Opinie o Fca Poland S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Fca Poland S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fca Poland S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fca Poland S.A. w Bielsko-Biała

Kondzio

Ma ktos info oficjalne kiedy jest letni postoj? Bo juz różne terminy slyszalem. Pozdro

Dora
@Kondzio

Pan dyrektor powiedział że postój będzie w lecie bo to letni postój .

@Kondzio

Nie ma postoju Od 1 lipca przechodzimy pod firmę czechosłowacką i będziemy przeniesieni do pracy w fabryce azbestu za połowę stawki z FCA. Matousz oddaje zakład Zełeńskiemu i będą produkować czołgi.

@Cześć.

Oczywiście, masz rację, prezydenta też ma zastąpić Ukrainiec

Cześć...

19.10.2018 roku o godzinie 9:50 ten sam tekst ,to są wpisy admina strony jak i cała reszta bezmyślnych wpisów przy użyciu nicków innych forumowiczów .

Chętny

Hej, czy są u was przyjęcia?

Hmm

Dzisiaj będę grał na scenie półnagiego Montezume rozbierajacego się przed Kortezem i dającego mu pupci. Tytuł spektaklu: konkwistadorzy i Król Azteków. Oczywiście tylko w barze tyłeczkowym. Wszyscy napaleni zwiazkole już wykupili bilety, ale dla pracowników też jeszcze są. Zapraszamy. Będzie niezła przedmajowa impra przy suto zastawionym stole związkowym.

@Hmm

Bar tyłeczkowy u Wandzi ul.Adama Asnyka 19, 43-300 Bielsko-Biała

Monter

Rekrutacja poszła bardzo łatwo,zostały nam przedstawione podstawowe informacje oraz uzupełnialiśmy papiery

Doświadczenie, ile pan zarabial w poprzedniej firmie, czy szukał pan gdzie indziej Itp.

Szczęśliwy

Cudowna praca o jakiej zawsze marzyłem.

Zadowolona
@Szczęśliwy

Jest naprawdę fajnie. Super zarobki za tak lekką pracę prawie jak za darmo bym dostawała pensję

polka

Zacznijmy się uczyć Ukrajinskiego języka, bo niedługo będzie urzędowym. Nam polakom będzie to potrzebne do komunikacji z coraz większą liczbą ludności Ukraińskiej. Niestety, ale nie ma innego wyjścia im szybciej się nauczymy tym lepiej dla nas i naszych braci Ukrajincow

Koko

Takie zapotrzebowanie na pracowników i ogłoszeń multum min w radiu a jak się wyśle Cv to cisza grobowa (wspomnę tylko ze mam doświadczenie w branży). Tylko pytanie się nasuwa jakich wy (usunięte przez administratora) szukacie ludzi?! Czy będąc kobieta to już nie zasługuje na inna prace niż sprzątanie? Nie jeden facet nie ma takich umiejętości co kobieta.

Męska pupcia

Uwielbiam kiedy jak się schylam w pracy moja pupcia czuje macowanko spoconego związkola

Cześć.

A będą podwyżki za oddawanie się w każdy weekend spoconym i napalonym zwionzkolom?

@Cześć.

To zależy czy spełniasz ich pragnienia swoim tyłeczkiem każdemu solidarnie.

normalny

Ja jestem kandydatem na nagą sunie w barze tyłeczkowym u Wandzi.

Ciekawy

Moglibyście zamiast wygłupów napisać czy będą podwyżki w tym roku i czy związki o coś walczą albo wywalczyły? Przecież chyba jest jakiś komitet związkowy, który walczy o godne zarobki pracowników?

