Opinie o Nik-Pol w Jarocin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nik-Pol. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nik-Pol o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nik-Pol w Jarocin

Teresa

Kiedy te wolne będzie wkoncu?? No bez przesady!! Brak słów. Zawsze tak będzie myślałam że te niedziele będą tylko na jakiś czas w miesiącu ile to dni trzydzieści?? Mam nadzieję że niebawem się coś zmieni bo nie daje rady. Majster bardzo chętnie cie dowiezie oczywiście do domu po robocie a także mówi że powinnam się cieszyć bo w niedziele zostają tylko najlepsi. Ciekawe czy zapłacą czy zaś będzie to samo co trzy lata temu. Dopiero jak w gazecie się ruszył temat to się trochę uspokoili i zostawili tylko soboty. To zaś była hala to po długich naleganiach zostały co dwie soboty. Litości!!!!!!!!!!!!!!

Bartek

A rozmawiałaś o tym z majsrem i co ci powiedział? Może jeszcze zmienna i ci rzuca te dwie stowkki po tylu latach ciężkiej charowki mogliby się skusić ci dac w normalnym zakładzie tak robią. Jeszcze nie trać nadziei a jeżeli nie to z takim doświadczeniem to przyjmą cie do innego zakładu. Spokojnie

Zrozpaczona

Ciągle mi nie pasuje wypłata. Robię tutaj ponad dziesięć lat i mimo tego dalej mnie oszukują. Chciałabym już nie kłócić się o swoje. Jeżeli jestem dobrym pracownikiem tak jak tylko mówicie to chyba powinnam mieć ponad dwa tysiące zł. A nie zawsze mi albo sto albo dwadzieścia ale zawsze w granicy 1800-2000 skąd takie przeskoki przecież teraz wszedł nowy standard i jedziemy nasza ulubiona kiełbasę niewiele bo tylko godzinę krócej takie mi nałożono wymogi więc ja też mam Prawo o podwyżkę.

Malwina

Hej. Mmm pyszne jedzenie palce lizać. Zaś flaki wołowe to chore żeby starszych dojrzałych facetów faszerowac takim świństwem. Masakra jakaś możliwość zmiany jest możliwa no proszę was w pudle jest lepsze wogole nie tylko jedzenie. Wredna kucharka chyba coś ciągle dosypuje w każdym razie już tego nie jem miałem dłuższą wizytę w toalecie zaś na hali wiecznie zamknięte dobrze ze zdążyłem do szatni.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Jarocin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla Malarzy w niemczech
IMS GmbH Hamburg
Hania

Co wy tak z tym technikiem może po prostu komuś przeszkadzają te opinie i w ten sposób chcą je zasłonić nie umowie nic lepszego wymyślić tylko technika żadnych innych plusów na zakładzie nie umiecie znaleźć nie dziwię się bo ich tam nie ma. Jedynie co wymysliliscie to kłamstwo o umowie na czas nieokreślony wiadomo że najpierw musi być na okres próbny potem druga potem dopiero na koniec nieokreślony a i pewnie dlatego ta druga jest taka długa bo od czterech lat wzwyż z tego co mi wiadomo.

Karol zmiana druga

To jak dziewczyny dalej was tam tak molestuja?? Bo ja wam pomogę jeśli chcecie oczywiście tylko nie wiem jak bo słyszałem że niektóre same tak chca:'"

Obóz pracy

W zeszłym tygodniu byłem świadkiem tragicznego wypadku gdyż jednemu gościowi odcięty został palec. Dla majstra nie było to najważniejsze owinąl mu palec i kazał pracować dalej!! Jak gdyby nic się nie stało. Ten go olać i wyszedł z zakładu ciekawe czy też wyleci.

Cześć wszystkim można powiedzieć tylko tyle że zarobki w zakładzie pracy się nie wiele różnią od sprzedawcy w sklepie. Najniższa krajowa ewentualnie sto do dwustu złotych premia. Po kilku latach wzrasta ale za to wolnego tak łatwo nie dostaniesz jako dobry pracownik i z urlopem to po jednym dwa dni zamiast dwa tygodnie tak jak byłoby lepiej niż później urlop bezpłatny 'przymusowe '.

Xena

Witam serdecznie jestem pewna że kiedyś będą mogli się zmienic lecz narazie zmuszeni jesteśmy by tego znosić. Może ktoś to przeczyta i postara się zmienic swoje życie na lepsze. Im chyba jednak sprawia przyjemność Robienie nam na złość błagam chcemy zmiany na lepsze!! Mianowicie normalnie pracować 8godzin dziennie bo przecież pracodawca musi zapewnić ciepły posiłek a jeżeli to nie jest możliwe i mimo wielu próśb dalej będziemy robić po dwanaście godzin to ja nie wiem ale tak dalej to nie może wyglądać. A i jeszcze jedno pytanko czy jest możliwość awansu??

