Opinie o Oney Polska S.A. w Komorniki Ogrodowa 58

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Oney Polska S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Oney Polska S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oney Polska S.A. w Komorniki Ogrodowa 58

Bulwers 77

Zgadzam się z opinią fatalną atmosferą małe zarobki oraz nieustanny mobbing ze strony managera . Ludzie są tam jak roboty tylko cele nic więcej.kierowniczka jest straszna nie tylko z wyglądu ale też z podejścia do ludzi.zero kompetencji i empatii nigdy już tam nie wrócę dobrze że się zwolniona w końcu mam spokój psychiczny. Odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!-

Tragedia

firma ma mile fajne ogłoszenie .... rzeczywistość tragedia... szkolenia jakie szkolenia jeden uczy drugiego .... nigdy do końca nic nie wiadomo... brak szkoleń - atmosfera jak robisz wyniki ( kosmiczne ) to jest spoko jak nie to psychika siada - zadania ... niby ze masz pomagać klientom w zakupie tak naprawdę wciskanie wszystkich produktów jakie masz, a jak nie to biegasz i szukasz klienta po sklepie na siłę - ogłoszenie to ściema - kasa minimum.

Były kierownik

Jaki szanujący się kierownik przyjdzie pracować na hale sprzedażową (strasznie zimno, za śmieszne pieniądze ...??chyba desperat...:) Najgorsze było to chodzenie po sklepie i proszenie się aby klient przyszedł do nas do punktu po kredyt brrrr ,aż gęsiej skórki dostaje jak wspominam. Nigdy wiecej- mgr z przodu, a musisz chodzić za tymi klientami i się prosic jak akwizytor:( Lepiej iść pracować do banku. S Stres, nacisk i wymagania takie same tylko pieniądze razy dwa...Jak Cię już ktoś"opieprza" to wiesz ,że masz zapłacone za to:)

zosia

3??? w teh firmie zarabia sie 9zl/h umowa o prace 1600 wiec o 3 mozna pomarzyc

znawca tematu
@zosia

a to stawki brutto czy netto? Bo jeśli brutto to nie jest to możliwe aby zarabiać 1600 brutto bo najniższa krajowa jest wyższa...

znawca tematu
@zosia

xxx
@znawca tematu

Pracuję tam od 2011 r,moja średnia realizacja celu to ponad 120 %. Raz na rok zdarza mi się nie zrobić celu, jak mam urlop :( 1600 to ja nie mam podstawy na rękę. A i z premiami o 3 z przodu mogę pomarzyć, czasami zdarza się 2 z przodu. Pracuję w jednym ze sklepów gdzie cele są kosmiczne. Po wprowadzeniu nowego systemu bonusowego chyba nikt nie dostał premii, może za 2 koszyki. Rotacja ogromna,sama z resztą zaczynam się zastanawiać co ja tu jeszcze robię ... Patrząc na wyniki najlepszych do tej pory sprzedawców, oni chyba też się zaczynają rozglądać

mag2

Powiem krótko - nie polecam. Żenada w każdym calu, zastanawiam się ciągle co ja jeszcze tam robie!!!. Przepływ pracowników jest na poziomie przepływu emigrantów. Ledwo jedna osoba nauczy się wszystkiego , dostanie uprawnienia do sprzedaży ubezpieczeń i się zwalnia... bo nie wytrzymuje psychicznie z tym mobbingiem. W centrali siedzą i nie wiedzą jak wygląda praca w punkcie bo ci ludzie nigdy nie pracowali na takim stanowisku a uważają się za najmądrzejszych i jakie "pomoce i instrukcje" dla nas piszą , jak sprzedawac , to głowa mała! normalnie kabaret i to żenujący kabaret. W tej firmie pracownika się nie szanuje... a tym bardziej klienta. Ciągle mydlenie oczu... A najbardziej komiczne jest to że sprzedaż maleje, ludzie niechętnie biorą kredyty, biorą wtedy gdy naprawde muszą, a cele sprzedażowe idą w góre! Paranoja! Do tej firmy nawet cięzko jest znaleźć pracownika, a rekrutacje jest nonstop , bo jak kogoś zatrudnią, to ktoś inny się zwolni i tak w kołko. A najbardziej żałosne jest to ciągłe straszenie pracowników zwolnieniami w sylu " jak nie bedziesz robić celów to firma nie bedzie trzymać takiego pracownika" - haha, bo napewno znajdą kogoś to wyczruje klientów i bedzie realizował ich te chore cele. Moża by tak jeszcze dłuuugo i dłuuugoo pisac o tej firmie, ale szkoda czasu na takie SZAMBO

