Opinie o SANHA Polska Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SANHA Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SANHA Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów złącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SANHA Polska Sp. z o.o. w Legnica

ano raczej

Co do pracy: jest ciężka, szkodliwe warunki na produkcji, trzeba sie ciągle uczyć pracy, nie ma szkoleń, olej wszedzie, mistrzowie traktują cie jakbys byl tu za kare ( dobrze ktos powiedzial-poprawczak ) nie ma z kim rozmawiac o podwyzce po wielu latach pracy, nie ma dodatku socjalnego ( co jest ewenementem bo wszedzie na strefie jest )a premie moga ci zabrac za byle gó@#$ Małe pieniądze. Co do plusów: stała pensja starcząca tylko na przeżycie, 8 godzin i do domu, mozna zostac po godzinach i dorobic, sprawiedliwe podejscie do ludzi (usunięte przez administratora)

Jaro z oesów

tam nawet w biurowcu capi zgniłym sfermentowanym chłodziwem, koty to nawet na odświeżaczu powietrza oszczedzają, albo antypespirantów nie używają, z tego co zauważyłem robiąc z nimi to wstydza sie kompać w pracy, penie jakiś PUA od nich zabronił, nie wypada z tymi co się modlą do obrazów i figurek

uklękła i zrobiła literkę O

w tej firmie możesz mieć kisiel zamiast mózgu i bedziesz w zrzadzie robić, poprostu patologia rodzinkowa,kasa kasa i na reszte (usunięte przez administratora) Właśnie kończę szkołe i stryjeczny wój szwagra obiecał mi posadkę w tej firmie, szepnął mi na ucho że (usunięte przez administratora) kogoś z biura żebym sobie gniazdko uklepał tak na poczat. min za średnią krajową

maaaloat8

Dlaczego traktują dobrych pracowników chcących pracować jak śmieci przedmioty co tam się dzieje?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
porażka

Brak słów

liikers

Tak będą pierniki jak co roku.

a będzie coś na święta?

dot

Dyrektorze wracaj, załoga płacze. Tyle dobrego zrobiłeś, klęczniki postawiłeś przy maszynach, kwadratowe wiadra, to nic że nie da się w nich płukać detali ale chciałeś dobrze, nikt cię nie rozumiał. Premie obcinałeś dla naszego dobra żebyśmy się wzięli do roboty. Jak oni mogli cię tak potraktować. To niesprawiedliwe.

smyrany w kakao

skoro potrzebuja to pewnie pozwalniali bo za duzo zarabiali, albo wałki krecili z kierwcami i na lewo coś sprzedawali coś o tym słyszałem, bo jak puszki ostatnio zanosiłem to na złomie koleś się żalił że mu kasy brakło do wypłaty, spodziewać sie możesz wszystkiego układzików rodzinnych, mobberki i obrabiania ci tyłka na każdym kroku, moga cie nawet na produkcje od czasu dawać zebyś oesy sprzątał po czopkach, jak tyrki nie bedzie na magazynie

chce zbłysnąć jak widły na gnoju

kupcie sobie spyglasses nakręcię( bo zeznawać to cioty napewno nie bedą chcieli a argumenty trzeba mieć solidne) fajne video i do prezesa i oskarżcie tą patologię rodzinną o art.94 mobbing i poniżanie na tle inny pracowników UWIEZCIE MI DZIALA oni zdobywajac doswaidczenie na stanowisku beda atrakcyjni w inny firmach i bedziecie mieli z nimi do czynienia gdzieś inndziej w innych koloniach niewolników, tylko trzeba działać a nie stękać jak miękka wagnina która przeprasza ze żyje

true

A ciekawe jak ma się nowy kierownik montażu. Opłaciło się codziennie z bułeczkami do dyrektora biegać. Tak robi sie kariere...

to wszystko prawda kumoterstwo i faworyzowanie na każdej zmianie

REALNA

A tak naprawde to szkoda że nie dała bys rady w tej firmie SAMA ale tak w REALU .

wkurzona

popieprzona polityka naszej firmy, lepiej wziąść popieprzony randstadt niz nam zapłacić za sobote,

wyzysk za grosze!

Prawdziwe są. Ja też to zauważyłam. Cwaniary z nich. Bylam w pracy na zachodzie i wlaśnie tak postępują Polak z Polakiem. Jedna synową faworyzuje, a drugie poniża i do pracy zapędza jak bydło.

Pani(usunięte przez administratora)swojej kochanej coreczce i synowej przywozi najlepszy detal aby sie dziewczynki nie przepracowaly i wyrobily norma 121 %.inne pracownice sa (usunięte przez administratora) albo lekcewazone na kazdym kroku. a synowa na nadgodzinach w tygodniu nie musiala zostawac ale jak byla sobota pracujaca za 100 to zawsze byla. glowna brygadzistka czesto powtarza ze jak sie komus nie podoba to moze sie zwolnic i pozwala na faworyzowanie corki. brygadzistki nie sprawdzaja pracownica etykiet co nalezy do ich obowiazku za to co chwilke sa przy Pani Ali K i Lucynie G. jak synowa z corka zle zapakuja jest to natychmiast poprawiane osobiscie przez brygadzistki i nie ma temetu, a jak pracownik zle cos zrobi to afera na cala hale i musi sam poprawiac.

zapracowana

wcale nie jest zle po za tym ze niektorzy podnosza norme i wpisuja w karty awarie albo przepakowanie aby miec wyrobiona miesieczna norme. nawet niemozna sie odezwac bo zaraz brygadzistka mowi bez komentarza prosze.brygadzistki spaceruja z kawka i kanapeczkami co normalnemu pracownikowi jest zabronbnione. niektore pracownice sa tak faworyzowane ze moga wybierac detal albo zejsc z maszyny gdy nie wyrobia normy.

"faworyzowana"
@zapracowana

Szkoda, że nie jesteś taka odważna w realu tylko na forum tchórzu. A i radziłabym Ci zmienić informatora lub kupić okulary, bo Twoje informacje są nie prawdziwe.

sos

LUDZIE CO WY TAK NARZEKACIE NIC WAM NIE PASUJE PRACA JEST PRACĄ JAK WAM NIE ODPOWIADA TO PRZECIEŻ NIE MUSICIE TAM PRACOWAĆ.JA CHCIAŁA BYM TAM PRACOWAĆ WCALE NIE JEST TAK ŻLE A SĄ PRZYJĘCIA MOGĘ ZACZĄĆ OD ZARAZ.POZDRAWIAM

chetny do pracy w biurze za min średnia krajową

słyszałem, koleżka mi mówił ze rozmowy na wakat do was przeprowadzają Ci co stoją na ulicy z półka rozkładaną, zmieniają się na zmianę, niektóre są fajne ale zeby domknąć taka musiał byś poudawać że chcesz do ich partii wstąpić

rachunek za internet

skoro do biura chodzisz to pewnie donosisz na ziomków z oesów, na produkcji nigdzie w żadnej firmie nie traktuje się pionków z produkcji z szacunkiem tylko pomiata jak schabem, ktoś musi mieć przejeb-ane żeby drugi pił w filiżance kawę i tasował się godzinami np w mistrzówce jak to robił dawny mistrz produkcji jakiś czas temu

Zostaw merytoryczną opinię o SANHA Polska Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w SANHA Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SANHA Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANHA Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SANHA Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SANHA Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SANHA Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 352 ocen.
  • Poznańska 49
    59-220 Legnica