcze parę słów prawdy.
czy wszyscy tam są aż tak zastraszeni .
pieniądze to nie wszystko - pamiętajcie.

były pracownik Alpan PŁOCK 2016-07-01 17:52:45
Witam ja też pracowałem w ąlpan płock i pracował bym dalej gdy by nie śmieszny Walczewski .Praca nie była zła ,ale Walek zawsze lubił i lubi mobing .Nie polecam pracy w tej fili ze względu na niego . Co do zarobków to nigdy nie zarobiłem więcej niż 2200 zł po mimo iż walek twierdził że premia jest za ilosc wywiezionego towaru ,a wiec p.Walczewski 1 to nie ma w tej firmie czegoś takiego jak premia z wywieziony towar ,2 całe niby 1000 zł za wywieziony towar to jest tak naprawde nasze nadgodziny oraz dodatek nocny ,3 jak ktos nie wierzy niech pisze mam na to dowody i moge W udostepnic w postaci odcinkow z Warszawy o kture walczyłem około 1,5 miesziaca .W tej firmie jest premia uznaniowa ,raz dostałem 18 zł a tylko dla teko ze brakowało do pełnej sumy .
były pracownik 2016-07-08 11:38:43
Chyba sam Paweł W. dokonał tego wpisu tak chwaląc dyrektora. Z płockiego oddziału to większość odchodzi właśnie z powodu dyrektora. Jego zachowań i podejścia do pracownika.
były pracownik 2016-07-08 12:16:28
Pracowałem w oddziale w Płocku na magazynie. Powiem jedno kto pozwala kierować tym oddziałem p. Walczewskiemu. Gość zachowuje się jak furjat często miałem wrażenie że jedynym Jego zajęciem jest denerwowanie pracowników, szukanie dziury w całym i patrzeniu za co można zabrać pieniądze. Jeżeli dłużej tym oddziałem będzie kierował p. Walczewski to zabraknie chętnych ludzi do pracy.
bolo 2016-08-03 14:25:49
Od ponad miesiąca już nie pracuję w oddziale w Płocku, man nową pracę i żałuję bardzo że tak późno odszedłem z tego oddziału. Jeżeli popracowałbym tam dłużej to nabawiłbym się chyba nerwicy. Pan i władca w jednym dyrektor oddziału, brak słów nad tym co On wyprawia i najdziwniejsze że nikt nie reaguje. Nie polecam tej pracy.
Kacper 2016-09-02 10:24:00
Nie wiem skad masz takie informacje w poznaniu stawka kierowca to 2tys na reke plus ewentualne nadgodziny maksymalnie 2 300 zl Obecnie pracy opor dyrektor wzial dodatkowe trasy przez co na caly poznan zostalo tylko kilku kierowcow a ilosc odbiorcow caly czas wzrasta. Do pracy jako kierowca przychodzisz na 5-6 rano jednak nie licz na to ze wyjedziesz od razu. Magazyn nie wyrabia sie z zamowieniami i bywa ze o godz 11 szykuje jeszcze towar ktory powinien byc ladowany o 5 rano. Wyjezdzasz po kilka razy z 3-4 sklepami w zaleznosci co magazyn wypluje ... nie polecam nie ma co sie irytowac za 2 tys
skrzywdzony 2016-09-06 09:53:41
Mam dla wszystkich świetną wiadomość derektorek walek z Płocka został zwolniony jupi juz krzywda ludzka nie bd się działa. Pozdrawiam
3- 2016-09-06 16:23:21
gd no dobra, umowa..,. aloe czy dostanę ją od razu czy po próbnym?
Zmęczony 2016-11-20 18:43:16
Alpan Wysogotowo to jeden syf pracują w godzinach nocnych na dworze utrudniając życie sąsiadom,towar składowany na placu a nie w magazynie bo jest za mały a to juz kwalifikuje się pod sanepid.
Plac tak mały ,że tiry muszą stać na jezdni a czasem rozładunek odbywa się w bramie wjazdowej.
Omijać szerokim łukiem sprawę już i tak mają w sądzie.
Zostaw swoją opinię o ALPAN - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALPAN