logo SANHA Polska Sp. z o.o.

SANHA Polska Sp. z o.o.

Legnica

Opinie o SANHA Polska Sp. z o.o.

dress 2016-08-22 20:24
jaka praca zespołowa , każdy patrzy na siebie pierwsza zasada pracownika w sanha polska w pracy nie ma kolegów ,sprzedadzą ciebie za byle pierdołę do władz ,ciągła walka o urlopy o lepsze komisje do zrobienia co by się nie natyrać a mieć stawkę mega wielka jak sie ma znajomości u kierowniczki ,jedna wielka ściema to jest ta sanha !!!!
tyracz 2016-09-03 08:35
zarobki głodowe,tylko pupile mają dobrze,prace lepsze taki to jest urok SANHY
werty 2016-09-12 10:36
Żeby na magazynie mieć dobrą stawkę trzeba brodę zapuścić.
grzesiek 2016-09-14 16:15
nie działa zapuszczam i stoi stawka w miejscu od lat 4 ,zapewne jakiś dupowaty jestem może dlatego że nie palę fajek?może za wcześnie do pracy przychodzę ?system podwyżek w firmie sanha to prawdziwa enigma !ale pal licho w kasę jestem tu tylko dlatego że jest wspaniała kierowniczka już dwie propozycje miałem za 3500 brutto ale zrezygnowałem wszystko dla niej .
przewoznik 2016-09-16 16:42
no chyba nie drogi kamilu właśnie następna partia pracowników chce się rozstać z tym pięknym i przyjaznym pracownikowi miejscu jakim jest magazyn odbieram tam co prawda tylko towar ale kazda plotka ma ziarno prawdy ,ale się nie dziwię sam nie mam wesoło w swojej pracy ale tam za żadne skarby bym nie tyrał a już magazyn rur to patologia wszelkich norm pracowniczych i bhp znam tych chłopaków i dziwię się że dają tak sobą pomiatać
Anonim 2016-09-18 12:23
Magazyn ma zle? A co powiesz na pracę na montażu. Orka za najniższą krajową bez podwyżki bo te dostają wybrani i to chyba nie za dobrą pracę Nowi dostają więcej od starych dobrych pracowników które robią po 2 razy więcej i co? Wy macie źle? Ciekawe kiedy z montażu zaczną uciekać
Może zaczęło by się coś dziać
Anonim 2016-09-18 17:11
Chyba w olewaniu pracy ale może tak trzeba?
rewa 2016-09-21 08:48
Montaz jest sam sobie winien, norma normę goni. Zamiast iść na przerwę Ona robi musi normę wyrobić, bo 50 zł więcej do wypłaty będzie. I siedzi taka przy maszynie i tylko drugiej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] potrafi obrobic.
grzesiek 2016-09-24 00:25
ty gości się naćpałeś czy co?tu jest jak wszędzie w lcy jest zmowa maja zarabiać po 1600 brutto i tak jest dogadali się prezesi ,co by nie podkradać pracowników sobie i tak trzymają płace od lat już 4 zero podwyżek płac ,socjal to kosmos nikt nad tym nie panuje ,obywatelka krystna ściemnia że jest jakies bhp w tym kołchozie przestrzegane ,masakra i tyle w temacie
grzesiek 2016-09-24 00:26
inkognito 2016-09-26 09:32
bo w SANHIE poplecznicy,lizusy mają dobrze,a reszta hołoty do roboty!!!
beznicku 2016-09-26 19:00
co za buraki w tej SANHIE pracują,nie mają śmiałości w oczy powiedzieć tylko gorzkie żale na forum rozpisują ...
werty 2016-09-26 20:11
Jakie 1600 brutto? Skąd masz takie informacje. Na magazynie nie ma pracownika który nie ma 3 brutto z przodu.
ollo 2016-09-26 20:42
ty się jakiegoś gównianego towaru najarałeś jak widziałeś 3 tyś u pracownika magazynu ,stasą tacy ale to jest z 5 gości co dobrze się pucują do władzy a żale gdzie mamy wylewać jak nie na forum skoro w pracy maja nas za tanią siłę robocza a każde upomnienie się o coś kończy się stwierdzeniem "jak się nie podoba to można się zwolnić "ciekawe kto by wtedy tyrał na takich mądrali
werty 2016-09-26 21:14
Nie 5 a 12, już nie wspomnę o rurach.
inżynier 2016-09-27 20:58
no spoko koleś ci na rurach to maja po 5000 netto co tam tyrają w takich warunkach to im pani izzabella daje co 2 miesiące po 300 zeta podwyżki .A tak na poważnie to ty jesteś zdrowo popierdolony wypisując takie bzdury albo jarasz jakiś gówniany towar ,masakra gdzie ty się taki głupi uchowałeś !!!!!
seba 2016-10-03 21:12
Na magazynie płacą za picie kawy, zajadanie pączków i palenie fajek co 15 minut
niczek 2016-10-13 17:57
SANHA to najgorsza firma produkcyjna w LEGNICY,dobrze,że już mnie tam nie ma,jak się człowiek zatrudniał to mówili,że w firmie jest bogate zaplecze socjalne,a co się potem okazało zero bonów na święta,zero wczasów pod gruszą ,pozostała tylko marna pensja.....
dewalt 2016-10-14 15:39
Propo pensji to już było pisane, wiec czytaj uważnie, pracownicy magazynu nie powinni na pensje narzekać, koło trójki im się kręci.
grzesiek 2016-10-15 10:29
no dobre ale się ubawiłem !!!
jony 2016-10-15 14:27
ja na produkcji zarabiam 2816zl netto
grzesiek 2016-10-16 20:18
doświadczyłem tego że ja w biurze zarabiam może i takie pieniądze o jakich piszecie ale ci frajerzy w magazynie maja po 1800 na 'łapę "od lat już czterech i niech nie liczą że dostana więcej może ci ze złączek coś tam uszczkną jeszcze ale frajernia z rur dalej będzie tyrała za takie same kase uuuhhhuuu!!!
Ronald 2016-10-19 22:03
witam w piątek ide do pracy w sanha w l-ca na produkcje powiedzcie czy w miare dobra jest wyplata i czy ludzie sa w porządku , pozdrawiam
tomek 2016-11-21 00:50
Witam Wszystkich,
Osobiście uważam że praca w Sanha nie jest kompletną stratą czasu. Pracuje w biurze. A piszę o tym że nie jest to kompletną stratą czasu tylko dlatego że jest możliwość odbycia kilku ciekawych szkoleń które w przyszłości mogą się przydać. Nabyć trochę doświadczenia i iść dalej.
Moim zdaniem ludzie pracujący w działach BiR,KJ, Magazyn to bardzo fajni ludzie na których możesz liczyć. Chyba dziewczyny w biurze sprzedaży są fajne, ale jak to z dziewczynami lubią plotkować, trzeba uważać co się mówi. Prezes ma wszystko gdzieś, byle niemcy byli zadowoleni. O pracowników nie dba. Nowy QM jest delikatnie mówić niekompetentny, brak jakiejkolwiek wiedzy technicznej. Chłop z łapanki.
Co do płac, to w biurze mają trochę więcej niż na produkcji, a na magazynie to ja nie wiem. Ale słyszałem że inne firmy konkurencyjne na początku dają tyle co Sanha docelowo.