Robert

Testuję układ kierowniczy i piersza jazda czy samochody poprawnie jeżdżą 5 lat stażu 7800 netto

@Robert

Czyszczę kible na fiacie 5000 netto

@Robert

Badam zbieżność kół 12 lat stażu 5000 na rękę bez nadgodzin

Młodszy gumowy
@Adam

Młodszy gumowy. Zakładam opony na felgi i koła pompuje wentyle 4000 netto za rok stażu

Ja dalej piję i solidarność mnie tyleczkuje za kasę zakładu po co podwyżki jak mamy super związek

normalny

Oto typowe wpisy zbokoli odrzuconych przez wszystkich

Zwykła pracownica

Bardzo fajna praca i dobre zarobki. Polecam.

Dokładnie. Ja pracuję tam 30 lat i to było jak wygranie w lotto

Monter

Obsługuję suwnicę staż 14 lat 4600 netto

Cześć..

Montuję zawieszenie w samochodach 5200 wyciągam na rękę

Testuję młotkiem blachy czy są wytrzymałe. 6000 netto

@Cześć.

A wiecie czy są delegacje do Francji?

Miś

Pewnie że są do Francji zaropki w euro

Wtajemniczony
@Miś

Nie ma żadnych delegacji do Francji tylko na Słowację, ale nie polecam...

Uczciwa

Jestem nową pracownicą. Wczoraj do mnie podszedł miły ankieter pytając o warunki pracy. Oczywiście powiedziałam, że mi się bardzo podoba i pensja minimalna starcza mi na wszystko. Jestem szczęśliwa że mogę pracować dla Orlenu.

Cześć...
@Uczciwa

No sprawdziłem faktycznie fiat, Amazon, Orlen i uj wie gdzie jeszcze piszesz swoje bzdury pracowniku goworka .Liczy się ilość wpisów nie jakość(usunięte przez administratora)

misiek

witam mam prozbe bylem we faicie na romowie i wyslali lmi na badania kasa 2250 za miesiec na reke ze wszytkimi sobotami i nieiwem co mam robic czy isc czy nie isc poniewaz mam juz prace niedaleko domu jestem z jaworzna a zarobek 1700 na poczatek z paroma nadgodzinami lub sobiotami praca na jedna zmiane raczej spokojna praca ale prywaciasz a fiat firma panstwowa ale na 3 zmiany co byscie zrobili????

@misiek

Odpuść sobie fiata. Pracowałem tam przez 5 lat od 2003 do 2008 Byłem wtedy przed ślubem więc miałem inną sytuacje. Ale powiem tak,w palnik dostałem tam konkretnie,do pracy jak jechałem to mnie zimne poty ze stresu zalewały,co mnie tam dziś znów będzie czekać.

karolcca

to się słabo starasz :P

@karolcca

To staranie nazywa się inaczej,ale nie każdy jest skłonny do takiego poniżenia. Do pracy przychodzi się aby żyć,a nie na odwrót.

monter były

Zaraz, gdy rozpoczęła się wojna w Ukrainie,polski pseudo-rząd ogłosił,że Polska może przyjąć do miliona uchodźców-Ukraińców.Przyjęto już ponad...2 miliony,ale NIKT nie pomyślał,by przekraczających granicę polską,skierować zaraz na szybkie testy p. covid...Uchodźcy mają TYLKO kaszel,są TYLKO przeziębieni(u Polaków,takie objawy,to covid),po trudnej podróży,więc bez problemów,mogli rozjechać się po całej Polsce i"podzielić "się wirusem,z wdzięczności za przyjęcie ich i obdarzenie ich wieloma przywilejami....Jak widać na zdjęciach z granicy, dworców i w kolejkach,przed urzędami-uchodźców nie obowiązuje zachowanie dystansu,zakładanie maseczek,choć przebywają w dużych skupiskach.I kogoś to dziwi,że wzrasta ilość zakażeń ?????. W styczniu pseudo-rząd straszył Polaków,że na przełomie lutego-marca będzie V fala,że to będzie tsunami,armagedon,dramat, tragedia...,a tu nagle,jest zapowiedź zniesienia maseczek,izolacji, kwarantanny-od 1 kwietnia...Przed wyborami też wirus był w odwrocie i bez obaw (...)

