Opinie o Aluteam Polska sp.z.o.o w Biała Podlaska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aluteam Polska sp.z.o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Aluteam Polska sp.z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metali i rud metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aluteam Polska sp.z.o.o w Biała Podlaska

Straż Graniczna

To musi dobrze płacić Aluteam Polska skoro pracują tam ludzie którzy wcześniej pracowali w Straży Granicznej i Urzędzie Celnym i przeszli do Aluteam Polska . Myślę że monterzy z kilkuletnim stażem zarabiają dużo więcej niż 5.000 zł netto . Myślę , że Monter z Kilkuletnim stażem w Aluteam Polska zarabia coś w granicach 6.000 zł netto . Jakby zarabiali mnie to nikt by nie przechodził ze Straży Granicznej i Urzędu Celnego . Wiem , że w Straży Granicznej i Urzędzie celnym zarabia się dużo ponad 5.000 zł netto więc Aluteam Polska musi płacić dużo ponad 5.000 zł skoro zrezygnowali z pracy mundurowej i przeszli do Aluteam Polska .

Kryminalista

Chcę się przyjąć do Aluteam . Czy firma wymaga świadectwa niekaralności czy przyjmujecie kryminalistów po więzieniu , kryminalistów z wyrokami w zawieszeniu i inny margines społeczny , degeneratów i szumowiny ? Jestem degeneratem, marginesem społecznym i kryminalistą zostałem skazany za pobicie miałem karę w zawieszeniu . Już kara mi się skończyła ale w papierach mam , że byłem karany . Czy taki kryminalista, degenerat , człowiek drugiej kategorii jak ja ma szansę dostać się do was do pracy czy przyjmujecie tylko ludzi z nienaganną opinią i ze świadectwem niekaralności ? Jak z zarobkami czy da się 4500 zł wyciągnąć miesięcznie ( chodzi mi o kwotę 4500 zł netto , już przelew na konto ) ?

Do Kryminalisty
@Kryminalista

Przyjmą cię na pewno . Ta firma przyjmuje wszystkich nawet kryminalistów . Pracuje tu taki kryminał co miał zawiasy za pobicie a także inne gagatki karani . Firma nie sprawdza niekaralności . 4600 zł na czysto na początku nie zarobisz . Jako nowy pracownik zarobisz gdzieś tak 3600--3800 zł na czysto . Po trzech miesiącach zarobki na czysto będą się wahały w granicach 4300---- 4900 zł na czysto . Zależy ile będziesz miał premii , jaki staż i czy w soboty pójdziesz do pracy . Ale ogólnie nie jest źle bo pracują u nas ludzie , którzy wcześniej pracowali w Straży Granicznej i przeszli do Aluteam więc zarobki muszą być lepsze w Aluteam niż w Straży Granicznej skoro zmienili pracę .

Były pułkownik SG
@Do Kryminalisty

Gupie gupoty piszesz. A gorszego gupoty od tego że przychodzą do ALU ludzie ze SG nie słyszałem. Może takich co wywalili za lapófki albo wóde to tak. Robi tu taki jeden ananasek pan gałeczka celnik co wyleciał z Terespola za lepkie rączki.

Bożena
@Do Kryminalisty

to na jakim stanowisku można liczyć na takie stawki ?

AntyPis
@Bożena

Na każdym. Ale za dwa miesiące....

Pies na baby

Ja siem pytom gdzie jest muj komentarz?! Mówiłem że lubue grube baby a najlepiej z ukrajiny bo som łatwiejsze od bialorusek. Jak som takie na zakładzie to jutro składam dokumęty i zechce robić w alubrygadzie. Wiem ze zarobki marne ale te baby

Inteligent

Czemu nowemu pracownikowi nikt nic nie wytłumaczy? Czemu przed podjęciem zatrudnienia niema szkolenia stanowiskowego żeby nowo zatrudniony pracownik wiedział co do niego należy i co i jak ma robić? A nie tylko szybkie "szkolenie" BHP tak na od.. dol zrobione aby zrobione i podpisane. Starsi stażem pracownicy tylko patrzą wilkiem jakbym chciał im zabrać robotę. I nikt nic nie powie tylko głupie śmiechy chichy i podkładanie świni. Nie ładnie tak robić gałgany niemyte z miodem w uszach . Niema tutaj żadnych normalnych ludzi z którymi można porozmawiać na jako takim poziomie. Tylko beneficjenci 500+ i tematy kto ile wcześniej wypił, ale co się dziwić elektoratowi dobrej zmiany. Wam do szczęścia potrzeba 4pak piwska z biedry i N&Z do palenia.

