Opinie o WAGO ELWAG w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy WAGO ELWAG. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WAGO ELWAG o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja oprogramowania i sterowników przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WAGO ELWAG w Wrocław

waguś

Czy ktoś wie czy będziemy przenosić sie na Wróblowice bo mam nadzieje,że nie,

Drylek
@waguś

My też mamy nadzieję, że wroclaw nie przeniesie się do nas

@waguś

Raczej nie... bo nie ma tu nawet miejsca. Musieliby kolejną halę wybudować no to wtedy byłaby szansa.

biurw
@waguś

Z informacji zasłyszanych na korytarzach, to tak są plany, nowe biurowce są już zaklepane lada moment będzie budowa we Wróblowicach, i w niedalekim czasie na pewno przeprowadzka.

@biurw

Nie wydaje mnie się ;-D A skąd Firma tyle monterek weźmie? Przecież oczywistą sprawą jest, że gdyby taka przeprowadzka miałaby mieć miejsce, to bardzo dużo ludzi zrezygnuje z pracy, bo dojazdy do Wróblowic to i koszty i strata czasu. Biorąc pod uwagę fakt, że otwierają się nowe firmy, które w planach mają zatrudnienie 2500 ludzi przy montażu ( mówię o firmie już się budującej na Zakrzowie ) to nasze Wago chyba nie za bardzo może sobie pozwolić na taki krok, bo kolokwialnie mówiąc - nie będzie komu robić. Pozdrawiam serdecznie.

biurw
@Karolina

Czytanie ze zrozumieniem, biurowce, nie muszę chyba nic więcej dopowiadać ?

Kandydatka

Ile trzeba teraz czekać na odpowiedź dotyczącą rekrutacji? Wysłałam CV i nie ma odpowiedzi od 3 dni, a koleżanka mówiła mi, że odpowiedzieli jej jeszcze w ten sam dzień. Czy to znaczy, że moje CV zostało odrzucone?

Myk
@Kandydatka

Myślę, że Twoje CV gdzieś mogło zostać zawieruszone. Może jak byś znalazła numer jakiś w ogłoszeniu na które składałaś CV, zadzwoń dopytaj Bądź złóż CV jeszcze raz

Pracownik nie

Co to za niewypał z kartami holiday NIGDZIE NIE MOŻNA ZAPŁACIĆ

Zdzicha
@Pracownik nie

No a był mail, że już działają te karty?

Halabala
@Zdzicha

Niby jest nimi wszystkie ok SĄ NIKT BY IGDZIE NIE MOZE ZAPŁACIĆ SYACJE PALIW PKP WSZYSTKO MI Odrzucili

Jadzia
@Pracownik nie

Jechałyśmy z mężem nad jezioro i po drodze na stacji paliw mieliśmy odmowe. Nad jeziorem w knajpce z rybom znowu odmowa. Gdize taką kartą można płacić? Kartę aktywowałam na stronie www wcześniej.

@Halabala

Booking też odrzucona transakcja.

Slyn
@Jadzia

Miałam to samo na Bp" nie honorowac" porazka

Drylek
@Slyn

Wago chciało byc fajne dac nam karty jednak coś im nie wyszło. Wszędzie odmowa. Okazało się że połowie pracownika dali karty dla dzieci... porażka. Kto za to w ogóle odpowiada? Czy kiedyś problem się rozwiąże. Czy mam sobie za 850zl nakupic książek? Bo czegoś tu nie rozumiem. Zamiast dac normalny przelew to wymyslaja... czy do grudnia będę mogła zapłacić kartą??? Dzwonie na infolinię edenreda bezskutecznie nikt nie odbiera

Toja
@Drylek

Faktycznie karta holiday działa w nietypowych dla siebie miejscach i to jest kiepskie. Postanowiłam próbować wszędzie i np. ostatnio zapłaciłam nią...w Obi. Nad morzem w niektórych kawiarniach, bądź miejscach z lodami itp. przechodziła a w niektórych nie. Zapłaciłam nią za biżuterię i za zakupy w sklepie odzieżowym. Trzeba próbować wszędzie i nie sugerować się, że to Holiday.