pusty robol 2017-01-08 19:02
jakie szkolenia ?kto ma szkolenia ,w tym zakladzie to jest skurwy......o za takie pieniadze trzy zmiany,o podwyzkach mowi sie z miesiaca na miesiac ,chodzi o przetrwaniew styczniu nie w lutym nie bo niemcy przyjada w kwietniu .byli ale nie dali .pomysla w czerwcu .nie w sierpniu bedzie bilana ,patrz caly rok minalNIC ZERO DNO.dlaczego nie szanujecie pracownika ?
Kamil 2017-01-08 20:02
polecam ci kolego dasz rade , a na jakie stanowisko ?
piko po ile u was chodzi? 2017-01-16 01:25
13% podniósł prezesik wjazdowe do sanha na operatora "oesów"
Magdalena 2017-01-23 09:53
Jak obecnie jest?
Magdalena.
:-) 2017-01-23 12:04
sam możesz mi pociągnąć jak chcesz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Weronika 2017-03-02 12:09
Proszę o zamieszczanie merytorycznych komentarzy.
Rafał 2017-03-03 15:50
Najak gorsza firma w jakiej pracowałem totalny wyzysk zarobki głodowe. Zdecydowanie nie polecam !
Damian 2017-03-03 16:02
Najgorsza firma w jakiej pracowałem wyzysk zarobki głodowe. Zdecydowanie nie polecam!
daniel 2017-03-14 16:17
masakra!!!
kamitan kox 2017-03-15 10:41
frajerstwo przy korycie siedzi, nękacze i mobberzy, zazwyczaj to odpi--rdala takim w główce jak z produkcji awansują, a jak piotrusiowi obtłukłeś okleinę pod biurkiem , to pomimo że głowa cię bolała zadzierałeś łeb wysoko na hali,
Seba 2017-03-15 21:21
niepolecam nikomu tej firmy , za duzo czopków tam pracuje
Don Kichot 2017-03-16 15:12
Wiekszość osób w tej firmie nie posiada własnej osobowości
Weronika 2017-03-17 11:59
A jakie są pozytywne aspekty pracy w SANHA Polska Sp. z o.o.?
irokez 2017-03-19 09:34
pozytywnym aspektem pracy w tej firmie jest codzienny tłum chętnych przed szlabanami ok 30- 40 wykwalifikowanych na moje miejsce ,kierowniczka może przebierać w ofertach sami fachowcy i za jedyne 1800 netto a pozytyw to taki ze ja jeszcze mogę tu tyrać a oni czekają
Weronika 2017-03-21 11:58
@irokez, a na jakim stanowisku jesteś zatrudniona?
ośrodek dla otępiałych w wyniku wysokiego stężenia 2017-03-25 23:50
Pozytywnym aspektem sanha :
- ma 20 lat, napoczatku ci co pracowali na produkcji awansowali do biura i wciągają swoje kuzynostwo szwagrostwo i inne pokrewieńswta (przypadkowe koleżanki z klubu naj.. na byłam teraz bedziesz mi płacił albo posadkę załatw) , i pilnuja żeby ktoś przypadkiem sie nie przyjął do biura nie spokrewniony, namierzają i dojerzdzają, czyli firma nepotyczna, daje bezpieczeństwo bliskim, jest szansa wyrwania się z operatora
- pracownicy są bardzo religijni chodzą co niedziele na nabożeństwa nie ma pracy w nd czasami też chodzą w tygodniu ale nieliczni
- są wolne weekendy można sie naj...ac w plenerze
- niska płaca, co za tym idzie rozwija kreatywność aby coś wykombinować na lewo, np. wyrzucać końcówki prętów przez palarnie na pole a wieczorem w nocy pozbierać do bagażnika np. z czopkami i do skupu
-można stracić palca na tokarce i później w aptece ściemniać że sie jest inwalidą wojennym i domagać sie zniżki 100%
- boją się donoszenia do prezesa, tzn że się jeszcze kogoś boją
- da się ten zakład splażować tylko trzeba wiedzieć z kim pić
- zakład ma dobrą opinię, chwilową np. czopki jak piją wódeczkę z przełożonym chwalą sobie, a na kacu narzekają że się wykosztowali i nie wiedzą czy premia będzie bo bubli narobili
- uzależnia od oleju, na starość przeguby będą bezawaryjne, zawsze na roraty będzie można się doczołgać
-pokazuje że bez układów długo nie porobisz tam, dotyczy nowych
- benefity typu czopek w kinie na basenie, dla nielicznych
- na bramce jak coś "piknie", gilanko darmowe