Mazepa
@Inteligent

A co to przedszkole , że trzeba cię niańczyć i pokazywać co i jak . Nie przyszedłeś na piknik tylko do pracy . Aż tak jesteś ułomny , że nie nauczysz się patrząc ? A o wypitce to proszę się nie wypowiadać bo tu wszyscy piją non stop i pijani do pracy przychodzą i piją w pracy . Co robić w pracy jak nie pić ? Picie to jest życie . Nie sprawdzają alkomatem to się pije . Ja nie palę ale potwierdzam , że (usunięte przez administratora) bez kasy , palą Ruskie papierosy bo tak są łakomi na kasę , że polskich nie kupują wolą piwska i wódki nakupić i palić Ruskie świństwo . Co niektóre (usunięte przez administratora) to nawet kupują tytoń , maszynki i sami nabijają fajki ......... tacy są łakomi na kasę , aby jak najwięcej na wódkę i piwo zostało . A później wnoszą na zakład i piją od rana do końca zmiany .

@Mazepa

fajna wypowiedź, dziś jeszcze zostanie zgłoszona na policję. Picie w pracy jest nie wykroczeniem a przestępstwem, gdyż stanowi zagrożenie dla życia i zdrowia. myślę że chętnie podzieli się pan swoja wiedzą.

Monter

Witam chce pan tu pracować? Tak dobrze to proszę zgłosić się do kadr po skierowanie na badania, tyle

żadne

k

ilość łapek w górę najlepiej świadczy o poziomie intelektualnym pracowników....

Magister
@k

Przecież w aluzłomie pracuje sama (usunięte przez administratora) i ludzie ze wsi często z Piszcząca. bez żadnego wykształcenia, zainteresowań poza piciem harnasia i paleniu ruskiej fajki. Oni nawet nie wiedzą co to jest inteligencja.

@k

Ta , to prawda

Bialczanin

Pracowałem w ,,firmie " Alu (usunięte przez administratora)jakiś rok czasu. Niestety nie miałem innego wyjścia, bo na rynku było ciężko z pracą, co zmuszało mnie do podjęcia pracy przy ul. Brzeskiej . Jest to najgorszy zakład w którym byłem może nie że względu na pracę, bo ta nie jest ekstremalnie ciężka, ale przede wszystkim na 85 procent parszywych gnid i ludzi ze wsi dla których wydaje się, ze ta praca to złapali to Pana Boga za nogi . Jeśli jestes nowy to wszyscy patrzą na ciebie jak na idiote i nie starają się w ogóle pomóc w ręcz przeciwnie . Nie mówię oczywiście o wszystkich , ale o zdecydowanej większości. Praca na 3 zmiany z czego na nockach jest 20 procent więcej, więc to jest jakiś żart. Współczuję dla ludzi którzy przez kredyty utknęli w tym kołchozie. Dla ciekawości dodam , że jak podpierniczysz kolegę z pracy jakimś dowodem zdjęciowym, że robi coś illegal typu pije albo kradnie to masz bonusik do wypłaty 50zl - bardzo fajnie wzmacniające zżycie zespołu! Dodatkowo jeśli nie pójdziesz na zwolnienie 1 dzień to nie masz premii uznaniowej i wydajnościowej natomiast jest chorobą trwała dłużej niż 3 dni wtedy możesz pożegnać się z premia na 3 miesiące. Przykładowo jeśli zarabiasz 2000zl i zgłosisz l4 od razy masz -30% czyli twoja wypłata spada do 1400 zł. To jest niegodne traktowanie człowieka i robienie z ludzi jawnych (usunięte przez administratora) . Nie wiem jak jest teraz, ale stawka 10,38 za naczepy które są przedawane tylko w Niemczech w euro za dobrą kasę to jest jakiś żart. Znajomy po 10 latach pracy i kilku wizytach w głównej niemieciej firmie w Germanii dostał 8gr podwyżki to jest jak strzał w policzek . Niestety mimo wieku i sytuacji nie mógł sobie pozwolić na ryzyko związane ze zmianą pracy tym bardziej , że prscuje tam juz dłuższy czas . Dziwia mnie wzystki komentarze wioskowych ludzi którzy zachwalają dana firmę, se taka dobra i że jest ciepła zima itd . Widać jedynym porównaniem dla nich jest wyrzucanie (usunięte przez administratora) z obory, albo praca w lesie lub w innych tego typu rovotach . Nie pozdrawiam Cielaka , Mariuszka od ścian. Bardzo wredni i nie szanujący brygadziści. Jeszcze a propo przerwy 15min na 8 godzin pracy jest niepojęte. Tym bardziej , że jak przerwa zaczyna się o 10 to o 10 się dopiero odchodzi od stanowiska pracy a nie za 5 i jak kończy się 15 po to już trzeba być na dole , bo wolkadoicze patrzą i pilnują. Odradzam wszystkim tego (usunięte przez administratora) z całego serca

