Opinie o Nik-Pol w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nik-Pol. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nik-Pol o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nik-Pol w Jarocin

ROBERT

MNIE SIĘ PODOBA PRACA NIE JEST LEKA ALE PRZYNAJMNIEJ ROBI SIĘ PO 8 GODZ I SOBOTY MAMY WOLNE.

Kurestwo

Mi sie wydaje ze juz dawno powinien sie tym ktos zainteresowac. Mianowicie to juz przesada. Trzy dziewczyny odeszly z placzem. Mysle ze zaniedlugo odejda kolejne bo podobno boja sie pojsc do roboty. Sprawa o molestowanie jeszcze trwa ale tak latwo sie nie wywinie. Jak ktos nie uzywa w domu to tak jest.

Bikini

Nie to nie przejdzie. Jeżeli naprawdę chcesz coś udowodnić najlepszym sposobem będzie zebranie świadków. Możesz jeszcze zebrać inne dowody. Możesz również posłużyć się policją. Podobno pomaga na tego typu sprawy. Chodzi po zakładzie i zbiera świadków za ciebie. Innym sposobem może być założenie sprawy sadowej i wtedy sąd sam przyzna ci pomoc i osoby, które się tym zajmą. Takie przypadki trwają dość długo ale jeżeli ktoś został zgwałcony czy prawie zgwałcony Ato raczej nie ma się czego wstydzić. POWODZENIA!!! Możesz jeszcze skontaktować się z innymi molestowanymi pracownicami.

Renata

Czesc. Nie rozumiem zbyt chaotyczne mozesz troche wolniej i jasniej ? Czy mógłbyś wyrażać się bardziej konkretnie bo nie jestem wstanie odpowiedziec ci na na to pytanie. Nie ma u nas tak źle. Nie przesadzajcie a pozatem jak komus sie nie podoba to moze poprostu odejsc i poszukac sobie cos co mu odpowiada.

Wiola
@Renata

Wędliny są bardzo smaczne, pracują w sklepie i z zapałem oferuje każdemu swojemu klientowi wasze wyroby. Miałam nadzieję że ludzie którzy robią tak dobre wyroby zarabiają pożądane pieniądze ze warunku pracy w takiej firmie są na poziomie a tu aż ciężko uwierzyć że jest aż tak źle . Mobbing,seksualnie poniżanie itd,przecież na to są paragrafy. Ludzie nie dajcie się zastraszac, nikt nie ma prawa tak was traktować to jest karalne. W Biedronkach zrobiono z tym porządek i podobno pracuje się teraz o wiele lepiej i za dobre pieniądze. A Wy zarabianie tak naprawdę za tak ciężka pracę bardzo marnie . Nie namawiam do tego abyście żucali robotę bo szkoda tak dobrych wędlin kto by je robił? Napewno musicie porozmawiać z zarządem o tym jak jest bo może oni nie są świadomi że pewnego dnia może nikt nie stanąć na stanowisku pracy a ich nie stać na przestaje w produkcji. Powodzenia

Grzes
@Wiola

Nigdy w zyciu nie bedzie tam lepiej.zaden zarzad tego nie zmieni co ty

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS

Radek

Zaklad jest stabilna firma z wieloletnim stazem w innym miescie to prawda. Lecz wszedzie opinie ciagna sie za nim takie same. Majstry zawsze beda takie wredne dla nas ludzi. Bo im to sprawia tyylko przyjemnosc. Powinnismy cieszyc sie ze wogole mozemy dla nich pracowac. Wogole sie nie odzywac a tymbardziej robic mniej niz regulamin prawa pracy tego wymaga. Czyli dziennie okolo 8-10 ton bo w przeliczeniu na jeden stol podzielone przez liczbe GODZIN i pracownikow daje dokladnie okolo 10 ton dziennie. Wyplaty zalezne od sprzedazy towaru. Wiadomo to nie od nich wina. WIec jezeli w tym miesiacu dostaniesz dwiescie zlotych mniej mozesz miec pretensje tylko do ludzi, ktorzy nie kupili od nich tego towaru lub poprostu zostal zle przechowywny i sie zepsul. Co tez slyszalem mialo miejsce. SPrubuj wyjsc 5 minut wczesniej to majster wstanie isc za toba i cie wolac przez caly korytarz. Ubikacje pozamykane na korytarzu. Takze zeby z niej skorzystac w trakcie trwania CZASU pracy trzeba sie wracac az do szatni. Co oczywiscie trzeba odpracowac. Niezle przemyslane. Majstry tyylko sie na nas wyzywaja i sa bardzo niekulturalnie nastawieni do zycia wogole. Uzywaja slow niecenzuralnych co wiadomo na placu nie moze nikt tak do ciebie sie odezwac! Bo mozna to zglosic co dopiero na terenie zakladu pracy w czasie trwania GODZIN pracy. Jednym slowem NIE JEST PRZYJEMNIE,.

