Opinie o BEPEMA CIESZANOW w Lubaczów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BEPEMA CIESZANOW. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BEPEMA CIESZANOW o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BEPEMA CIESZANOW w Lubaczów

????????????????

msffa - 2010-03-24 17:35:37 nie jestem z tych okolic ani w żaden sposób związany z tą firmą.ale sądzę po stylu wypowiedzi że te opinie są dziełem jednej może dwóch osób. i zadaję sobie pytanie: Czy ta firma nie redukowała ostatnio zatrudnienia? to dawałoby odpowiedź dlaczego niektórzy są tak bardzo rozgoryczeni. dzisiaj płaca 900 zł netto dla pracownika fizycznego to bardzo często reguła. nie zapominajcie że Człowieku co Ty piszesz jakiej jednej osoby skąd takie przepuszczenia, co tu mieszać "socjalizm" kto chce zarabiać po równo, w biurze mogą brać nawet 5000zł, ale dajcie zarobić tym którzy wypracowują kasę dla tych z biura. Nie jesteśmy głupi,przecież jakby taki pracownik zarabiał około 2000zł to nikt by nie pisał takich rzeczy.Zastanów się co ty piszesz.Ludzie się zwalniają bo nie wyrabiają,mój kolega był brygadzistą i co też się zwolnił. Jakby brał normalną kasę to na pewno by został i nie szukał by pracy za granicą. W tej firmie zostaną do końca nieliczni ale na pewno:[usunięte przez moderatora] oni oddali się tej firmie dusza i ciałem, i oni mogą zarabiać 800zl i tak zostaną.Pozdrawiam WSZYSTKICH!!!

Ta cala firma to stan krytyczny,nieudolny i nieludzki!

odpowiedź dla "myśliciela"

pomyślcie w końcu - 2010-03-16 12:46:39 ta firma to porazka nie sznuje sie ludzi i nie ma co siedziwic ze pracownicy sie na to zgadzaja MIESZKAMY NA PODKARPACIU i każdy wie jak tu jest z praca a to że kierownictwo wykorzystuje fakt ze pracownicy maja rodziny i DZIECI na utrzymaniu więc sami sie nie zwolnia bo po prostu tej pracy nie ma. ja to bym tam zaczoł zawlniec kierownictwo i ich rodzinki Gdybyś miał taką możliwość i wszystkich pozwalniał, a potem zasiadłbyś na ich miejscu, to zapewne byłbyś taki sam, albo sądząc po Twoich wypowiedziach nie do zniesienia.

nie że glupoty pisze tylko mnie nie zrozumiales chodzilo mi o to ze wladza zawsze bedzie nas miala gdzies i oni beda dobrze zarabiac na nikim im nie zalezy taki sektor polski ktorego dobrze wykorzystali a zarobki to stan krytyczny i trzeba raczej sie wycofac niz dac sie ponizac...

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie BEPEMA CIESZANOW.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

wreszcie ktos sie zaja sprawa urlopow i napisal do inspektora pracy czekajcie co bedzie dalej.

anim

[usunięte przez moderatora] Nie wykorzystałeś urlopu z 2009 r? Twoja firma może zapłacić nawet 30 tys. zł grzywny !!! i co szefostwo na to ?

głupoty piszesz ty zarabiaj na czteroosobowa rodzine 900zt.i chwal to co jest to nie dłudo portki zgubisz.W takim razie komornik zapuka ci do drzwi hi hi hi ,a twoimi dziecmi dzieci zajmie sie dom dziecka tego oczekujesz od kapitalizmu i jego zgarniaczy grubej kasy?Zastanow sie zanim cos napiszesz

saper

kierownictwo z firmy sie wypowiada mowiąc inna osoba z okolic - oni? tak ... zawsze beda mieli dobrze placone wiec co tu narzekac lepiej komus napisac pare ladnych slow z lat 80 dzis mamy inne czasy a w firmie meblarskiej powinno sie zarabiac CO NAJMNIEJ 2000 ZL !!! ale co tam

msffa

nie jestem z tych okolic ani w żaden sposób związany z tą firmą.ale sądzę po stylu wypowiedzi że te opinie są dziełem jednej może dwóch osób. i zadaję sobie pytanie: Czy ta firma nie redukowała ostatnio zatrudnienia? to dawałoby odpowiedź dlaczego niektórzy są tak bardzo rozgoryczeni. dzisiaj płaca 900 zł netto dla pracownika fizycznego to bardzo często reguła. nie zapominajcie że "dobry" socjalizm w Polsce skończył się 4 czerwca 89. a z nim minęła zasada - wszystkim po równo. takie czasy i trzeba to sobie uświadomić.

