AutoRobot Strefa

Gliwice

Opinie o AutoRobot Strefa

ciekawy 2014-03-15 08:15:31
Mam pytanie, czy stawka na początek 16zł+30% premii to norma a może mało albo dużo?
p.p. 2014-03-20 12:23:11
Widzę, że niektórych zazdrość dupę ściska..... Tak to już jest, że zawiść to pierwsza cecha Polaków, zwłaszcza tych, którym się nie udało.
abc 2014-03-20 12:38:39
Hej bystrzak. Ty to jesteś fachowiec pierwsza klasa, odezwał się najmądrzejszy. Myślisz, ze taki bystry jesteś...... Poczekaj jeszcze trochę i się zdziwisz:)
bystrzak 2014-03-20 19:59:13
do abc. rozwiń o co ci chodzi bo nic nie rozumiem na co mam czekać. Poproszę o podwyżkę za moją ciężką pracę
ciekawy 2014-03-22 20:34:44
Chyba niedoczekam się odpowiedzi na moje pytania a jestem ciekaw... NO ale cóż bywa.
kokon 2014-03-22 20:58:42
Do "cikawego". Te stawki to standart, ale kierownik ma twoją premie w kieszeni. I uwaga na kabli, bo są wszędzie. Gamoń, Polaris, Biały, Pająk. Szkoda gadać.
ciekawy 2014-03-23 20:03:54
A jak z socjalem?
p/p 2014-03-24 11:56:49
Bystrzak, za swoją ciężką pracę każdy otrzymuje wynagrodzenie, przypominam, że nie pracujesz za darmo. Podwyżki wynagrodzeń są przyznawane pracownikom, ale to kiedy, komu i ile, zależy od wielu czynników. Na pewno tym czynnikiem nie jest fakt, że pracujesz to należy się podwyżka.
fachowiec 2014-03-25 20:25:41
jak tam ten mały wrzeszczący i machający rękami człowieczek czyli kierownik produkcji ? jest jeszcze ten sam co cztery lata temu ? W 2010 kilku chętnych już w czasie rozmowy kwalifikacyjnej z tym prostakiem i burakiem zrezygnowało z pracy w Autorobot Gliwice widząc i słysząc z kim będą mieli do czynienia
rrr 2014-04-22 20:14:15
Składałem do was, byłem na rozmowie i jak poznałem tego kierownika to podziękowałem, moje zdrowie psychiczne ważniejsze. Ogulnie zakład ładnie wyglądał, czysto schludnie, na wytaczarke miałem iść ale niech sobie szuka kogoinnego jak tak traktuje ludzi.
jojo 2014-04-24 17:09:41
witam mam pytanko ile moze zarobic operator CNC w tej firmie?tak mniej wiecej na reke? i czy da sie czegos nowego nauczyc, czy chca zeby człowiek stał i rbił za żywy podajnik materiału? dzieki z góry pozdrawiam
rrr 2014-04-29 17:14:04
Ja byłem na rozmowie jak pisałem wyżej i powiem że ten "człowiek" jest nienormalny, delikatnie mówiąc. Traktuje pracowników jak śmieci nawet przy nowych którzy widzą na dzień dobry z kim będą mieć do czyneinia, ja się niezgłosiłem do pracy i sie cieszę robię tetaz w normalniejszym zakładzie tez na strefie.
Pozdrawiam.
Kopel 2014-05-08 13:17:58
Jakie zarobki proponują jako kontroler jakości?
KolaboR 2014-05-16 17:47:54
Nowy majster jest androidem .Zamiast trzydziestu kamer do firmy został wpuszczony SZCZUR ANALIZATOR ktory przeprowadzi analize firmy pod każdym wzgledem Dyniogłowy mysliciel wyczysci zbedny element i sam zasiądzie na tronie. Mirek miej sie na bacznosci i cala społeczność też . Jeszcze przeklinać beda dzień ze go do firmy wpuścili....))
yobodu 2014-05-23 23:38:57
Jak szczur to Kanalizator
Windows 8 2014-06-18 19:40:20
Pracowałem w Atorobot bardzo krótko, ale mogę powiedzieć, że jest to dobra firma, inwestuje w kadrę obróbkowców organizując szkolenia na okresie próbnym (można powiedzieć, że z "piekarza" są w stanie zrobić frezera), jest możliwość pracy w nadgodzinach. Obowiązuje dyscyplina i porządek - każdy wie co ma robić i za co mu płacą. Na hali jest czysto. Zakład jest elastyczny w kwestii brania przepustek, które potem bez problemów można odpracować. Panuje nieprzyjemna atmosfera w relacjach z kierownictwem i to może przeszkadzać. Polecam firmę dla kandydata chcącego zostać obróbkowcem, ale nie polecam kandydatom na niski szczebel zarządzający.
