Opinie o Impel Security w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Impel Security. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Impel Security o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impel Security w Lublin

Halina

Pytanko o zarobki liczarza - skarbnika w Warszawie. Bardzo mi zależy ustalić, czy to opłacalna praca jest. Z góry dziękuję!

Dzień Dobry Pracuję w firmie Impel i jestem bardzo zadowolony ubranie dostałem umowę o pracę kasa zawsze na czas . Polecam wszystkim !!!!!

Agnieszka

jak wygląda otrzymany zestaw ubrań roboczych ? jak z jakościa, ile tego jest, buty tez sa, kurtka na zimę?

Mietek
@Agnieszka

Dostaniesz o dziwo nowá koszulkę. Kurtka już mocno zmęczona z zepsutym suwakiem. Każą ci kupić buty i spodnie na własny koszt że niby kaskę oddadzą ale baju baju będę w raju. Już trzy miesiące czekam na zwrot kasy i nic

@Mietek

a może po prostu po jakimś dłuższym stażu pracy oddają czy coś? masz to na umowie? i ogólnie to dopiero trzy miesiące jesteś tak? masz jakieś konkretne wrażenia z początków tutaj, bo widziałam dość negatywną opinię którą ktoś wrzucił w sierpniu i się nad nią zastanawiam

Oceniłam sytuację z dwóch stron. Sytuacje są różne, ale uważam, że miejsce forum nie jest miejscem wyjaśnienia, że coś komuś się nie zgadza z wypłatą. Pijawką może nazwać siebie. Wolny kraj - nie ma znaczenia kim jestem.

Dk16

Okradnie ludzi i pracowników, rucha na kasę ta firma to jedna wielka porażka, niektórzy kierownicy to (usunięte przez administratora) bez wychowania i kultury osobistej, nie potrafią się odezwać do drugiej osoby wulgarny język to codzienność a wymagania mają takie to to jest jakiś hit

Xdicksomx

Nieckarz Piotr razem z córeczką to jakaś kpina wyzywanie poniżanie (usunięte przez administratora)

Pracownik Ochrony

Spotkanie bardzo krótkie, omówienie obowiązków, procedur. Informacje o stawce oraz o ew. liczbie przepracowanych godzin w miesiącu.

Czy posiadam doświadczenie w tej pracy? Ile godzin chciałbym wyrabiać miesięcznie?

logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Dyrektor ds. Sprzedaży
Lublin
Model Opakowania Sp. z o.o.
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca

ile trwa szkolenie na kwalifikowanego pracownika ochrony w firmie Impel Lublin ??

@Nowy

Pojedziesz raz do Lublina i Impel ci załatwi szkolenie. Firma z ludzi upośledzonych ruchowo robi kwalifikowanych. Nie masz ręki, nogi, jesteś głuchy i ślepy nie martw się zrobi się z ciebie kwalifikowanego.

@Nowy

Jak masz grupe to podpisujesz lojalke z firmo ze przez rok nie zwolnisz sie i oni sponsorujo ci szkolenie i załatwiajo kurs ochrony. I jesteś już kfalifikowanym ochroniarzem.

Firma Impel to (usunięte przez administratora) nie wypłacaja pieniędzy za nadgodziny . Zatrudniają samych pijakow .

Krytyk

Może masz rację

Mario
@Michał

No niestety ale Impel zatrudnia taka elitę z sinymi nosami i robi z nich kwalifikowanych ochroniarzy z grupą na głowę. Normalnie parodia

Firma (usunięte przez administratora) nie płacą pieniędzy za nadgodziny umowa zlecenie bez stawki godzinowej na umowie . Nie polecam .

Irena
@Michał

Zlecenie bez stawki godiznowej to znaczy, że stała pensja co miesiąc? Czy o co chodzi? Ile da się zarobić bez tych nadgodzin co piszesz, że nie wypłacają?

Brygadzistka to (usunięte przez administratora) liczy godziny i brakuje pieniędzy pod koniec miesiąca . Uważa się za wielką Panią a jest nikim . Nie polecam firmy Impel .

Uważajcie na firmę Impel Chełm galeria nie wypłacaja pieniędzy za nadgodziny . Brygadzistka to stara (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Nie polecam nikomu tej firmy !!!

Beata

Firma (usunięte przez administratora) umowa zlecenie bez stawki godzinowej na umowie brak urlopu . Rozmowa z kierownikiem wygląda jak z moją (usunięte przez administratora) w nocy . Nie polecam tej śmiesznej firmy .

Ilona
@Beata

Ale na jakim stanowisku taka umowa? Bo widziałam że szukają teraz pracownika jako Specjalista ds. rozliczeń HR na swojej stronie internetowej. I tam podali że jest UoP. A czy UZ to była na początek czy jak?

