logo SANHA Polska Sp. z o.o.

SANHA Polska Sp. z o.o.

Legnica

Opinie o SANHA Polska Sp. z o.o.

rozpacz 2016-01-13 18:15:08
grums,nie wiem na jakim dziale Ty pracujesz,bo ja dostaję jałomużne...
Kot 2016-01-21 07:17:02
NO nie wiem kto to ta ONA? Oświeć mnie?
ludz 2016-01-21 17:18:51
na szkoleniach cisza ma byc .
ja 2016-01-21 21:50:25
Bo co?bo prawdę się mówi?na szkoleniach będzie cisza ale za to w pipie we wroclawiu zrobi SIe głośno!
buuu 2016-01-22 08:25:38
A ja mysle ze jedno nie ma nic wspolnego z drugim i to tylko wspaniala polityka naszego kierownictwa ktore tylko zatrudnia nowych a zwalnia starych pracownikow bo tak taniej i tak wkolko albo przyjmuje z agencji
hula bula 2016-01-22 16:56:49
ma duzo wspolnego bo to nie pierwsza osoba wyleciala po szkoleniu bhp.ta pani jest geniuszem

ciekawski 2016-01-22 18:23:33
a kto wyleciał?
bucu z dzielnicy 2016-01-22 22:53:02
tez bym tak robił jak bym był kierownikiem, jeszcze bym stal nad tobą i patrzyl czy sie nie obijasz albo czasem paznokci nie malujesz, chyba ze bys była kobieta wyzwolona lubiąca zajebiste emocje jakich jeszcze nikt ci nie dal w sanha w WC rojaca sobie historie w glowie że to nic wielkiego inne też tak robią taka moda w sanha,
- a te stare zwalniac bo tylko jeżorem chlapia jak i im zle i mało zarabiają chciały by tylko podwyżkę za co, że zmarszczek wam przybywa co roku,
xxxx yyyy zzzz 2016-01-24 12:10:49
nigdy nie miales kultury ot i co sie dziwic .jak bys sie wzial za prace to dopiero byl by plus .nie wypisuj takich rzeczy ,no coz to twoj poziom.
bucu z dzielnicy 2016-01-25 01:46:53
nic nie poradze ze tak działasz na mnie, taka realistaka z ciebie kariera i hajsopędne fantazje na stanowisku, zycie jest po to żeby się bawić a nie robić na takie lale, pewnie nie miałaś jeszcze faceta który dawał by ci orgazmy raz za razem, możemy to zmienić grzeczna dziewczynko:)
hm ? 2016-01-28 17:15:21
koniec kariery nareszcie -madry wybor zapracowalas sobie na to GWIAZDO
hm ? 2016-01-28 17:17:26
koniec kariery nareszcie -madry wybor zapracowalas sobie na to GWIAZDO
nick 2016-01-28 19:27:44
serdecznie zegnamy panstwa :))))
tgh 2016-01-28 23:21:41
A kto znowu wyleciał?
lokers 2016-02-27 14:45:33
co tam na magazynie słychać?? Został ktoś ze starej załogi?
aneta 2016-03-20 14:59:41
Najgorszy zaklad w Legnicy w jakim kiedykolwiek pracowalam! Totaly wyzysk, zero poszanowania dla człowieka, śmieszna wypłata i znikoma premia. Nic dziwnego, ze ludzi uciekaja stamtad gdzie pieprz rosnie. To praca tylko dla zdesperowanych....
piotrek S 2016-03-30 19:09:47
bo w fabryce w schmiedefeld niemieccy pracownicy się pozwalniali , sanha oferuje najniższe zarobki w tym regionie to pouciekali do innych fabryk a teraz chcą zapełnić hale polskimi naiwniakami liczącymi na godziwy zarobek
Trolololo 2016-05-13 17:49:29
A Gargamel z produkcji jeszcze pracuje? Ten to jest pacjent !
placowy 2016-06-18 20:57:11
od lat czterech nie ma podwyżek płac no dostali ci na stanowiskach a jak się pracownik upomni to jest zawsze jedna odpowiedz ;jak się nie podoba to się zwolnij:poziom sięga zera ci co tam jeszcze pracują to chyba prawdziwi desperaci są, wielki szacunek dla tych co musieli tam zostać a największy dla chłopaków z magazynu rur ci to maja przejebane przepraszam za określenie ale tak tam jest u nich wielki szacun dla tych chłopaków kiedyś może odejdą a wtedy kierowniczka sie zesra w gacie bez tych chłopaków
placowy 2016-06-22 20:50:38