Osiem gwiazd
@Bialczanin

10/10

jozin z bazin

Cały miesiąc byłem na zwolnieniu i dostałem 3300 zł na rękę. Jak myślicie iść zapytać czy pomyłka ?

Wałkoń
@jozin z bazin

Ja bym poszedł do lekarza włożył 200zl do koperty i przedłużył zwolnienie o kolejny miesiąc. A co tam firma nie zbiednieje a frayery niech pracują.

@jozin z bazin

To pozegaj się z wydajnoaxiowka i uznaniowka na 6 miesięcy. (usunięte przez administratora)

54 lata

Jak to jest z tym piciem wódki w Aluteam? Czy to prawda że bardzo rzadko sprawdzają alkomatem trzeźwości. Jak tak to składam podanie bo praktycznie codziennie piję wódkę. Napiszcie też jak to jest z tymi zarobkami czy 5 tysi da się wyciągnąć.?

He he he he
@54 lata

Pracowałem 3 lata i tylko 2 razy byłem sprawdzany alkomatem . Przychodziłem do pracy na ostrym kacu lub pijany. W poniedziałek rano to moi koledzy ledwo na oczy patrzyli po weekendzie . Piłem prawie codziennie . Cieć nie sprawdzał na bramie co wnosisz więc się wnosiło . W szafce się wódkę trzymało i co pół godziny się biegało i z gwinta piło . Koledzy jeszcze wódkę rozrabiali z Pepsi i legalnie na zakład tą miksturę wnosili i pili jako Pepsi . Oj wypiłem ja tej wódki w alutumie wypiłem !!!

Odpowiadam
@He he he he

Nie sprawdza stróż na stróżówce czy tam cieć na cieciówce bo nie ma takiego prawa aby cię obszukiwać . To tylko policja może . Więc nie ma problemu z wniesieniem alkoholu . Kolega jak miał urodziny to 4 litrówki na zakład wniósł . Piło się całą zmianę 8 godzin i nikt nie sprawdził alkomatem. Kolega to aż cały kibel ob żygał tak się napił . Teraz nie wiem jak jest bo już nie pracuję . Poza tym stróż prawie zawsze rano spał na stróżówce , spał i tak chrapał , że na ulicy było słychać .

@54 lata

Prawie w ogóle nie sprawdzają chyba , że policja o po każdej zmianie praktycznie na wyrywki zatrzymuje jakieś auto , więc lepiej uważać a zarobki to max 2000

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Aluteam Polska sp.z.o.o?

Mazepa

Myślę , że cię przyjmą . Ale jako nowy pracownik nie licz na jakieś super zarobki . Dostaniesz gołą pensję bez premii i nadgodzin . Myślę że zarobisz na początek tak około 3800 zł netto . Po trzech miesiącach jak się sprawdzisz to dojdzie premia uznaniowa , premia wydajnościowa , będziesz mógł chodzić na nadgodziny w soboty i niedzielę i będziesz mógł zarobić około 4800 zł netto .

Majtek z alutimu
@Mazepa

(usunięte przez administratora)mnie strzela i krew zalewa jak czytam ta propagandę z zarobkami. Propaganda lepsza niż w (usunięte przez administratora) Skoro są takie dobre zarobki to czemu przyjmują ludzi bez doświadczenia?! Przy zarobkach ponad 4tys co na biała jest dużo. To żeby dostać się do ALU byłoby ciężko i pracodawca miałby wymagania. Było by 100 chętnych na jedno miejsce. A tak przyjmują jak leci białorus czy Ukrainiec biorą jak leci. 3800 na początek bez doświadczenia za przynieś wynieś pozamiataj. Hahaha

Bialczanin

Oczywiście:) tam tylko tacy ludzie pracują!

