Opinie o Intercam w Toruń Gdańska 149

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Intercam. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Intercam o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intercam w Toruń Gdańska 149

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Intercam?

M

Nie????

Oliwia

Cześć dziewczyny, czy któraś mogłaby się skontaktować ze Mną prywatnie i opowiedzieć Mi jak wyglada dokładnie praca? Zastanawiam się kupnem dobrej kamerki i podjęciem pracy ale chce najpierw dowiedzieć się czegoś więcej :).

@Oliwia

Hej jak się z tb skontaktować?

Lonely
@Oliwia

Napisz foto7773@wp.pl

Lonely

Na początek ok ale są lepsze firmy, jeśli chodzi o zarobki, łatwość pracy i szybkość wypłat. Zapraszam do kontaktu foto7773@wp.pl

Natalia

Hej, pracowałam w studiu kamerkowym prawie 2 lata. Wszystko fajnie, oprócz tego, że musisz dzielić się swoimi zarobkami z właścicielem studia... Postanowiłam przejść na swoje i zarabiam 100% i nie muszę się z nikim dzielić... Jeśli chciałabyś zacząć pracę w ten sposób, skontaktuj się ze mną poprzez maila: natalia.kesicka@op.pl

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Handlowiec
Doeko Group Sp. z o.o.

Hej, czy jako moderator trzeba znać perfekcyjnie niemiecki? W jakim zakresie rozmawia sie z klientami? Czy to proste zdania, czy bardzo złożone wypowiedzi?

Jak jest z awansem w Intercam?

Awansu jako takiego się nie dostaje. Można go sobie samemu zapewnić, gdy się dobrze wykonuje swoją pracę. Można dostać premię za dobrze wykonaną pracę i ciekawe propozycje. Najlepszym przysługuje stanowisko VIP, ale to nie równa się z podwyżką.

Kasiula

Dla mnie plusem jest to, że nie muszę myśleć o tym o czym porozmawiać z klientem i co do niego napisać, za mnie moderator pisze wszystko. Wszyscy pomagają, pracownicy biura szybko i życzliwie reagują na pytania, nie mam żadnego bossa nad sobą. W ciągu dyżuru koresponduję w sieciach społecznościowych i uśmiecham się do kamery. A najwygodniejszą rzeczą jest to, że wszystko jest w domu. Wynagrodzenie przychodzi na czas raz w miesiącu, ale gdy zarobisz ponad 200 euro, możesz wziąć zaliczkę wcześniej.

Dariusz
@Kasiula

Miło słyszeć, że współpracownicy są pomocni i atmosfera jest sprzyjająca. A mogłabyś dokładniej opisać na czym polega ta praca? Jakie są wymagania i ile można tak naprawdę zarobić?

Kasiula
@Dariusz

Praca jest banalnie prosta, bo siedzę przed kamerką, od czasu do czasu rozprostowując kości gdy moderator poprosi mnie żebym pokazała swoją sylwetkę. Wystarczy udawać pisanie na klawiaturze i uśmiechać się gdy się zapali uśmiech na ich komunikatorze. Wymagania? Hmm, praktycznie żadnych, no chyba, że wezmę pod uwagę że trzeba im wysłać swoje zdjęcia by założyli mi konto.^-^A zarobki mam w każdy dzień różne ^-^, np. za 1 dyżur czyli 3,5 h miałam 31 euro, mnie taka kwota całkowicie satysfakcjonuje biorąc pod uwagę mój wkład pracy ^-^

Aniulka
@Kasiula

kochana jak ci placa w euro skoro proponuja 10 zl na godzine

Zuzia2019

A wie ktos moze czy moge pracowac na telefonie , a nie komouterze?

Lara88

Dla mnie podstawową zaletą pracy w Intercam jest to, że mogę pracować kiedy chcę i ile godzin w miesiącu chcę, do tego pracuje się zdalnie nie wychodząc z domu, a zmiany są czterogodzinne, więc można traktować tę pracę jako dodatkową lub jako główną wybierając więcej dyżurów. Mając dwoje małych dzieci nie wyobrażam sobie już zwykłej pracy po 8 godzin dziennie. Tutaj mogę pracować nawet w nocy, gdy dzieci śpią, bo firma działa całą dobę. Cieszę się też, że nie muszę znać języków obcych by móc pracować w Intercam. Nie ukrywam, że dzięki tej pracy odzyskałam pewność siebie i uświadomiłam sobie, że mogę jeszcze wzbudzać zainteresowanie płci przeciwnej, mimo że nie wyglądam jak super modelka. Pracuję w Intercam 2 lata, więc mogę śmiało powiedzieć, że wysokość zarobków, elastyczny czas pracy oraz miła atmosfera oraz to, że jest to lekka praca nie wymagająca wysiłku, to tylko niektóre z zalet, które sprawiły, że mogę polecić tę pracę każdej kobiecie :)

Aleksander
@Lara88

Czym dokładnie zajmujesz się pracując w firmie Intercam? W przypadku tego typu firm zawsze zastanawiało mnie jaki rodzaj umowy trzeba podpisać. Czy jest, to może umowa zlecenie?

