Opinie o AutoRobot Strefa w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie AutoRobot Strefa. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AutoRobot Strefa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AutoRobot Strefa w Gliwice

Michal

tez jestem ciekaw co stalo sie z poprzednim, przepracowal tylko 5 miesiecy? Bo oferta pracy ciekawa :)

Kej

pojawiło się ogłoszenie o pracę mistrz wydziału obróbki a co z poprzednim nie wytrzymał psychicznie czy nie jest tak źle??

Windows 8

Pracowałem w Atorobot bardzo krótko, ale mogę powiedzieć, że jest to dobra firma, inwestuje w kadrę obróbkowców organizując szkolenia na okresie próbnym (można powiedzieć, że z "piekarza" są w stanie zrobić frezera), jest możliwość pracy w nadgodzinach. Obowiązuje dyscyplina i porządek - każdy wie co ma robić i za co mu płacą. Na hali jest czysto. Zakład jest elastyczny w kwestii brania przepustek, które potem bez problemów można odpracować. Panuje nieprzyjemna atmosfera w relacjach z kierownictwem i to może przeszkadzać. Polecam firmę dla kandydata chcącego zostać obróbkowcem, ale nie polecam kandydatom na niski szczebel zarządzający.

yobodu

Jak szczur to Kanalizator

Firma AutoRobot Strefa prowadziła rekrutację na stanowisko Robot Programmer DE. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
KolaboR

Nowy majster jest androidem .Zamiast trzydziestu kamer do firmy został wpuszczony SZCZUR ANALIZATOR ktory przeprowadzi analize firmy pod każdym wzgledem Dyniogłowy mysliciel wyczysci zbedny element i sam zasiądzie na tronie. Mirek miej sie na bacznosci i cala społeczność też . Jeszcze przeklinać beda dzień ze go do firmy wpuścili....))

Kopel

Jakie zarobki proponują jako kontroler jakości?

jojo

witam mam pytanko ile moze zarobic operator CNC w tej firmie?tak mniej wiecej na reke? i czy da sie czegos nowego nauczyc, czy chca zeby człowiek stał i rbił za żywy podajnik materiału? dzieki z góry pozdrawiam

rrr

Ja byłem na rozmowie jak pisałem wyżej i powiem że ten "człowiek" jest nienormalny, delikatnie mówiąc. Traktuje pracowników jak śmieci nawet przy nowych którzy widzą na dzień dobry z kim będą mieć do czyneinia, ja się niezgłosiłem do pracy i sie cieszę robię tetaz w normalniejszym zakładzie tez na strefie. Pozdrawiam.

rrr

Składałem do was, byłem na rozmowie i jak poznałem tego kierownika to podziękowałem, moje zdrowie psychiczne ważniejsze. Ogulnie zakład ładnie wyglądał, czysto schludnie, na wytaczarke miałem iść ale niech sobie szuka kogoinnego jak tak traktuje ludzi.

fachowiec

jak tam ten mały wrzeszczący i machający rękami człowieczek czyli kierownik produkcji ? jest jeszcze ten sam co cztery lata temu ? W 2010 kilku chętnych już w czasie rozmowy kwalifikacyjnej z tym prostakiem i burakiem zrezygnowało z pracy w Autorobot Gliwice widząc i słysząc z kim będą mieli do czynienia

p/p

Bystrzak, za swoją ciężką pracę każdy otrzymuje wynagrodzenie, przypominam, że nie pracujesz za darmo. Podwyżki wynagrodzeń są przyznawane pracownikom, ale to kiedy, komu i ile, zależy od wielu czynników. Na pewno tym czynnikiem nie jest fakt, że pracujesz to należy się podwyżka.

A jak z socjalem?

kokon

Do "cikawego". Te stawki to standart, ale kierownik ma twoją premie w kieszeni. I uwaga na kabli, bo są wszędzie. Gamoń, Polaris, Biały, Pająk. Szkoda gadać.

ciekawy

Chyba niedoczekam się odpowiedzi na moje pytania a jestem ciekaw... NO ale cóż bywa.

bystrzak

do abc. rozwiń o co ci chodzi bo nic nie rozumiem na co mam czekać. Poproszę o podwyżkę za moją ciężką pracę

abc

Hej bystrzak. Ty to jesteś fachowiec pierwsza klasa, odezwał się najmądrzejszy. Myślisz, ze taki bystry jesteś...... Poczekaj jeszcze trochę i się zdziwisz:)

p.p.

Widzę, że niektórych zazdrość dupę ściska..... Tak to już jest, że zawiść to pierwsza cecha Polaków, zwłaszcza tych, którym się nie udało.

ciekawy

Mam pytanie, czy stawka na początek 16zł+30% premii to norma a może mało albo dużo?

H2O

cóż ktoś z uporem maniaka kasuje ten link więc zapraszam na stronę firmy 3dcontrol widać kto tam pracuje z zakładce nasz personel :) powodzenia :)

H2O

Są "FACHOWCY" którzy dbają o swoje zapraszam na stronkę: http://www.3dcontrol.pl/o-firmie/ można się dużo dowiedzieć jak się "DBA O KARIERĘ" no i faktycznie Autorobot szkoli pracowników i potem robi wszystko aby ich stracić , taka mała choroba umysłowa tej firmy :) Gratuluje firmom umiejącym podebrać pracowników z AR. Uwaga na kierownika i dyrektora !

Zostaw merytoryczną opinię o AutoRobot Strefa - Gliwice

• Jak się pracuje w AutoRobot Strefa?

Zobacz opinie na temat firmy AutoRobot Strefa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

AutoRobot Strefa