kobitka

Pracowałam tam ponad pół roku i zdecydowanie odradzam tego pracodawcę.Premii tam niestety nigdy nie ujrzałam. Na początku było jeszcze OK, bo mieliśmy normalnego kierownika, i mimo głodowych stawek atmosfera była dobra i czułam wsparcie. Potem nasz manager odszedł do lepiej płatnej pracy a my zostaliśmy jak sieroty, zero wsparcia, same opieprze, spadek morale, bo ile punkt może funkcjonować bez kierownika? Wszyscy mieli wywalone, ale przynajmniej godzin pracy nie miał kto pilnować ;-)

jaco

to oni tylko nazwe zmienili, czy zmieniło się coś jeszcze? Na jakim w ogóle stanowisku jest owe 10 złotych za godzine, bo spodziewałem się, ze zaproponują chociaż 12, bo przy 10 złotych wychodzi jakieś 1600 miesięcznie i chociaz to uczciwe i powyżej minimalnej krajowej, to nie jest to zbyt wielka kwota.

ida

W praktyce to stawa 10 za godzine na zlecenie a jak się nadajesz i ogarniasz to dostajesz umowę o pracę a poza tym to cała reszta tak naprawdę zależy od punktu do jakiego trafisz i od menagera. Są punkty w dużych miastach, w dobrych lokalizacjach gdzie jest dużo klientów i samo się kręci a są takie gdzie nie ma ludzi i musisz stawać na rzęsach żeby wyrobić cele. Co do 3 z przodu to ciężko mi powiedzieć bo u mnie jest akurat ta 2 opcja gdzie ludzi raczej nie ma. Musiałbyś trafić na bardzo dobry punkt i być dobry w tym co robisz i może coś zdziałasz

@ida

Przyjdź i wypytaj. Zapraszam :)

GOSC

Czy ktos pracowal badz pracuje w ONEY w Krakowie w Auchan?Prosze o ifo jak to wyglada PILNE!!!

była pracownica12

3 z przodu????? Hahaha, nie mogę. Ile masz lat i doświadczenia? Jeśli szukasz pracy w takiej firmie, śmiem sądzić, że niewiele. Na 3 z przodu trzeba sobie zapracować, ale na pewno w tej firmie na stanowisku sprzedawcy się nie uda. Nadgodzin nie ma, premia do osiągnięcia możliwa, ale ciągle zmieniają progi, więc jest tylko trudniej z miesiąca na miesiąc. Powodzenia.

bez komentarza

Nie polecam pracy w punkcie w Komornikach. Pomijam samą pracę, o której wszystko już powiedziano, marna wypłata, premię żeby mieć to stajesz na rzęsach i wciskasz co tylko się da. To co wyprawia menadżerka w Komornikach to jest po prostu mobbing. O ile można zrozumieć nacisk na realizację celów, o tyle wyżywania się na pracownikach już nie (bo głowa ją boi, bo nie spała, bo nie zjadła, bo gorąco, bo przed okresem, bo w trakcie okresu, itd.). Wieczne złośliwości, przykre - żeby nie powiedzieć chamskie - odzywki, dodatkowo od dłuższego czasu próbuje skłócać ze sobą dziewczyny z punktów w Auchan i LM, jakieś knucia, intrygi. Nie radzi sobie z podstawowymi obowiązkami menadżera, zwala je na pracowników. Jest niekonsekwentna w komunikatach, często sama sobie zaprzecza, ale to i tak się odbije na pracowniku. Praca w punkcie jest sama w sobie stresująca, ale dodając osobę menadżerki to istna katastrofa. Udaje przyjaciółkę żeby zaspokoić swoje wścibstwo a potem użyje twoich słów przeciwko tobie w najbardziej podły sposób. Manipuluje i kombinuje, często "znika" na godzinę czy dwie, nie ma jej ani w jednym punkcie ani w drugim, ale ścienia jednym że poszła do drugich.

