Opinie o SANHA Polska Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SANHA Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w SANHA Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów złącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SANHA Polska Sp. z o.o. w Legnica

miłosz

Ale za to jaką ochronę zakładu mają.....

edek

a na probnym jest premia

edek

a tak serjo ile nowy moze dostac na poczatek a jest jakies socjalne

edek

witam jakie zarobki na poczatek na obrabiarkach

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
lukasz

Witam co slychac w firmie zmienilo sie coś na lepsze?Pozdro dla normalnych.

Mrs

Pracowałam w firmie SANHA i nie mogę złego słowa powiedzieć.

Jak wygląda praca przy pakowaniu i montażu i ile placą?????????

wole podwyzke niz ten bal i pare zloty jednorazowo. mamy caly rok pracowac za te same pieniadze?? to smieszne .wszytsko idzie do gory wiec wyplaty tez by mogli podniesc.

ktos

a prosze mi powiedziec jak jest tam na tym dziale co pracują same kobiety?

sanha

Uwaga od 1 lutego wchodza w zycie nowe wewnetrzne przepisy BHP.Oczywiscie znowu bedzie po kieszeni pracownika za nie przestrzeganie BHP( za kawalek szmaty wiecej tj.3 i wiecej ucinaja premie:)

tekla

świetna firma,solidna,w której można się rozwinąć,praca nie należy do łatwych ale można liczyć na pomoc kolegów.Kadra kierownicza bez zarzutów,są to fachowcy na poziomie,wymagający ale doceniający starania pracowników.W firmie panuje luźna atmosfera,nie ma narzuconego czasu przerwy,każde uwagi są omawiane w cztery oczy z pracownikiem,nie na forum działu,nie ma rywalizacji między pracownikami,zmianami,działami.

Sanha Polska Legnica, prężna firma , solidna w platnościach, firma wyłącznie dla Fachowców, ciekawy park maszynowy.

Zostaw merytoryczną opinię o SANHA Polska Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w SANHA Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SANHA Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SANHA Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SANHA Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w SANHA Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SANHA Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 352 ocen.
  • Poznańska 49
    59-220 Legnica