pomyślcie w końcu

Nikt nie zabrania wyrażania opinii o zakładzie. Ma jednak tutaj miejsce prymitywne obrażanie ludzi a to jest karalne i prosze miec to na uwadze.

anonim - 2010-03-05 21:06:47 anonim - 2010-03-04 23:15:10 Z niej taka kierowniczka jak z koziej (usunięte przez administratora) trąba ona wyglądu nie ma na kierowniczke a rozumu to juz nawet nie mowie ,wszyscy sie z niej nasmiewaja Art. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. ----------------------- Przypomnienie: - każdy użytkownik(w tym anonimowy) tego portalu, pisząc komentarze zostawia wiele śladów ( numer IP, usługodawcę internetowego), co sprawia, że jest tylko pozornie anonimowy, - administrator portalu na żądanie Policji ma obowiązek ujawnienia adresu IP, który umożliwia odnalezienie sprawcy czynu zakazanego, - Pamiętajmy, że nasze wypowiedzi świadczą o nas i że zawsze powinniśmy przestrzegać zasad netykiety. ---------------------------------- straszenie paragrafami i karami nic nie pomoże, trzeba sobie wypracować dobrą opinię i nikt nie będzie pisał negatywów.JEST WIELE FIRM z naszego regionu na tym portalu i jakoś nikt tam nie pisze negatywów czyżby się wszyscy uwzieli??? Z drugiej strony pracownicy są sobie sami winni sytuacji w jakiej się znaleźli, nikt nie może zmusić pracownika do urlopu bezpłatnego sami sie na to godzicie podpisując go. Zorganizujcie się i walczcie o swoje prawa.

tu nikt nikogo nie obraza tylko pisze sie prawde ,zobacz ile jest opinii negatywnych a to o czyms swiadczy prawda

tak-dokladnie

anonim - 2010-03-04 23:15:10 Z niej taka kierowniczka jak z koziej (usunięte przez administratora) trąba ona wyglądu nie ma na kierowniczke a rozumu to juz nawet nie mowie ,wszyscy sie z niej nasmiewaja a z jakiej paki ona została kierowniczką???a co to nie ma lepszych na to stanowisko?

anonim - 2010-03-04 20:57:02 hej123 - 2010-03-04 20:49:22 nikt nie zmusza do pracy w tej firmie!!!!!! po tym co piszecie to gdybym was miał u siebie też bym was [usunięte przez moderatora] bo tylko narzekacie a krowa która dużo ryczy mało mleka daje i najlepiej ją zabić!!!! to co napisałes o krowie jest dobre, i tyczy sie takich jak ty, [usunięte przez moderatora] wszystkich pracowników i sami pracujcie wtedy będzie wam super pseudobiznesmeni gdyby było wszystko tak,jak trzeba nikt by nie narzekał,a niestety tak nie jest,każdy kto wykonuje pracę fizyczną w tym zakładzie musi się narobić za te marne 900zł.

anonim - 2010-02-26 16:48:02 dyrektor chamski a segregacja ludzi zajmuje sie kierowniczka Dyrektor na poczatku był super , wszystko było super do czasu awansu pewnej PANI na kierowniczkę , daje to duzo do myslenia ?

hej123 - 2010-03-04 20:49:22 nikt nie zmusza do pracy w tej firmie!!!!!! po tym co piszecie to gdybym was miał u siebie też bym was wypieprzył bo tylko narzekacie a krowa która dużo ryczy mało mleka daje i najlepiej ją zabić!!!! to co napisałes o krowie jest dobre, i tyczy sie takich jak ty, [usunięte przez moderatora] wszystkich pracowników i sami pracujcie wtedy będzie wam super pseudobiznesmeni

Zostaw merytoryczną opinię o BEPEMA CIESZANOW - Lubaczów

• Jak się pracuje w BEPEMA CIESZANOW?

Zobacz opinie na temat firmy BEPEMA CIESZANOW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BEPEMA CIESZANOW?

BEPEMA CIESZANOW
2.5/5 Na podstawie 93 ocen.
  • Sienkiewicza 6
    37-611 Lubaczów