rew 2017-03-28 07:40
Śpieszmy się szanować pracowników, tak szybko odchodzą.
Weronika 2017-04-10 13:41
Zainteresowani pracą w SANHA Polska Sp. z o.o.? Na ich stronie internetowej znajdziecie aktualne oferty: http://www.sanha.com/pl/o-nas-sanha/kariera/
przedstawiciel handlowy d/s animacji na produkcji 2017-04-25 22:37
widziałem ofertę na dealera, min. 5 lat wczasowania, 30% zysków dla czopka teleza za ochronę pod płaszczykiem szwagra, ale tam materiał będzię nasiąkał chlodziwem w woreczki trza pakować, chu.. czy to pestiżowa posadka, jak mnie będą faworyzować to jest możliość awansu na dealera 3 zmian i kantorek w biurze z wagą, chłodziwem wszędzie cuchnie nikt nić nie wyczuje,robota od 8 do16
nie warto 2017-06-02 09:15
Z całego serca nie polecam - obowiązków od groma, płaca marna, benefitów brak (jest opieka medyczna, ale jak masz takie zdrowie jak ja i nie jesteś po 50 to po cholerę), firma zamiast się rozwijać ciagle cofa się w rozwoju a dobra atmosfera pracy o której się pisze w ogłoszeniach jest skutecznie zapewniana przed dział kadr. Te Panie to dobrze wiedzą jak zadbać o miły nastroj... "jak ci się nie podoba, to się zwolnij". Czas poszukać nowej pracy.
Weronika 2017-06-02 11:02
@nie warto według Ciebie firma nie rozwija się, a jedynie cofa się w rozwoju. Na jakiej podstawie wyciągasz takie wnioski? Dlaczego tak uważasz? Czy możesz uargumentować swoją wypowiedź? Wspominasz też o nieprzyjemnej atmosferze. Czy według Ciebie panuje ona w całej firmie, czy w określonych działach?
sławek 2017-06-06 16:18
jak szybko, zle napisane odchodzą bardzo szybko miesiąc to maks i już ich nie ma co ciekawe zaczynają odchodzić już ci co pracowali latam w tej firmie
Workocz 2017-06-28 17:05
A w jakiej firmie w l-cy dobrze traktują na produkcji??
wizerunek sanha 2017-07-10 08:18
w żadnej, ale w sanha najgorzej bo czopki tańczą poldensa na prętach przy maszynie, żeby było im lepiej
Judasz 2017-07-20 13:06
Właśnie czekam w poczekalni na rozmowę kwalifikacyjną . Czekam już pół godziny mimo że nikogo przede mną nie ma . Dramat nie polecam .
to są glupki dopiero, a robią w zarzadzie 2017-07-25 20:05
Coś na temat kotów które rzadza tą patola, czy zasługuja na szacunek
https://www [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] com/watch?v=6dhV-GTzevk
Zostaw swoją opinię o SANHA Polska Sp. z o.o. - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SANHA Polska Sp. z o.o.