D.
@Drylek

Hej! No moim zdaniem firma zachowała się bardziej niż przyzwoicie, a to że karty nie działają jest raczej dowodem na niekompetencję firmy MyEdenRed :-) Przecież firma Wago chciała nas nagrodzić, ale pewnie też patrzy na to żeby zapłacić mniej podatku, albo żeby nam tego podatku nie odciągać z wypłat, stąd te karty. Nie jestem pracownikiem "biurowym" , z niektórymi poczynaniami firmy się nie zgadzam, ale nie dopatruję się wszędzie złej woli pracodawcy, a w niektórych wcześniejszych wpisach można wyczuć takie sugestie. Firma powinna wyciągnąć wnioski i poszukać innego operatora, który zapewnia bezproblemowe działanie benefitu i tyle.

Xe
@Drylek

Od przelewu muszą zapłacić ZUS i podatki, a od bonu nie, więc przelew im się mniej opłaca. Proste.

Taaa
@Xe

Raczej nam się mniej oplaca. Jeżeli Wago ma dyspozycji na pracownika 1000zl to wolisz dostać ten 1000 na karcie czy wpływ na konto potrącone o podatki? Czyli powiedzmy około 700zl?

podatki
@Taaa

nikomu się nie opłaca, bo koszt pracodawcy jest większy niż kwota brutto. Ty dostajesz 700 na rękę, brutto jest 1000 a pracodawca zapłaci z 1200 ;) Do tego to są 2 różne gałęzie finansowe - podział z zysków (jak premia w czerwcu i stąd podatki) a bon z ZFŚS

Lolita

Na czym polega ta praca ?

Montażysta

przedstawienie firmy; pierwszy dzień - dokładne wprowadzenie w przyjaznej atmosferze - omówią cały system w prosty i przystępny sposob, który nieco odróżnia się od rzezywistoścci ale mocno od niej nie odbiega. W celu zmniejszenia stresu dla nowego praownika zapewanione zostają wprowadznia udogodniajace - inaczej liczone premie i buble. W praktyce jest obok osoba która szkoli a cala zmiana chętna do pomocy - pokaza stolówke a za przy pierwszyccch działaniach w systemie zawsze ktoś stanie i pomoże..

wykonanie montażu przykładowej złączki (względnie nietrudna manualnie);

Leszno

Mam pytanie,jakie są mniej więcej zarobki na montażu po przejściu już z agencji pod firmę?

becia
@Ewa

3000 na rękę wyciągniesz bez problemu. Jak nie bedziesz plotkować i skupisz sie na pracy to i 4 z przodu co miesiąc wpada na konto. Wystarczy pracowac i dobrze żyć z liderkami i mistrzem :)

Achtenręczny
@becia

Taka stawka to z nadgodzinami...

@becia

Ale stek bzdur... O czym ty piszesz , bo na pewni nie o Wago.

@Ewa

Tutaj nikt Ci się nie przyzna ile zarabiają tylko bajki będą pisać, w Wago źle się nie zarabia porównując inne zakłady produkcyjne . Są artykuły lepsze i gorsze. Jedne zarabiają mniej inne więcej. Nie da się tu dokładnie sprecyzować. Wszystko jedynie powie Ci Majster i tylko jego trzeba pytać jaką stawkę by Ci dał gdybyś przeszła na firmę.

Onaa
@Jasiowa

Wszystko zależy od stażu i oceny rocznej ale średnio można liczyć 21-23zl brutto

Żenada
@Ewa

O teraz w wago som podwyszki i agencja ma wiencej od od stałych dlugoletnich oddanych pracowników. Wiec nie ma na co czekac tylko sie zatrudniac

Jakie firma proponuje zarobki na stanowisku pracownik obsługi automatów?

@Paweł

Musisz pytać osobiście bo nikt Ci tu nie napisze o zarobkach bo nie wolno takich danych ujawniać.

nissan
@Paweł

to raczej zależy od tego ile utargujesz, niektórzy u nas zarabiają po 3k na łape, a niektórzy na tych samych stanowiskach nawet po 5k

mam pytanie kiedys pracowałam w wago kilka lat temu, teraz ponownie chciałam sie tam zatrudnic lecz firma nie jest zainteresowana już moją osobą, czy ktos wie dlaczego? dodam, ze pracowałam kilka miesięcy po czym sama nie podpisałam kolejnej umowy. Czy to mozliwe ze firma wpisuje na jakąś czarną listę osoby, które juz pracowały?