@%@$&%/+?+)@$_&$0*

To wreszcie ile płacą na rękę początkującemu pracownikowi? 3800 zł czy 4500 zł? Bo piszecie raz tak raz tak. Jeżeli Alutim płaci początkującemu pracownikowi 4500 zł na rękę za pracę od poniedziałku do piątku po 8 godzin to jeszcze ta pensja w najgorszym wypadku ujdzie i od biedy można za tyle pracować. Jeżeli natomiast płacą 3800 zł na rękę początkującemu pracownikowi za pracę od poniedziałku do piątku po 8 godzin to to jest wyzysk. Za tyle czli 3800 zł na rękę to już nawet Rumuni nie chcą pracować nie mówiąc o Ukraincach. Jeżeli Alutim płaci początkującemu pracownikowi 3800 zł na rękę za pracę od poniedziałku do piątku po 8 godzin...... to nic dziwnego że nie mogą znaleźć ludzi do pracy i przyjmują wszystkich jak leci nawet po podstawówce. Kto inteligentny i normalny chciałby pracować za taką małą pensję 3800 zł na rękę. Chyba desperaci jacyś lub nieudacznicy będą za 3800 zł pracować.

@@%@$&%/+?+)@$_&$0*

Co najwyżej na początek przy założeniu ze będą podwyżki w lutym nie dostaniesz więcej jak 3000 brutto. Jeśli ktoś twierdzi inaczej to po prostu kłamie...

Leser
@Pracuś

Jeden co prawdę pisze zarobkach. Bo ci co piszą o wypłatach po 4 tys to bajkopisarze.

@Leser

Niestety na tym forum dominuje putinowska prapaganda....

@@%@$&%/+?+)@$_&$0*

2000 to max i to nie wiem czy dostaniesz . Jakie 4000 to jest jakiś żart

Ziutek

Ludzie co wy tu za gupoty wypisujecie z tymi zarobkami. Byłem w tym za..ranym ALU porobiłem dwa miesiące. Zobaczyłem jak tam jest i jakie zarobki i uciekłem z tego łajna. Ani tam dobrych zarobków i atmosfera do bani. Sami donosiciele i niema żadnych szkoleń stanowiskowych. Dostaniesz rękawiczki metrowke., szpachelke i nożyk i wio kleić sciany. A o 5 tys czy nawet o 4 to można sobie pomarzyć. Albo wziąć ale za dwa miesiące. Ogólnie praca dla desperatów rozbitków życiowych i nieudaczników. Ogólnie wstydzę się że tam byłem i nikomu ze znajomych nie przyznaje się że zmarnowałem tam dwa miesiace życia. Ludzie tam są conajmniej lekko upośledzeni umysłowo. Przydałby się tam psychiatra zakładowy to miałby pełne ręce roboty. Nie pozdrawiam was przegrańcy zyciowi.

@Ziutek

Dokladnie tak , ja niestety straciłem tam rok swonejgo życia.

nowy pracownik

Proszę o informacje ile Aluteam płaci dla nowo przyjętych za godzinę pracy po okresie próbnym ? Czy zatrudnia obcokrajowców ?

$#&+
@nowy pracownik

Jakieś 2400zl. Bo chyba tyle wynosi najniższa krajowa w nowym wale

Aron
@$#&+

Co za głupoty wypisuje? Jak starsi stażem pracownicy zarabiają ok 5 tys. to młody 4 tys. zarobi.

@Aron

Taaaaa brutto może i niektórzy....

prawie kierownik
@nowy pracownik

Płacą najniższą krajową, ani mnie ani więcej czyli 2400 zł na rękę. Jak ci nie wyjdzie z godzin to dostaniesz premie za nic. Masz ręce i nogi to pracujesz. Rekrutacja to fikcja.

Cieć
@prawie kierownik

Ot mądrego to miło poczytać. Cała prawda a nie bajki

Ochlaptus
@$#&+

A WY TYLKO O TYCH PIENIĄDZACH. GRUNT, ŻE WYPIĆ SOBIE MOŻNA W PRACY BO MAŁO KIEDY SPRAWDZAJĄ ALKOMATEM.

@Ochlaptus

A wy tylko o wódzie. Połowa pracowników powinna zostać wysłana na przymusowe leczenie odwykowe.

