Opinie o Eden Springs Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Eden Springs Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Eden Springs Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eden Springs Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

mam pytanie jak tam wasze kręgosłupy i nerki po latach przepracowanych w raju bo ja po 6 latach orki i rok już nie nosze baniek 20 kg -wch dochodze do siebie ciężko plecy mnie cały czas bolą , odradzam pracę w tym syfie za żadne pieniądze nie warto SERIO.

Zibi

A wiecie kto jest największą melepetą w Edenie ......co .......nie .......PS....

Kit

Firma tonie w słabej wodzie Grójec rządzi!

posen2

to facet nie wiesz że woda może zmieniać swoje składniki,minerały a raczej proporcje ich , tak jak w przypadku wodopodobnego produktu z pod Grójca!!!!!!!!!!!!!!woda z niższych pokładów plus piękne wielkie śmietnisko i mamy drinkaedinka

Przypadkowy gość
@posen2

Poczytaj etykietę na butelce. Teraz leją z dużo głębszych pokładów. To woda oligoceńska.

Przedstawiciel Handlowy

3 etapy rekrutacji, Kierownik sam nie wiedział o co pytać, pytał o nieistotne rzeczy, mało inteligentny, rozmowa prosta bardzo łatwa

ogólnie wypytywał o moje poprzednie prace, dość szczegółowo

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Posen

albo to piszą pracownicy innej rozlewni którzy liczą na to że dzięki pisaniu na rozlewnię pod grójcem ich nie zamkną albo konkurencja chcąc nakręcić aferę co teraz się w edenie nalewa i sprzedaje dar czerpał wodę z rozlewni pod grójcem i na niej budował swoją markę i jakoś nie było nagonki rozlewnia koło częstochowy była oddana do użytku dopiero pod koniec 2010 ciekawe czemu ujęcie w Kotuniu zostało najpierw oddane darowi a za chwile zamknięte skoro woda z niego była taka dobra Ponad tysiąc wpisów od pracowników i nagle kilka postów z rzędu od niby klientów szkalujących nie tyle pracodawce co sprzedającą przez eden wodę dla mnie to trochę dziwne. Proponuje wziąć szklany słoik kilka butelek wody z różnych firm każdą z nich pogotoawć w szklanym słoiku i wyjdzie że wszędzie będzie osad na szkle bo każda ma zawartość wapna chyba tylko po destylowanej nie będzie osadu ale to nie jest woda do picia

Były klient
@Posen

Woda z Częstoniewa ma bardzo dużą zawartość składników mineralnych co powoduje zapychanie ekspresów do kawy i osad w czajnikach.Mieliśmy wodę z rozlewni Kotuń ,która miała ponad połowę mniej tych składników,więc nie było problemów z gotowaniem i robieniem z niej kawy w ekspresie.Jak tylko Eden zaczął przywozić wodę z Częstoniewa było widać różnicę po wyglądzie butelek.Stare z Kotunia miały normalny wygląd ,a te z Częstoniewa zielonkawy odcień.Na infolini powiedzieli ,że kolor butelek jest inny.To dlaczego po opróżnieniu butelki były takie same?Wlaliśmy wodę do do szklanych 10 litrowych butli i kolor wody z Częstoniewa żeczywiście miał zielonkawy odcień.Jęśli dar natury swoją markę opierał na wodzie z Częstoniewa to dlatego z roku na rok sprzedawał jej coraz mniej. Podobno sprzedaż spadła aż o połowę,aż w końcu Nestle pozbyło się problemu.Woda w smaku napewno jest gorsza od tej z Kotunia.Jak to niektórzy w mojej firmie stwierdzili ona w odwrotności do poprzedniej "ma smak",szkoda ,że niedobry.Po tym jak pracownik Edenu powiedział mi.żebym do ekspresu do kawy nalewała wodę z kranu bo ta niszczy ekspres złożyłam wypowiedzenie.To są czyste fakty.Podobno u nich w firmie kawę robią z kranówki .Przynajmniej wisi kartka ,żeby wodę do ekspresu nalewać z kranu.Byłam widziałam.Wod w kranie niestety u mnie w firmie jest zła,więc dlatego muszę mieć dostawcę .Od jakiegoś czasu cieszę się wodą z innej firmy.