nik-pol - czyli nikt porzadny . Jednym słowem nie polecam. Zbyt dużo kradzieży jak na jedną noc ostatnio sie wydarzyło. Chyba ktoś zaczyna kraść. Majstry traktują nas jak szczury. Ostatnio obcięli mi wypłatę o 200 złotych. Bez powodu. Mimo moich nalegań i nasilnych próśb zostałęm potraktowany okropnie. Dziwię się że takie ludzie są bez zachamowań. Zachowują się jakby przepisy prawa pracy wogóle nie istniały. Rozumiem, że jesteśmy dla nich tylko szczurami. Jednak każdy ma swoją godność jedną dziewczynęwyrzucili tylko za to, że kompletnie była bardzo miła i wszystko wybaczała krzywdy i nic nie reagowała. Mam nadziejęże mnie nie potraktujątak samo. Zaraz bym zrobił tam niezłą imprezę na jaką sobie zasłużyli. Ktoś kiedyś powiedział że są ludzie i parapety. Żeby wyrazić się jasno w żadnym zakładzie się nie spotkałem z takim chamstwem! Wstyd bardzo żałuję czasu spędzonego w tym zakładzie. Ciuchów brakuje, rękawiczek nie ma i co chwile mamy opierd.ol od majstra, że za mało wyjechane. Jak robimy po 9 godzin ! Umowa o prace niby jest ale na umowie wiadomo że robisz 8 godzin. Za wszystko sam odpowiadasz i jeszcze obiecują złote góry a tak naprawde to coraz mniej mam wypłąty a robie coraz wiecej i dłużej. Raz nawet musiałem poprawiać po innych. Za darmo

Kamil

Teresa nie martw sie on juz ma jedna sprawe sadowa o molestowanie takze napewno dostanie za swoje. Teraz tylko trzeba czekac na wyrok. Pozatem jest wiele innych kobiet, które napewno wesprą cię na sali sądowej! Głowa do góry za mobbing dostaje sie odszkodowanie w wysokości ok.7tys. złotych!! Więc naprawdę warto. Polecam. Nie ma czego się baćteraz są takie technologie że nawet nie musisz się ujawniać tylko osobno i on nie bedzie wiedzial kim jestes dlatego nie ma co sie bac radze sie nad tym zastanowic. Pozdro dla grubasa

Tomasz

Siemka !! Widzialem ze jest nowa oferta pracy jako technik mechanik utrzymania ruchu ruchu. Male ruchanko na sniadanko! Zapraszamy wszystkich chetnych byc moze nie wyladujesz na internecie. Mile widziane mlode piekne i doswiadczone !! Rozmiary nie maja znaczenia!! WYsokie zarobki w zaleznosci od godzin pracy.

Malwinna

Oni tylko patrza na duzy biust i podrywaja te z duzymi piersiami. Mozna o tym mowic oficjalnie bo i tak wszyscy to wiedza.Pozostale nie sa traktowane powaznie i z nalezytym szacunkiem.. Wrecz przeciwnie bardzo przykrosci duzo otrzymuja wzamian za ciezka prace i bardzo duzo przykrych wspomnien ktore pozostana na zawsze w mej pamieci. Naszczescie niebawem przechodze na emeryture i wiem ze niebawem bedziemy musieli sie rozstac. Lecz nikt nie sprawil mi tyle okropnych rzeczy co wy. Zaluje ze tu pracuje i stracilam tyle lat z wami bo i tak nic z tego nie mam. Teraz moge tylko cieszyc sie tym ze nebawem odejde.

Obserwatorka
@Malwinna

Tak czytam i zastanawiam się, jak to możliwe, że tak zapracowani i zmęczeni ludzie mają siłę pisać takie opinie? Czy tam jest obowiązek pracy?; nie można się zwolnić? A może swoje frustracje wylewają tutaj tacy "specjaliści" , co mają problem z uzyskaniem zatrudnienia w innym miejscu? Szanowni Państwo, wylewanie żali w Internecie nie poprawi Państwa sytuacji, proponuję podjęcie bardziej konstruktywnych działań. warto się też zastanowić nad swoimi kompetencjami zanim podejmiemy się oceny innych osób. Polecam przemyśleniu.

Baca

A mnie tam sie podobało :)

Sexiiiiii

Na miłość boska ile razy mam powtarzać to są faceta przynajmniej fizycznie i dla nich jakąkolwiek staniczek czy coś zawsze pomoże. Albo szmineczka ładnie nóżki pokazać nie wstydzić się i zero kłopotów mówię wam nic żadna przykrość a jak chodziłam w spodniach wolę nie wspominać...

Marzena

Nie rozumiesz też nie jestem zaskoczona bo normalni ludzie tam nie pracują więc co się dziwić że nie wiesz o czym pisze. Proste jak nic innego. Po prostu jestem zainteresowana wasza firma od dawna i wiem że stać ja na większe wypłaty dla nas tylko nie chcą nam ich dać zamiast tego dostajemy głupie nadgodziny już mi słabo na samą myśl a wy się na to zgadzacie.