Vanessa
@Lara88

Witam możesz mi Laura powiedzieć co dokladni3się robi w Intercam jak to wygląda?

Lara88
@Vanessa

Praca jest banalnie prosta, odpalam sobie ich aplikację, moderator loguje mnie na czacie i zajmuje się całą resztą. Ja tylko udaję, że piszę z klientem czy też pokazuję figurę od czasu do czasu. Przez cały dyżur siedzę sobie na kafeterii, fejsie etc. , kokietuję panów swoim zalotnym uśmiechem i to wszystko :)

Aleksander
@Lara88

Możesz napisać na jakim poziomie jest stawka godzinowa i czy wynagrodzenie zależy od ilości osób, z którymi piszesz? Liczę na Twoją odpowiedź.

Paula
@Lara88

Hej, ile można zarobić na jednej zmianie?

przeczytajto

Moja dobra rada. Pracuje już długie lata. Nigdy nie wplatujcie sie w prace na rachunek jakiegokolwiek studio. Ja pracowalam tak blisko 3 lata bo nie miałam zielonego pojecia, ze mozna zalozyc konto bezposrednio na stronie z takimi czatami będąc niezalezną videomodelką. Jak sie pozniej dowiedzialam, studio ucinalo 30% moich zarobków. To co strona daje studio - ono musi rozdzielić na siebie i dziewczyne (bo studio moze zalozyc kazdy, nawet Ty, jest to tylko panel, pod ktory podpinasz swoje modelki i zakładasz im profile, a one moga pracować z domu). Lepiej późno niż wcale jeden z memberów poinformował mnie o tym fakcie. Mało tego. W tej branży jeśli ufać to tylko samej sobie. Ktoregos razu mialam dziwna sytuacje i poprosiłam swojego ''bossa'', zeby zablokował mi jeszcze jeden kraj. On na to ''zrób to sama tam masz zakładkę'' wcześniej nie przywiązywałam do tego uwagi, że jest taka opcja w moim panelu.. Wchodzę aby ten kraj zablokować, patrzę, a tam nie ma Polski na liscie blokad! A zapewniał mnie, że to zrobił. Do tej pory się zastanawiam, czy tamta sytuacja była wynikiem braku blokady czy mam zwykłą paranoję, która u niektórych wiąże się z tego typu pracą. Ufajcie TYLKO SOBIE. I żadnego studia. Praca łatwa i wcale nie-nieprzyjemna (zależy jeszcze od stron, poziomu angielskiego)..bo te chaturbaty to istne nieporozumienie. Ale należy uważnie wszystko czytać co się podpisuje, samemu wszystkiego przypilnować a przede wszystkim zrobić szerokie rozeznanie w temacie, nawet jeśli zajmie to miesiąc. Szukać, kopać, dowiadywać się, dopiero podjąć decyzję.

Alicja
@przeczytajto

Pomogłabyś mi stawić pierwsze kroki na zagranicznych stronach? Pracuje w studio i juz mam dosyć

gosc
@przeczytajto

Witaj A mogłabyś zdradzić nazwy czatów na jakich pracują dziewczyny w intercamie. Jak na razie udało mi sie założyć konto na Flirt 4 free. Z góry za pomoc dziękuje pozdrawiam.

@przeczytajto

A na jakich czatach pracujesz?

AnStacia
@przeczytajto

Hej, ja też bym chciała się dowiedzieć jak zacząć samemu.

Ola

Mam pytanie co do tych dyżurów. Czy np jak wiem, że nie mam wolnych czterech godz to mogę też się zalogować i pracować przez ileś czasu?. Czy muszę koniecznie brać ten dyżur 4 godzinny?