To ja
@Posen

Jak zawsze winny się tłumaczy i szuka obrony za wszelką cenę, szukając winnych gdzie indziej, odwracając uwagę od siebie, snując teorie spiskowe (ale dzisiaj to modne, przykład idzie od góry), nie zauważając winy u siebie. Ta woda naprawdę jest niedobra i pełna czegoś pływającego o odrzucającej konsystencji i wyglądzie, zwłaszcza po przegotowaniu, nie zmieni tego żaden "promocyjny" wpis tak zasłużonego pracownika edenu jak ty :-). Miałem w naszej firmie waszą wodę z tej rozlewni pod grójcem, zdaje się że częstoniów czy coś takiego, ale bardzo krótko bo zaczęło się narzekanie na tą wodę i ludzie woleli z kranu pić lub kupowaliśmy w małych butelkach, interweniowaliśmy przez waszych kierowców i przez infolinię, dziwne tłumaczenia, że gorsze jest lepsze, więc zrezygnowaliśmy i teraz mamy Żywiec i wszystkim smakuje, nikt nie narzeka, żadne osady i inne dodatki w niej nie powstają i nic nie pływa, smak ok, nie ma dziwnego zapachu. Ty Posen sobie pewnie nie zdajesz sprawy co to znaczy w firmie dać ludziom np. złą wodę, której nie chcą i zmuszać ich do picia, to grozi grubszą "rozróbą" lub strajkiem :-)). Ale ty broń się, zachwalaj, promuj, szukaj winnych wszędzie, byleby nie u siebie, bo co możesz napisać innego skoro ci za to płacą :-)

Przypadkowy gość
@Były klient

Z tym laniem wody z kranu w Częstoniewie to prawda. Byłem i pytałem dlaczego. Oni tam nie mają innej wody bo nie ma sieci wodociągowej. Więc w kranach leci ta sama co do butelek. Tak z niedokładnych informacji tworzą się plotki. A co do jakości to woda jest zmineralizowana więc zdrowsza do picia ale osady przy gotowaniu nieuniknione. Swoja droga w Warszawie kiedyś były ujęcia studni oligoceńskich i ludzie brali w ciemno "bo zdrowa". A to ta sama woda. Czasy się zmieniły? Bo woda raczej nie.

Były...
@Przypadkowy gość

Nie odwracaj kota ogonem i nie manipuluj czyimiś wypowiedziami edenowski trollu!!! Nie chodzi o lanie wody z kranu w Częstoniewie, bo oni tam nie mają innej wody w kranach, tylko taki sam syf, który leją w butle!!!! Tutaj chodzi o to, że nawet w centrali na Łopuszańskiej piją/zalecają picie wody z kranu i używanie jej w ekspresach, bo ta z butli z częstoniewa to szajs niesmaczny i niezdrowy, a dodatkowo zapycha osadami ekspresy i czajniki. Nie obrażaj wody oligoceńskiej porównując ją do tego żuru z częstoniewa.

Uniwersalny żołnierz

Mam pytanko dlaczego na jedna osobe w Edenie przypadaja trzy z bylego Daru? To chcemy potrojnej wyplaty w takim razie. Hehe niemoty jakies czy co?

Zibi

Stawuj to jest bardzo dobry ssak więc pracę ma pewną. Jo jo

Zibi

Stawuj to dobry ssak więc pracę ma pewną.

pit

najaktualniejsze słowo w eden WYPOWIEDZENIE chyba klienci wam uciekają

@pit

Słabe wynagrodzenie! Woda złej jakości a mamy ją wciskać klientom.

@pit

Bierzcie wodę z Grodziska,Tarnobrzeg zrezygnował z wody z Czestoniewa

Olo

Zapytaj zibiego jaki jest w tym sens,stachuj.Wlasnie tak dziala caly eden - kazdy kolejny ruch jest coraz bardziej bezsensu.

JESTEŚ IDIOTĄ? Czy tylko udajesz?

Zibi

Jesteś bardzo poważnie chory musisz się kolego leczyć zarobki kierowcy są żałosne za pracę na dwóch etatach .

pomocnik

Jakieś dwa ,trzy miesiące temu pozwalniali ,a teraz szukają?Jaja jakieś czy co?

Zgadza się.Chcą mieć wykwalifikowanego ppracownika za jak najmniejsze pieniądze.

handlowiec

Sprawdzają tak w nieskończoność.

woda ściema

nie pijcie tego syfu woda w kranie jest dużo lepsza mam wyniki analizy składu chemicznego wody od znajomego z sanepidu jak ktoś chętny mogę wysłać na meila SERIO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Firma z Mazowsza
@woda ściema

