Opinie o European Work First w Poznań

European Work First jest prężnie działającą Agencją Pośrednictwa Pracy, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 5492. Nasza aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu projektów polskich i zagranicznych Klientów. Od 2007 roku skutecznie realizujemy potrzeby naszych Klientów oraz Kandydatów. Z dużą starannością podchodzimy do spełnienia oczekiwań obu tych Stron. My jesteśmy dla Nich a Oni dla nas. I aby ta relacja trwała jak najdłużej... Zachęcamy do zapoznania się z nasza stroną www.ewfpraca.eu

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o European Work First w Poznań

Zuza

@Iwona - wydaje mi sie że źle zrozumia,laś, albo to ja źle zrozumiałam. W każdym razie wydaje mi się ze firma ni epomaga w zrobieniu kursu na bariste tylko to juzz trzegba mieć, ale nbie trzeba mieć dowśiadczenia w zawodzie (w sensie wystarczxy sam papier).

Leszek

Solidny pracodawca. Bardzo polecam (usunięte przez administratora)

Iwona

Jakie szkolenie przechodzą ludzie na stanowisko kelnerka / baristka bez doświadczenia, w sensie czy naprawdę każdy może pójść i się tam zapisać i to nawet osoba z tak bardzo lewymi rękami jak ja czy co?

lj

Dobra dykcja nie jest niczym dziwnym, a taki kontakt z klientami jest standardowym obowiązkiem. Wiadomo czy w niedługim czasie pojawi się jakieś ogłoszenie na młodszego specjalistę ds. likwidacji szkód? Sam mam doświadczenie w tym zakresie, więc czekam.

Firma dobra wypłacalna zgodnie z umową a powiem więcej umowa opiewała że wypłata powinna być za tydzień a tu już jest mile zaskoczenie pozdrawiam i polecam się na przyszłość

marcin

czytałem z ciekawości opinie, fakt w tym miesiącu miałem dzień później wypłatę, w pozostałych byłą na czas, ale mieszkanie ok, godziny, byłem na sortowni, było ich więcej niż na szklarni, miałem szczęście mieszkałem z fajną ekipą. ja nie narzekam, na przyszłe wakacje też z dziewczyną chcemy jechać .co do Janusza to nam on pomógł, miałem problem z samochodem, załatwił części. Mnie osobiście wkurzał tylko Eryk

Wikidajlo

Pani Gosia ma tak cudowny glos, ze sie zakochalem od razu. Praca jak praca ciezka ale pieniadz tez dobry no i Janusz zawsze pomogl. Pozdrawiam i do zobaczenia za rok!

Napalony

Dziewczyny sa OK.... Dla tych nocek moge pracowac za darmo.....

Black

Siema ludzie Ja osobiście pracowałem w tej firmie przez 6 miesięcy. Robota spoko była z Januszem można się dogadać a ludzie jak ludzie z jednymi można się dogadać a z innym nie. A co do dziewczyn to nawet fajne laski przyjeżdżały seksowne i znające się na robocie. Lubiące się zabawić z nocy, na początku zgrywają cnotki że nie nie, ale po czasie to niezłe się zabawialiśmy. Najlepsze były blondynki które tam była, dobrze robotę robiła znała się na rzeczy.

!@

Znam takich co pracuja u nich juz pare lat . Jest taka mozliwosc.

!@

Szalu niema ale jest przyzwoicie. Ostatnia sa godziny. Na kontraktach tkz A-1 sa normalene ubezpieczenia. Jak sa godziny mozna zarobic. Jak komus pasuje praca na szklarni to spoko .

nowy

Wole kazda robate tu niz mieszkanie w kraju . Tam to dopiero jest cyrk..

nowy

Wole kazda robate tu niz mieszkanie w kraju . Tam to dopiero jest cyrk..

nii

serio? Sądziłem, że takie agencje, jak zapewniają zakwaterowanie, to zapewniają coś w średnich warunkach, ale nie pobierają za to kasy żadnej. Szkoda..

jorgus
@nii

Nikt Ci nieda za darmo w Plandzie tez

Beetgum

Placa wakacyjne ! To teraz jest OK

el
@Beetgum

Troche malo. Ponoc potracaja koszty domow i transportu.... Zawsze cos .....

Młody

Wiecie może jak wygląda rozliczenie podatku przez tą firmę ?

jerry
@Młody

To nie firma rozlicz tylko biuro ksiegowe albo musisz to sam zrobic

Maniona

Daj spokój człowieku i nie gadaj głupot, to zupełny przypadek jest to co mówisz, więc dajmy sobie spokój z tym wszystkim, dobrze Wam radzę jednak, co, ok?

Przyjaciele !

Chcielismy na forum EWF podziekowac Januszowi koordynatorowi EWF za Andzreja naszego kumpla. Janusz dzieki za pomoc .Wielki szacun dla CIEBIE . Bedziemy pamietac !

Osa

A teraz jak tam z pracą ?

oleeczek

A jakie są warunki mieszkaniowe ?? Jest wgl gdzie się umyć?

Kr.

Przez tego eryka wylecialem . Klamca i oszust. Malolat kablujacy.

Zostaw merytoryczną opinię o European Work First - Poznań

• Jak się pracuje w European Work First?

Zobacz opinie na temat firmy European Work First tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy European Work First?

Kandydaci do pracy w European Work First napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

European Work First