@Ewa

Witam Nie wiem jak to jest dokladnie ale były osoby zatrudnione, które się zwolniły i ponownie zatrudnione zostały ale po kilku miesiącach firma ich sama zwolniła.

@Ewa

Mogą być przyczyny typu: za mała była wydajność lub innego rodzaju niedociągnięcia obowiązków danego pracownika. Nie raz się spotkałam z tym, że przyjęli ponownie kogoś, kto już pracował, ale głównie dlatego, że dany pracownik się SPRAWDZIŁ po prostu. Tak samo jeśli sama faktycznie nie przedłużyłaś z nimi umowy to nic w tym dziwnego, że pracodawca nie chce takiego pracownika bo nie jesteś po prostu PEWNIAKIEM. Firma chce takich osób, które szukają pracy na dłuższą metę ,a nie, że zaraz zwieje. Nikomu by się to nie opłacało...

Praca na 2 czy 3 zmiany?

@Marta

Na dwie.

Jak się pracuje w utrzymaniu budynku? Ciężko jest?

NoName

Nic mnie tak nie rozbawiło ostatnio jak to pytanie! Made my day! :)

gbh

Ciężko jak przy dźwiganiu styropianu.

Pablo

Ciężki kierownik jest.

Lilianna

nie polecam tej firmy, bardzo często pracownik nie ma pracy, nie ma co robic a lider nie jest w stanie zoorganizowac mu innej pracy, mała płaca i atmosfera nieprzyjemna .

Hanna
@Lilianna

Co masz na myśli przez to, że pracownicy często nie mają co robić? Jeśli są takie przestoje i jest to normalne, to daj znać, na jakiej umowie w ogóle jesteście zatrudnieni w tym miejscu pracy. Odnoszę wrażenie, że umowa o pracę wyklucza tego typu sytuacje. Doprecyzuj, jeżeli możesz, bo nie do końca rozumiem. Dziękuję.

Nowa

Czy ktoś wie jak wygląda praktycznie praca na stanowisku technika jakości? Jakich zarobków można się spodziewać?

D.

Szanowna koleżanko ( albo kolego ) z zielonego Fiata Panda DWR... Odniosłem dzisiaj wrażenie, że prawo jazdy znalazłaś w chipsach, bo zaparkowałaś w taki sposób, że ja do swojego auta byłem zmuszony wsiadać od strony pasażera, tyle mi miejsca zostawiłaś. Za to od swojej strony to miałaś miejsca jak księżniczka. Serio, poćwicz parkowanie.

.. Strach

Od kilku dni nie ma mojego lidera czuje się dobrze z innym... Moja liderka jest bardzo nerwowa i smutna wszystkie problemy zlewa... Na nic nie reaguje jest teraz na zwolnieniu i ja odżyje wróci ma swoje parę osób a na resztę patrzy i przynosi problemy z domu do pracy każdy widzi że płacze... Ratunku Wróblowice!!!!

RęcznyTOstanUMYSŁU
@.. Strach

Apeluje do wszystkich małostkowych monterek z MR którym brakuje odwagi, żeby zglosic wyżej jak sie czuja niewłaściwe traktowane i potem wpadają na genialny pomysl żeby komuś zatruwać opinie na publicznym forum : weźcie wróćcie do domu i się zakręćcie kolo starego , żeby sie porządnie wami zajął. Nastrój sie poprawi i sie odechce takich chorych akcji. Ratunku Wago! Nie zatrudniajcie takich bab

@.. Strach

Takie wyznania to chyba mówi się psychologowi a nie na forum wagowskim

Troskliwa mamusia
@Jasiowa

O troskliwa się znalazła. Może ktoś ma racje, bo wszyscy odczuwają ulgę w tym czasie. I o wiele weselej jest na hali, i nie czuje się tego napięcia które wyczuwa sie w powietrzu. Ale w tej firmie nie ma sie do kogo zwrócić z problelem, a problem jest, i nikt absolutnie nikt sie tym nie interesuje, mimo iż ,każdy to widzi od liderek zaczynając a kończąc na kierownikach. Może ty Jasiowa nie jesteś we wróblowicach, myśle że nawet na pewno nie jesteś, więc może jak chcesz się powymądrzać swoimi dobrymi radami to stwórz portal dobrych rad.