ZG LUBIN IMPEL

Nikt nie poleca IMPELA ZG LUBIN !!!!!! Za nic nie płacom sob nd pracujesz za darmo !!!!! Dla Impela liczą się pracownicy z 1 i 2 gą grupą - Wiadomo Forsa !!!!!!!!! Pracownik niema zwrotu za leki !!! Po prostu IMPEL za nic nie płaci !!!!!!!!! Kilkadziesiąt Osób się pozwalniało z tej śmiesznej Firmy - nie chcą pracować za pół darmo !!!!!!! NIE POLECAM IMPELA !!!!!!!!!!!

Klient

Pani Beata prostaczka wjechała we mnie myjka w Galerii Chełm .

J.

Kantują na każdym kroku. Nie polecam tego bagna.

Powiesz za co chcesz ich zgłaszać do PIP? Za mała kasa niż masz na umowie bo widziałem że ludzie się na to skarżyli. O to chodzi?

@Paweł

Jaka za mała kasa?! Ludzie, sorry ale jeśli którakolwiek z firm na rynku nie wypaca kasy, albo zaniża stawkę to na pewno nie jest tą firmą Impel.

ZG LUBIN IMPEL

Za nic nie płacą !!!!! Nikt nie poleca tej Śmiesznej Firmy IMPEL LUBIN !!!!!!!!!! (usunięte przez administratora) Kilkanaście osób się pozwalniało nikt noie będzie robił za Śmieszne pieniądze !!!! Impel za nic nie płaci !!!!!!1

Arek

Odradzam wszystkim pracy w firmie Impel . W Chełmie Galeria zmieniają pracowników jak skarpety hehe nikt nie chcę pracować za 1000 zł .

@Arek

Witam, proszę o informację jakiej usługi dotyczy opinia. Z ochroną zawsze wszystko było w porządku, bo i Kierownictwo z ochrony jest na wysokim poziomie.

ochroniarz
@Ochroniarz

Na jakim poziomie? Na wysokim? To chyba ktoś z tego chorego biura to napisał. Tam większość kierownictwa to banda niekompetentych włazid*pów dyrektora mareczka. Gdyby nie uklady i znajomości mało kto by tam pracował

Tadek
@ochroniarz

To wszystko prawda jak widzę to wazeliniarstwo desperatów za tak śmieszne pieniądze to poprostu im wspòłczuje pracowałem tam i to wszystko jest prawdą (usunięte przez administratora) śmiechu z przewagą (usunięte przez administratora)????????????

@ochroniarz

Tak jak napisałem, na wysokim. Nie jest to żadne wazeliniarstwo. Piszę co myślę i nie wiem z czym wy macie problemy. Chyba, że macie jakieś swoje urojenia :D Jak każda firma robi biznes, biorąc obiekt - wy tego rozumieć nie musicie, wy jesteście od tego żeby robić robotę - tak jak ja. Jeśli z ludźmi da się dogadać to na pewno nie ma problemu. Problem jest wtedy, kiedy wymagacie nie wiadomo czego. Byłem długoletnim pracownikiem tej firmy i nie mogę powiedzieć złego słowa. W innych firmach jest zupełnie inaczej. Krętactwo, nie płacenie składek, tylko umowy śmieciowe. Popracujcie u innych to zobaczycie co to znaczy "zła firma"

@Ochroniarz

Poza tym, jak komuś coś nie pasuje to niech zmieni branżę i po problemie. Przecież roboty na rynku (usunięte przez administratora) - tylko także za najniższą, więc nie wprowadzajcie ludzi w błąd.

Dopóki miałem stopień znaczny byłem pracownikiem Impel. Jak zmienił mi się stopień na umiarkowany, to kierownik Pan Piotr.N stwierdził, że już jestem nieopłacalny dla firmy i nie przedłużył mi umowy. Nie polecam współpracy z tym kierownikiem, ponieważ pracowników ma za nic. Faktyczne godziny, które pracownicy przepracowali nie zgadzają się z paskiem rozliczeniowym który przychodzi na maila. Jak można mieć w tym samym miesiącu nadgodziny (za które nie dostałem wynagrodzenia) i jeszcze dopisany urlop, a co dziwniejsze urlop był wpisany w te dni w które byłem w pracy. Kiedy kilkukrotnie dopominałem się o wynagrodzenie za nadgodziny i urlop kierownik przywiózł pieniądze (co to za pieniądze i skąd?) i dał mi do ręki twierdząc, że inaczej się nie da. Nie wiem do tej pory za co były te pieniądze, ponieważ z grafiku który posiadam wynika, że cztery dni w kwartale przepracowałem za darmo. Nie polecam tego Pana

Urlop

Jaki kierownik ?