no pewnie hjk wy w biurze to byście chcieli żeby pracownicy tyrali za darmo a wy klima kawa ploteczki jak to w biurze a idzcie potyrać u tych straceńców jak ci w magazynie rur np,to poznacie co to proza życia i praca szczęście od opaczności że w dobrej chwili uciekłem z tej masakrycznej firmy a już z utęsknieniem czekam jak straci kiedyś tych chłopaków szanowna pani kierowniczka oj czekam .wracam do mojego Angielskiego edenu pozdrawiam chłopaków z magazynu
dres 2016-07-08 21:37:39
bo w magazynie tylko już straceńcy tyraja pracownicy zaczynają się znowu zwalniać kierowniczka bagatelizuje jak zawsze sprawę wszak przyjdą nowi za szlabanem czają się ich tysiące aby pracować za gówniane pieniądze tylko niech się baba ogarnie taki nowy robi połowę roboty za starego i ma taka sama stawkę jak stary pracownik więc jaka jest motywacja dla oldbojów zaczynają mie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w tę pracę albo zacznie "władza 'doceniać starych pracowników albo wszyscy przepadną jak Niemcy w euro 2016 walka była piękna ale gówniane zakończenie jak zawsze
andriusza 2016-07-10 20:34:01
no spokojnie Kamil my ze Sławkiem mamy po 3600 brutto to za parę miesięcy pracy będziesz też miał taka stawkę
Kolo 2016-07-13 08:35:17
A widziałaś firmę dla ludzi, którzy nie chcą pracować?
tyracz 2016-08-02 17:00:18
CO GWIAZDO -FAJNIE?
gwiazda 2016-08-03 07:17:04
Pewnie ze fajnie
nickelodeon 2016-08-04 14:20:56
ale ty jestes durny, firma potrzebuje operatorów juz, a nie za jakis czas
dress 2016-08-22 20:24:56
jaka praca zespołowa , każdy patrzy na siebie pierwsza zasada pracownika w sanha polska w pracy nie ma kolegów ,sprzedadzą ciebie za byle pierdołę do władz ,ciągła walka o urlopy o lepsze komisje do zrobienia co by się nie natyrać a mieć stawkę mega wielka jak sie ma znajomości u kierowniczki ,jedna wielka ściema to jest ta sanha !!!!
tyracz 2016-09-03 08:35:24
zarobki głodowe,tylko pupile mają dobrze,prace lepsze taki to jest urok SANHY
werty 2016-09-12 10:36:33
Żeby na magazynie mieć dobrą stawkę trzeba brodę zapuścić.
grzesiek 2016-09-14 16:15:09
nie działa zapuszczam i stoi stawka w miejscu od lat 4 ,zapewne jakiś dupowaty jestem może dlatego że nie palę fajek?może za wcześnie do pracy przychodzę ?system podwyżek w firmie sanha to prawdziwa enigma !ale pal licho w kasę jestem tu tylko dlatego że jest wspaniała kierowniczka już dwie propozycje miałem za 3500 brutto ale zrezygnowałem wszystko dla niej .
przewoznik 2016-09-16 16:42:46
no chyba nie drogi kamilu właśnie następna partia pracowników chce się rozstać z tym pięknym i przyjaznym pracownikowi miejscu jakim jest magazyn odbieram tam co prawda tylko towar ale kazda plotka ma ziarno prawdy ,ale się nie dziwię sam nie mam wesoło w swojej pracy ale tam za żadne skarby bym nie tyrał a już magazyn rur to patologia wszelkich norm pracowniczych i bhp znam tych chłopaków i dziwię się że dają tak sobą pomiatać
Anonim 2016-09-18 12:23:22
Magazyn ma zle? A co powiesz na pracę na montażu. Orka za najniższą krajową bez podwyżki bo te dostają wybrani i to chyba nie za dobrą pracę Nowi dostają więcej od starych dobrych pracowników które robią po 2 razy więcej i co? Wy macie źle? Ciekawe kiedy z montażu zaczną uciekać
Może zaczęło by się coś dziać
Anonim 2016-09-18 17:11:05
Chyba w olewaniu pracy ale może tak trzeba?
rewa 2016-09-21 08:48:57
Montaz jest sam sobie winien, norma normę goni. Zamiast iść na przerwę Ona robi musi normę wyrobić, bo 50 zł więcej do wypłaty będzie. I siedzi taka przy maszynie i tylko drugiej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] potrafi obrobic.
grzesiek 2016-09-24 00:25:39
