Opinie o Dekra Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Dekra Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dekra Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań i analiz technicznych dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dekra Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Jaka jest kultura pracy w Dekra Polska Sp. z o.o.?

Jak słyszą słowo "kultura" odbezpieczają pistolety...

Jakie narzędzia pracy zapewnia Dekra Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Krakus

Lepiej zatrudniajcie się w Lidlu lub Biedronce - mniej się narobicie, a więcej zarobicie!

Pracek

Żadne oprócz telefonu stacjonarnego.

Jacek
@Pracek

Czasami telefon stacjonarny trafia się na współkę z innymi pracownikami co dobie covid jest jakąś żenadą. Nie polecam. Wyzysk i kolesiostwo na najwyższym poziomie.

@Krakus

Dlaczego uważasz, że praca w wymienionych miejscach przez Ciebie jest lepsza niż w Dekra Polska? Wydaje mi się, że to zupełnie inne dziedziny i osoba poszukująca pracy w takim obszarze z danym wykształceniem nie będzie się spełniać pracując w sklepie bo nie poszerzy tam swojej wiedzy i nie nabierze doświadczenia kierunkowego. Rozumiem, że chodziło Ci o zarobki i warunki pracy ale podejrzewam, że mimo wszystko lepiej jest pracować w miejscu zgodnym z naszym kierunkiem kariery.

Krakus
@Iza

DEKRA i "kariera" - śmiechu warte...

Swój samochód i 24 grosze za przejechany kilometr

było na szczęście minęło

W nowej firmie spotkałam kogoś kto też pracował w Dekrze w dziale logistyki. Naprawdę rotacja wielka. Ja pracowałam perz chwilę rok temu. A ta osoba jeszcze wcześniej. Identyczne spostrzeżenia miał co do moich. Potwierdza to tylko to że coś z tą firmą jest nie tak. Ja miałam 2600 netto a jak rozeszło się po firmie ile zarabiam to zrobiło się gorąco bo większość miej. Jak na te czasy to smutne. Chaos. A i najlepsze pierwszy dzień, każdy kogo nie spotkałam sekretarka, osoby w rożnych pokojach obstawiali ile wytrzymam bo osoba przede mną około tygodnia nie była. I to każdy otwarcie mówił. Na laptopa i hasła 2 tyg czekałam :) .

Jakie są warunki zatrudnienia w Dekra Polska Sp. z o.o.?

Całkiem spoczko

Rzeczoznawca

Totalna pomroczność, jakby nieufność do rozmówcy. Wszysko owiane tajemnicą pod roboczą nazwą "ambitnych projektów", "nowych projektów". Kilka pytań branżowych od różnych osób. Klimat korporacji.

Nie ma trudnych pytań, jeżeli jest się specjalistą. Brakuje odpowiedzi na trudne pytania stawiane przez kandydata, np. ile jestem w stanie zarobić? Powiedzą jaki procent od zlecenia, ale nigdy nie dowiesz się jaka jest wartość zlecenia lub prowizji - takie proste równanie z dwiema niewiadomymi...

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

To niemiecka firma, która wyzyskuje pracowników w Polsce. Ma sieć biur partnerskich w większych miastach i płaci im należności zawsze po terminie. Gdy się ktoś upomina, albo żąda wypłaty odsetek za zapłatę po terminie, to słyszy, że praca z DEKRĄ nie jest obowiązkowa i jak się komuś nie podoba, to może zrezygnować. Wstyd!

@Paweł

I właśnie dlatego warto zrezygnować. Bez waszych biur nic nie zrobią bo nie mają fachowców. Nie maja fachowców bo za 2500 fachowca nie znajdą.

@Paweł

Ale wszystkie tzw. biura "partnerskie" (sic! Właściwa nazwa to: pańszczyźniane...) musiałyby wypowiedzieć umowy. Ale - jak widać - niektórym się opłaca być tanią siłą roboczą i chłopczykami na posyłki. Cóż - zboczenia jak widać - są różne...

Gaweł
@Paweł

Wstyd to jest opisywać historie nie mające nic wspólnego z prawdą. Frustracja nie jest powodem do szkalowania rzetelnych przedsiębiorców.

@Gaweł

Dekra i rzetelny przedsiębiorca - to antonimy!

Gaweł

Zastanawia mnie czemu tacy eksperyci erudyci muszą kalać się współpracą taką nierzetelną firmą ;) Prawdziwi profesjonaliści nie mają problemu z odnalezieniem się w strukturach Dekry.