Wikuś
@Ola

Jeden dyzur trwa u nich 4 h, w polowie zmiany robia przerwe ale nie mozna pracowac mniej niz 4 h, za to mozesz brac dowoli ilosc dyzuow , nawet po kilka z rzedu :D

@Wikuś

@Ola podaj do siebie kontakt mam kilka pytań

Wikuś
@Mimi

Wole tutaj nie podawac swojego mejla, wal tutaj pytania.

Penny

Długo wstrzymywałam się z opinią, dawałam drugą i kolejną szansę. Firma jest niepoważna. Wszyscy są milusi na początku, dostajesz nawet entuzjastycznego maila od szefa (który jak się okazuje jednak umie używać polskich znaków, ewentualnie ktoś kto mu pisał ten infantylny tekścik umie). Tam każdy przeczy sobie, dostałam karę w sumie 500 euro za dyżury, z których sami mnie wypisali. Może i da się zarobić, ale wypłacić już nie bardzo bo pewnie znajdzie się pnw odpowiednie do przewinienia, którego dokonałaś. Polecam więc pracę na własny rachunek.

Niestabilna
@Penny

Hej! a chcialas czy moglas wykonac te dyzury? Mnie sie nie zdarzylo zeby wypisali mnie sami....Pieniadze dostaje co miesiac na moje konto, tylko trzeba czekac pare dni na przelew, takze nie mam problemow z wyplata u nich.

Danuta
@Niestabilna

Na pewno sporo wiesz na temat specyfiki pracy w Intercamie. A to super się składa, ponieważ zastanawiam się nad podjęciem tam pracy. Powiesz mi, jak przebiega tam rekrutacja? Jak możesz, to bardzo proszę, podaj mi jakieś szczegóły.

Niestabilna
@Danuta

Musisz wypelnic zgloszenie na ich stronie a potem wysylaja ci mejle z loginem i haslem do ich systemu. Generalnie rekrutacjia jest latwa, tylko ze trrzeba czytac wskazowki jakie chca zdjecia. Za pierwszym razem wyslalam im zdjecia te ktore mialam na kompie, to nieprzeszly bo a to zly format a to brak usmiechu, potem jak juz zrobilam focie tak jak mi pokazali (wysylaja zdjecia na wzor) to zostaly zaakceptowane, a po akceptacji foci to juz tak na prawde zaczynasz juz pracowac.

Milka
@Penny

500 euro kary za dyżury, z których sami mnie wypisali? Co to za bzdury? To zdanie jest tak nielogiczne, ze z daleka śmierdzi konkurencją. Pracuje W intercam od ponad roku, jedyne PNW za co dostalam to za spóżnienie i to jakieś drobne sprawy typu 4 Euro, ale to zdarzyło mi się RAZ w ciagu całego roku. Bez powodu nikt nigdy nie odjął czegoś z zarobków

Klaudia M.
@Penny

Jak mogłaś dostac 500 Euro kary? Na pewno nie dostalabyś PNW bez powodu, oni daja tylko wtedy gdy nie zjawisz się w pracy a wczesniej o tym nie poinformowałas a to chyba logiczne, że trzeba pojawic sie na dyżurze. To tak jak normalna praca. A nawet jak zachorujesz to możesz wysłać zwolnienie lekarskie i wszystko zrozumieją. Wyssałaś sobie to z palca chyba :)

lula
@Niestabilna

Właśnie jestem w trakcie rejestracji na Inter Cam. O co chodzi z tym dyżurem próbnym? Pracowałam do tej pory bezpśrednio na amerykańskich stronkach, ale mam tego dość (o ile nie chcesz być cały czas nago na czatach publicznych, nic nie zarobisz), dlatego chcę spróbować czegoś nowego :) Pozdrawiam

@lula

Dyżur próbny, jest po to, abyś mogła zobaczyć, czy ten rodzaj pracy podoba się Tobie, przed podpisaniem umowy. Nie wiem natomiast, czy jest płatny.

O.

Jak wygląda rozliczanie się, jeżeli chodzi o PIT? Jak wygląda proces rekrutacji? Czy istnieje prawdopodobieństwo, że ktoś z Polski mnie zobaczy? Proszę o informacje.

O.

Jasne ;) Dam znać. Jestem Polką, natomiast firma jest zagraniczna. Dlatego nie wiem, czy mam zgłosić dochód i że wykonuję taki rodzaj pracy, żeby potem nie mieć problemów z prawem finansowym. Totalnie się na tym nie znam xd Co do drugiego punktu, miałam na myśli - czy jakimś cudem platforma ma odbiorców w Polsce i zza kamerki zobaczy mnie przysłowiowy sąsiad.

