Opinie o Intercam w Toruń Gdańska 149

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Intercam. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Intercam o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intercam w Toruń Gdańska 149

ladyafm

Czy ta praca jest bezpieczna??

Luba
@ladyafm

Myślę, że tak. Admini powiedzieli mi, ze klienci mysla,ze jestesmy z Niemiec, bo moderatorzy tak im piszą- niemieckie imie i miasto (moderator mi to potwierdzil). Pracuje tam pare lat i czuje sie nadal anonimowa :) Grunt by dodawać inne fotki niz na portale spolecznosciowe i nie paplac nikomu, gdzie sie pracuje :D

gosc

Nie polecam pracy dla Intercamu. Wcześniej chciałam tam pracować, ale ciągle coś im nie ze zdjęciami nie pasowało. Na koniec odebrałam telefon od ich aroganckiego szefa który był oburzony, że ja chce dla nich pracować. Znalazłam meila do dziewczyny chani4@freenet.de Pomaga w rejestracji na niemieckich portalach. Zdjęcia bez najmniejszego problemu przeszły weryfikację. Dziewczyna mila i sympatyczna. Polecam.

Zenulka
@gosc

Znowu ta laska spamuje na kolejnej stronie :/ Slabe jest oczernianie innych by siebie wypromowac i zarobic. ZENUA!!!

gosc
@Zenulka

Nikogo nie promuje. Polecam jedynie dobre sex czaty. I dla jasności nie za pieniądze.

Medea

Ej, nie zgadzam się w ogole z poprzednia opinia, najwyrazniej firmy konkurencyjne boja sie Intercamu, skoro pisza takie bzdury!! Ja pracuje juz od roku w tej firmie i jestem bardzo zadowolona z niej..Nigdy nie mialam problemow z dyzurami, w kazdej chwili moge brac dyzury od innych videomodelek lub tez zaznaczyc moj dyzur do oddania, jak mi nie pasuje. A z zarobkami to nie rozumiem, jak moga klamac, skoro mam wglad do statystyk, moich zarobkow i moge tez obejrzec zarobki innych videomodelek! Godziny pracy sa elastyczne, bo ja SAMA ustalam sobie dyzury, a nie ktos wciska mnie w dyzur..Co do moderatorow to sie nie zgadzam!Sa bardzo sympatyczni, pomogli przemoc mi pierwsza treme i stres :) , maja poczucie humoru, a do tego pisza w kilku jezykach z klientami, wiec jak sa przyglupi, to ta osoba, co pisala poprzednia opinie w ogole nie ma pofaldowanej kory mozgowej, totalna porazka..Naprawde polecam te firme, najlepiej przekonasz sie na wlasnej skorze, mozesz wykonac anonimowy dyzur probny :)

@Medea

Hhahahah! Dziewczyny ! 50 % od obrotu i wy sie na to zgadzacie? Jakim prawem oni to zabieraja? za sam fakt rejestracji? Ja was moge porejestrowac za darmo bo odstaje od tego 50 lub 25 $ i wystarczy, sama pracuje na kamerkach i na pewno nigdy dla zadnej z agencji nie zgodzilabym sie pracowac? Dyzur probny>? niech zgadne, pewnie na czyims profilu ? Ja sie pytam za co oni to kasuja? Przeciez wy pewnie nie widzicie nawet tego czy klient was tipuje czy nie ! dziewczyny podkreslam to jest 50 % od obrotu! OBrotu! Jakie oni ponosza koszty, ze to jest 50 % od obrotu ? zadnych !

niki
@anonymous

To gdzie lepiej pracowac jak nie dla takiej agencji np?

Oliwia
@anonymous

Cześć, z chęcią się czegoś więcej dowiem odnośnie gdzie pracować. :) jeśli jest możliwy z Tobą kontakt to poproszę o jakiej namiary :).

Mnemon
@anonymous

Ponosza koszty. Serwery(to sa zarloki pradu), moderator(on za ciebie rozmawia i musi znac perfekt 3 jezyki)

Mimi
@Medea

Medea daj do SB kontakt też pracuje na kam i mam kilka pytań

Meegi
@anonymous

A jaka stronę polecasz aby zacząć samodzielne kamerki?!