ty gości się naćpałeś czy co?tu jest jak wszędzie w lcy jest zmowa maja zarabiać po 1600 brutto i tak jest dogadali się prezesi ,co by nie podkradać pracowników sobie i tak trzymają płace od lat już 4 zero podwyżek płac ,socjal to kosmos nikt nad tym nie panuje ,obywatelka krystna ściemnia że jest jakies bhp w tym kołchozie przestrzegane ,masakra i tyle w temacie
grzesiek 2016-09-24 00:26:23
inkognito 2016-09-26 09:32:48
bo w SANHIE poplecznicy,lizusy mają dobrze,a reszta hołoty do roboty!!!
beznicku 2016-09-26 19:00:16
co za buraki w tej SANHIE pracują,nie mają śmiałości w oczy powiedzieć tylko gorzkie żale na forum rozpisują ...
werty 2016-09-26 20:11:24
Jakie 1600 brutto? Skąd masz takie informacje. Na magazynie nie ma pracownika który nie ma 3 brutto z przodu.
ollo 2016-09-26 20:42:21
ty się jakiegoś gównianego towaru najarałeś jak widziałeś 3 tyś u pracownika magazynu ,stasą tacy ale to jest z 5 gości co dobrze się pucują do władzy a żale gdzie mamy wylewać jak nie na forum skoro w pracy maja nas za tanią siłę robocza a każde upomnienie się o coś kończy się stwierdzeniem "jak się nie podoba to można się zwolnić "ciekawe kto by wtedy tyrał na takich mądrali
werty 2016-09-26 21:14:22
Nie 5 a 12, już nie wspomnę o rurach.
inżynier 2016-09-27 20:58:38
no spoko koleś ci na rurach to maja po 5000 netto co tam tyrają w takich warunkach to im pani izzabella daje co 2 miesiące po 300 zeta podwyżki .A tak na poważnie to ty jesteś zdrowo popierdolony wypisując takie bzdury albo jarasz jakiś gówniany towar ,masakra gdzie ty się taki głupi uchowałeś !!!!!
seba 2016-10-03 21:12:30
Na magazynie płacą za picie kawy, zajadanie pączków i palenie fajek co 15 minut
niczek 2016-10-13 17:57:47
SANHA to najgorsza firma produkcyjna w LEGNICY,dobrze,że już mnie tam nie ma,jak się człowiek zatrudniał to mówili,że w firmie jest bogate zaplecze socjalne,a co się potem okazało zero bonów na święta,zero wczasów pod gruszą ,pozostała tylko marna pensja.....
dewalt 2016-10-14 15:39:12
Propo pensji to już było pisane, wiec czytaj uważnie, pracownicy magazynu nie powinni na pensje narzekać, koło trójki im się kręci.
grzesiek 2016-10-15 10:29:46
no dobre ale się ubawiłem !!!
jony 2016-10-15 14:27:48
ja na produkcji zarabiam 2816zl netto
grzesiek 2016-10-16 20:18:13
doświadczyłem tego że ja w biurze zarabiam może i takie pieniądze o jakich piszecie ale ci frajerzy w magazynie maja po 1800 na 'łapę "od lat już czterech i niech nie liczą że dostana więcej może ci ze złączek coś tam uszczkną jeszcze ale frajernia z rur dalej będzie tyrała za takie same kase uuuhhhuuu!!!
Ronald 2016-10-19 22:03:58
witam w piątek ide do pracy w sanha w l-ca na produkcje powiedzcie czy w miare dobra jest wyplata i czy ludzie sa w porządku , pozdrawiam
tomek 2016-11-21 00:50:02
Witam Wszystkich,
Osobiście uważam że praca w Sanha nie jest kompletną stratą czasu. Pracuje w biurze. A piszę o tym że nie jest to kompletną stratą czasu tylko dlatego że jest możliwość odbycia kilku ciekawych szkoleń które w przyszłości mogą się przydać. Nabyć trochę doświadczenia i iść dalej.
Moim zdaniem ludzie pracujący w działach BiR,KJ, Magazyn to bardzo fajni ludzie na których możesz liczyć. Chyba dziewczyny w biurze sprzedaży są fajne, ale jak to z dziewczynami lubią plotkować, trzeba uważać co się mówi. Prezes ma wszystko gdzieś, byle niemcy byli zadowoleni. O pracowników nie dba. Nowy QM jest delikatnie mówić niekompetentny, brak jakiejkolwiek wiedzy technicznej. Chłop z łapanki.
Co do płac, to w biurze mają trochę więcej niż na produkcji, a na magazynie to ja nie wiem. Ale słyszałem że inne firmy konkurencyjne na początku dają tyle co Sanha docelowo.

Zostaw swoją opinię o SANHA Polska Sp. z o.o. - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SANHA Polska Sp. z o.o.