Opinie o SANHA Polska Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SANHA Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SANHA Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów złącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SANHA Polska Sp. z o.o. w Legnica

Pracowałem 3 lata w tej firmie... fajne miejsce do zdobycia doświadczenia, broń boże nie zasiedzieć się tam przez lata, bo to nie jest firma, która pozwoli się rozwinąć. Atmosfera przyjemna i nie ma tego bata co na strefie. Jak nic nie odwiniesz grubszego, nikt Cie nie zwolni. Jeżeli komuś przyjdzie do głowy podjąć prace w dziale zaopatrzenia - odradzam. W ogóle unikać tego działu szerokim łukiem. Szefowa jak i jej koleżaneczka przydupaska wykańczają wszystkich po kolei. W sumie to największy problem tej firmy. Dziwie się, że nikt z tym porządku nie zrobił. Lista poszkodowanych jest długa i ciągle rośnie. Poza tym - polecam

@pracownik

Wielkie dzięki za odpowiedź, dużo mi pomogła;) Ehh, przynajmniej podwyżki jakieś są, u mnie w poprzedniej pracy wielkie zero. Nie ma w firmie np. związków zawodowych, które by coś podziałały z tą podwyżką czy socjalem?:)

Nick Nowy wpis

Z ogłoszenia to operator tokarki cnc powinien krocie zarabiać, tak to opisali. Ale w złotych nie podali, kto z Was pracuje na produkcji i napisze, ile podstawy, ile za nadgodziny, ile premii jubileuszowych macie? Benefity to nic nie mówię, dobrze wyglądają.

Hejka. Ktos napisał, ze osoby początkujące i osoby ze stażem zarabiają tyle samo.. naprawdę takie jest podejście do pracowników pracujących dłużej?? Próbował ktoś sam wywalczyć o podwyższenie stawki i nawet to nie pomogło? A co z awansami w firmie? Są wewnętrze ?

XxX Nowy wpis

Sam proces rekrutacji pozostawia wiele do życzenia. Obstrzał tysiąca pytań a sami o sobie mówią niewiele, żeby pokazać siebie w profesjonalnym świetle. - Słabo.

Iga Nowy wpis

Czytam, że firma aktualnie poszukuje kandydata na stanowisko młodszego specjalisty Autodesk Vault. Widzę, że wspomniano o elastycznych godzinach pracy. Czy w takim razie są jakieś ramy czasowe, w które trzeba się wpasować, czy dowolnie można wybrać o której chce się pracować? Jak to jest? Poza tym, jakiego wynagrodzenia, tak około, można się spodziewać? Ile dostaje się czystej podstawy na start, wiecie? :) Dajcie znać, bo będę tu aplikować.

Mała Nowy wpis

A czy panie na stanowisku pakowacz też są brane pod uwagę?

Dlca

Witam, praca na stanowisku pakowacz jest na dwie zmiany tak jak jest napisane czy jednak są 3 zmiany? I czy jest ciężka? W sensie monotonna i czy można liczyć na wsparcie kierownika bądź kierowniczki na początku pracy w trakcie szkolenia itd. Pytam bo niektórzy dają różne opinie na temat tej firmy. Pracowałem już na produkcji i wysyłce i pakowaniu i w pierwszy dzień pracy w innej firmie pomagali a potem musiałem wszystko już wiedzieć i jak robiłem jakiś błąd to straszyli nie przedłużeniem umowy.

Na start dostaniesz dość sporo.. ale nie licz już na więcej.. polityka firmy jest taka że stary pracownik ma tyle co młody.. drobne różnice.. ile możesz zarobić? Ok 4tys na rękę coś w okolicy.. czyli jak wszędzie jak co kolwiek wiesz..

@Kuba

Część, chciałbym podjąć pracę w firmie sancha na stanowisku ustawiacz maszyn m-k-d , na jakie zarobki można liczyć w tej firmie ?można poznać jakieś widełki płacowe ?

@@Kuba

Też widziałem to ogłoszenie na ustawiacza. Szukają jeszcze operatora automatów tokarskich ale w zasadzie nigdzie nie ma żadnego info o zarobkach. Prócz tego że są premie, nagrody jubileuszowe i płatne nadgodziny. No ale żadnych konkretów. Pewnie dopiero na rozmowie coś powiedzą. Chociaż z maju ktoś pisał że z zarobkami kiepsko więc może być różnie. Ty będziesz aplikował?