Ochlaptus
@Abstynent

NIE CHCESZ NIE PIJ ALE NIE PRZESZKADZAJ PIĆ INNYM. A NA ODWYK TO SAM SOBIE JEDŹ.

@Ochlaptus

Wam firma powinna zasponsorować wszywki w (usunięte przez administratora) py to jeszcze żony by dziekowali zakładowi że meneli wyprowadzili na ludzi. Bo tylko wóda od rana wam w głowie. Przychodzicie pijani albo na kacu do roboty a potem się dziwicie że dostajecie najniższa krajowa. I na to nie zasługujecie. Tylko kiepy na placu nadajecie się zbierać. Bo już nawet zapchany kibel przerasta wasze umiejętności.

@Ochlaptus

Proponuję coraz zrobić akcje trzeźwy poranek i każdego z rana sprawdzić alkomatem. Jak wynik pozytywny to telefon na 997 w kaftan i do Radzynia na oddział detox i przymusowe sądownie leczenie. Do tego załozyc niebieską kartę bo te pijaki znęcają się nad żonami i dziećmi. Skonczy się wtedy laba że przychodzą do pracy pijani a wychodzą jeszcze bardziej pijany. Niema płacenia za picie w pracy. Ja się pijakami brzydzę, a i jeszcze wprowadzić całkowity zakaz palenia na całym zakładzie. A nie postawili wiatę i w koło siedzą tam te same zapijaczone gęby i ciągną z gwinta flaszki pod papierosa ruskiego bo dziadygi nawet na zapojke nie mają.

Bożena
@prawie kierownik

Dlaczego rekrutacja według Ciebie to fikcja? O co chodzi?

Czy dają ?

Czy oprócz picia alkoholu można coś podu-pcyć ?Czy są jakieś laski w firmie , które dają ? Dają oczywiście podu-pcuć ? Mogą być nawet stare baby w okolicach 40-tki . Czy w czasie pracy można podu-pcyć ?

Cieć
@Czy dają ?

Możesz podu.. ć jak se wkręcisz wacka w imadło. A stara to jest twoja stara.

Bezrobotny

Czy jak mam komputer i internet to wezmo mnie do roboty? A i jeszcze mam fejsa i 3tys znajomych

Rakowiska

Chyba oszukują. 5000 zł netto nie da się w Alu zarobić. Pracowałem od poniedziałku do piątku i zarobiłem 4600 zł netto z groszami. Kolega pracował jeszcze w sobotę i chyba zarobił 4700 zł z groszami netto. Co to za kasa 4600 zł? Wcześniej pracowałem przy kryciu dachów i miałem 25 zł na godzinę. 5000 zł się wyciągało spokojnie. I praca nie taka stresująca bo na świeżym powietrzu ale codziennie się piwo piło i codziennie pijany ale kasa co tydzień. Chyba wrócę do krycia dachów. Co prawda na czarno ale 5500 zł co miesiąc jest jakieś 1150 tygodniowo a tu w Alu niby umowa jest ale maks 4500 zł z groszami zarobi się a praca ciężka i wypić nie można, trzeba się chować.

Murarz

Jak To? To zarabiacie te 5000 zł na rękę czy nie? No raczej chyba zarabiacie coś około 5000 zł na rękę bo za mniej to ciężko znalesc pracownika. Budowałem dom i szukałem pomocnika...... płacilem tak jak się płaci 28 zł za godzinę. Oczuwiscie praca na umowę zlecenie ale 28 zł za godzinę na czysto to chyba dobra kasa. Przy 200 godzinach w miesiącu daje 5400 zł. I...... nie mogłem pracownika znaleźć. A praca była na 6 miesięcy. Jak dzwoniłem to mi odpowiadali ze za 28 zł to już nikt nie pracuje na budowie. Że stawka wynosi 32-35 zł. Musiałem wziąść takiego menela alkoholika i dać mu te 28 zł bo nikogo nie znalazłem. To...... Nie chce mi się wierzyć że wy w Alutimie za mniej jak 5000 zł pracujecie. Ściemniacie i tyle.

????????
@Murarz

Ha ha ha. Na bank 5 tysi wyciągają. Jak na budowach alkoholicy, menele bez szkoły, trzęsący się alkoholicy pijący piwo w pracy 25 zł na godzinę mają. To kto uwierzy ze w Aluteam zarabiają mniej jak 5 tysi. JAK MENEL NA BUDOWIE NA 25 ZŁ NA GODZINĘ...... to ja już uwierzę ze monter czyli fachowiec ma mniej haj 4500 zł.

