Opinie o European Work First w Poznań

European Work First jest prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 5492. Nasza aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu projektów polskich i zagranicznych Klientów. Od 2007 roku skutecznie realizujemy potrzeby naszych Klientów oraz Kandydatów. Z dużą starannością podchodzimy do spełnienia oczekiwań obu tych Stron. My jesteśmy dla Nich a Oni dla nas. I aby ta relacja trwała jak najdłużej... Zachęcamy do zapoznania się z nasza stroną www.ewfpraca.eu

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o European Work First w Poznań

edi

jezeli mowisz o wakacyjnych to masz umowe holenderska z ewf holnadia. i tam musisz dochodzic tych pieniedzy

kotki26

Witam. Pracuje przez EWF od marca i jak niedawno sie dowiedziałam nie mam co liczyć na wakacyjne.. Czy jest możliwość aby dojść tych pieniedzy drogą sądową ale w Polsce? (jakby nie bylo tam maja swoje biuro) :)

Koziol
@kotki26

Wakacyje placa ale dosc pozno i licza koszty czyli jak mowia straty. Prawde mowiac to ztego co wiem to z lokacji gina rozne zeczy. Nawet rowery przepijaja. Odnosnie koordynatorow to nie sa zli.

@Koziol

Jakie niby koszty/ straty sobie odciągają? Przecież nie mają takiego prawa -.- Nie znam innych koordynatorów oprócz Krzycha, który jest strasznym chamem i cwaniakiem.

P

Zwrocili kase nawet wiecej niz myslalem jest OK.Jestem przekonany,ze to wywalczyli koordynatorzy .Szacun dla nich...

Kr.

Podobno majac zwracac kase, bo zaszla pomylka. Ja tam zostaje i tak w Beetgum jest tu ok po co szukac mozna trawic gorzej. Teraz Janusz robi czystke wywalil prawie 9 osob... Ma racje bedzie spokojnie. Moze przyjada jakies d....i. Jest tu ich malo.....

P.

Ostanio bryndza musza oodac pieniadze i wyplacic wakacyjne. Co do Krzyska i Janusza to oni g..... Chca zalagodzic sprawe. Szacun dla nich. Ja niechcial bym ich pracy !!! To tez nie wina ksiegowej ...... To porostu przewalka dyrekcji. Jak bedzie potrzeba to o wszystko sie upomnimy przez adwokatow. Mam nadzieje,ze bedzie ok. Bo praca jest w pozio. Koordynatorzy sa tez OK ! w brew temu co inni pisza !!!

XXX

Spóźniają się z wypłatami jak chcą(o ile dostaniesz całość,zależne jak sie zachowujesz),przekręty idą niesamowite, wakacyjnego nie dostaniesz chyba ze będziesz chodził do Janusza i prosił codzinnie to jest 3 % szansy.Dzieciarnia pracuje tam niesamowita .Jedyne co to warunki mieszkalne dobre i umowa 12h tygodniowo...

P.
@XXX

Jeden dzien w prownaniu z innymi placa niezle.Z dzeciarnia sie zgadzam masz racje. przekrety napisz jakie moze takie, ,ze na tych lokacjach ladnych leca demolki bo sa cpuny .Pracuje w EWF drugi raz robilem tez w niemczech nie jest zle... A ludzie sa jacy przyjada .Najlepiej zatrudnic lekarzy itp.

świnki3

Podajcie wasze namiary to przyłącze się do was. Pozdrawiam

M

Pracowalem w AB Ost teraz jestem w EWF i nie nazekam AB placi wakacyjne itp ale rabie ludzi bez pardonu inaczej. Kary , lokacje , transport.

Aretucki

Jestem w Franeker . Jest OK .Nowe kontrakty sa tez niezle.Zobaczymy jak bedzie dalej. Lokacje fajne niektorzy w domu tak niemaja. Janek koordynator OK gosciu. Fanatyczny kibic Legii ale na Poznaniakach sie niewyzywa. Raczej my mu dajemy popalic jak jego Legla dostanie banki . W biurze u niego wisi szalik Leglej i proporczyk Lecha ...jest OK . Ludzie sa fajni trzymaja sie razem to jezeli chodzi o Franeker .Troche gorzej jest w Beetgum i Berlikum takie debilowo. Ale z tego co widac do Janusz sobie tak posegregowal. Ostatnio wywalil dwoch (usunięte przez administratora) wlasnie z ,,Debilowa,,...

M.

Ja pracowałam w Klazienaveen na umowie studenckiej rok temu. Warunki mieszkaniowe dobre, jeżeli się trafi na domki, każdy dostaje rower na dojazdy, praca od poniedziałku do soboty, więc z godzinami nie było tak źle. Każdy na tej umowie dostawał 100e/2tyg zaliczki, a wypłata była po 3mc pracy i z tym tylko były problemy, bo po 11tyg pracy, na wypłatę trzeba było czekać kolejne 4tyg ;/ ale ogólnie nie ma co narzekać :)

kate

czy ktoś może napisać jak jest na miejscu??

Anka

Dostalam nowy kontrakt sa duze podwyzki....!

Giecha

Dostalem wakacyjne.....

@Giecha

Jak to zrobiles? :P

Komornik

Oddadza wszystko z odsetkami bylismy w Holandii u papugi.Nawet w kotrakcie jest inacze napisane niz praktykuja . Zycze powodzenia innym z wakacyjnymi. My swoje odzyskamy.

Arek

Chcesz u nich pracowac to na wakacyjne nielicz !!!

K+K

Pracowalem w EWF jestem dalej w Holandii z Wakacyjnymi niemam problemu dostaniemy wszystko z powrotem . Pytalismy sie w polskiej ambasadzie . Maja adwokata pomoga je nam odzyskac jest nasz wiecej. Jestesmy umowieni jedziemy tam z kontraktami i specyfikacjami wyplat. Tu chodzi tez o godziny wakacyjne. Jest tego troche.

Joko

Mam jechac przez EWF do Bethum czy cos takiego. Wie cos ktos ?

arek
@Joko

Jedz nie jest zle ale tak ja ktos pisal podobno kombinacje z wakacyjnymi. Zapisz sie do zwiaskow to adwokat wycisnie kase i bedzie OK !

Olo

EWF nie jest zly . Niejasna jest tylko sprawa platnosci wakacyjnych. Poprostu termin.

irek

Na ogorkach ponoc jest niezle ale jest tam starszy Polak co terroryzuje wszystkich, a jak nikt niewidzi to sam pije.Nygus !

Arek

Niemartwcie sie Krzysiek nie Baran jak go na czyms drapnie to na 100% wyleci.

mila

hej ktos aplikuje na jakas ich oferte?

Zostaw merytoryczną opinię o European Work First - Poznań

• Jak się pracuje w European Work First?

Zobacz opinie na temat firmy European Work First tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy European Work First?

Kandydaci do pracy w European Work First napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

European Work First