Hugo

Nie ma tak źle przynajmniej jest jedzenie za darmo ale ostatnio wymiotowalam po tej zupie. No godzinę za to trzeba siedzieć. W innym zakładzie nie trzeba. A tu a gdzie masz te dwadzieścia minutek co się nam należy takie cyganstwo to ino w Polsce może być. Robiło się zawsze po osiem godzin i tam były ciepłe kiełbaski to w ramach przerwy płatnej dwadzieścia minut się należy a tu niedobrze ci zabierają te przerwę to jeszcze masz godzinę siedzenia więcej rozbite na dwie części to jeszcze nie zdarzyło się żeby pełne były i tak robisz nie siedem godzin i czterdzieści minut tylko pełne osiem i dziesięć minut. Za darmo a się powinienes cieszyć że masz przerwę bo do 19ci każą za karę zostać jak się odezwiesz. Urlop a co to wogole jest dla nich nie ma czegoś takiego przychodzisz do roboty i w połowie majster mówi idz do domu i wypisz sobie urlop a te pół dnia przepracowane to gdzie? Myślą że mogą robić z nami co chcą.

Marzena

Nik-pol to miejsce do zarabiania pieniędzy. Ja wierzę że zakład jest kasiasty. (usunięte przez administratora) Myślę że na zakładzie pracuje ok 800pracownikow każdy no prawie każdy otrzymuje nieźle bo ponad 1550zl średnio co miesiąc. Gdyby pomnożyć to przez liczbę pracowników i dodać do tego łączna kwotę wypłat kierowników i odjąć od tego zyski i straty okazało by się ze zakład musi mieć bardzo dużo kasy aby mógł jeszcze zakupić towar maszyny, zapłacić pralni i kucharce, to chyba logiczne staje się ze nam więcej się należy wypłaty. Może nie dla wszystkich jest to zrozumiałe ale sprzedaż mięsa jest w czołówce najbardziej przynoszących zysków w skali całego świata bo jest tanie w zakupie i drogie w sprzedaży hurtem oczywiście. (usunięte przez administratora)Zdrowych i wesołych

Bartek

Premia hahaha chyba wyzwanie od lenia. Robię cztery lata i wypłaty mam różne. Premia to może jest ale jak sobie rozpisałem w zeszycie wszystko to wiadomo w skali trzech miesięcy wypłaty się żerują. Tu więcej tu mniej to chyba raczej pożyczka nie premia. Szukają tylko naiwnych i głupich do bicia tak bicia trzy razy w pysk dostałem od szatniarki z pozdrowieniami od majstra. Ta za dziesięć złotych wszystko mu powtarza a i robi co jej każe jeżeli chodzi o szczegóły to nie wnikam ale to taki kapusty że szok. Wredne kapusie sprzedadzą cie za darmo dla jaj

Bartek

Dlaczego nie mogę się doczekać kiedy mi oddzwonicie.dalam już trzy razy cv i słyszę tylko oddzwonimy.ja potrzebuje tej roboty no jakiejkolwiek ile mam czekać na odpowiedź jeżeli mnie wezmą do innego zakładu to potem już będzie za późno. Największym problemem jest brak odpowiedzi. Jeżeli nie chcecie mnie przyjąć to przynajmniej mi to powiedzcie. Szkoda no trudno czekam do poniedziałku. A dużo można zarobić bo słyszałam że po roku dopiero jest jakaś premia.

Rafal

Siema Kompletnie im odbiło już ostatnie dni dały mi nieźle popalić po dziesięciu godzinach dziennie przez cały tydzień nie czuje rak. Teraz to powinienem pójść na tydzień wolnego. Dobrze ze nie zamierzają tak tego często powtarzać jeden tydzień w miesiącu to i tak dużo. Masakra ledwo żyje no na rozbiorze nie ma lekko. Fajne laski tam są ale trochę stare. Może będą kiedyś jakieś fajne bo te brzydkie słyszałem majster się pozbywa. Żałosne niekazdy musi być odrazu miss polonia no ale widać na tej hali bo nie wiem jak z innymi musi być idealnie. Mam pytanie odnośnie czy faceci też są brane w tym względzie pod uwagę czy to nie ma znaczenia. Przynajmniej dobrze płacą bo prawie 1700 dostałem w tym miesiącu szporuje na autko tak za rok coś powinienem kupić no oby tak dalej bo ja to się wogole cieszę że mam robotę no ale niektórzy pracownicy też są wymagający bo sami odchodzą dziwne taka fajna robota.

Darek

Co tam słychać Sandro ty moja kochana?? Idziesz z nami na piwko zaś? Nieźle wtedy zabalowalismy mam nadzieję że nie będzie z tego klopotow ?? :*

Czarna

Co tam słychać?? Dalej taki za! Pierdziel u was ha ja siedzę w sklepie na goduli w nocnym jak co to wpadajcie Nara!!

Zostaw merytoryczną opinię o Nik-Pol - Jarocin

• Jak się pracuje w Nik-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Nik-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nik-Pol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nik-Pol?

Kandydaci do pracy w Nik-Pol napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nik-Pol