Opinie o Dekra Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Dekra Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dekra Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dekra Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Natalia

@Krakus, mógłbyś wypowiedzieć się na temat pracy w firmie Dekra Polska? Bo jak rozumiem, jesteś jej pracownikiem? Jaka atmosfera panuje w tym miejscu? Podzielisz się z nami informacjami na ten temat?

Krakus
@Natalia

Wszystko co napisali inni (Szymon, Ex (usunięte przez administratora) NN itd) jest prawdą. Zajęcie dla tych co zechcą być tanią siła roboczą albo chłopcami na posyłki. System wynagradzania jak w agencji towarzyskiej - "szef" bierze połowę...

Natalia

Czy któryś z użytkowników forum mógłby powiedzieć coś na temat warunków pracy w Dekra Polska? @polonista, czy jesteś obecnie pracownikiem Dekra Polska? Mógłbyś wypowiedzieć się na temat możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są szkolenia lub kursy, podnoszące ich kwalifikacje?

Natalia

@Ex (usunięte przez administratora) czy jesteś aktualnie pracownikiem firmy? Mógłbyś doprecyzować swoją opinie? Czy próbowałeś podjąć rozmowy z kierownictwem, jeśli miałeś zastrzeżenia co do pracy w Dekra Polska? W nawiązaniu do tego co powiedział @Olek, warto próbować rozmawiać jeśli nie jesteśmy usatysfakcjonowani sytuacją w firmie. @Ag, czy jesteś aktualnie pracownikiem firmy? Mogłabyś podzielić się z użytkownikami informacjami na temat pracy w Dekra Polska?

Olek

Jeśli są jakieś nieprawidłowości dlaczego nie rozmawiacie z szefostwem firmy?

@Olek

Nie da się - oni wiedzą wszystko lepiej...

Rzeczoznawca

Totalna pomroczność, jakby nieufność do rozmówcy. Wszysko owiane tajemnicą pod roboczą nazwą "ambitnych projektów", "nowych projektów". Kilka pytań branżowych od różnych osób. Klimat korporacji.

Nie ma trudnych pytań, jeżeli jest się specjalistą. Brakuje odpowiedzi na trudne pytania stawiane przez kandydata, np. ile jestem w stanie zarobić? Powiedzą jaki procent od zlecenia, ale nigdy nie dowiesz się jaka jest wartość zlecenia lub prowizji - takie proste równanie z dwiema niewiadomymi...

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Natalia

@o.r., czy Dekra Polska oferuje swoim pracownikom realne możliwości rozwoju? Pracownicy mają zapewniane regularne szkolenia podnoszące kompetencje, istniej możliwość awansu? Wypowiadasz się z perspektywy pracownika i Twoje zdanie będzie bardzo cenne. Można w internecie znaleźć publikowane przez Dekra Polska oferty pracy zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zainteresowani mogą aplikować tędy: http://www.dekrapraca.pl/oferty/. Czy macie doświadczenia w pracy z Dekrą? Albo wyjeżdżaliście już z nią? Zapraszam do podzielenia się swoim zdaniem.

o.r.
@Natalia

O firmie nie chcę się zle wypowiadać bo spotkałem tam sporo sympatycznych ludzi. Staram się znalezć jakiś przykład osoby, która się rozwinęła i awansowała jednak nieestety nic nie przychodzi mi do głowy. Wydaję mi się, że zarząd jest przyzwyczajony do zarządzania przez strach co nie sprzyja rozwojowi.

Aldona
@Natalia

Natalio, jeśli liczysz na rozwój, podnoszenie kompetencji, szkolenia poszukaj innego pracodawcy. Pseudo międzynarodowa Dekra nie inwestuje w pracowników. Eksploatuje ich tylko do momentu zużycia. Z czasem pracownik dostaje coraz więcej obowiązków a pensja się nie zmienia. Tak więc jeśli jesteś zainteresowana najniższą krajową i codziennym stresem to aplikuj ;) Takich ludzi potrzebują.

Ag
@Aldona

Jeśli chodzi o pracę w biurze to faktycznie 100% prawdy. Niestety

Daniel

Konkurencja mocno przykłada się do pisania?

@Daniel

Spróbuj tam popracować - sam się przekonasz...

---123

Tak, praca w Dekra to ciężkie przezycie, bezmyślne dziewczyny, zatrudniane po szkole i podstarzali łysiejący panowie, którym nie wyszło w życiu. Jest kilka wartościowych osób, ale większość zatrudniana po znajomości a wszyscy udaja ze nie... Jak taka jakośc certyfikowanych usług jak wykonywanej pracy przez pseudo pracownice to współczuje.... w terenie rzeczoznawcy w ogóle nie chcą współpracować za takie stawki jakie im oferują...rotacja pracowników szaleńcza...i można spotkać takich rzeczoznawców co to się ukrywają przed innymi pracodawcami, albo na rynku robią pod przykrywką innych firm rzeczoznawczych..tzw działalność na dwa fronty :-)

o.r.

Specjalistom płaci sie niewiele, za to wymaga sie sporo. Mnóstwo zleceń, male pieniądze. Ciągłe upominanie przez prezesa i dyrektorów, ze za mało, za wolno, w dodatku sugerowanie, ze jesli sie nie zmieni 'to zostaną podjete pewne dzialania'. Niestety firma nie daje nic od siebie, żadnych dodatków, benefitow, śmiesznie pieniądze. Z tego co wiem w kazdym dziale jest podobnie. Nie polecam tego miejsca do pracy.

