Opinie o time work group Sp. z o.o. Sp. k. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie time work group Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie time work group Sp. z o.o. Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o time work group Sp. z o.o. Sp. k. w Bydgoszcz

lol

Oj Ty z konkurencji jesteś czy co? Głupoty piszesz aż żal...

timework

Proszę o uzasadnienie tej opinii. W Szczecinie nie ma ani jednego przypadku opóźnienia płatności. Wszystkie wypłaty są regulowane na bieżąco. Taki wpis jest zwyczajnym oszczerstwem. W związku z tym podejmiemy odpowiednie kroki w celu wyeliminowania kłamliwych opinii.

rocko

Najlepsza z tych ancymonów jest(usunięte przez administratora) Wielka pomyłka,nie polecam współpracy z nimi wypłaty są z dużymi opóźnieniami jest tragedia w Szczecinie.

Bydgoszcz

Pracuję od 2 lat w wakacje ( od czerwca do końca września ) przy kontroli/pakowaniu detali przez timework i wszystko jest zgodne z warunkami przedstawionymi w umowie. W roku akademickim pracuję na inwentaryzacjach i w weekendy i również nie narzekam. Szczerze polecam.

Aplikowałeś na stanowisko Księgowy / Księgowa w biurze rachunkowym oferowane przez firmę time work group Sp. z o.o. Sp. k.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
michal

wszystko ok, polecam

NC

Aby zauważyć wspomniany wcześniej fałsz i dwulicowość, należy spędzić w firmie trochę czasu. W biurze, przykładowo kilka tygodni. Wiele osób stamtąd odchodzi do innych firm.

marta

uczęszczam systematycznie na inwentaryzacje do różnych marketów. fajna atmosfera, ciepły posiłek w nocy/ coś słodkiego zawsze zapewnione, polecam. co do poprzedniej wypowiedzi i atmosfery panującej w biurze chyba mówimy o dwóch innych biurach, Panie są ok i zawsze idzie się dogadać, nie zauważyłam fałszu i dwulicowości

nati

ja pracowalam przez kilka miesiecy przez timework na bydgoskim parku przemyslowym, teraz zostalam zatrudniona przez firme , polecam wszystko ok, przelewy na czas, kontakt z biurem tez super

Mirindaa

Nie polecam tej złodziejskiej i beznadziejnej agencji pracy. Pracowałam pare dni na produkcji tworzywa sztucznego, praca nie była trudna ale hałas w niej po kilku godzinach rozwalał bębenki w uszach. Praca 8h dziennie w systemie 3-zmianowym po 7,50 BRUTTO, pracownicy w ogóle się nie interesowali nowymi pracownikami totalnie olewanie zero profeski ale nie ma się co dziwić bo pewnie co chwile tam się przewijają pracownicy TIMEWORK jak skarpetki codziennie odchodzili i byli nowi. Miała być to praca od pon-pt a kazali przychodzić w weekendy chyba ze uczysz się zaocznie w weekendy i akurat masz zjazd szkolny. Na wypłate czekasz ok. 2 miesiące bo (usunięte przez administratora) pewnie sobie wlewają środki na lokate. Wczoraj powinnam mieć pieniądze na koncie a nadal ich nie ma, cwaniaki pewnie wyślą albo nie w ostatnium dniu miesiąca. Jeśli mi nie wyślą sprawa idzie do sądu. NIE POLECAM NIKOMU!!

Ledd

Od tej formy należy trzymać się z daleka. Pracownicy, a w szczególności pani B., A. i ich przełożona to falszywe damy, którym wcale nie zależy na wyszukaniu pracy ludziom. Siedzą i udają, że pracują. Sama atmosfera w biurze pozostawia wiele do życzenia. O taki fałsz i dwulicowość wśród pracowników trudno w innym miejscu. Potrzeba trochę czasu, aby to zaobserwować. I uwaga: zawsze przed zakończeniem roku kalendarzowego panny nie wyrabiają się z robotą i zapraszają 'wolontariuszy', którzy wykonają za nie czarną robotę w zamian za 'doświadczenie' w branży HR. Żal.

Time Work

Witam, proszę o opisanie Państwa Pani sytuacji na szczecin@timework.pl

Ola

Pracowałam w markecie poprzez firmę TimeWork do dnia dzisiejszego nie zobaczyłam wypłaty na oczy.

pfor@interia.pl

Witam bylam zatrudniona przez time work i niestety uwazam ze jest to firma do (usunięte przez administratora) nie dosc ze mi nie zaplacili to jeszcze teraz nie moge doprosic sie jednego waznego dokumentu

MONIA

Broncie sie od firmy time work. Będziecie robić za darmo nie zobaczycie wypłaty!!

Przemek

Nigdy więcej nie pójdę na inwenturę z tej firmy!!! 7 zł brutto na godzinę przyjechać podpisać umowę oddać raport na bilety wydałem 24 zł aby dopiąć formalności z nimi plus 9 zł na dojazd do marketu a otrzymałem na rękę 54 zł co po odliczeniu biletów wyszło 21 zł co daje 2,1 zł na godzinę. Nigdy więcej nie dam się wrobić w taki biznes!!!!!!!!!!!!!

MARIANO

SZKODA ZE NIE MOWIA ZE 2 UMOWY TO PO TO ABYSMY NIE MIELI ZUS-u PLACONEGO ALE O TAKIM MALYM SZCZEGOLE TO ZAPOMNIELI

jjajaj

nie polecam, nie mogę doczekać się pieniędzy, praca wykonana w grudniu, inwestują w krótkoterminowe inwestycje lub lokaty nasze pieniądze, zysk na zysku, od pracy i od lokaty, nie polecam, piękne mówicie ale pieniędzy nie ma

zbyszek

Time Work w Szczecinie podają telefon kontaktowy a nic nie można się dowiedzieć jak pytam o umowę to mi wymieniają tak albo tak o co tu chodzi chyba jakaś ściema

Kobieta

Jeszcze nie spotkałam się z tak nie symapatycznymi pracownikami, jak w Bydgoszczy przy ulicy Dworcowej. Wielką łaskę robią, żeby uzuskać jakiekolwiek informacje.

ona

witam przestrzegam osoby ktore chca wyjechac do pracy z agencji koncepcja polanczonej z Time Work !!!!!!(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o time work group Sp. z o.o. Sp. k. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w time work group Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy time work group Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

time work group Sp. z o.o. Sp. k.
2.7/5 Na podstawie 192 ocen.

time work group Sp. z o.o. Sp. k.