5000 zł

Piszecie że zarabiacie 4700 zł - 5000 zł. Już na rękę. Ok. Może i kasa dobra ale za 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku i 40 godzin w tygodniu. Natomiast jak pracujecie jeszcze w soboty to te 5000 zł szału nie robi. W tartaku ziomuś od poniedzialku do piątku wyciągnie 4600 zł na czysto. I robi po 8 godzin. A kolega za granicą jako dekarz 2500 euro co daje ponad 11000 zł.

Tadzik
@5000 zł

(usunięte przez administratora) ją nie zarabiają po 5tys.

Żydek

Koncertiaton lager

Uczciwy Pracownik

Ludzie to nie jest forum o Waszych relacjach w pracy. Pracuję już długo w Aluteam Polska i mogę się podzielić merytoryczną opinią. Napiszę tak ! Kto chce pracować i pracuje uczciwie ten zarobi naprawdę dobrą kasę . Z dwoma premiami (wydajnościowa i uznaniowa ) , z nadgodzinami , z pracą w soboty i czasami w niedzielę można na spokojnie"""""" 4500 zł (netto) """"""""zarobić . Ale większość ludzi nie wyrabia normy bo im się nie chce ciężko pracować , wolą chować się po ubikacjach , szatniach , łazienkach , wódkę i piwo pić po kryjomu. A później płaczą , że premii nie mają . Ludzie nie chcą zostawać na nadgodziny , nie chcą chodzić do pracy w weekendy (sobota i niedziela ) a później płaczą , że słaba wypłata. Chodzą tylko na zwolnienia lekarskie i biorą urlopy na żądanie . Powtarzam ....kto uczciwie pracuje ze wszystkimi premiami i nadgodzinami spokojnie '''""""4500 zł (netto) """"""" można zarobić . Ale jak się przychodzi do pracy na kacu , lub pijanym , czy się pije po kryjomu w pracy to nic dziwnego , że mało zarabiają. Najbardziej właśnie płaczą ci co nie wyrabiają normy i piją w pracy wódkę i piwo , płaczą , że mała pensja . Ja tam uczciwie pracuję , nie piję w pracy wódki ani piwa , nie przychodzę do pracy pijany czy na kacu . Nie biegam co godzinę na palarnię palić papierosy , jak mnie poproszą to przychodzę do pracy w weekendy w sobotę i niedzielę i lekką ręką co miesiąc mam"""""" 4500-4900 zł (netto) """"". Po drugie jakby tak było , źle w Aluteam to by nie pracowali tu ludzie z 15-20 letnim stażem , jakby tak mało zarabiali to by już dawno się zwolnili z pracy i znaleźli coś innego . Dlaczego właśnie siedzą dalej w Aluteam ???? Bo dobrą kasę zarabiają tylko się do tego nie przyznają . A płaczą na małe zarobki to lenie ,którym się nie chce normy wyrobić , wolą po kiblach latać i wódkę i piwo pić . Nie chcą też w soboty i niedziele do pracy przychodzić . Kto uczciwie pracuje naprawdę dobrą kasę zarobi .

Brygadier
@Uczciwy Pracownik

Potwierdzam. Tylko piją po kryjomu i puszki po piwie i butelki po wódce walają się po koszach. Sprzątacz tylko wynosi te puszki i butelki i klnie. Tylko piją i co pół godziny na papierosa chodzą a później lament i płacz że nie ma premi i tylko podstawa 3500 zł na rękę wzięli.

Mazepo pocałuj mnie gdzie słońce nie dochodzi. Tylko poczekaj Mazepo jak kalesony i Majty ściągnę. Sam wynosisz nożyki. Sam jeździsz Mazepo złomem. A podpisałem się za ciebie bo myślałem że na nazwisko masz Mazepa.

Zostaw merytoryczną opinię o Aluteam Polska sp.z.o.o - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w Aluteam Polska sp.z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Aluteam Polska sp.z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 162.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluteam Polska sp.z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 133, z czego 2 to opinie pozytywne, 109 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aluteam Polska sp.z.o.o?

Kandydaci do pracy w Aluteam Polska sp.z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aluteam Polska sp.z.o.o