Kej 2014-09-08 19:13:56
pojawiło się ogłoszenie o pracę mistrz wydziału obróbki a co z poprzednim nie wytrzymał psychicznie czy nie jest tak źle??
Michal 2014-09-10 14:10:46
tez jestem ciekaw co stalo sie z poprzednim, przepracowal tylko 5 miesiecy?
Bo oferta pracy ciekawa :)
xyz 2014-09-15 15:50:49
Jak jest z tymi premiami u Was? sa wyplacane? i ile procent ?
alebaja 2014-10-21 20:13:54
'Atorobot' firma złota, w niej kierownik- człowiek 'cnota' .Dzień po dniu przemierzajac hale, myśli sobie, że to jego całe. I cos w tym jest ze ludzie z firmy odchodzą ci co się na robocie znają ale przy kierowniku po prostu w baty stają, Nie jest typem do współpracy a juz ze swoja inicjatywa to nie wychylaj się bo i tak uslyszysz żeś debil i idiota jest. Tylko dla twardych psychicznie lub zwolenników relanium. Niestety takie czasy dla mas nastały ze żądzą nami konowaly.
xyz 2014-10-21 20:52:18
To M.Cz rządzi i trzeba poprostu się podporządkować i będzie wszystko ok.
xxl 2014-12-23 20:11:18
Praca na produkcji jest cały czas :)
H2O 2015-01-24 21:14:08
Ten goguś co tak dobrze zna inicjały kierownika to co rodzina ?? Czy ktoś płaci mu za dupolizanie , no chyba że syncio hehehe.
kxawery 2015-01-30 09:48:10
firma ok praca w niej jak w każdej innej firmie trzeba robić żeby zarobić,kierownik na stanowisku który nie pomaga a utrudnia pracę wypłaty na czas, podwyżki jak jesteś rodzinką pana M.CZ.to masz pewniaka,a kapusie będą i byli typu biały i ecik itd
trelek 2015-02-02 12:59:02
Pan Cz. dalej taki nerwowy jest? był on przyczyną mojej rezygnacji z pracy w autorobot, chociaż mi tam na spacerze sie podobało nawet, na fornetti miałem robić czy jakoś tak się to nazywało. Teraz w NGK siedzę, przynajmniej spokój mam.
Pozdrawiam.
hipo 2015-02-03 17:13:54
jaka tam płaca w tej firmie NGK bo planuje zmianę
trelek 2015-02-04 15:06:52
Zależy na jakim dziale, piece maja najwięcej, (system 4-brygadowy)15 dni w miesiącu po 12h, 15 dni wolne na początek dostaniesz 2000-2400 netto plus premieco kilka miesięcy, tylko feler przez agencje na początku.
hipo 2015-02-06 19:33:09
Dzięki za odpowiedz szkoda że przez agencje
trelek 2015-02-07 13:03:48
No niestety ale teraz spora część firm tak robi.
hipo 2015-02-14 21:04:02
Pan Cz.M dalej pajaca zgrywa i mysli ze jest niezastąpiony i coraz bardziej ramionami wzrusza udaje zdziwionego tak dalej to niebawem pas startowy będzie potrzebowal na rozgrzanie bo braknie hali.
kala 2015-02-16 16:34:18
hej, chciałabym się dowiedzieć czy jest tu ktoś kto jeździ na Tulipan Park szukam osób z Knurowa
666xhe 2015-03-25 01:06:50
Przepracowałem tam "troszku", i w porównaniu z zakładami typu Auschwitz, to raj na ziemi. Zapieprzać trzeba, ale to chyba normalne że chodzi się nie do pracy, a pracować.. Zresztą nie przypominam sobie żebym po którejś szychcie był naprawdę wykończony na amen. A kierownictwo, hmmm, cóż, taka rola... Niezbyt przyjemna, ale nie służąca do podobania się. Presja psychiczna? Po spotkaniu prawdziwego poganiacza bydła wizyta w Toszku pewna. To obiektywizm, już tam nie pracuję
WC piker 2015-04-08 14:20:49
Jak wiadomo pani prezes jest ąę, mebelki itd, natomiast polecam każdemu wizytę w toaletach dla pracowników, takiego syfu i patologii nie znajdziecie na żadnym dworcu w tym kraju.
RobertOOOOOOO 2015-04-14 07:45:33
To tylko pokazuje jak bardzo szefostwo ma was w d....