woda eden jest bardzo wielką ściemą!!!! śmierdzi, mętnieje, ohydne osady powstają po zagotowaniu lub zrobieniu herbaty!!!! eden na swojej stronie tłumaczy jaka to niby "dobra" woda, a następnie daje przepisy na odkamienianie czajników i usuwanie osadów. z organizmu się tego syfu już nie da usunąć!!!! Na folii która jest na korku butli widnieje informacja że to woda ze źródła w Częstoniewie, a jeszcze parę miesięcy temu mieliśmy wodę z Kotunia i była bardzo ok, bez smrodu, osadów i mętności. Po kryjomu, nie informując klientów, eden wprowadził syfiastą wodę z częstoniewa. Czestoniew dawniej był własnością Nestle i nalewali tam "Dar Natury". Nestle od dawna już chciało pozbyć się tego feralnego i kończącego się źródła, nawet uruchomili parę lat temu nowe koło Częstochowy (chyba w Rzeniszowie), a głupki z edenu dały się nabrać i kupiły częstoniew od Daru Natury, a zaprzestały produkcji w Kotuniu. Teraz moja firma czeka tylko do zakończenia umowy ( za niecały miesiąc) i przechodzimy do innego producenta i dostawcy, którego wodę mamy już od kilku miesięcy na próbach, a zamówienia w edenie spadły prawie do zera. Kto ma wodę edenu z częstoniewa, to polecam rezygnację i poszukanie innego naprawdę dobrego dostawcy zdrowej wody, bo takich jest co najmniej kilku. Po tym co ten eden wyprawia od prawie roku, to zegnamy się z nim bez najmniejszego żalu. Pomyśleć że jeszcze w tamtym roku nawet przez myśl by nam to nie przeszło, bo od kilku lat mieliśmy wodę z edenu i za wzór ich stawialiśmy pod względem jakości wody i obsługi, a teraz pod każdym względem żenada, spóźnienia, braki, wpadki, a wody nie da się pić.

Normalny
@Firma z Mazowsza

No tak macie racje, tej nibywody, to sie pić nie da!!!! Czajnik, szklanki, filizanki są tak uwalone jakimiś ohydnymi osadami, że szorować czymś ostrym trzeba, żeby zeszło. Strach pomyśleć co sie np w nerkach odkłada i czym to grozi! Woda śmierdzi, smak ohydny, a do tego metnieje i osady pływają odstraszające. Obsluga coraz gorsza, spozniają sie, braki, nawalanki, a na zapytania dlaczego woda taka niedobra, odpowiadają wymijająco, lawirują i że pracują nad tym. U mnie w pracy też już stwierdziliśmy, że musimy zmienić dostawce wody, żeby znów nadawała sie do bezpiecznego spożycia . Wcześniej eden przywoził wode z innego źródła, ale tamtą dało sie pić i nikt nie narzekał, teraz po kryjomu ją zamienili i myśleli, ze "ciemny lud" tego nie zauważy i nie poczuje!!!

Ludzie się cieszą z pewnej pracy?Mało wiesz w ciągu kilku lat zrobili dwa razy zwolnienia(prawie grupowe). Nie oszczędzali nawet ludzi którzy byli w tej firmie od początku

FRESZ SPRINGS

Kolejny sponsorowany wpis,aż oczy puchnom jak się czyta te peany na czesc tej firmy.Eden z koncem wrzesnia wypowiedzial badz nie przedluzyl kilkudziesieciu umow po czym....od 1 pazdziernika trwa rekrutacja na prawie kazde mozliwe stanowisko,oczywiscie oprocz tych najwyzszych.W tej firmie nigdy szeregowy pracownik nie bedzie zadowolony,bo to jak tarktuje go firma jest karygodne.I przestancie tu pisac bzdury ze eden nie zatrudnia bo wszystkie stanowiska ma obsadzone szczesliwymi pracownikami - eden nie zatrudnia,bo nie ma kogo hehe.Juz naprawde nikt nie chce tu isc pracowac,no ale zarzad sam sobie jest wiienien obiecankami cacankami i swoimi dezyzjami. Ale spoko,za momencik pojawi sie tu 5 wpisow od kamila tomka i innego zbyszka jaka to wspaniala firma,ile mozna zarobic itp itd.Naprawde eden juz po tych wpisach pokazuje,ze ma [potencjalnego pracownika za turbo debila.

Były klient

Woda Eden ma bardzo dużo minerałów co może skutkować przeciążeniem nerek i kamieniami. Poza tym smak jest dożo gorszy niż z byłej już rozlewni w Kotuniu. Eden nie zaleca wlewać swojej wody do ekspresów kawowych bo w krótkim czasie mogą ulec awarii. Miałam podpisaną umowę na wodę i kawę ,po którejś z kolei awarii ekspresu powiedzieli mi,żebym kawę robiła z wody z kranu.Żenada.zmieniłam dostawcę i nareszcie piję dobrą wodę.

handlowiec

W teorii .W praktyce jeśli masz za dobre wyniki to tak podnoszą poprzeczkę ,że jest to niemożliwe.

Kamieni kupa

Niestety syrenko masz rację. Grodzisk idzie w odstawke. Od lutego Rzeniszow bedzie przejety przez Eden. I wszystko w majestacie prawa. Szkoda Grodziska bo woda jest tam ok bez sciemnia ze skladem ale biznes to biznes.

do Syrenka

Mało wiesz, nie siej popeliny. Te 40 baniek to chyba z sufitu wzięłaś.

ciekawe

ciekawe...na jeden negatywny wobec edenu wpis przypada 10 chwalebnych lub dotyczących ofert pracy :-D

pomocnik

Chyba kpisz

Zostaw merytoryczną opinię o Eden Springs Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Eden Springs Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eden Springs Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 97.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eden Springs Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 0 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 44 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eden Springs Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eden Springs Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eden Springs Sp. z o.o.