Ex Frajer

Jeśli masz wybór - zatrudnij się w Biedronce - mniej się narobisz a więcej zarobisz...

Wiktor

Atmosferę tworzą pracownicy i nie dziwię się , że jest kiepsko.

@Wiktor

W tym przypadku - przede wszystkim zarząd...

mariano
@Wiktor

Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu. Powiem to co obiecywali to trzeba było tysiąc odjąć. Wszędzie ci podstawiali nogę nic nie mówili tylko wymagali. Aby coś tam dostać niezbędne służbowe rzeczy to czekać musiałeś miesiąc. Zero tłumaczenia zero jak co się robi i tylko patrzą na Ciebie jak debila i obrabiają Ci tyłek po jakim czasie zrezygnujesz bo boją się konkurencji. Odradzam w 100% zarabiając tam około 3 tys do ręki za ponad 300 godzin.

Natalia

Pojawiło się kilka nowych ofert pracy w Warszawie, m. in. na stanowisku asystentki biura Zarządu. Może ktoś z Was ma doświadczenia związane z Dekra Polska Sp. z o.o.? Informacje na temat pracodawcy są bardzo pomocne dla osób szukających pracy i rozważających zatrudnienie w tej firmie.

@Natalia

Poczytaj wcześniejsze komentarze - wszystko będziesz wiedziała o "doświadczeniach" z tą firmą...

@Natalia

Uważaj bardzo. Nie dotrzymują ustalonych warunków. Fatalna atmosfera pracy. Wykorzystują pod każdym względem.

Natalia

@Ex Frajer warto zauważyć, iż większość komentarzy została napisana co najmniej rok temu, w ciągu którego kilka kwestii mogło ulec zmianie. Być może na forum obecni są pracownicy Dekra Polska których opinia oraz wszelkie konkretne i merytoryczne uwagi będą cenną wskazówką dla innych użytkowników, którzy mogą być potencjalnie zainteresowani podjęciem pracy w tej firmie.

@Natalia

Jest jeszcze gorzej niż rok temu- wierz mi - mam kolegów w tzw "biurach partnerskich" (właściwa nazwa to "biura pańszczyźniane"...). Np. pobierają od klientów pieniądze za dojazd (samochodem własnym) do miejsca oględzin, a nie wypłacają ich rzeczoznawcom, albo zagarniają część. Ich prowizja od przekazanego zlecenia kiedyś była 20%, potem 25%, 35%, a w rzeczywistości sięga czasami nawet 50 i więcej %.

Orderf

To co piszecie na temat DEKRA to prawda, za niewielkie pieniądze oczekują niemożliwego, sa niesłowni odnosnie umów ustnych (trzeba wszystko na piśmie). Mobing szerzy się na kazdym kroku, szerzenie niezgody między pracownikami na każdym kroku, jednym z najgorszych w mieszaniu jest Włodek B. Omijajcie raczej szerokim łukiem

Wujek Dobra Rada

Trzymaj się z daleka! Chyba, że lubisz zap... 16 godz/dobę (przed poł. oględziny, popołudniu i do nocy protokoły, kalkulacje, zdjęcia itp) za płacę zbliżoną do minimalnej i pod okiem wybitnych "szpecjalistów" (takich jak: Wojciech W., Tomasz Ch. i inni)

raptus
@Wujek Dobra Rada

Dziękuje za rzetelny opis warunków pracy w tej firmie. Jeżeli samemu nie sparzyło się to trzeba ustrzec innych przed popełnieniem błędu. Jeszcze raz dziękuję.

Kandydat na stanowisko

Wyda ktoś opinie odnośnie Pionu Likwidacji szkód w Warszawie ? Zarobki, atmosfera ?

adam

aktualnie rekrutują na kilka stanowisk @23we4. Poszukują kierowcy z kategorią C, techników serwisu turbin wiatrowych do kilku miast i koordynator placu depozytowego pojazdów. Oferują stabilne zatrudnienie i szkolenia.

Chciał nie chciał pracowałem w tej firmie... Jeśli chcesz normalnej pracy to obejdź tę firmę bokiem. Jako szeregowy pracownik jesteś smieciem, liczy się dopiero od zastepcow dyrektorow ktorzy maja lepiej niz sam dyrektor. nic nie robią a zerują na twoim wynagrodzeniu. jesli jestes singlem i za wiele ci nie potrzeba to idz, jak masz rodzine to szukaj czegos normalnego chcialoby sie powiedziec. Dyrektor, prezes uwagi pracownikow maja za nic, wiec jak chcesz walic glowa w mur, mozesz robic to w domu pozdrawiam,

ex pracownik

Miałem wątpliwą przyjemność pracować w Dekra Polska jakiś czas temu i zdecydowanie nie polecam. Chory klimat, wyzysk, roszczeniowa postawa przełożonych nieprawdopodobna rotacja wśród pracowników szeregowych. Zarobki? Nie starczy nawet na nędzne życie w Warszawie.

polsza_pełną_gębą

Jeżeli należysz do grupy nieudaczników bądź znanych rogaczy z rodziny Jeleniowatych to ta praca jest wymarzonym miejscem dla Ciebie za 12-14 godz. pracy otrzymasz 2 000 - 2 500zł netto, a tak poważnie to szkoda życia na takie firmy :)

Ex frajer

Jesteś chyba trollem...

Zostaw merytoryczną opinię o Dekra Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dekra Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dekra Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dekra Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dekra Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dekra Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dekra Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 199 ocen.
  • Rzymowskiego 28
    02-697 Warszawa