logo CC Poland Sp. zo.o.

CC Poland Sp. zo.o.

Szczecin

Opinie o CC Poland Sp. zo.o.

... 2012-05-26 08:06:17
uwazajcie na te firme [usunięte przez moderatora]
callerka 2012-06-17 21:35:47
banda [usunięte przez moderatora] !
bylypracownik 2012-06-19 18:09:55
NIE WYPLACAJA PENSJI !
Pracujesz miesiac za darmo pozniej Ciebie zwalniaja i tyle ich widziales
aleksandra 2012-06-23 13:24:40
Ta firma oszukuje ludzi, najpierw umawiają na spotkanie, później czeka się na szkolenie, niby szkolenie jest bezpłatne, ale po podpisaniu umowy która nie wydaje się jakaś skomplikowana i trudna do zrozumienia, okazuje się, że pierwszy miesiąc pracuje się za darmo, po czym zwalniają i mówią, że się nie nadajesz i nie mogą przedłużyć z Tobą umowy na kolejny miesiąc.
Cuba 2012-06-24 14:50:38
Firma w ogole nie wyplaca prowizji, pracujesz 2 miesiace i mimo ze jestes codziennie zaplaca ci 800 zł. wykwalifikowana kadra zarzadzajaca jak sie opisuja na infoludku siedzi zamknieta w jakims pokoju cały dzien . koles ktory mnie szkolil czytal wszystko ze slajdow, wszystkiego musialem sie dowiedziec od innych telemarketerow, jak puscil nagranie to slyszalem tylko sygnal zadnej rozmowy. nie polecam !!!!!!!!!
oszukany 2012-08-20 14:56:20
[usunięte przez moderatora] nie wypłacaja kasy, pracujesz za darmo,
miki 2016-04-22 17:53:02
anonim, CC poland ze Szczecina jest w upadłości póki co.
Zostaw swoją opinię o CC Poland Sp. zo.o. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CC Poland Sp. zo.o.