polka
@monter były

Bardzo dobrze bo Ukrajincy są bardziej wydajni i potrzebują teraz pomocy od nas polakow. Naszym obowiązkiem jest wspierać naszych braci ze wschodu. Dlatego mieszkania i praca powinni mieć zagwarantowane

@monter były

Od 1 kwietnia Covid będzie oficjalnie traktowany jak grypa, czyli zwykła normalna sezonowa infekcja. I to wcale nie jest Prima Aprilis. Tym samym po dwóch latach pajacowania i doprowadzenia do śmierci ponad 200 tysięcy Polaków, doszliśmy do tego, że wolno już twierdzić, że Covid jest jak Grypa i nie wolno odmawiać już pomocy medycznej pod pozorem obawy przed zakażeniem. Nagle okazało się, że uzależnianie pomocy medycznej od pozytywnego testu lub dowodu szczepienia, jest nielegalne. Rzecznik Praw Pacjenta po dwóch latach wyszedł z szafy i nagle się ożywił informując truizmy, że jeśli ktoś w placówce medycznej wymaga od kogoś udowodnienia, że nie jest chory na COVID19 i od negatywnego wyniku testu uzależnia np. przyjęcie go do poradni lub do szpitala, narusza prawa pacjenta.   To wzruszające, że przez 24 miesiące można było to robić, a winni zaniechania leczenia Polaków byli dodatkowo nagradzani finansowo za pomocą tak zwanych dodatków covidowych. Spowodowały one, że pielęgniarki, lekarze i ratownicy medyczni z dnia na dzień zaczęli zarabiać dzięki covidowi duże pieniądze. Eldorado trwało tak długo jak rząd potrzebował podtrzymać pandemię, a bez przekupywania lekarzy byłoby to trudne. Tym samym stworzono patologiczny system  - lekarze pierwszego kontaktu zabunkrowali się w ośrodkach zdrowia i zaczeli leczyć przez telefon, biorąc oczywiście normalnie pieniądze z NFZ tak jakby wcale nie udawali, że pracują, a ci ze szpitali zamknęli się w nich odcinając się od społeczeństwa. Służbę zdrowia przekierowano z premedytacją na leczenie jednego wirusa i jednej choroby, jaką wywoływał. Stworzono całą sieć specjalnych szpitali covidowych, które szybko stały się dla wielu umieralniami.   Proceder wyglądał następująco. Ciężko chory człowiek - na przykład po udarze - trafiał na SOR, tam robiono mu test i leżał sobie czekając na jego wynik. Jeśli był pozytywny, delikwenta wysyłano do szpitala covidowego gdzie nikt nie leczył schorzenia z jakim dany pacjent trafił do placówki medycznej, tylko rozpoczynano "leczenie" z Covida, czyli podawano drogi i niedziałający lek Remdesivir, który nie jest lekiem generycznym jak Amantadyna czy Iwermektyna i zarabia na nim Big Pharma. Ewentualnie podawano tlen na nos a gdy już delikwent dorobi się szpitalnego gronkowca i zaczyna mu się rozwijać zapalenie płuc, po prostu intubowano go, co w niemal 99% przypadków kończyło się śmiercią.   Jeśli ktoś miał na SOR wynik negatywny to pacjent trafiał na oddział, gdzie oczywiście nikt z rodziny nie mógł go odwiedzać - bo covid - czyli nikt nie mógł też patrzeć na ręce znudzonych pielęgniarek i lekarzy, którzy w wielu przypadkach skupiali się na testowaniu pacjenta do skutku, aż wyjdzie COVID i wtedy delikwent trafiał do szpitala covidowego, gdzie brali się za niego ci, których w zaświatach nazywają zapewne kombajnami.   Przez wiele miesięcy "foliarze" i "płaskoziemcy" krzyczeli w niebogłosy, że dzieje się wielka tragedia. Wskazywali jak do niej dochodzi i obnażali patologie. Walczyli o prawdę przekonując, że koronawirus SARS-CoV-2 to wirus grypopodobny o nieco większej śmiertelności niż dobrze nam znana grypa sezonowa. Wszystko to na marne. Zamaskowane i zaczadzone propagandą społeczeństwo pozwoliło robić z sobą wszystko co chciała władza, a z osób wskazujących, że król jest nagi, zrobiono wariatów i niebezpiecznych "antyszczepionkowców".   Teraz, gdy wariant Omikron koronawirusa został wyparty przez nowy wariant Putin, okazuje się, że wariaci, foliarze, płaskoziemcy i antyszczepionkowcy mieli rację i doszło do systemowego działania, które doprowadziło do masowej śmierci Polaków na poziomie nieznanym w powojennej Polsce. To niesamowite, ale nie tylko nie ukarano winnych, ale wręcz nagrodzono ich!! Minister nagłej śmierci Adam Niedzielski zamiast podać się do dymisji odebrał nagrodę Wizjonera Zdrowia 2022, a pandemiczny celebryta dr Paweł Grzesiowski dostał Wiktora jako osobowość roku!. To jak splunięcie w twarz ofiarom działań tych panów.

