Opinie o BEPEMA CIESZANOW w Lubaczów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BEPEMA CIESZANOW. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BEPEMA CIESZANOW o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BEPEMA CIESZANOW w Lubaczów

palacz

robię w tym syfie,bum i jestem!

prosto z planu: Rysiek z Klanu

Jedno jest pewne, bo w takiej sytuacji to właśnie nastąpić musi: "FIRMA UDUŚ" dusząc nasze kieszenie w końcu sama się udusi. Bo czego tu sie można spodziewać??! Rynek chwiejny, firma słaba kierownik zachowuje sie jak [usunięte przez moderatora] pracownik biedny, zdegustowany trudno żeby [usunięte przez moderatora] tapczany.. Firma jest jak człowiek: pracownicy są jak jego organy a zarząd pełni funkcje mózgu. W przypadku BEPEMY człowiek ten cierpi na Alzheimera.

hej

palacz - 2011-01-30 18:28:48 firma UDUŚ! hej! robisz w bepema - bum, i cie ie ma :)

palacz

firma UDUŚ!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie BEPEMA CIESZANOW.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

A siedziba została zmieniona z dniem 31/12/2010 a nie od pół roku. Osoba niezorientowana nie powinna się wypowiadać na takie tematy.

NIEZADOWOLONY KLIENT - 2011-01-21 14:19:18 JA TAK Z INNEJ BECZKI. WŁAŚCICIEL FIRMY BEPEMA NIECH SOBIE ZMIENI STRONĘ INTERNETOWĄ BO WSZĘDZIE JEST SIEDZIBA BIŁGORAJ A OD PÓŁ ROKU TAK NIE JEST. CHWALENIE SIĘ SALONEM, KTÓRY NIE JEST JEGO WŁASNOŚCIĄ TEŻ JEST NIE NA MIEJSCU. TAKŻE JEŚLI MACIE PAŃSTWO S. ODROBINĘ GODNOŚCI TO ZAMIEŚCIE DANE KONTAKTOWE ZGODNE Z PRAWDĄ. czytaj uważnie - siedziba firmy. Tam nie ma mowy o salonie.

NIEZADOWOLONY KLIENT

JA TAK Z INNEJ BECZKI. WŁAŚCICIEL FIRMY BEPEMA NIECH SOBIE ZMIENI STRONĘ INTERNETOWĄ BO WSZĘDZIE JEST SIEDZIBA BIŁGORAJ A OD PÓŁ ROKU TAK NIE JEST. CHWALENIE SIĘ SALONEM, KTÓRY NIE JEST JEGO WŁASNOŚCIĄ TEŻ JEST NIE NA MIEJSCU. TAKŻE JEŚLI MACIE PAŃSTWO [usunięte przez moderatora] ODROBINĘ GODNOŚCI TO ZAMIEŚCIE DANE KONTAKTOWE ZGODNE Z PRAWDĄ.

...

kochani jestescie strasznie nastawieni do swojego miejsca pracy ale tak naprawde to niemalze od powstania firmy ludzie nie trzymali sie razem [usunięte przez moderatora]

Kierownictwo tylko pogania do roboty jak w obozie,niech sami wezmą się za robotę,potrafią tylko poganiać i straszyć,gdzie godne pieniądze za Naszą pracę?!W ich kieszeniach!!!Ludzie długo z wami nie wytrzymaja!

lu

Dom wariatów malo powiedziane - ludzie którzy decydują o obliczu firmy są niekompetentni - nie mówiąc o tym że nie szanują nikogo.Trzeba miec mocne nerwy zeby tam wytrzymac

ANONIM

system firmy staje sie coraz bardziej chory coraz wieksze wyciski na ludzi zero szacunku za tak duza wykonywalna prace tylko jeszcze wieksze ponizenie i straszenie czy stres na co dzien to normalnosc? tak mamy pracowac. moze zaczniemy ryczek skoro rozmawiac nie wolno itp... jestesmy bydlem ale tu podkreslam bydlo sie lepiej traktuje! no ale niestety sprawiedliwosc bedzie osadzona z gory nie powiedzie im sie ta firma daje gwarancje pozdro. dla [usunięte przez moderatora]

obcy

Ten chory system jaki panuje w tym zakładzie doprowadzi do bankructwa tej firmy

może ich zaprosimy :) UWAGA! w Twojej sprawie! Nowoczesny sposób realizacji i bezkompromisowi reporterzy. Każdego dnia UWAGA! przedstawia efekty dziennikarskiej pracy: kontrowersyjne tematy, poruszające historie, ale także problemy życia codziennego. UWAGA! prezentuje je w nowatorskiej formie docenionej przez widzów. Kapituły licznych konkursów przyznały programowi wiele nagród.