@Kuba

W obecnej firmie moje premie socjalne to jest 5000zl, w Sancha -na montażu Panie mają 1000 zł , więc ustawiacz pewnie nie wiele więcej, do końca roku raczej nie będę składać, no chyba że się coś "trafi"

@@Kuba

Czy zatrudniać się w tej firmie jako ustawiacz? Odpowiedź : Myślisz czemu od lat szukają ustawiaczy? :D

Czy kwota 11500 to dobra stawka w firmie SANHA Polska Sp. z o.o.?

Irmina

Jak przyzwoita, to pewnie można i więcej, tylko pytanie, na jakim stanowisku. Pracujesz tam może i wiesz, jak się kształtują zarobki? Do działu administracji szukają teraz specjalisty ds. raportów, ale widełek niestety nie podano ;/

Laszlo
@Irmina

Tu nie pomogę. Na konkretne stanowisko ustalają przedział płacowy i tego możesz dowiedzieć się dopiero podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Wołaj Sanha/HR. Pozdrawiam i życzę powodzenia ;)

Zuzka
@Laszlo

A na rozmowie jest szansa na negocjacje czy raczej taką kwotę zaproponują trzeba brać? W ogóle na rozmowie kwalifikacyjnej są jakieś testy oprócz samej rozmowy?

@pracownik

To jaki dział w takim razie polecasz najbardziej? :) No szkoda, że nie ma tam rozwoju, ale skoro jak na pierwszą pracę jest spoko, to okej. A jak z wynagrodzeniem? Ono się zwiększa wraz ze stażem pracy?

@Łucja

Najsympatyczniej jest na montażu - super kierownik, ludzki człowiek, brygadzistki również super. Z zarobkami niestety jest kiepsko, socjal zerowy, podwyżki również marne. Ale coś kosztem czegoś - mniej kasy, ale za to psychicznie Cię nie wykończą :D

Xxx

Witam. Na jaki dzień miesiąca jest ustalona wypłata wynagrodzenia?

Witold

Cześć. Widzę, że szukają operatorów automatów tokarskich. W konkurencyjnej firmie pracowałem rok ale odszedłem, bo zaczęli ucinać pensję i wysyłali na przymusowe bezpłatne urlopy, jak było mało roboty. Jak z robotą jest tutaj? System zmianowy jest tylko dzień - późny wieczór, czy i nocki wchodzą w grafik?

@Witold

3 zmiany. Jak niema roboty to urlop. Premia uznaniowa zależąca od widzimisię.

Młodzian

Dzień dobry, jak wygląda dzień pracy magazyniera ? Jakie pieniądze mniej więcej można zarobić na początku i czy dostanie się więcej po czasie ? Czy są płatne nadgodziny ? Czy dostaje się umowę o pracę ? Jak wyglądają godziny pracy ?

Wykorzystywany

Jak się łazi na zwolnienia to trzeba wiedzieć, że inni zapierdzielają np. ja. Bardzo dobrze, że wreszcie ktoś to zobaczył. Brawo Kierownik. Nie ma co gadać z wiecznie chorymi.

@Wykorzystywany

To może podwyżkę dostaniesz

Lidia

Tzn., chodzi o to, że dostał właśnie podwyżkę za pracę czy tamtych co nie robili oddelegowali, bo trochę niejasno to ujął? Z l4 są tu jakieś problemy?

Kierownik produkcji nie ma odwagi porozmawiać i zasłania się brakiem czasu. Szkoda gadać jedno mówią co innego robią Gemeralnie nie polecam

Dawid

Czemu chciałeś z nim pogadać? Chodziło o podwyżkę czy coś innego?

by
@Dawid

Prywatne sprawy, chodzi o sam fakt

Sylwia
@by

To tak blisko tam jesteście z kierownictwem, że macie „prywatne sprawy”? Rozumiem, jeśli ma to związek z pracą, ale poza tym?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie SANHA Polska Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Zorientowany

Do wyboru. Można odebrać godziny, albo skorzystać z extra kaski - większej niż normalnie przysługuje

Młody buk
@Zorientowany

Ekstra, czyli jakiej? Nadgodziny są płatne wg odpowiednich przepisów. Pierd jak potłuczony. Jeśli coś konkretnie wiesz, napiszą nie pierd...farmaziny.