Achtenręczny
@Troskliwa mamusia

Wszyscy odczuwają ulgę ? W sensie ty i koleżaneczki na grupie ? Nie wypowiadaj sie w imieniu wszystkich .

Ojtam
@.. Strach

Raz z jednym liderem, raz z drugim... Dobrze ze ci dobrze ????

Jaha

Niech płacze po kontach

@Troskliwa mamusia

Jak Ci nie odpowiada Lider to idź na inną zmianę lub do innej grupy. Po co stękać na forum, i tak nic to Tobie nie da, skoro kierownictwo nie robi z tym absolutnie nic, to tym bardziej nie pomoże wylewanie żalów na forum. Nikt na siłę Cię tam nie trzyma. Poza tym nie ma Liderów idealnych, jedni bardziej się nadają na to stanowisko, inni mniej.

Jeju
@Jasiowa

Ty strasznie nerwowa jestes, a co cie obchodzi lider we wroblowicach ze go tak strasznie bronisz. Ta liderka akurat kompletnie sie nie nadaje. Pewnie kolezanka. I zmien juz plyte bo nudzisz strasznie. Nie wchodz i nie czytaj tu , i najlepiej jeszcze juz nic nie pisz na tym forum bo nie od tego przeciez jest, zebys tu wylewala swoje wypociny.

@Jeju

Ha ha, oj koleżanko, koleżanko wagowiczko... Żal mi takich ludzi jak ty, gdzie wszędzie widzą intrygi. Zejdź na ziemię bo zbyt daleko odleciałaś.

Problema
@Troskliwa mamusia

A jakie są te problemy? Te których nie słucha liderka?

kasiowa
@Jasiowa

alez wago to firma, ktora sie opiera na intrygach ;)

Frodo

Jak to jest odejść z firmy pokłócić się i zaraz wrócić na inne stanowisko dobrze ?

Jolka
@Frodo

A kogo masz na myśli? Byłego już lidera magazynu, co to się z niego zrobił nagle specjalista ds. zakupów?

JaToJa
@Frodo

Jak to jest być zawistnym człowiekiem, który ma tak nudne własne życie, że wpierdziela się w sprawy innych i wylewa żale na forum internetowym? :) Żałosne.

@Frodo

Cześć Tylko prostując z nikim się nie pokłóciłem i odchodziłem w bardzo dobrych stosunkach, z drugiej strony dziękuję za troskę na prawdę dobrze jest wrócić do domu i mam nadzieję że sprostam oczekiwaniom nowego stanowiska :) Życzę również wielu sukcesów nowemu Liderowi. Pozdrawiam

@Piotr

Piotrze życzę wiele sukcesów na nowym stanowisku :) Myślę, że sprawdzisz się na nim równie dobrze, jak na poprzednim. Pozdrawiam

psotnik

w sedno :D

Niesprawiedliwe

Dlaczego na ogłoszeniu do pracy montera jest zawarta informacja o premii kwartalnej? Skoro my starzy pracownicy jej nie mamy. Czyżby nowe osoby takowa premie dostawaly? Czy są okłamywane?

Hanna

WAGO to firma oferująca nowatorskie komponenty połączeniowe do przewodów elektrycznych oraz kompleksowe rozwiązania w zakresie automatyki przemysłowej oraz budynkowej. W roku 2017 otrzymała tytuł Solidnego Pracodawcy Roku. Na stronie firmy napisane jest, że nieustannie wspierają rozwój kompetencji pracowników i dlatego oferują indywidualnie dopasowane szkolenia podnoszące kwalifikacje. Czy rzeczywiście tak jest, jak to wygląda w praktyce?

Pikaczu
@Hanna

Nie. Twi to nie jest cos co ma podnosic kwalifikacje. Cos tam pokażą, a dalej radź sobie sam człowieku. Z reszta to całe twi tez nie umie tego czego ma uczyc innych. Klepią regułki ze sciągawek.