Pozdrawiam
samwieszkto 2015-04-21 22:53:47
A może to pracownicy nie dorośli do posłgiwania się spłuczką oraz szczotką i kulturę zostawiają w domu lub jej wcale nie mają.
NIgdy w Autorobot ! 2015-09-23 11:50:18
I znów ogłoszenie o pracy dla frezera w Autorobot. Naliczyliśmy że w ciągu pięciu lat to już 14 ogłoszenie.Co oni robią z tymi frezerami,chyba większość po rozmowie z kierownikiem produkcji tak jak było w latach 2010-2012 od razu rezygnuje z pracy w Autorobot. Czy kierownik produkcji to ten sam krzykacz co cztery i pięć lat temu ?
mark 2015-10-17 22:45:45
Panowie na jaką pensję może liczyć w firmie Autorobot automatyk, jak wygląda praca czy jest na miejscu czy są wyjazdy za granicę, jak wyjazdy są płatne co najważniejsze ile dni w roku na jaki czas się wyjeżdza.
Xxxl 2015-12-26 19:45:50
Nikt nie pisze o pobiciu pracownika przez kierownika ?
Edek 2015-12-27 03:03:36
Nie ma czasu robić trzeba :)
H2O 2016-01-14 22:00:45
Tak ciągle ten sam krzykacz i furiat dla którego pracownik to "DEBIL" i na dzień dobry wie,że nie używa mózgu taki kandydat na pracownika. Żenada firma typu łagry
witja 2016-01-17 08:50:48
Kto kogo pobil?
A.Z 2016-01-19 12:09:28
Szukam pracy na strefie. Chciałabym wiedzieć gdzie przyjmują kobiety do pracy. Słyszałam, ze są tam nie najlepsze warunki pracy, ale moze niektóre firmy mają choć trochę lepsze niż pozostałe. Poza tym też chciałabym wiedzieć,czy na strefie wszystkie firmy zaczynają pierwszą zmianą na godz szóstą rano,czy tez są takie, które rozpoczynają pracę póżniej np: o siódmej. Pytam się o to, dlatego ze nie mieszkam w Gliwicach a muszę jakość dojechać na czas do pracy.
ale jaja ! 2016-01-31 11:21:19
Znów ogłoszenie o pracy dla frezera w Autorobot Gliwice. Największa zagadka Gliwic - co się dzieje z tymi frezerami w firmie Autorobot jak regularnie dwa, trzy razy w roku są ogłoszenia o pracy dla nich ?
deltablues 2016-02-01 20:13:01
No skoro w tej firmie toleruje się tego rodzaju kierownika, to i szefostwo jest do niego podobne. Wiem więc wszystko.Omijam taką firme, szerokim łukiem.
ale jaja ! 2016-02-08 21:25:59
niekumaty jesteś czy na rozkaz kierownictwa z tej miernej firemki Autorobot tak piszesz ? Pytanie było -co oni robią z tymi frezerami skoro regularnie co kilka miesięcy od wielu lat są ogłoszenia dla nich o pracy w Autorobot ? Ja i inni co znają ta firmę wiedzą dlaczego tak często są te ogłoszenia a ty pomyśl,popytaj się i też będziesz wiedział że tą firmę należy obchodzić na 1 km w bok
H2O 2016-02-24 20:55:04
Co do stanowiska tokarz, to trzeba też być pociotkiem kierownika i wtedy nic więcej nie jest potrzebne i jesteś jak DIAMENCIK
H2O 2016-02-28 15:20:27
H2O 2016-02-28 15:23:26
Nie, sugeruje piszę jak jest, jak jesteś DIAMENCIK to reszta jest bez znaczenia jak jesteś nawet weterynarzem a kierownik ,to Twój wujek to jesteś np. tokarz, frezer, brygadzistą też możesz być byle byś nie fikał wujkowi hehe i nie ważne czy rekrutacja jest , czy jej nie ma CAPISCI ??
SC 2016-08-20 16:26:47
Mamy Sierpień. Znowu pojawiło się ogłoszenie, że szukają programisty CAM. Taka duża rotacja tam jest ? Ktoś jest w stanie napisać coś na ten temat. Jakie widełki płacowe oferują ?
Pozdrawiam
awa 2016-08-21 10:15:51
Cześć wszystkim czy orientuję się ktoś jak wygląda praca u nich? Bo słyszałem, że całkiem nieźle można zarobić na stanowiskach w IT potwierdzi ktoś? Dzięki
Zostaw swoją opinię o AutoRobot Strefa - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AutoRobot Strefa