Było minęło

Ja miałam najpierw umowę zlecenie, potem umowę o prace na próbę a potem umowę o pracę. ( Stanowisko biurowe). Praca na złapanie doświadczenia w pracy biurowej i w kontakcie telefonicznym z klientem. Pod koniec mojej pracy zaczynało się trochę psuć w Dekarze. Bardzo miły kierownik mojego działu. Pozdrawiam Krzysztofa! Koleżanki też ok! Pensja trochę ponad minimum. Bardzo miło wspominam ostatni dzień pracy, był kierownik i p. Dyrektor a mógł mieć to w nosie i się nie żegnać z pracownikiem. Duży plus. Jeśli komuś pasuje raczej niższa pensja i lubi rozmowy przez telefon z klientami to może spróbować.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Dekra Polska Sp. z o.o.?

Uznaniowy

Ulubione ciastko prezesa i dyrektora: "tyrajmisiu" :)

Co kto lubi

klient

A ja się zastanawiam czy wogóle jest jakaś kontrola nad tymi panami z dekry bo odnoszę wrażenie że oni piszą te opinie chyba pod wpływem jakiś środków albo alkoholu ,przeglądam PKO leasing i uwierzyć nie mogę ,podam choć jeden przykład mercedes V klasa 3 letnia podkreślam wszystkie koła porozpieprzane cały w rysach i ubytkach lakieru brak stolika i kompletu siedzeń przebieg 190 000 km oczywiście z licznika bo nie chce im się sprawdzić w serwisie i pisze taki (usunięte przez administratora) że samochód ma wartość 121 000pln netto 150 000pln brutto i tak ze wszystkimi autami crafter 45 000km 19r a droższy niż w serwisie auto demo. Barak wiedzy? czy !!! nie chcę używać wulgaryzmów .

@klient

Może byś napisał w jakim województwie ten ekspert wyceniał?

"P" jak p...arodia
@klient

Masz rację. Na tym samym portalu oglądam Lexusa IS - najważniejsze co uchwycili to rysy na felgach i lakierze. Operator smartfnona (to właściwsze określenie niż ekspert, a co dopiero rzeczoznawca) tak eksponuje tą styraną linijkę, aby głównie było widoczne logo Dekry, dlatego zawsze wskazanie jest powyżej 17 cm na skali... Poza sprawdzeniem rzeczy oczywistych, które każdy zainteresowany wyłapuje w mgnieniu oka - coś innego potrafią? Bo za to, co oni nazywają "ekspertyzą rzeczoznawczą" na każdej SKP zrobisz to samo, jeszcze na prawdę i przy tobie przeglądną ci auto pod względem całej mechaniki, podłączą komputer i zapłacisz góra 150 zł. Taką oceną od Dekry to można .... sami wiecie co wytrzeć sobie można.

tefałen

Ten wielostronicowy świstek zwany przez nich "ekspertyzą" znajdziesz z imiennym zapisem kto go wykonał na stronie leasingu. Tylko nie szukaj dokumentu zatytuowanego "widok auta w wersji elektronicznej ze zdjęciami a poza tym za nic nie biorę odpowiedzialności - bo tego nie sprawdzałem" , tylko magiczne, górnolotne, jakże wzbogacone akcentem profesjonalizmu: "Ekspertyza DEKRA"

Czy Dekra Polska Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Jeśli masz wybór - idź do Lidla, Biedronki, lub czegoś podobnego - mniej się narobisz a więcej zarobisz :)

Iza

@anonim czy możesz podzielić się konkretami na temat zatrudnienia w Dekra? Rozumiem, że praca tutaj Cię nie zadowala ale inni liczą na informacje odnośnie płatności, umów, atmosfery itp.

klient

Postępowanie firmy jest żenujące - po wysłaniu zlecenia i zapłacie kontakt się urywa Próby dodzwonienia się przez tydzień spełzły na niczym Rzeczoznawca podobnie, informuje że oddzwoni ale tego nie robi. (usunięte przez administratora)

Iza

Powiedzcie, co myślicie o zarządzaniu w Dekra. Jak motywują ludzi do pracy? Jest tam jakaś realna szansa na awans?

No name
@Iza

Brak szans na awans, motywacji brak jakiejkolwiek. Dużo obiecują, ale nic z tego nie wynika.