Jucha
@Hanna

Jak zapytałam o kurs nauki niemieckiego - bo w firmie jest - to się dowiedziałam, że tylko osoby, które mają stanowiska wymagające znajomości języka moga na taki kurs chodzić... więc gdzie te podnoszenie kwalifikacji..? No ja nie zauważyłam... jedynie jak nowa maszyna do zakładu przyjedzie to można sobie podnieść kwalifikacje (zdobycie nowej wiedzy technicznej) o ile wezmą Cie na szkolenie. Poza tym nie ma żadnych szkoleń podnoszących wiedzę, a szkoda bo powinny być dla osób chętnych chociaż...

szkolonko
@Jucha

Zawsze ktoś będzie "chętny" i nagle okaże się, że wszyscy chcą podnieść kwalifikacje. Za darmo. Po czym po ukończeniu kursu, znajdą nową pracę, pracodawca nie dostanie nic za wyszkolenie takiej osoby, nawet "wartości dodanej" bo nie jest to potrzebne komuś na danym stanowisku, a jedynie straci pracownika, którego wyszkolił na wspomniane wcześniej maszyny.

Jucha
@szkolonko

Ja akurat nie mam zamiaru zmieniać pracy ani stanowiska, ale dobrze byłoby znać dokładnie język niemiecki - techniczny. Ja bym chciała.

szkolonko
@Jucha

Po 1 - Ty nie masz zamiaru. Teraz tak mówisz, a po szkoleniu, jeśli byś zobaczyła lepsza ofertę pracy to nie wiesz. Kazdy by chciał zarabiać więcej. Po 2 - może i Ty byś zostala, ale wiele osob by to wykorzystało i później szukało innej pracy majac w papierach jakieś szkolenie. Po 3 - jeśli chcesz to się mozesz zapisać prywatnie, bo jesli firma by robiła wszystkie zachcianki pracowników, to wiesz jakby skończyła. Po 4 - ciekawe czy byłabys chętna na takie szkolenie jeśli warunkiem do przystępienia byłoby podpisanie lojalki :)

@Pikaczu

Proszę, żeby osoba nie znająca praktyk TWI i założenia, które związane jest z Lean Management, czyli kultury zarządzania, nie wypowiadała się o rodzaju szkolenia. W firmie znacząco poprawiły się czas dojścia do normy oraz jakość dzięki systemie TWI. Żaden system nie jest też w pełni dopracowany, ale firma stara się udoskonalać wszystko tak jak należy. Wprowadzenie TWI dało komfort pracownikowi, jakim jest znajomość procesu montażu ściśle ustandaryzowana na każdym artykule, ale też pokazywane błędy jakościowe, które można popełnić w trakcie. Jeszcze 3 lata temu zatrudniając się w firmie szkolenia odbywały się po łebkach, a o błędach jakościowych uczyłam się dopiero na dniu "bubla", bo wtedy miałam dopiero możliwość zobaczenia go naocznie. Dzięki temu zwiększyła się również świadomość pracy, ponieważ podawane są konsekwencje popełnionego błędu, więc również wiemy jak on istotnie wpływa na jego funkcjonalność. Pracownicy ze "świeżym" umysłem podchodzący do tego szkolenia na nowo są na prawdę zadowoleni z tego rodzaju szkolenia. Panie czytające 'z kartki' to świetny pomysł na przekazanie posiadanej wiedzy, ponieważ, dzięki temu wiemy, że nic nam nie ukmnie i każdy w jednakowy sposób zostanie przeszkolony, bez pretensji i obaw, że czegoś mu nie przekazano. Poza tym system szkoleń TWI sprawia, że potwierdzamy zrozumienie procesu przez pracownika, który jak wiemy, w większości przypadków powie, że wszystko rozumie i nie dopyta jeśli czegoś nie wie. Powtarzając cały proces montażu i kontroli krok po kroku (nie słowo w słowo) upewniamy się, że dana osoba zrozumiała, jeśli nie potrafi tego wykonać z cierpliwością tłumaczy się jeszcze raz :) Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkim otwartości na zmiany, w tym przypadku niewątpliwie pozytywne oraz skuteczne.