@Młody buk

Ale czemu uważasz, że ktoś nie pisze prawdy? Może płacą jakieś dodatkowe pieniądze jeszcze? Przecież nikt im nie zabroni tego :)

XXX

Jak tak sobie idę po robocie do domu i widzę tego maniaka Włoskiej motoryzacji, jego minę, ciągłe szukanie jak zajechać ludzi,(usunięte przez administratora) się to cieszę się, że mam to szczęście, że nie jest moim MISZCZEM. On jest oderwany od rzeczywistości i ma swój ograniczony świat. Myśli, że może więcej niż kierownik, dyrektor, ludzi traktuje jak przedmiot - maszynki do roboty - tacy ludzie niszczą dobrą atmosferę pracy w firmie. Ma fajną ekipę, której nie docenia.

Mati_z_Lubina

Pracowałem na magazynie przez ponad 2 lata i mogę powiedzieć że praca, ludzie i moja była Pani kierownik to świetni ludzie :) Czasami jak to w pracy bywa różnie, są gorsze dni i są lepsze dni, są cięższe i lżejsze :) Mógłbym każdą osobę wymienić z imienia i napisać wiele pozytywnych cech. Gdyby nie koszt paliwa i dojazdów nie zrezygnowałbym z pracy w tej firmie. Nie wiem jak jest na montażu czy działach produkcyjnych ale na magazynie atmosfera jest naprawdę mega dobra :) !!!! Odszedłem 5 m-c temu, i do dzisiaj tęsknie za tą pracą, tymi ludźmi i tą atmosferą :) W kadrach zawsze Panie pomogą, a dokumenty do np. Hipoteki to kwestia chwili, najczęściej jak czegoś się potrzebuje to tego samego dnia te dokumenty są gotowe do odbioru :) Pani z BHP też super :) Minusy w pracy na magazynie: Za mała rampa załadunkowo - wyładunkowa Za mało wózków widłowych Plusy: Atmosfera Kierownictwo Kadra Kasa na koncie zawsze przed czasem Dobre i co ważne WYSPECJALIZOWANE kadry Pani z BHP która nie szuka problemu tam gdzie ich nie ma :) Napisałem prace na Magazynie, nie wiem jak jest w innych działach :) Pozdrawiam swoją starą Ekipę :) !!!!

Renata
@Mati_z_Lubina

To chyba z wypłaty też byłeś zawsze zadowolony? :) na magazynie macie samą podstawę czy jakieś premie też?

Zawiedziony

Zdawało by się, że poważna firma. Dwa - trzy miesiące temu w odpowiedzi na aplikację na stanowisko Magazynier zostałem zaproszony na rozmowę rekrutacyjną. Jednakże godzinę przed spotkaniem otrzymałem informację, że z jakiegoś powodu kierownik nie może pojawić się na tym spotkaniu i w związku z tym jest ono przesunięte. Do dziś jednak nie otrzymałem żadnej informacji na temat nowego terminu. Porażka.

Zzzuz

Witam,mam takie pytanie czy w Sanha Legnica dostajecie jakiś dodatek na Święta Bożonarodzeniowe?

Młody buk
@Zzzuz

Tak, kawałek pręta po zakończeniu toczenia

Dawid
@Młody buk

Serio nie ma nic na święta co roku? Jakiekolwiek premie są w ogóle czy nic a nic?

Zzzuz
@Młody buk

Ja pracuje w Sanha w Niemczech już 6lat i też nic jedynie na mikołajki butelkę wina

Eddy
@Dawid

Fajnie by było coś kozackiego dostać

Lidia
@Zzzuz

A jakie wino Ci dali? Z roku na rok chociaż lepsze? W innych firmach wiem, że dają jeszcze coś w kopercie, myślisz, że tu też może wprowadzą kiedyś takie uzupełnienie upominku?

A..
@Zzzuz

W tamtym roku były paczki świąteczne i bony. Może nic wielkiego ale zawsze coś.

@A..

A na Wielkanoc w tym roku nic?

@A..

O jakiej wartości?

Witam Chciał bym dowiedzieć się jakiego typu maszyny są na dziale obróbki skrawaniem

Miekiszon
@Nowy

Tokarki

Demostenes
@Nowy

Witam, automaty krzywkowe szescio wrzecionowe Gildemaister i Schite, Centra obrubcze GNUTTI i Gozio(cnc), jednowrzecionowe (cnc).

@Demostenes

Ile macie tych centr obróbczych Gnutti ?

@Demostenes

Ile macie tych centr Gnutti ?

Zostaw merytoryczną opinię o SANHA Polska Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w SANHA Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SANHA Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANHA Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SANHA Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SANHA Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SANHA Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 352 ocen.
  • Poznańska 49
    59-220 Legnica
  • NIP: 6911972076 KRS: 0000141512

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042