Opinie o SANHA Polska Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SANHA Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SANHA Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów złącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SANHA Polska Sp. z o.o. w Legnica

spocona dupa menagera

pracowalem w tej firmie i mnie zwolnili bo mialem najnizsza stawke na zmianie i ciezko bylo sie usamodzielnic za takie ochlapy bo koncowek za wiele sie nie dalo wyniesc , czopki dostaja zawsze max premie nawet jak sa na L4 i natrzepia bubli, bo donosza majstrowi i zawsze z nim gdzies opierdola buble na lewo zeby cicho sza nikt nie wiedzial,na innych i do dyrekt prod.

operator

firma solidna i płaci na czas, ja akurat pracowałem na magazynie, atmozfera fajna, chlopacy sami swoi. Poza jednym wąsatym bucem który myśli że wszystkie rozumy pozjadał. Ale jezeli chodzi o zarobki nie ma rewelacji, kolo 2 sie kręciło, nie wiem jak teraz.

wszyscy Ci którzy piszą negatywne opinie na temat tej firmy to pracownicy zwolnieni którzy całą złość z powodu zwolnienia przez brak wiedzy do wykonywania zawodu chcą wylać właśnie tu w sieci, bo nie mają gdzie ! mentalność i psychologia tłumu (człowieka). wszyscy Ci którzy pracują ponad 5 lat złego słowa nie powiedzą, przeciwnie są doceniani i sukcesywnie nagradzani. w tej firmie nie ma miejsca dla piekarza który z braku pracy po fachu musi pracować na stanowisku tokarza o którym nigdy nie słyszał... wiadomym jest ze taki człowiek jesli nie jest pojętny, nie poradzi sobie na w/w stanowisku i z upływem czasu zostanie zwolniony,(usunięte przez administratora)

byku

Przez adeco jest szansa przejscia na firmę(po jakim czasie) czy trzymają na wykończenie i następny Pytam bo sie zastanawiam czy warto zelówki zdzierać

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
kcw3

to podnosi place a pracodawca musi sie pocic zeby byl ktos chetny i chcacy tam pracowac, opnia zakladu jak jakość tego co produkuja, nara!

Dają rabat jak się bierze dużo części?Robiąc instalacje w blokach w mieszkaniach wielu osobom i jednocześnie pomoc na telefon-dużo potrzeba maszynke mam a na części można rabat dostac?

szary pracownik

jasne że na panelach tam mają 5 z przodu i zajebistego kierownika

patison

A jaki mają zapierdziel na panelach - dwóch ludzi i kierownik, a pracy full...

obiektywny

Jestem pracownikiem produkcji ze stazem ponad 10 lat i wiem dokladnie co pisze.Nic mi nie wiadomo o jakis powiazaniach rodzinnych w biurze czy na produkcji -plotki , pomowienia i wymysly ludzi chcacych napisac cos zlosliwego na temat firmy. Podkreslam jeszcze raz : Sanha to firma dla ludzi chcacych pracowac ,wspolpracowac z kierownictwem i przede wszystkim z innymi pracownikami. Pracownik Sanhy, ktory szanuje prace nie napisze zlego slowa na temat firmy . Na warunki legnickie i okolic firma godna polecenia.

ktoś
@obiektywny

hahahaha, jasne, 80% pracowników zatrudnionych po znajomości a ty przez 10 lat tego nie zauważyłeś? hahah

stażystka

obiektywny - 2013-08-14 23:57:27Sanha to firma dla ludzi chcacych pracowac.Jezeli pracujesz zetelnie ,wykazujesz sie co nieco to zarobisz godne pieniadze. Wiadomo , ze nie ma co oczekiwac "kokosow" po kilku miesiacach pracy i niklym doswiadczeniu. Wg mnie firma godna polecenia.PS -Mam wrazenie ze wszystkie negatywne opinie pisze jedna osoba- prawdopodobnie jakis nieudacznik zyciowy ,ktory zupenie nie radzil sobie w pracy i zostal zwolniony. pewnie ten ktoś ma znajomego w biurze skoro takie rzeczy wie... Powinni wyciągnąć konsekwencje skoro takie rzeczy rozpowiadam

Kolo
@stażystka

A widziałaś firmę dla ludzi, którzy nie chcą pracować?

obiektywny

markoo

Chodzi mi raczej o osobę która jest absolutnie nowa i nie ma absolutnie nikogo ,,znajomego ''w firmie i ma do wykazania się jedynie swoimi umiejętnościami tylko ???

To ja?

Na razie nie mówimy o pracy w biurze , a ile by pan chcial zarabiać?tu do biura z ulicy nie bardzo bierzemy.umie pan rysować ? niech pan sobie to wyobrazi slużbowy samochód paliwo na flotę full serwis, dwie cyfry z przodu , najpierw wykaże się pan na hali a później zobaczymy

♦♣pogromca♣♦

Sa poszlakowe informacje co sie dzieje np. w sanha, Kto jest prezesem czym ta firma sie zajmuje i czy bierze udzial w jakis akcjach charytatywnych, (usunięte przez administratora)

spokojny

A jest w tej firmie ktoś normalny, sympatyczny, kto nie traktuje innych z góry?

arek

No dobra to w takim razie zadam pytanie na które raczej domyślam się odpowiedzi ale wole się zapytać. Jest możliwość awansu?

arek

Ja równiez zastanawiam się nad tą firmą. Czy ktoś wie może czy jest socjal chcociaż jakiś minimalny?

Jak możecie to napiszcie dokładnie jaka to stawka

ona

zalezy gdzie bedziesz pracowal?produkcja czy montaz?

kobieta

ludzie, szukam pracy, powiedzcie najniższa pensja to jaka w waszym zakladzie? bo pewnie taka jest na poczatek.??

Zostaw merytoryczną opinię o SANHA Polska Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w SANHA Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SANHA Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANHA Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SANHA Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SANHA Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SANHA Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 352 ocen.
  • Poznańska 49
    59-220 Legnica