Opinie o SANHA Polska Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SANHA Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SANHA Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów złącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SANHA Polska Sp. z o.o. w Legnica

kawiot

(usunięte przez administratora). Już im teraz nawet radio przeszkadza. Wody mineralnej nie dają, a w baniakach woda najgorszej jakości od której boli żołądek. Ludzi do pracy nie przyjmują, a starymi chcą zaorać całą firmę. W biurze nic nie robią, a kiedy się pójdzie to na korytarzu ruch z filiżankami. Na hali montażu 30 stopni, pot się po (usunięte przez administratora) leje. Na biuro zapieprzamy, a podwyżek nie dostajemy. Opinie ta firma na mieście ma bardzo złą. Nawet na strefie lepiej traktują ludzi.

ferment

ja najlepiej to bym chciał żeby mi ktoś w biurze posadkę załatwił żebym tak nie musiał się wkurw... na produkcji na ten ten smrud zgniłego chłodziwa co fermentuje w maszynach i czopków co tylko patrza z kogo się ponabijać

monster tack

stara rodzinkowa firma praktycznie wszyscy znają ja w lca, awansowac sie nie da podwyżki tez nie dają, dzialu tez nie zmienisz np z prod. na logistyke na pakownie cie wywala co najwyzej, to bedziesz czuł śwąt [usunięte przez moderatora] 8h, a jak sie dowiedza ze sie rozwijasz i podnosisz kwalifikacje po pracy to za płot cie kociara pogoni

war

wcześniej się śmiałem z kotów w pracy gdzie indziej, ale porobiłem trochę w sanha i jak ich spotykam na drodze to wojenkę z nimi lece

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
marian na umowie śmieciowej w sanha

ona ich wykreowała, swoim komunistycznym sposobem działania, kto pracuje to wie tylko wystarczy jej w oczy popatrzeć i widać odrazu za kogo cie ma

norek

Ludzie tak wypisujecie i smiejecie sie z Jehowych. Jak patrze na tych ludzi to sa normalni sympatyczni pomocni i wporzadku ludzie. My katolicy niby, jeden drugiego by zagryzł za pare zlotych, obsmarował na boku, poniżył. Ja do nich nic nie mam. Trzeba na siebie najpierw popatrzec a potem gadać na innych. Nikt was do czytania straznicy nie namawia. Mamy wolny kraj, wierz w co chcesz człowieku. A pani kadrowa bardzo miła kobieta. Troche dystansu!

misiek
@norek

Dałeś się zwieść ich propagandzie. To co piszesz jest na pokaz. Pamiętaj, że pomagają tylko sobie a z katolików między sobą drwią - szczególnie z tego że modlimy się w kościele do wizerunków świętych. Jeśli nie znasz tych spraw to lepiej się nie wypowiadaj.

onaaaaaaaaaaaaaaaa

a co słychać na montażu?

det

kadrowa, wystarczy z nią pogadać i już wszystko wiadome, to ona przyjmuje

co?

załóżcie zwiazki zawodowe ja bede skarbnikem , majster z lotniskiem dla komarów

już prawie lato

Co możecie wiedzieć na temat zarobków na strefie,mówią że lipa ale jakie są warunki,ale jak popracujecie to zdanie zmienicie,a u was co,2 trupy,bez przerwy jesz przy maszynie popijasz olejem by lepiej żarcie szło,a dodatki macie dodatki,premie wam tną jak chcą.A ten dyrektorek to niech się przyzna za co go zwolnili z tamtego zakładu.

norek
@już prawie lato

nikt ci nie karze jesc przy maszynie. Masz do dyspozycji stołówke z pełnym wyposażeniem. Niektorzy jedzą przy maszynach bo to dziwni ludzie. Mistrzowie też maja plany do zrealizowania narzucone przez góre. Ogolnie ustawiacze sa pomocni i wporzadku. Jedyne co to premie ktore nam zabrali wszystkim. No ale w tym miesiacu wróciły i oby na stale. Pozdrawiam kolegów

ziom
@już prawie lato

to za co go zwolnili?

adolf

Praca ciężka, maszyny stare i zniszczone do granic możliwości. Zarówno mechanicy jak i ustawiacze śmieją się z wymagań kadry zarządzającej odnośnie jakości i wydajności automatów. Kierownik wymyślił sobie że na palarni mogą być tylko dwie osoby, efekt: wieczne kolejki na pierwszych zmianach. Żeby pójść na przerwę trzeba sobie załatwić kolegę który przypilnuje za ciebie maszynę. Nie znajdziesz - nie idziesz. Praca bardziej przypomina obóz pracy. Nowy dyrektor po przejściu ze znanej fabryki LSSE na wejściu zabrał wszystkim premie, tak dla zasady. Jedyny plus to zarobki, lepsze niż na strefie.

