Opinie o European Work First w Poznań

European Work First jest prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 5492. Nasza aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu projektów polskich i zagranicznych Klientów. Od 2007 roku skutecznie realizujemy potrzeby naszych Klientów oraz Kandydatów. Z dużą starannością podchodzimy do spełnienia oczekiwań obu tych Stron. My jesteśmy dla Nich a Oni dla nas. I aby ta relacja trwała jak najdłużej... Zachęcamy do zapoznania się z nasza stroną www.ewfpraca.eu

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o European Work First w Poznań

many

Mógłby ktoś podrzucić jaka jest stawka wiekowa za 1h powyżej 21 lat?

Ida

Podobno w Klazinaween sa swietne warunki na ogorkach , byl tam ktos ?

Rafał

Może tak na początek nauczcie się pisać po "Polskiemu"?I pochwalcie się swoimi zarobkami.

Michal

Pracowalem w Klazineven warunki mieszkaniowe sa jakie sa uwazam ,ze nawet jak sa gorsze to jak sie dba to jest OK. Jezeli chdzi o koordynatora Krzyska to niemialem problemow jest wpozo. Problem maja tylko debile ,a tych tam niebrak.

Arek
@Michal

Masz racke bylem tam . Na dziesieciu jeden normalny co niepije i niecpa. Ja na miejscu Krzyska juz bym wszystkim morde obil. Debilowo z kad to jest....

alek

W zasadzie zle nie jest . Pracowalem w roznych biurach i EWF nie jest zla firma. W zasadziedo tych co nazekaja na wszystkie biura to w zasadzie trzeba glownie miec pretensje do firm w ktorych sie pracuje bo one dyktuja warunki. Biuro pracy musi je zaakceptowac i my tez. W zasadzie jak nie pasuje to mozna pracowac w TUSKOLANDZIE na pewno bez wyksrztalcenia bedzie lepiej !!! Ja szkoly niemam i to co jest akceptuje.

Jean Bannan

Pracowałem z kobietą z EWF prawie pół roku . Ogólnie w porządku , zalezy tez z kim sie mieszka , ale nie było zle .

Arek
@Jean Bannan

Rafal dokladnie w jakiej wsi pracowales ? Napisz cos wiecej.

Rafał

Dodam jeszcze ciekawy zapis że firma gwarantuje ci prace 12 godzin tygodniowo ;) Więc na opłaty za dach nad głową napewno zarobisz.

Rafał

Jak ktoś lubi pracować za dach nad głlową i jedzenie to polecam bo inaczej rozczaruje go wypłata po miesiącu pracy zostanie wam na czysto ze 100 euro. Dojazd i powrót 180 zaliczki tygodniowe 200 nocleg 200 ubezpieczenie 30 i reszta jak wyzej.

Aniaaa

Ogólnie jak się jedzie do pracy a nie imprezować to jest dobrze. Byłam w Berlicum najpierw koordynatorem był Marek straszny koleś ! Nieodpowiedni człowiek na nieodpowiednim stanowisku! Ale jak koordynatorem został Pan Janusz wszystko się zmieniło bardzo dużo moim znajomym pomógł w prywatnych sprawach można polegać na Panie Januszu! Ogólnie praca jest spoko w sezonie sporo godzin, tylko trzeba pracować i chodzić do tej pracy w tedy wszystko jest ok! (usunięte przez administratora)

Soldier of fortune

Umowa nie może być tylko w języku obcym...Jeżeli jest to umowa w języku obcym to i tak dostaje się jej tłumaczenie. Umową bym się nie przejmował - jest standardowa i nie ma tam żadnych niespodzianek. Dopytaj o szczegóły płatności - za co Ty będziesz płacić i i jak będzie rozliczana Twoja praca. Proponuję sobie zapisać i na koniec upewnić sie czy dobrze się to zrozumiało (zapisało). I chodzi jedynie o to, że zawsze jak przyjeżdża ktoś nowy do pracy to okazuje się, że czegoś nie wie, albo coś zrozumiał nie tak. A później zdziwienie, że zaliczka to tylko tyle i tyle, albo, że pensja po 6 tygodniach, albo, że trzeba zapłacić ubezpieczenie... Agencja wypłaca uczciwie i w terminie...były niejasności i źle rozliczone godziny pracy na wiosnę, w Niemczech, ale później wszystko wróciło do normy, a w Holandii takiego problemu w ogóle nie miałem...

Jak jedziesz do pracy ,a nie do zabawy to jest ok wszedzie. Polaczkom jest zle wszedzie.....

POETOSIK

Ty ETOSIK w glowie masz COSIK.....

Radek

Jestem tu juz troche pieprzycie glupoty bala tu bryndza wszystko sie zmienilo jak przyszedl Janusz. Sam slysze jak to mowia ludzie. Ktos kiedys puscil plote ,ze on odchodzi. Ale byla checa na wszystkich padl strach, polowa chciala sie zwijac...

;)

Aplikuje ktoś na stanowisko pracownik szklarni okolice Emmen oraz Leeuwarden ?

swiety

Nie jest zle mozna przezyc !

Damian
@swiety

Polecam w zasadzie.... Jak jechac to do Beetgum. W klasinaveenn BRYNDZA ODRADZAM.

swiety

Jak w Klazinaveen jest OK. TO JA JESTEM SWIETY.

Ksiegowy

Ja tam na Krzyska nie nazeka .jest OK ale jak ma sie do czynienia z 50 debilami to sie niema co dziwic,ze nerwy puszcza .... W Beetgum nie bylem ale tamten gosc tez jest OK .Widzialem go u nas pare razy .Jest w porzo. Poczytajcie lu posluchajcie jakich koordynatorow maja inni to wtedy bedziecie nazekac.

Kargul

Firma wypłacalna, warunki nawet dobre zależy gdzie się trafi a praca też ok zależy jaki okres ;) A do opieki koordynatora najbardziej w klazienaveen to porażka on chyba pomylił się z powołaniem ;) opłata za załatwienie sprawy z koordynatorem to koszt 35 euro ;) pojedziesz z nim po numer sofie czy meldunek w Holandii firma pobierze opłatę. i to nazywa się opieka za którą trzeba im jeszcze płacić :) Pozdrawiam.

Pawlak
@Kargul

Ty ile masz lat , ze potrzebujesz opieki.Do flaszki tez...

jarek

NIC nieslyszlem o Polsce. Mysle,ze jest ok. W KRAJU NIKT NIE WYCINA NUMEROW.

Moim zdaniem czy EWF czy inna firma jak placa to jest OK . Lepiej niz w Polsce gzie kazdy patrzy jak Cie uwalic !

ada
@Marek

Masz racje .Chyba, ze jestes politykiem lub ksiedzem.

Zostaw merytoryczną opinię o European Work First - Poznań

• Jak się pracuje w European Work First?

Zobacz opinie na temat firmy European Work First tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy European Work First?

Kandydaci do pracy w European Work First napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

European Work First