Olo 2

Nowe propozycje Dekry co do wynagradzania rzeczoznawców to kolejne mistrzostwo świata . Wszystko wokół drożeje a Dekra proponuje wynagrodzenie niższe o 35%. Szkoda tylko że łaskawie firma proponuje zwrot kosztów paliwa za dojazdy. Na samej benzynie rzeczoznawca nie dojedzie , potrzebny jest jeszcze pojazd który się amortyzuje. No ale DYREKCJA dekry wie lepiej. Brawo panowie. NOMINACJA DO NAGRODY BUBEL ROKU

Obiektywny

Ciekaw jestem czy osoby piszące negatywne komentarze zrobiły cokolwiek aby poprawić swoją sytuację w ramach Dekry lub próbowały znaleźć bardziej intratne zajęcie.

@Obiektywny

Z nimi się nie pogada - oni wszystko "wiedzą lepiej"...

Obiektywny

Dlaczego nie da się pogadać? Jak masz jakieś konkretne argumenty to podziel się nimi.

@Obiektywny

Narzekać to każdy chętny ale robić nie ma komu

@Obiektywny

Pożegnałem się z nimi 6 lat temu, od tego czasu jeszcze 3-ch moich kolegów też nie chciało być chłopcami na posyłki ani tanią siłą roboczą.

@Obiektywny

Nie wiem dlaczego tutaj wciąż się kręci g***burza. Jeśli nie jest się zadowolonym z pracy to się ja zmienia, a nie wylewa wiadra pomyj w internetach. Ja pracuję w Dekra już prawie 10 lat i póki co nie mam zamiaru tego zmieniać. Pozdrawiam

@Pracek

Boś lewus i gdzie indziej się nie odnajdziesz

tyś obiektywny....

Bo za "szczęść Boże" rodziny nie wyżywisz!

Pracek

Nie masz czego współczuć. Profesjonalizm jest tutaj dobrze wynagradzany. Faktem jest, że osoby o najniższych kompetecjach mogą być trochę gorzej uposażone ale to chyba tak jak wszędzie.

@Pracek

Brednie! To koncern międzynarodowy i tak postępuje jak inne (Carrefour, Lidl, Auchan) - obniża honoraria, w dodatku (usunięte przez administratora) np. na dojazdach za które płaci klient a oni część zagarniają.

Jesteś dekrowskim trollem???

Pracek

Pragnę zauważyć, że firma DEKRA to nie tylko rzeczoznawcy. Mi nikt niczego dotychczas nie uciął.

Pracek

A skąd wiesz? Znasz mnie ? A może sam jesteś lewus i się nie odnalazłeś, a teraz kręcisz g*** burzę w internetach i obrażasz pracowników, którzy są zadowoleni ze swojej pracy?

@Pracek

Zadowoleni??? To tylko potwierdza tezę, że zboczenia są różne...

turlaj beret
@Pracek

Zaciąłeś się z tym "kręcisz g**** burzę"? To twoja wiedza jest tak obszerna jak słownictwo? - ja już wszystko rozumiem! Na kolanach do Częstochowy, a potem do Świebodzina podziękować że masz pracę!

@turlaj beret

O tempora, o mores! Kultura wypowiedzi faktycznie pozostawia wiele do życzenia - patrz m.in. wulgarny nick. Myślę, że jak znajdziesz porządną pracę i przestaniesz wypisywać na forum farmazony to wszystkim wyjdzie to na zdrowie.

bardziej obiektywny
@Obiektywny

A co - krytyka szkodzi twojemu zdrowiu? Gorzej się czujesz jak poczytasz o faktach a nie mitach? No to kawa na ławę: twoja ostatnia pensja netto wynosi: Z niecierpliwością czekamy na tą sensację. Tylko nie zasłaniaj się tajemnicą - karty na stół. Masz odwagę?

@bardziej obiektywny

Ktoś może ujawnić konkretne informacje, co do tego jakie warunki można tutaj otrzymać? Można nastawiać się na jakieś benefity od tego pracodawcy?

No name
@Obiektywny

Były próby poprawienia sytuacji, efektywności pracy, rozmowy o podwyżce czy awansie. Kończą się zawsze tak samo. Pustymi obietnicami, z których nic nie wynika.