żastine

ja sama jestem zainteresowana taką pracą , nawet już miałam godzinę próbną, ale niestety okazało się, że moje zdjęcia są za słabej jakości dodatkowo laptop się popsuł. Ze zdjęciami prosta sprawa, wystarczyłoby fotografa odwiedzić, laptop też już kupiłam , tylko nie przemyślałam jednej sprawy, nie mam własnego pokoju w domu, więc bardzo niekomfortowo byłoby pracować. O wynajęciu pokoju myślałam, ale obawiam się , że to wyjdzie na jaw czym potencjalnie mogłabym się zajmować.... może jak mi się uda za 100 lat mieszkanie kupić to się ponownie zgłoszę.... aktualnie pracuję jako konsultant telefoniczny za najniższą krajową (firma zewnętrza) pewnej państwowej firmy i tylko można się stresu nabawić słuchając ludzi nieprzyjaźnie nastawionych na działanie firmy, wylewającej swoje rozterki na konsultantach , więc uważam , że ta raca mimo obaw jest dużo lepsza a przynajmniej za dużo lepsze pieniądze.

@żastine

Zastine, a skad jestes?

żastine
@anonymous

Nie chce dokladnie miasta ujawniac, ale to jest ok 100 km od Wawy.

Viki
@żastine

Żastine, mialam ten sam problem, dlatego wynajelam sobie pokoj z inna studentka. Gdy ona jest na studiach, ja wykonuje sobie dyzury, na szczescie mozna wziac dyzury dowolnie kiedy chcesz- ja wiem, w jakich godzinach ona wraca i biore zazwyczaj rano i w poludnie, oraz w weekend, jak jedzie do domu, jest git. Nie skapnela sie, bo przeciez nie mozna po pokoju poznac, ze pracuje tam videomodelka :D

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Młodszy Projektant/-tka OZE
Green Capital S.A.
Krystynna

Czy w Intercam zwracają uwagę na wiek? Mają jakąś górną granicę?

Kasienka
@Krystynna

Moja kuzynka pracuje u nich, a ma 50 lat, tak więc nie sądzę, by była jakaś górna granica wieku :)))

Gosc

Kilka miesięcy pracowałam na sex kamerach, az znalazłam coś dużo lepszego Night Academy sex telefon. Pensja dużo lepsza. Panie mnie rekrutujace miłe i sympatyczne. Chętnie pomagają. Wypłaty regularne. Ponadto podczas rozmowy nikt mnie nie widzi, więc nie mam obaw, że trafię na kogoś znajomego i będzie wstyd. Polecam.

Mimi

Dziewczyny!! Jakie portale kamerkowe polecacie ??

Firenda

Dziewczyny, tak naprawdę trzeba się przekonać na własnej skórze, czy wam się podoba czy nie. Też miałam obawy, by się do nich zgłosić, naczytałam się różnych opinii, ale ryzyk fizyk wybrałam Intercam, gdyż zależało mi na wypłacalności firmy, a nie na firmie krzak, która co prawda ładnie wygląda, ale nie daje wypłaty. Dla mnie firma musi być zarejestrowana, jeśli w sieci znajduję jej NIP, Regon, KRS, brak zadłużenia, to znaczy, że jest poważna i wypłacalna-przynajmniej ja nie mam problemów z wypłatą a pracuję tam już od roku. Co miesiąc otrzymuję przelew i to mi się podoba. Plusem jest to, że zanim z nimi podpisujesz umowę, możesz wykonać godzinny dyżur, by ocenić, czy chcesz z nimi współpracować czy nie. Moderatorzy są różni, jeden Ci umili dzień, drugi jest bardziej skupiony na przekazywaniu próśb od klientów, ale możesz ich ocenić po każdym dyżurze, co też jest spoko. Generalnie jestem na TAK :D Lubię atmosferę w Intercam za: Pieniadze, atmosfera, grafik

Aneta
@Firenda

A czy mogłabyś jeszcze powiedzieć, jaki rodzaj umowy oferuje firma Intercam swoim nowym pracownikom? Czy jest to stabilna umowa o pracę na dłuższy okres czasu z możliwością późniejszego przedłużenia współpracy i jasno określonej ścieżki awansu? Pytam, ponieważ tej informacji zabrakło mi w Twojej wypowiedzi.