obserwator

po przeczytaniu skrupulatnie wszystkich waszych wypowiedzi, składam kondolencje dla firmy i kierownictwa bepemy, poniważ swiadczy to tylko o jednym.... Niestety brak poszanowania pracownika powoduje utratę zaufania zarówno do firmy jak i kierownictwa. Pracownicy poprzez swoją niechęć nie potrafią zjednoczyć się z firmą. Fakt że tereny Podkapacia cechuje duże bezrobocie nie musi być równoznaczne z ciągłym zastraszaniem pracowników. Rotacja pracowników i systematyczna ich wymiana nie poprawi osiągnięć firmy. Dobry pracownik to doświadczony pracownik. !!! Zwolnić pracownika zajmuję kilka chwil, ale zastąpić go wymaga dużo czasu. Zastanówcie się nad tym !!!

to co piszesz to wszystko prawda ciekawi mnie to czy pan sadowy wie ze jego bepema to pralnia mozgow!!!

straznica

szkoda tu swoich nerwow za rok lub 2 lata bedziecie zarabiac co najmniej 2000 - 2500 tys. zl, obiecanki cacanki a naiwnym radosc. jacy to oni dobrzy sa ale chyba dla swojej sek.... a nie dla calego spoleczenstwa jak by mogli to by zjedli.nawet nie dac godnie zarobic to wstyd. a co gorsze jedynki z przodu nie ma czyli 1000 zl robimy za grosze i pracujemy na leserow tak mozna o nich powiedziec w stosunku jak podchodza do nas. nic wiecej nie mam do powiedz.nie lad, manipulacja psychika, obietnice i ROBIC, ROBIC. z obozu pracy dla czytelnikow - anonim.

Były przyjaciel

anonim - 2010-05-27 18:27:18 oto motto bepemy- [usunięte przez moderatora] obudzi się w tedy jak sam wyladuje na ulicy,a stanie się to prędzej czy puźniej, wtedy może zobaczy jak to jest za jakieś grosze pracować na jakiegoś pseudobiznesmena. Najgorsze jest to że oni wszyscy od własciciela po całą dyrekcję uważają się za wielkich chrześcijan, ludzi sprawiedliwych , ludzi którzy poświęcili cały swój ziemski dział.

xy

Drodzy szefowie !!! dlaczego cały czas zmieniacie i mieszacie w załodze ? może czas zmienić kierownictwo ? a może ma Wam w tym pomóc PIP,UWAGA TVN,INTERWENCJA POLSAT,oni tylko czekają na sygnał,zastanówcie się mocno, ludzie już tracą cierpliwość.............,już niedługo naprawdę może zacząć się dziać.

oto motto bepemy- "zwalniac fachowców a przyjmowac z ulicy". [usunięte przez moderatora] moze to czas zeby obudzic sie z tej mrzonki coooo?

???????????????? - 2010-04-24 15:36:02 msffa - 2010-03-24 17:35:37 nie jestem z tych okolic ani w żaden sposób związany z tą firmą.ale sądzę po stylu wypowiedzi że te opinie są dziełem jednej może dwóch osób. i zadaję sobie pytanie: Czy ta firma nie redukowała ostatnio zatrudnienia? to dawałoby odpowiedź dlaczego niektórzy są tak bardzo rozgoryczeni. dzisiaj płaca 900 zł netto dla pracownika fizycznego to bardzo często reguła. nie zapominajcie że Człowieku co Ty piszesz jakiej jednej osoby skąd takie przepuszczenia, co tu mieszać Bądz pewny że wymienione przez ciebie osoby nie zarabiają 800 zł oni maja tyle premii

Zostaw merytoryczną opinię o BEPEMA CIESZANOW - Lubaczów

• Jak się pracuje w BEPEMA CIESZANOW?

Zobacz opinie na temat firmy BEPEMA CIESZANOW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BEPEMA CIESZANOW?

BEPEMA CIESZANOW
2.5/5 Na podstawie 93 ocen.
  • Sienkiewicza 6
    37-611 Lubaczów