Mimi

Czy może ktoś pracuje w tej firmie? Poproszę o kontakt aby wymienić się doświadczeniami

dwws
@Mimi

ja bardzo chetnie

Klaudia M.

Podejrzewam ze jedna z najlepszych firm tego typu. Nie ma nikogo na czacie to mozesz robić co chcesz. Ogladać seriale, uczyc się. Na podobnych stronach o takiej tematyce zazwyczaj non stop musisz sie usmiechac nawet jak nikt nie płaci. To chyba najwiekszy plus i wygoda. Praca marzeń :DDD

obiektywna

Ja o intercamie dowiedzialam się od koleżanki, na początku myślalam, ze taka praca to maks kilka stówek miesiecznie. Wydawało mi się zbyt łatwe na większy zarobek. Teraz mija juz 1,5 roku jak tu pracuje a wypłata jest lepsza niż w 3/4 pracy w mojej miejscowosci :D mozna sie rozleniwić :P

Videomodelka

Pracuje w intercam od września 2018 roku, początkowo przez pół roku jako r0(bez rozbierania), byłam zadowolona z zarobków. Po czasie zdecydowalam się na r1(rozbieranie do bielizny) i zarobki wzrosły dwukrotnie :D wypłacają na czas, lużna rozmowa z moderatorami, ja polecam bardzo i zostane tutaj na pewno jeszcze długo o ile będzie taka możliwość :D

gosc

Nie polecam pracy dla Intercamu. Wcześniej chciałam tam pracować, ale ciągle coś im nie ze zdjęciami nie pasowało. Na koniec odebrałam telefon od ich aroganckiego szefa który był oburzony, że ja chce dla nich pracować. Znalazłam meila do dziewczyny chani4@freenet.de Pomaga w rejestracji na niemieckich portalach. Zdjęcia bez najmniejszego problemu przeszły weryfikację. Dziewczyna mila i sympatyczna. Polecam pracę dla niej.

Ja1997
@gosc

Jeżeli coś nie pasowało ze zdjęciami to tylko dlatego, że coś musiało być z nimi nie tak. Np. nie było Ci widać twarzy, bo stałaś tyłem, albo zdjecie było pionowo a musi być poziomo. Ja wyslałam zdjecia wedlug ich wskazówek i wszystko przeszlo od razu. Żadnej filozofii w tym nie było xd

Blue Ivy

A co mozecie powiedziec o Different Cam View? Dostałam zaproszenie na dni próbne, rozmowa rekrutacyjna wszystko ok, ale jakos mało informacji w internecie. Moze ktoś coś? Intercamu sie boje bo slyszalam,ze trzeba sie rozbierac. DC view ktos moze ?

spiritofthenight
@Blue Ivy

Ja do DC jestem nieufna, boję się, że nie dostanę wypłaty :/ W IC z tego co widzę na moim koncie od pół roku, mogę o nią być pewna, dlatego nie przeszłam do DC. P.S I nie, nie rozbieram się :)

Szymon
@Blue Ivy

Jeśli jesteś zainteresowana pracą to Intercam szuka obecnie moderatorów czatu z językiem niemieckim i videomodelek. Byłaś może na rozmowie rekrutacyjnej i mogłabyś napisać jak ona przebiegła i jakie warunki współpracy Ci zaproponowano? W większości to praca zdalna i możesz wykonywać ją w domu. Daj znać jeżeli zdecydujesz się na zatrudnienie i przedstaw kilka szczegółów dotyczących tej pracy.

Julitka
@Szymon

Praca specyficzna, jak znasz języki to możesz startować na moderatora innej bym raczej nie polecała.

żastine
@Blue Ivy

Hej, ja tez sie zastanawiam nad praca wlasnie w different cam view. Niestety tez informacji nie znalazlam. Jak Ci poszlo dalej?

Stynka

Jasne, jest to również praca dla kobiet w ciąży. Szczerze mówiąc, to miałam najlepsze dochody u nich kiedy właśnie byłam w ciąży. Klienci walili drzwiami i oknami aż mnie usta bolały od ciągłego uśmiechania się hehehe Miałam takie nudności, że nie mogłam jeździć komunikacją, a czynsz za coś trzeba było zapłacić, dlatego chwała, że istnieją heheh

Zostaw merytoryczną opinię o Intercam - Toruń

• Jak się pracuje w Intercam?

Zobacz opinie na temat firmy Intercam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intercam?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intercam?

Kandydaci do pracy w Intercam napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intercam