@Jucha

Cześć :) W dużych firmach zatrudniających ponad 500 osób nie ma możliwości wykonania szkoleń chętnym osobom. Firma umożliwia szkolenia adekwatnie do stanowisk oraz potrzeb. Niestety nikt nie jest w stanie zapewnić każdemu szkolenia, na które ma ochotę. Pracownicy montażu przykładowo nie potrzebują języka niemieckiego do tej pracy, jednak firma daje możliwość rekrutacji wewnętrznych na różne stanowiska, gdzie odpowiednio do preferencji możemy się rozwijać i korzystać ze szkoleń, które są odpowiednie do wykonywanego stanowiska.

Pracownica

Byłam szkolona jak to nazywasz po łebkach przez Panie na montażu, które siedziały na danym artykule parę lat i to one nauczyły mnie dokładnego montowania oraz zwracania uwagi podczas montażu aby nie robić bubla. Po wejściu systemu TWI byłam szkolona przez dwie Panie, które właśnie wszytsko czytają z kartki i nie dość, że nic to nie wniosło do mojego szkolenia to jeszcze nie została mi przekazana przez nie dokładna wiedzą o artykule, a dzieje się tak ponieważ te Panie z TWI szkoła z artykułów przy których nie spędziły nigdy godziny montażu. Jeszcze jak jedna z Pań wyjeżdża ze skrzynią gdzie ma buble i pokazuje błędu z całego zakładu, a okazuje się że z mojej hali w tej skrzynce nie ma nawet sztuki błędu. Tym bardziej to nic nie wniosło, bo jak ma mnie nauczyć nie robić bubli z artykułów l, z których jestem szkolona gdzie pokazują mi błędy z hal, które są w innych częściach zakładu. Jeżeli są Panie z TWI, które potrafią szkolić to zwracam szacunek. Natomiast do Pań które szkoliły mnie mam wiele zastrzeżeń i uważam iż to stanowisko jest zbędne

Migotka
@Pracownica

Ja tez się z tym zgodzę, niestety szkolenie przez Panie TWI niewiele wnosi do dokładnego przeszkolenia pracownika, ja tez byłam szkolona przez wiele lat przez liderki i przez innych pracowników, które miały wieloletnie doświadczenie na danym artykule, nie było wcale tak więcej błędów tzw. "bubli", ten temat to już odrębna kwestia. Natomiast w momencie kiedy rozpoczęto szkolenia TWI to powstały suche regułki czytane z kartki, gdzie Panie instruktorki same często nie wiedzą o co chodzi. Taka jest prawda. Co do Lean Management: TWI jest jednym z elementów standaryzacji pracy, spowodowaniem aby każdy ruch montera był identyczny, i dziewczyny na prawdę Panią kierownik odpowiedzialna za ten projekt nie interesuje czy monterki uczy ktoś dobrze, czy dokładnie, czy wcześniej było lepiej, ma być jednakowo, co do kroku pracy, czy pod kątem wydajności będzie lepiej czy gorzej nam osiągnąć wynik. MA BYĆ KROPKA W KROPKĘ IDENTYCZNIE, bo takie są założenia i gdybyście poczytały chociażby w Confluence, to wiedziałybyście, że projekt wysłany i monitorowany jest przez Niemców i ktoś z "góry" będzie miał za to kasę... po prostu

Migotka

Myślę, że gdyby firma udoskonaliła narzędzia, które maja ponad 20 lat i zapanowała nad słaba jakością materiału zamawianego, to wyniki i bez TWI byłyby dużo lepsze, maszyny są przestarzałe, często albo nie można naprawić, bo nie ma już części zamiennych albo nie ma kto naprawić. Wadliwym materiałem obciążani są monterzy a technicy z KJ włącznie sami nie wiedzą co idzie a co nie idzie, wymuszając " buble" na pracownikach.

JOLO
@Migotka

Dostawcą materiału jest też WAGO tylko że w Niemczech. Często jest tak że po wykryciu wad materiałowych dostawca sprawdza swój proces ale materiał który już naprodukował do tej pory i tak trzeba przerobić bo nie opłaca się go wyrzucać.