Dan

Tego pana zgłasza się do inspekcji pracy... Szybko się kasa za nadgodziny znajduje... I to na dodatek "setki". Przerobiłem to już. Tylko że miałem udokumentowane wszystkie służby

Zorro

Tak szczerze z tego co obserwuje to problemy z uczciwym wypłacaniem wypłaty są norma w impelu. Zaniżone wypłacanie chorobowego, obniżona stawka nadgodzin czy brak części nadgodzin to właściwe norma jeśli chodzi o Impel. Nawet wypłata za normę godzin potrafi się nie zgadzać. Patrząc na skalę tego zjawiska mam wrażenie że okradanie pracowników to cześć strategii firmy Impel. Po pewnych sygnałach uważam że pewne rzeczy są robione świadomie. Więc życzę wszystkim którzy biorą w tym udział żeby wróciło do nich to co fundują innym. A firmy które stosują takie praktyki niech przepadną.

@Zorro

Przykro że tak z tymi wypłatami takie problemy... A o ile w takim razie jest zaniżone wypłacanie chorobowego? Tak samo z tymi nadgodzinami - ile się należy, a ile dostajecie?

Serio płacą tutaj 1 tys za miesiąc? Bo ktoś tak jeszcze pod koniec marca donosił. I co z ubraniami? Dalej na własną rękę trzeba o to zadbać?

@Ewa

Płacą tak ,że gdy widzisz wypłatę to nie wiesz czy z tego masz się śmiać czy płakać. Ogólnie wiele osób robi tak ,że idzie na L4 i ma święty spokój od wszelakich cyrków a biorąc wypłatę widzi różnice w wypłacie bardzo niewielką na minus będąc np przez ten czas w pracy . Ubrania dostają wybrańcy losu albo po prostu jak ktoś ma fart to szlachetny menedżer z łaski da Ci koszulkę. Albo koszulę po kimś. Najważniejsze żeby świecił identyfikator. A tak to równie dobrze można założyć dres. Albo piżamę. Ważne żeby być w gotowości i na baczność w razie wjazdu. Kiedyś słyszałem o odwiedzinach policji na obiekcie, człowiek pilnujący mienia był w prywatnym ubraniu , bo jak opowiedział władzy że firma nie uposazyla w mundur przez braki z covidem w magazynie, biedak zostawił legitymację w domu . No i go zawinęli na dołek pod zarzutem próby kradzieży. Nie było wytłumaczenia i 48 przezimował. Także ubrać się można owszem jak na paradę filoetowych julek pod domem prezesa. Ważne żeby było do zidentyfikowania... Pozdrawiam

@Adam

Aha.. Ale na l4 to wieczność siedzieć chyba nie można? No ten Pan miał w takim razie niefortunną sytuację. :( Ale jakie jest wyjaśnienie na ten brak ubrań? Bo jakiś racjonalny argument to musi być

@Ewa

No wieczność nie można ale i na to są sposoby. Racjonalne wyjaśnienie na brak ubrań jest tylko dla wyższych sfer w postaci menedżerów i kierowników. Słyszysz,że przez covid są braki w produkcji i magazynie i tyle z racjonalności. Taki argument

@Adam

Czyli wojny jeszcze tutaj nie wyciągają jako argument? To jak tu z zatrudnieniem w takim razie jest, bo jak większość leci na l4 to muszą nowych brać i potem zwalniają jak tamci wrócą czy jak

Dan
@Ewa

Impel Lublin to po prostu "stan umysłu". Tu wszystko funkcjonuje na zasadzie: ... Nic nie ma, nic się nie da... Ale gdy coś się dzieje, to "Radźcie sobie...

@Dan

No i ludzie zamiast odejść wolą zostać i sobie jakoś radzić? No to jednak jakoś to musi się im kalkulować?

Ciekawy?
@Ewa

Ewka, takie pytanie do Ciebie? Ty udajesz , że jesteś ciekawa sytuacji jak funkcjonuje zarządzanie w tym czymś co nazywa się mocno kreowana i bardzo wyeksponowana nazwa Impel bez jakiegokolwiek zaplecza dla pracowników? Czy po prostu chcesz się wykazać wiedzą wśród kolegów koleżanek i zaimponować błyskiem na zebraniu wprowadzając propozycje jak usprawnić pracę tych , którzy utrzymują ten cyrk mając w zamian to co mają, czyli wielkie gufno?

Tomasz

Wypłata od lipca powinna pójść w górę a w Impelu poszła w dół w sierpniu tak samo! Nie masz nawet najniższej krajowej. Firmę zgłoszę do odpowiednich instytucji!

Maciek Lublin

Odradzam wszystkim pracy w firmie Impel ludzi traktują jak śmiecia . Brak ubrania do pracy . Płaca 1000 zł za miesiąc .

Zostaw merytoryczną opinię o Impel Security - Lublin

• Jak się pracuje w Impel Security?

Zobacz opinie na temat firmy Impel Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 144.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Impel Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 134, z czego 13 to opinie pozytywne, 118 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Impel Security?

Kandydaci do pracy w Impel Security napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Impel Security