Nie polecam! Niskie wynagrodzenie podstawowe do tego śmiesznie niska premia, której i tak nie do końca wiadomo ile się dostanie, ponieważ jest to % czegoś z czegoś od czegoś :) W firmie wszystko pięknie ładnie, a jak przyjdzie coś załatwić to nikt nic nie wie, nikt nie ma pojęcia, ogólne zdziwienie że się o coś kogoś pytasz. Praca bardzo daleka ideału. Jedyny plus to nazwa "Dekra" ale na tym koniec.

Mirosław
@Marcin

Od czego zależy uzyskanie premii? Mówisz, że panuje lekki chaos i dezorganizacja, tak było zawsze czy taka sytuacja powstała po jakichś zmianach kadrowych? Istnieje jakaś możliwość awansu, dostania podwyżki? Napisz coś więcej, Twoja opinia nie była zbyt pozytywna, jestem ciekaw czy jednak jakieś plusy się znajdą.

@Marcin

zgadzam się. Poobcinali wszystko co się da. Od momentu zmian kadrowych między innymi Pana M. (główny mieszacz) została tylko nazwa Dekra - nic więcej co kojarzy się z pracą i dawną renomą Firmy - nie polecam.

@były pracownik

Czyli, Twoim zdaniem, na znaczne pogorszenie się sytuacji w Dekrze wypłynęły zmiany kadrowe. Jestem jednak ciekawa, czy te zmiany wpłynęły jedynie na wynagrodzenie, czy jeszcze na coś konkretnego? Podaj więcej szczegółów.

Jeśli szukacie pracy - raczej zatrudnijcie się w Biedronce, Lidlu, lub tp, a nie w Dekra - mniej się narobicie a więcej zarobicie!

Jolanta

Dziękujemy Ci za tę sugestię, ale każdy sam zdecyduje, gdzie chce pracować. Pamiętaj, że dla innych osób praca w firmie Dekra Polska może okazać się właśnie tą właściwą. Muszę Cię jednak zapytać, z jakiego konkretnie powodu odradzasz nam tego pracodawcę. Czy chodzi jedynie o Twoim zdaniem niskie zarobki, czy dochodzi do tego jeszcze jakiś inny czynnik? Bardzo liczę na rzetelną odpowiedź.

kraniec

szczera prawda

Mirosław
@kraniec

Możesz powiedzieć dlaczego zgadzasz się z anonimem? Co wpłynęło na takie a nie inne zdanie o firmie? Jestem ciekaw dlaczego uważacie że nie warto tu pracować, może warto rozwinąć nieco wypowiedź, takie rzetelne opisy miejsca pracy są bardzo cenne dla potencjalnych kandydatów.

Kraniec

Tam gdzie są potrzebni ludzie do pracy to nikogo nie mogą znaleźć bo nikt nie chce przyjść za tak mała kasę pracować. Za to zatrudniają co chwilę kogoś nowego do rzeczy które ktoś inny w firmie robi i na to pieniadze są - gdzie tu logika się pytam. Rzeczoznawca zarabia rzeczywiście mniej niż Ukrainiec przy budowie osiedla i nadal firma zdziwiona że nie ma chętnych do pracy. Jeden wielki (usunięte przez administratora) !!!

Mikołaj
@Kraniec

Wysokość wynagrodzenia jest bardzo ważna więc jeśli nie spełnia oczekiwań pracownika nie ma czynnika motywacyjnego. Może premie lub inne dodatki mogłyby podnieść wysokość pensji, o ile pracodawca je wypłaca. Jak to wygląda w Dekra?

Olo 2

nadal w tej firmie panuje feudalizm. zlecenia dla rzeczoznawców przydzielane są tylko :znajomym królika: reszta rzeczoznawców dostaje ochłapy albo wcale. Brak zapłaty za dojazdy do miejsca szkody to też swego rodzaju kuriozum. Po co te umowy partnerskie , skoro firma nic nie robi aby pozyskać klientów, a kierownictwo Dekry pławi się w swoim EGO. Żal tego jak znana marka zeszła na psy

Mikołaj
@Olo 2

Jako pierwszy odezwałeś się na forum po kilku miesiącach milczenia innych pracowników Dekra Polska. Widzę, że jesteś rozczarowany współpracą z firmą. Piszesz, że dostajesz mało zleceń, dodaj na jakiej umowie pracujesz i czy ilość zleceń wpływa na wynagrodzenie i premie? Pracodawca szuka nowych pracowników na stanowisko: kosztorysant, specjalista do spraw szkoleń, rzeczoznawca pojazdów i maszyn. Czekam na Wasze wpisy o pracodawcy.