Firenda
@Aneta

Ja mam z nimi podpisaną umowę współpracy na czas nieokreślony, co jest o tyle fajne, że nie musisz się martwić, że z jakimś dniem umowa wygaśnie i nie musisz na nowo odsyłać. Ścieżki awansu? Nie oszukujemy się jest to praca videomodelki :D, więc nie jest to wspinanie się po szczeblach drabinki jak w korpo :D

Larysa

Podoba mi się to, że videmodelki same mogą decydować ile chcą pracowac, oraz że nie muszą się rozbierać, a pieniądze są zawsze wypłacane na czas, a to w dzisiejszych czasach nie wszędzie jest oczywiste. Jak najbardziej polecam

kaśka242

Chcę zacząć pracę na intercamie ale opinie są różne, cóż trudna sytuacja do tego zmusza. Mnie samą dziwi trochę sposób prowadzenia rozmów. Zawsze kiedy o coś się pytam, aby nie mieć doliczonej kary odpowiedź jest udzielona nie chętnie. Przy rejestracji najpierw zaakceptowano zdjęcia potem odrzucono. Potem nagle przychodzi wiadomość, że zostały trzy dni do ukończenia rejestracji. Zgłaszałam się na prowadzenie samodzielne czatu, ale od razu mi odmówiono, choć można niby wybrać taką opcję. Czy zna ktoś ewentualnie inne strony tego typu bądź zagraniczne? Ktoś mógłby coś poradzić?

Sławomir

Wiele osób wypowiada się w tym wątku na temat zarobków w firmie Intercam. Czy w ostatnim czasie zaszły w tej kwestii jakieś istotne zmiany? Może chcielibyście sami zaproponować zmiany w tym zakresie? A może warto poruszyć jeszcze inne aspekty pracy w tym miejscu. Jak wyglądają relacje między pracownikami? Forum GoWork.pl odwiedzają nie tylko pracownicy, ale czasami przełożeni i właściciele firm. Zachęcam wszystkich do wyrażania konstruktywnych opinii.

Natalia

@Marta, czy 40zł to jest stawka za godzinę, czy tyle uzyskałaś za te kilka godzin? Na pewno kwestie wypłaty wynagrodzenia i wspomnianych przez Ciebie kar finansowych zainteresują inne osoby na forum. Jeżeli ktoś wie na ten temat coś więcej, może chciałby się w tej sprawie wypowiedzieć?

Natalia

@anonymous, poruszyłeś temat zarobków w firmie Intercam. Czy możesz napisać jakie warunki proponuje ta firma nowym kandydatkom? Jak wygląda system pracy, czy grafik jest ustalany odgórnie czy osoba sama wybiera dni, w których chciałaby pracować? To mogą być ważne informacje dla innych więc proszę Cię o komentarz.

Natalia

@Karolina, Czy próbowałeś zwrócić się z tymi pytaniami bezpośrednio do firmy Intercam i zapytać o wynagrodzenie? Coraz częściej zdarza się, że działy rekrutacji udzielają informacji kandydatom jeszcze przed rekrutacją. W ten sposób uzyskasz pełną informację na temat tego stanowiska.

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach?

A czy ktoś słyszał o Different Cam View?

