hospicjum ,

Gliwice

Opinie o hospicjum ,

anonim 2009-02-27 12:31:56
solidne,
mili ludzie,często praca z umierającymi jest trochę wyczerpująca ale bardzo ucząca
MARNIKA 2011-06-27 19:12:32
Jakis czas temu moja mama przebywala w tym hospicjum.napisze szczerze miejsce jak dala mnie jest zadbane jest czysto dbaja tam o czystosc pomiszczen jak i higiene pacjentow.opieka jest dobra, siostry spelnialy wszystko o co proslilam ja i moja rodzina.pytalam wiele razy moja mame czy sie nia tu dobrze opiekuja mowila zawsze TAK.pytalam sie z czystej ciekawosci zeby dowiedziec sie jak nia zajmuja pod moja nieobecnosc.moja mama niestety umarla w tym hospicjum ale nie z wniny hospicjium tylko chorowala... bylam z nia do samego konca umarla przymnie.a przymnie byl ksiadz ktory mnie wspieral i odpowiadal na moje pytania pomogl mi wtedy bardzo.wiec ja jestem zadowolona z tegi hospicjium.
ps:kiedys powiedzialam sobie ze mamy ani taty tam nie oddam do takiego miejsca ale zycie napsalo inny scenariusz,nie moglam sie mama w domu zajac bo nie posiadalam takich lekarstw jakie ona potrzebowala.ani nie wiedzialam jak je podawac.

NIE BYŁO DLA CIEBIE MAMO LEKARSTWA ANI POMOCY WIEC JEZUS POWIEDZIAL: JA CIE WYLECZE I WEZWAL DO SIEBIE ...

TAK BARDZO TESKNIE ZA TOBA!!!!
Zostaw swoją opinię o hospicjum , - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hospicjum ,