nie dziwię się

Na pewno na gorszą. Tak dla zasady - taki masochizm, wewnętrzna potrzeba. Tu ma wszystko, opływa w luksusach, świetnie zarabia, nie wie co z pieniędzmi robić więc teraz chce od tego odpocząć. Ileż można pławić się w luksusie? - to bardziej męczące niż orka na roli. Rozumiem kolegę. I pochwalam. Każdy powinien przejść taką szkołę życia w ramach pokuty za grzechy doczesne, wówczas zrozumie co to znaczy praca w tej tzw. "korpo"!

I co? - "30 lajków" pod wpisem pracodawcy na 2000 osób pracujących dla Dekory? Kiepściutko "PR"-owcy, coś nie pykło!

Nikt

Teraz czekamy na złote myli Natlii - "Natalia", co jest z Tobą, nie komentujesz. Zwolnili Cię czy co? - objaw swoje przemyślenia, nie zapytasz o coś? - może o chociaż o pakiet socjlany? - to Twoje ulubiomne zapytanie. Chcesz tak bardzo pomagać "potencjalnym" kandydatom i co - pękłaś, brakło argumentów? Z niecierpliwością czekam, co tym razem wymyślisz. Odezwij się, napisz coś wreszcie - martwię sie o Ciebie, na pewno błyśniesz czymś niespodziewanym. Wysil intelekt - dlaczego Dekra jest wspaniała?

@Nikt

Już chyba wiem skąd tyle zaciekłości, pretensji i zawiści w Waszych komentarzach. Myśle, że dobrze wyjaśnia to parafraza słów piosenki ;) znowu w życiu Wam nie wyszlo....

Ex Frajer
@Obiektywny

Zatrudnij się tam - cieeekawe jaki będziesz wkrótce "obiektywny"...

Natalia
@Ex Frajer

Proponuję, żebyś zarówno Ty, jak i osoby wypowiadające się powyżej, zaczęli wypowiadać się o kwestiach, które są tu najważniejsze. Musisz pamiętać, że na to forum wchodzą osoby realnie zainteresowane pracą w Dekra Polska i w związku z tym poszukują tu informacji o tym pracodawcy. Może zatem pomógłbyś im? Czy nowym pracownikom oferuje się tam stabilny rodzaj umowy, czy dopiero po pewnym czasie można starać się o zmianę rodzaju zatrudnienia?

Ex Frajer
@Natalia

Wystarczające informacje przekazałem pod tym nickiem już kilka lat temu. Powtarzam radę dla ew. kandydatów do tej firmy: lepiej zatrudnijcie się w Biedronce lub Lidlu - więcej zarobicie a mniej się narobicie!

poetycko i muzycznie
@Obiektywny

Który cytat wolisz, poeto? "Nie dokazuj, miły nie dokazuj - przecież z Dekry wcale nie jest taki cud" "Nie potrzeba mi. Zakrętów dróg i morza łez (...) Nie potrzeba mi. Niewiary i udręki snu" "Śpiewali wiec, klaskali w rytm, jak wystrzał poklask ich brzmiał I ciążył łańcuch, zwlekał świt, on wciąż śpiewał i grał"

@poetycko i muzycznie

Jak dla mnie bomba ;)

Ktoś

Skąd ma wynikać liczba 2000 pracownik?

@Ktoś

Przepraszam. Pomyłka. 32 000 to "liczba pracownik" a nie 2000. Info z oficjalnej strony Dekra - wysil się trochę i poczytaj.

Ktoś

Ja poczytałem i wiem ilu jest pracowników. 32000 nie odnoszą się do Polski więc nie wiem w jakim celu przytaczasz te dane do wypowiedzi na forum dotyczących DP :)

@Ktoś

Filip...., opanuj emocje

Ktoś

Emocje? A to ciekawe. Liczyłem na merytoryczną dyskusję ale cóż przeliczyłem się.... szkoda

Kuba

Witam, jak wygląda praca tutaj jako pracownik ds. serwisu ASO? Jak wynagrodzenie i podejście do pracownika? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Dekra Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Dekra Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dekra Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dekra Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dekra Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dekra Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dekra Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 199 ocen.
  • Rzymowskiego 28
    02-697 Warszawa