już pisałem

Już to pisałem kiedyś, więc napiszę. W firmie dzieje się źle, a może być jeszcze gorzej. Podniesienie norm może świadczyć o tym żeby pracownicy sami się zwalniali, bo dla firmy to lepsze niż masowe wypowiedzenia. Na górze jest ogólnie chaos i tak naprawdę nie wiadomo do końca o planach produkcji. Zastoje niestety świadczą o tym. Dlatego też nie ma podwyżek, bo trzeba zoochydzic życie pracownikom. Jeżeli macie okazję mieć inną lepszą pracę to nawet się nie zastanawiajcie. A co do tych delegacji to powiem krótko łagr. Każdy pracownik pewnie by chciał żeby w pracy się polepszyło, ale na razie nic dobrego się nie dzieje. Gdzie są związki? Smutne to jest bo odeszło z firmy wielu dobrych pracowników i będą odchodzić nadal.jeżeli pracownik chce sie zwolnić firma idzie na rękę wszelkie Te wszyskie wymuszone postoje i reorganizacja stanowisk pracy mają przekonać pracowników do natychmiastowych zwolnień Za chwilę przejscie na dwie zmiany i nowy kierownik i brygadzista dla pracownika. a za kilka miesiecy znowu powtórka z rozrywki.i tak będzie się dziać przez kilka najbliższych lat bo wchodzą nowe model i znowu to samo..

Młody niedoświadczony

Wy tak na serio piszecie? Dla mnie to jakiś obłęd...

Młody niedoświadczony

I co z tego wynika? Wpisy pomyleńców i zboczeńców myślących że ich głupawe wpisy są śmieszne a są żałosne...jak nie macie nic ciekawego do napisania to nie piszcie bo tu jest forum o firmie a nie o waszych chorych urojeniach...

Daniel

Kucharz kantynowy gotuję obiady w zakładzie dla załogi. Jest zupa drugie danie i kompot. Pracownicy posiłki mają za darmo. 4790 na rękę

Gosia
@Daniel

Co jutro na obiad?

Daniel
@Gosia

Mielony z piree i buraczki kompot lemoniada i zupa pomidorowa

Dekoratorka wnętrz aut i siedzeń 35 zł na godzinę netto

Czesław

Prowadzę pralnie zakładową na brudne ubrania robocze. 4900 netto

Zostaw merytoryczną opinię o Fca Poland S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Fca Poland S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fca Poland S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1032.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fca Poland S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 940, z czego 315 to opinie pozytywne, 132 to opinie negatywne, a 493 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fca Poland S.A.?

Kandydaci do pracy w Fca Poland S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fca Poland S.A.