KK
@Monika

Ja, słyszałam ;)

lady
@Monika

Uwaga na ich krypto reklamę. Szef arogancki, pisałam z nim, rozmawiałam. Udaje Pana, że ma w (usunięte przez administratora) dziewczynę, zaczyna wywyższać się przy intercamie nawet na zwykłym czacie/rozmowie. Nawet nie zamierzam z nim więcej rozmawiać. Nie będę dorabiać takiego buca. Jak już szukać to kogoś kto się wami zaopiekuje, pomoże. Niestety on zdawał się być arogancki i miało się poczucie, że jesteś od niego uzależniona, kto to nie on. NIE POLECAM (nawet jeśli pojawi się tutaj xxx komentarzy, bo pracownicy będą musieli dobić jakieś pozytywne niuanse oh i ah).

nieznajoma
@lady

Możesz mi napisać coś więcej o tej agencji? byłam tam na rozmowie i chcą żebym przyszła na dzień próbny . Facet wydawał się dosyć miły, chodź czasami miałam wrażenie, że kłamie w niektórych sprawach. Nigdy nie pracowałam w takiej branży, ani nawet podobnej ale na prawdę potrzebuje kasy, więc muszę chociaż na miesiąc, dwa się zahaczyć a tam można podobno dobrze zarobić. Na stronie głównej i na forum czytałam, że nie ma tam rozbierania. Tak samo powiedział mi na rozmowie, zero rozbierania, nawet w skąpych strojach nie występują, i mogę w każdej chwili się rozłączyć, jeśli temat rozmowy mi nie odpowiada, więc wydaje mi się uczciwa agencja. Chodź czasami aż mnie dziwi, że na samej rozmowie można tyle zarobić. Napisz coś więcej o nich lady, bo sama się zastanawiam czy zaczynać tam pracę...

Natalia

@anonymous, czy zdecydowałaś się ostatecznie na przyjęcie oferty pracy? Jeżeli tak, co ostatecznie przekonało Cię do pozytywnej decyzji? Jaką formę współpracy oferuje ta firma? Czy jest to umowa o pracę na czas określony? Na to forum zagląda wiele osób, głównie pracowników i potencjalnych kandydatów do pracy.

Natalia

@lady, czy byłaś pracownikiem firmy Intercam czy może uczestniczyłaś w rozmowie kwalifikacyjnej? Z Twojej wypowiedzi nie wynika to jednoznacznie. Może warto było dać sobie jeszcze czas i poczekać z ostateczną oceną? Każdy pracownik może miewać lepsze lub gorsze dni. Czy nadal pracujesz w tej firmie? Inne osoby na forum na pewną będą zainteresowane.

Karola
@Natalia

Ja.pracuje od paru miesięcy jestem zadowolona fajna atmosfera w pracy koleżanka niżej chyba pisała o innej konkurencyjnej firmie . Zarobki też Sa ok najlepsze modelki zarabiają 10 tys wiadomo im częściej pracujesz tym więcej zarobisz i będziesz miała stałych klientów :) a jeszcze co do PNW wystawiają oczywiście ale najpierw upominaja a jeśli ktoś nie słucha i nie bierze słów moderatora do siebie no to sorry... ostatnio miałam dwa dyżury i nie mogłam wejść na komunikator i na swój profil strona zablokowana os razu myśli że PNW że strona przez nich została specjalnie zablokowana ale napisałam meile rozmawiałam. Przemiła. Panią od nich PNW zostało wystawione 4 razy po 50 euro ale oczywiście zostało anulowane ponieważ wina była po ich stronie tazke nie zgodzę się z tym że specjalnie blokują strony itd bzdury . Praca jak.każda inna musisz być punktualna starać się itd a wtedy wszystko będzie ok gwarantuje i polecam INTERCAM czuje ze długo u nich zagoszcze :)))

@Natalia

Mowa o df cam. Miałam z gościem rozmowę, który od razu chciał podbudować swojego ego zahaczając o intercam.

Natalia

Jak w ostatnim czasie przedstawia się sytuacja w firmie? Czy potrzeba teraz nowych pracowników? Możecie powiedzieć, czy pracodawca zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia pracy, a wynagrodzenie jest wypłacane w terminie?

Igor

Słyszałem, że firma ma opinie dobrego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Intercam - Toruń

• Jak się pracuje w Intercam?

Zobacz opinie na temat firmy Intercam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intercam?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intercam?

Kandydaci do pracy w Intercam napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intercam