Opinie o SANHA Polska Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SANHA Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SANHA Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów złącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SANHA Polska Sp. z o.o. w Legnica

oool

TO JEST SAMO ZŁO NIC NIC DOBREGO

xxx

Beznadzieja,biurokracja patrzy tylko na siebie-pracownik to zero a ten który pracuje tu długo i ma jakąś już stawkę to jest jeszcze bardziej olewany.ZERO socjalnego,premia zabierana za byle gów...Kierowniczek i dyrektorek to już kompletnie mają wywalone na ludzi !!! Paradują się z kawką po całej hali i patrzą kogo by tu uwalić !!! OMIJAJCIE TEN OBÓZ Z DALEKA !!!

jasiuoko

Ciekawe co nowego nam Sanha zafunduje w nowym roku????????

abc

Nie znam firmy gdzie nie ma chociaż dodatku do wypłaty skromnego na Święta. A w tej firmie nie ma kompletnie nic!!! A i tak chodzą słuchy że zwolnienia po nowym roku się szykują.

zdecydowany

ktoś musi mieć przejeb... żeby kto inny mia (usunięte przez administratora) chajcu nie daja bo socjal za maly jest, a tak z innej beki jest dla mnie wakacik taki za obecność i minimum średnia krajowa to mógłbym u was popracowac, chlewik na proukcji opada wyrosłem z oesów,

xxx

Tu czy Święta czy normalny dzień to się nie docenia pracownika.Masz zapierda... aż zdechniesz a potem kogoś znajdą żeby Cię zastąpił.Prezes ma nowe Volvo to nie ma już za co kupić paczek dla dzieci-Jedno wielkie GÓW.. !!!!

liikers

Ci co świąt nie obchodzą to premie napewno dostali. Głowna księgowa napewno o to zadbała.

opus

Na święta to koorva nie ma kasy ale na nowe volvo to koorva yebana mać jest.

TOLAS

co wy chcecie jest super mamy wolne o boże tak długo ...... za soboty ...... dali chuinki i tez NORMY zajebiste dali czego chciec więcej ŻYCZE WAM WESOLYCH SWIĄT .

hhhhhhhhh
@TOLAS

wolne niech sobie w buty wsadza.....niech pomysla za co ludzie maja zrobic te swieta!!!!!!!!!!

liikers

Będzie tylko gorzej w tej firmie nie ma przyszłości.

true

Nieudolne kierownictwo to znaczy niekompetentne. Jeśli merytoryczne sprawy są niezałatwiane, to głośno krzyczą na plamki oleju. Za plamkę oleju potrafią zabrać część premii. A ja zamiast pracować latam ze szmatą i patrzę czy z maszyny znowu nie wyciekło. Paranoja. A dlaczego nie naprawią cieknących układów, tylko każą na takich pracować. Brakuje kompetencji?

prawda
@true

Niestety brakuje kompetencji. Jej brak zastępuje się głupimi rozporządzeniami typu karteczki.

załamana
@prawda

traktuja ludzi gorzej jak bydło.zeby nic nie dac na święta.ludzie cały rok sie poświęcaja,zapierniczaja jak mróweczki,w soboty i nadgodziny i nie potrafia tego docenic.płakać sie chce.nic tylko trzeba szukać cos innego bo lepiej juz napewnoo nie bedzie....i nie zwalajcie calej winy na niemców...poprostu zarzad jest do wymiany

wierny

a ja kocham sanhę pomimo nieudolności kierownictwa, które potrafi jedynie liczyć szmaty i plamki oleju, braku paczek na mikołaja, zero kasy na święta, to chyba zostanę tu jeszcze jakiś czas

kdx

Czy ktoś może mi powiedzieć ale konkretnie coś na temat pracy narzędziowca w firmie SANHA?

łysy
@kdx

nie ogarniesz tematu, jeszcze nikt nie ogarnął

ciekawe

dlaczego zakład jest zamkniety do 2 stycznia??

liikers

Wyniki firmy są bardzo dobre ale tak mówią że kasy nie mają. Nadgodziny są obowiązkowe i premie ucinają każdemu za byle co. była petycja żeby na święta jakieś bony dali i nic nie dadzą a kto ma dostać to dostanie. w tej firmie trzeba być odpowiedniej wiary.

blick
@liikers

jakie premie nie ma premi bo są złe wyniki

KIEDYŚ TO MOŻE BYŁA DOBRA FIRMA A TERAZ RADZE OMIJAĆ JĄ SZEROKIM ŁUKIEM.d

safsa

Skłądam wyrazy głebokiego wpółczucia dla wszysktich pracowników firmy Sanha. Szkoda mi was, że musicie się męczyć z tą waszą niezrównowazoną umysłowo kadrową. Mając okazję chwilę porozmawiać z tą panią aż mi się was szkoda zrobiło wszystkich. Ta istota sprawia wrażenie, że bardziej nadaje się do przerzucania obornika widłami niż do rekrutacji specjalistów. No coż pierwsze wrażenie może być mylne, ale chyba ta wasza kadrowa nie wie, że nie tylko pracodawca ocenia kandydata/tkę ale i też kandydat/tka ocenia pracodawcę. Musi się to dziecko jeszcze duzo nauczyć w swym życiu, ale pewnie cale życie chlała jakies tanie wina i jarała jakieś zielsko i teraz są tego skutki. Dzieki Bogu ja unikam kontaktu z tanimi winami i zielskiem i innymi narkotykami, a kadrowa chyba niestety nie. No coż powypalało wszystkie szare komóreczki...

UNIO

Hej wiecie jak w pracy na narzedziowni?

Piotr W. czcigodny mobber z Sanha

ci co robia długo sa przyzwyczajeni i maja jakąs kase gdzie nie dostaną nigdzie indziej za takaa robote, nowym odradzam wakatu na produkcji stary sprzęt wiedza i doswiadczenie nie przydatne wszedzie indziej na strefie naprawiaja maszyny ludzie po robotyce i automatyce bo sa tak skomplikowane a tu wystarczy mlotek i plaska 13 do korekty maszyny, sprzatanie po pajacach z 10 letnim stazem tych rupci na ktorych robia a na montazu smierdzi spocona wagina, chlewnia jednym slowem, ale bez sciemniania (usunięte przez administratora) mam na SANHA patola jak nic w każdym dziale

ano raczej

Co do pracy: jest ciężka, szkodliwe warunki na produkcji, trzeba sie ciągle uczyć pracy, nie ma szkoleń, olej wszedzie, mistrzowie traktują cie jakbys byl tu za kare ( dobrze ktos powiedzial-poprawczak ) nie ma z kim rozmawiac o podwyzce po wielu latach pracy, nie ma dodatku socjalnego ( co jest ewenementem bo wszedzie na strefie jest )a premie moga ci zabrac za byle gó@#$ Małe pieniądze. Co do plusów: stała pensja starcząca tylko na przeżycie, 8 godzin i do domu, mozna zostac po godzinach i dorobic, sprawiedliwe podejscie do ludzi (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o SANHA Polska Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w SANHA Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SANHA Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANHA Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SANHA Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SANHA Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SANHA Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 352 ocen.
  • Poznańska 49
    59-220 Legnica