@bez komentarza

Takie sprawy się zgłasza do centrali, jest taki specjalny e-mail dla pracowników. Chodzi o Ewkę ?

rozczarowana

Mobbing Mobbing i jeszcze raz mobbing. Firma żenada. Nie polecam marne pieniądze premii wcale, wciskanie nieświadomym ludziom karty kredytowe. Chora menagerka która ciągle sprawdza pracowników i można przez to popaść w paranoje.

migotka

Praca w oney w lublinie. Ktos pracuje ???????prosze o opinie

Ech

Mobbing i nic więcej. Sprzedawca to cała firma. Tylko nie on dostaje pieniądze.Praca polega na naciąganiu nieświadomych ludzi. Świecisz przed nimi swoją twarzą.Pamiętaj, że w tej firmie jesteś n i k i m.I żebyś nie myślał, że jesteś więcej wart niż 9 zł za godzinę. Tylko dla desperatów.

@Ech

To może lepszy dla Ciebie będzie wolontariat ? Nie uważam żebym kogoś naciągała. Czasami nie wiesz co się może zdarzyć i co może się klientowi przydać. Po prostu się nie nadajesz

oney

Pracuję w Oney od 2012 roku i nie zgadzam się z zarzutami względem firmy. Nie można awansować? Bzdura! zaczynałam jako młodszy sprzedawca usług finansowych, po roku na starszego sprzedawcę, a w tym momencie jestem specjalistą usług finansowych. Umowę o pracę otrzymałam po ok 6 m-cach, ale tak jest w większości firm jak nie dłużej czasami trzeba czekać. Wygrała kilka nagród i jeszcze nie zdarzyło się, abym jakiejś nie otrzymała! Wspomnę, że odkąd tutaj pracuję premii nie otrzymałam tylko 2 razy! więc jeśli ktoś nie potrafi sprzedawać, to niech nie pisze, że cele są nie do zrealizowania. Wspomnę, że moje premie to ok 700-1300zł brutto, a nie 250zł jak ktoś wspomniał wyżej. Ja POLECAM tą firmę! bynajmniej w woj kuj-pom ;)kierownik regionalny - świetny facet! i moja managerka również :)

KASIA

strasznie dużo osób tak właśnie patrzy, ze jak u niego źle to u innych dobrze, ehh

Pracująca w ONEY

Witam. Pracuję w tej firmie od listopada 2013 roku... niby nie długo a jednak opinię już mam wyrobioną. Niestety nie jest pozytywna. Pracuję w PDF w Auchanie. Zgadzam się z opiniami innych - ŻENADA! Ja osobiście mam umowę o pracę na czas określony, którą dostałam oczywiście dopiero po okresie próbnym czyli po 4 miesiącach pracy na zleceniu, dostałam tą umowę tylko dlatego, że w punkcie non stop brakuje ludzi do pracy i nie ma obsady. Dostałam podstawy 1700zł brutto ze stwierdzeniem od KRS: ,,wstyd mi było prosić w centrali o więcej...". Premię dostałam jeden raz odkąd tam pracuję i to aż 69 złoty netto z czego oczywiście miałam się cieszyć, bo to przecież dużo pieniędzy. I potwierdzam opinie poprzedników, wiecznie czegoś jest za mało, a jak jest cel zrobiony to przecież jeżeli można było zrobić tyle to dlaczego nie więcej. Jeżeli chodzi o managera punktu to nawet nie mam słów żeby opisać jej zachowanie. Słowa kierowane do pracownika przez nią ,,to jak nie wiesz to zamknij się", ,,Ty rozumiesz co ja do Ciebie mówię?? (z pretensjami) " są trochę nie na miejscu, bo jesteśmy w pracy a nie w szkole. Jeżeli nie potrafisz posługiwać się ,,językiem korzyści", badać potrzeb Klienta i wciskać komuś coś czego definitywnie nie chce to odradzam tą firmę. Do tego wszystkiego dochodzą śmieszne konkursy organizowane na sprzedaż produktów. Jak wygracie to zapomnijcie że zobaczycie te pieniądze na oczy. Wygrałyśmy wspólnie na cały punkt pieniądze pół roku temu i do tej pieniędzy nie ma, i dowiedzieliśmy się, że nie będzie. Szukajcie normalnej pracy, bo w tej firmie niestety ta praca wygląda nieciekawie, szkoda Waszych nerwów i zdrowia. Szczerze NIE POLECAM!