@Migotka

Przestarzała technologia zarówno we Wróblowicach jak i na Pięknej. Niestety odział w Polsce nigdy nie osiągnie poziomu przemysłu 4.0 tylko będzie montownią kontrolowaną przez Niemcy. Zero automatyzacji, robotów, procesy polegające na montowaniu złączek bardzo starymi narzędziami. Dla inżyniera jakości w ogóle nie rozwojowa praca.

Była

Pracowałam w tej firmie przez miesiąc, ponieważ odezwała się do mnie inna firma z lepszą ofertą finansową. Pierwszego dnia kontrolowałam części, po zakończonej pracy z karteczką wyjaśniająca program do wpisywania numeru zlecenie i ilości sztuk. Poprosiłam o pomoc koordynatorkę z obawy, że coś zrobię źle. Za moimi plecami rozmawiała z drugą, której mówiła: nam powinni płacić szkodliwe za szkolenie nowych tępaków. Więc droga Pani, każdy się uczy i zapewne Panią też ktoś kiedyś szkolił. Skoro wytłumaczenie komuś nowemu tego co ma robić przekracza Pani kompetencje i możliwości intelektualne to daj na to stanowisko kogoś, kto to zrobi bez obrażania. Kobiety są dla siebie okropne, a już takie, które jakimś cudem awansowały i mają się za lepsze od innych tylko dlatego, że ogarniają więcej to już w ogóle. Nie pozdrawiam

***
@Była

We Wrocławiu była taka sytuacja czy we Wróblowicach?

Lider

Sporo piszecie o Liderach. Kim jest lider? Jak już znajdziecie odpowiedź na to pytanie to zobaczycie, że liderów w tej firmie brakuje. To pociotki nic więcej. Mierni, bierni ale wierni. Inna sprawa to, że osoby, które były w izolacji z uwagi na pozytywny wynik na covida ...wracają do pracy bez wymaganego dodatkowego testu po okresie izolacji. Czyżby firma nie dbała o zdrowie i życie pracowników? Jest aż taka bogata, żeby płacić odszkodowania?

Abram
@Lider

Kto wymaga testu po zakończeniu izolacji?

@Lider

Ale, przepraszam, jakiego wymaganego testu? Pomijając ewentualne wewnętrzne zasady firmy, to nawet oficjalnie jest teraz nakladana izolacja na 10 dni i... w sumie tyle. Po 10 dniach (o ile nie masz ciągle objawów) jesteś wolny jak konik polny. Bez dodatkowych testów. I to się zmieniło nie wczoraj czy tydzień temu, tylko już dobrych kilka miesięcy temu. Jak słyszę to(usunięte przez administratora) o narażaniu życia pracowników to mi się już rzygać chce. Zamknij się w domu, zabarykaduj i nie zatruwaj życia wszystkim wokół. Bo firma pod tym względem działa całkiem nieźle, w granicach zdrowego rozsądku. I to wystarczy.

Haha

Pracowałam 7 lat w kontroli jakości i jeszcze takiej jakości jak tu nie spotkałam. Na rozmowie kwalifikacyjnej dziunia z teczką otwiera ją i prosi by wybrać niewłaściwe elementy. Od tego zacznijmy, że aby cokoły kontrolować trzeba mieć instrukcję do tego. Na pierwszy rzut oka widać jedynie elementy wybrakowane, bądź uszkodzone. Reszta to po prostu strzelanie bo nie wiesz jak ma wyglądać poprawnie zmontowany element. No i na tej podstawie Pani rekruterka stwierdza czy się nadajesz czy nie. To po prostu świadczy o bardzo niskim poziomie jakości albo kompetencjach tej Pani.

Jędrzej

Cześć. Jak się pracuje w biurach we Wrocławiu? Czy praca jest ciężka? Jak atmosfera w pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o WAGO ELWAG - Wrocław

• Jak się pracuje w WAGO ELWAG?

Zobacz opinie na temat firmy WAGO ELWAG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 149.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WAGO ELWAG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 14 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WAGO ELWAG?

Kandydaci do pracy w WAGO ELWAG napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WAGO ELWAG