Tania

Ja to zawsze miałam duUzo szczęścia :* ale trzeba sobie na nie zasłużyć. Nie tak to tak dla mnie najważniejsza jest kasa. Staniczek ładnie wygląda minioweczka i nic mnie żadna przykrość jeszcze nie spotkała może to jest przypadek. Nie wiem mi tam jest dobrze. Macie może jakieś inne propozycje na zmiany??

Qarina

Najgorsze jest dopiero przed nami. Żadne pomysły tego nie zmienia trzeba być dobrej myśli żeby Ukraina nas nie wygryzla.

Mateusz
@Qarina

Zapier.dalac dla grubasa.na jego nowe bmv.a on na nas leje.i ma nas gleboko w du.pie. bo jest egoistyczna tlusta swinia.

. J@nusz

W życiu nie widziałem czegoś takiego żeby przynajmniej raz w roku dawali prezent typu premia ale taka która nie muszę oddać albo no cokolwiek a tak to jest bardzo wredne i po chamsku nic tylko się naokraglo męczyć i męczyć. Wolne ale takie które nie muszę odrabiać. Czy choćby nawet karnet na basen nic kompletnie zero przyjemności. .

Radek

Błagam już mam dość tego wszystkiego!! Co za tym idzie? Wstyd!! Co chcą udowodnić że nie potrafią być może odrobinę kulturalni to nie takie trudne!!

Rano jest w miarę w porządku bo mają dobre humory popołudniu zaczyna się. Trzeba wtedy uważać na każdy ruch by go nie sprowokować. Najlepsze w tym wszystkim jest to że nie ma możliwości zmiany w każdym razie po godzinie dwunastej a w szczególności w sobotę!! To aż strach podejść. Podejrzewać można wszystko co najgorsze. Największym problemem jest brak pieniędzy i tłumaczenie się ze za tydzień za miesiąc albo te nadgodziny zmuszają cie porostu majster podchodzi i mówi że dzisiaj zostajemy do 18 i koniec.

Renata

Szkoda że tak długo się wszystko dzieje. Nie moja wina ze te maszyny działają tak pomalu pamiętam raz majster mówił do maszyny ze przez nią będzie miał mniejsza wypłatę i powiedział że to jest moja wina. Za karę potem musiałam zostać jeszcze dłużej niż inni bałam się ze będzie kazał mi zrobić coś gorszego!!

Natalia

Cześć ja chce powiedzieć tylko tyle że mogliby bardziej zacząć dbać o nas pracowników bo przecież wszyscy widzą ze zaczyna się niechlujstwo. To jest bardzo prosta sprawa. Trzeba jednak pamiętać że to nie tylko od nas zależy. Nie wymagamy dużo tylko trochę czystości i porządku kultury osobistej a nie tylko chamstwa przekleństwa i bijatyk sex i narkotyki to codzienność.

Gamon

To powszechnie używane przez kierowników przezwisko na chłopaków. Jeden powiedział że nie jest gamoniem to dostał dwa tygodnie urlopu bezpłatnego i grożą mu zwolnieniem. Dlatego też proszę was o cierpliwość i zrozumienie wobec nas bo nie każdy może takie wyzwiska przemilczec. Jeszcze mówią ' na hu. J się nadajesz'na (usunięte przez administratora) się nadajesz to tradycja

Halina

Witam serdecznie jestem z Katowic i na rano nie mam jak dojechać auto mi się akurat zepsuło i rozmawiałam jak z człowiekiem tak mi się wydawało ale szybko zrozumiałam że to nie ma sensu bo nie przełoży mi o godzinę do przodu grafiku nawet na tydzień jakby to był jakiś problem. Muszę przyznać że to jest bardzo wredne.

Mirek

Sprawa się toczy oby ten skur!! W!!! El poszedł do pier! Dla na długie lata. Moja żona wszystko mi powiedziała już ją cie znajdę ty ty... I ci powiem co o tobie myślę.

BobaSs

Nie Lubie tu pracować, najwięcej radości przynosi mi kiedy idę do domu. Wtedy nie muszę już tego wszystkiego oglądać. Szkoda że te niedziele i święta będą przymusowe. A długo to będzie trwało bo żona przyjedzie na zakład żeby sprawdzić bo pewnie sobie pomyśli że mam kochankę. Bo przecież kto dzisiaj jej nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Nik-Pol - Jarocin

• Jak się pracuje w Nik-Pol?

Zobacz opinie na temat firmy Nik-Pol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nik-Pol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nik-Pol?

Kandydaci do pracy w Nik-Pol napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nik-Pol