klaud20

Dużo zależy od menagera. Jeżeli faworyzuje jedną osobę to niestety pozostali pracownicy zaczynają być sfrustrowani. Niestety nieobcy jest u nas mobbing, o czym mam zamiar powiadomić osoby z centrali. Nieważne jak pracujesz, ale to czy podlizujesz się menagerowi i chodzisz z nim na piwo. Oczernianie pracowników jest na porządku dziennym i obrabianie im tyłków. A także ingerowanie w sprawy prywatne i strofowanie przy innych pracownikach.

galernik

Potwierdzam, że jest coraz gorzej. Pensja zasadnicza marna (1900zł brutto po 5 latach pracy)i warunki do spełnienia żeby dostać premię coraz to wymyślniejsze. Nie dość, że określone minimum sprzedaży kart (80% celu), to jeszcze 80% celu musi być aktywowane przez klientów. Firma miała zapewnić przełączanie rozmów z klientami na call center, ale to nie działa. Nie szkodzi - pracowniku, to twoja broszka jak to zrobisz. To nie wszystko. Musisz sprzedać określone minimum produktów ubezpieczeniowych. Piękne hasła o badaniu potrzeb klienta, to frazesy, bo sprzedajesz to dzięki czemu myślisz, że dostaniesz premię. Celowo piszę "myślisz", bo nigdy nie wiesz, czy wymagana liczba klientów aktywuje ci karty - bo nie dojdzie przesyłka, bo ktoś wyjedzie na dłużej, bo klient rozmyślił się i nie aktywuje. No i zostaje jeszcze realizacja celu punktowego na poziomie min. 85%, co w Auchan graniczy z cudem. Nikt nie wie dlaczego, ale od połowy zeszłego roku cele są z kosmosu. Osobny temat to ile płacą za punkt. Ech dużo by pisać. Powiem tak - idźcie do tej pracy, a wtedy docenicie każdą inną. Firma ludzi nie szanuje i to odbije się jej czkawką prędzej czy później. Dziwię się, bo to instytucja finansowa i nie wiem jak chce osiągać wyniki przy rotacji którą ma i będzie miała rosnącą.

trelemorele

Pracuję już trzy lata, wcześniej było do zniesienia, teraz już nie jest. Wymagania jakby co najmniej płacili 2000zł netto, zaznaczam "co najmniej". Stres, tłumaczenie się przed kierownictwem i klientami. Codzienna spowiedź: co, ile i dlaczego tak mało. Praca w tej firmie to masakra. Ja szukam już innej i mam nadzieję szybko znaleźć bo czeka mnie deprecha totalna. (usunięte przez administratora), wciskanie na silę produktów bo inaczej nie sprzedasz, podwyżka marna albo żadna, a premia to coraz częściej marzenie. Progi i cele czasami nie do przeskoczenia. Chcesz być normalny/a? Daj sobie spokój z tą firmą.

Zostaw merytoryczną opinię o Oney Polska S.A. - Komorniki

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Oney Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Oney Polska S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Oney Polska S.A.
2.1/5 Na podstawie 138 ocen.

Oney Polska S.A.