Teraz nastał koniec zmartwień,nadeszły lepsze czasy .Nowy Dr.Techniczny ,nastanie ład i pożadek i tysiące metrów żółtych lini.Tylko szkoda że nidługo niebedzie komu naprawiać tak cudownego parku maszynowego.Pozdrowienia dla starej gwardi z produkcji. PS. Jak się komuś nie podoba to zawsze może odejść nikogo nie trzymamy na siłę.Zdanie kadry kierowniczej.Poprostu super podejście do pracownika.

srali muchi będzie wiosna

Wiadomo,że można zarobić ale jak się ostro czopkuje,a takich tam nie brakuje.A są tacy na produkcji co fotel mistrzowi skręcą,a puzniej w (usunięte przez administratora) walą bo,nic nie robią a i tak większą kasę zarobią i byle pierdoła to już lecą do niego,by dał jakiegoś ustawiacza bo ma duży problem.A drugi jak pójdzie to nic nie zyska.

srali muchy będzie wiosna

Jakie nadgodziny czopki,rżną was na kasę aż miło,dymacie cały miesiąc bez premii a góra bawi się za waszą kasę.No ale zawsze znajdą się tacy co i tak ich będą bronić.

ona

że co?ha ha ha

xXx

...

nik

Ten co wypisuje,że w Sanha jest super to pewnie czop taki że cały wchodzi bez mydła albo zamiast mózgu ma wióry,albo ma jakiegoś ziomala w biurze,lub jest wysłannikiem jahwe i jego ziomali.Ludzie w tej firmie nic nie ma.To dziwne,że jeszcze tam do żadnego buntu załogi nie doszło,to co się tam wyprawia z ludzmi to jest porażka.Maszyny które mają po 40 lat.Wymagają z nich detalu idealnego,a połowa to buble.Aby robota szła normalnie tzn 7 godzin bez grzebania to jak totolotek,ale przeważnie zawsze trafi się tzw 1 czyli w totku nic nie masz (usunięte przez administratora)

lubie oesy

to jechowa firma wiec nie ma wczasów pod gruszą ani dodatków na swieta, bo oni tego nie uznają, mają mózgi inaczej pofaldowane,na zbora parzą sie miedzy soba i dobieraja jak ssaki z lasu, i przyjmuja tylko rodzine do biura, bo przynajmniej oni ich nie podpierdo... do PIP 60% -stanowią pracownicy typu stryjek wujek szwagier tato mama ,baba, dziadzia (z czego 90% w biurze a 10 % ochrona i personel sprzatajacy) 20% przyzwyczajeni i przystosowani do warunków klimatycznych 10% czopki -zagrozony gatunek, mozliwy do zbadania zchowań (nakrecanie do mobbingu majstra podkrecanie ciśnienia na hali) jedynie w sanha

sprostowanie
@lubie oesy

jeżeli już to: lubię aesy

ktos

a ja potrzebuje namiary na pewnego pana z tej firmy

...?
@ktos

podejdz do niego powiedz ze ma jedrne poslady to moze ci da tel.tylko utrzymuj kontak wzrokowy i usmiechaj sie zeby widzial expresjyjny wyraz twarzy wtyedy zapewne da ci kotakt

sprostowanie
@...?

AS- automat skrawający Os -nie znam Nie wiem ile w Sanhnie przepracowałeś , ale nic dziwnego , że wylali Cię z roboty jak nawet nie wiedziałeś na czym pracujesz - żal.

taktako

Unikajcie tej firmy jak ognia. Cały czas dokręcaja śrubę, zabierają premię, co chwilę podnoszą normę. Nie polecam nikomu, bo ty zwykły niemiecki obóz pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o SANHA Polska Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w SANHA Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SANHA Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANHA Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SANHA Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SANHA Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SANHA Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 352 ocen.
  • Poznańska 49
    59-220 Legnica