Opinie o ROL-RYŻ w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ROL-RYŻ. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ROL-RYŻ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ROL-RYŻ w Gdynia

Obiektywny

To forum pokazuje jaka atmosfera panuję w firmie. Pracownicy produkcyjni traktowani są jak zło konieczne, marginalnie. Wszelkie zmiany dokonywane są za plecami pracownika. Przykładem niech będą ostatnio montowane kamery. Nikt nie informuję gdzie i kiedy zostały uruchomione. Kamery oczywiście nie są używane do kontrolowania każdego ruchu pracownika. Urlop wypisuj na cały rok, nie zaplanujesz nic. Później i tak urlopy są przekładane więc plan urlopowy to i tak fikcja. Premia ucinana na polecenie za wszystko często nawet bez szukania pretekstu. Pracownicy wykonujące te same czynności, pracujący równie sumiennie dostają różne premie w rzeczywistości to jest loteria. Dla większości pracowników premia istnieje tylko na papierze. Do pracy chodzisz jak chcesz później sobię odrobisz najwyżej. Chyba, że jesteś sumienny i zależy Ci na pracy wtedy niestety ale musisz w pracy być codziennie. Dlaczego takie rzeczy trzeba pisać na forum? Bo jesteśmy zrezygnowani i wszyscy wiemy, że nasz głos nic nie znaczy w tym zakładzie tutaj chociaż możemy wylać swoje żale w obojętnie jakiej formie by to nie było jest to jedyna możliwość.

Piłkarz
@Obiektywny

Nie ma sensu nawet juz komentować zwyczajów panujących w tej firmie.Tak to właśnie jest,jak firma zarządzają osoby z aberracją umysłową.Niewolnik nigdy nie będzie dobrym pracownikiem,mamy 21 wiek a nie 20 tak dla przypomnienia.Zaloga powinna bardziej sie szanowac,ale jesli wam wszystko pasuje to tkwijcie tej w tej iluzji przyjacielskiej atmosfery.

Ilona

Aktualnie na pracuj jest ogłoszenie na młodszy specjalista ds. administracyjnych na które chciałabym aplikować. Dużo komentujecie pracę na produkcji, a jak wygląda praca biurowa tutaj ? czy ten rozbudowany system premii i dodatków o którym jest w ogłoszeniu może ktoś napisać ?

Produkcyjny
@Ilona

Pracownicy administracji nie wypowiadaja sie na tym forum jak i wogole sie nie wypowiadaja i nie spedzaja czasu z pracownikami produkcji. To dwa osobne budynki i w zasadzie nie wiemy nic o realiach ich pracy. Co do premi i dodatkow - premie uznaniowe co 3 miesiace , dodatki np takie jak bonus pieniezny na swieta i co 3 msc nagradzanie za brak L4 , do tego wczasy pod grusza i upominki swiateczne w grudniu. Pozdrawiam

@Produkcyjny

Za co jest premia uznaniowa? Za frekwencję właśnie? Czy za coś innego?

zainterosowana
@Aneta

Premie kwartalna musisz indywidlalnie wypracowac.W ciagu kwartalu musisz odwiedzac regularnie gabinet Kierownika .Mile widziane prezenty (ciasto,dobry alkohol).

Devolaj

Ciekawe kiedy Kotleta zwolnią?? Tyle razy go nie było, ciągle coś. Sznycel ze Zrazem mówili że go trzymają bo nie ma ludzi. Gdzie indziej dawno by poleciał za takie coś a tu takie zachowania tolerują. Nie pojęte dla mnie

Mielony
@Devolaj

Czy chodzi o kotleta "Schabowego"? Jeśli tak to z Tobą się zgadzam, dla takich nie powinno być miejsca. Szkoda stanowiska, może zza bramy czeka ktoś kto szanuje pracę. To tylko pokazuje jak tu nowi mogą sobie bimbać i wszystko uchodzi im na sucho

Kotlet Jajeczny
@Mielony

Oj tam zaraz zwalniać. Faceta trzeba wypośrodkować i dać na odpowiednie stanowisko. Tu źle, tam źle, w końcu trafi na swoje miejsce, dajcie chłopu szansę. Chciałbyś/ chciałabyś pracować tam gdzie się nie czujesz najlepiej? Nic dziwnego że borykał się z przyjściem do pracy jak nie lubił to co robił. Ja w niego wierzę i jestem na tak

Zintegrowany

Jak tam produkcja po integracji? Panowie doszliście do siebie? ;)

starsza pani

Czy w tym roku bedzie takze jakis bonus za przyjecie preparatu?

@starsza pani

W tym roku kazdy zaszczepiony pracownik- czwarta dawka , otrzyma uscisk dloni prezesa ,oraz portret kierownika wraz z autografem.

starsza pani
@pracownik

Dziekuje za merytoryczna odpowiedz.Pozdrawiam i idanego weekendu zycze.

Klientka

W kaszy gryczanej Waszej produkcji, sprzedawanej w Biedronce, jest pełno niejadalnych dodatkow(a właściwie zamienników kaszy) - nasiona innych roślin, pocięte łodygi i inne kawałki gryki. To że Biedronka ma tańsze produkty, nie oznacza że ma być w nich jakiś badziewi nie jadalny.

@Klientka

A zgłosiłaś to w sklepie? Może to byłby zapalnik do tego żeby sprawdzali produkcję takich rzeczy?

@Klientka

Nietylko ROL RYZ produkuje kasze gryczana.Prosze sprawdzic dokladnie firme produkujaca.Wczacie produkcji wyrobow,dzialaja tzw.siftery,wykrywacze metali,a co najwazniejsze,jest rygorystyczna kontrola DZIALU JAKOSCI.

Czy w firmie ROL-RYŻ można pracować zdalnie?

Babol

Tak, podczas czterech brygad chyba.

Magdalena
@Babol

A szefostwo udostępnia sprzęt do pracy zdalnej czy to jest we własnym zakresie?

edward
@Magdalena

Kartoniarke musisz miec swoja,troche droga ale warto miec w domu bo zdalne to zdalne

Łukasz

Witam, jak wygląda praca w utrzymaniu ruchu? Czy są dyżury weekendowe? Na jakie widełki płacowe można liczyć? Pracownik z 9 letnim doświadczeniem w UR.

Aneta

Skąd Ty wiesz aż tyle, że np dzwonili do przychodni albo że ryż jest mieszany?

Stary ale jary

Dokładnie tak. Nie wiem czy dzwonią do przychodni ale w kamery patrzą. Kilka miesięcy temu afera bo pracownicy wychodzą wcześniej. Pretensje slusznie tylko skąd informacja. No przecież że z kamer. Księgowość i kadry walą paragrafami ale sami chyba ich nie czytają. Bo Państwo w biurach może a my robotnicy mamy tylko wykonywać.

@Stary ale jary

To źle że zrobili aferę że pracownicy wychodza wcześniej? Chyba trzeba się trzymać godzin pracy, no nie?

Stary już nie jary
@Aneta

Źle, że używa się kamer do(usunięte przez administratora) pracowników. Albo, że obiecuje się premię do 40% a w rzeczywistości nie ma nawet 10%. Możesz się starać, wypruwać sobię żyły, a na koniec kwartału i tak ci obetną premię bez podawania przyczyny. Permanentny chaos i system 4 brygadowy wprowadzany z dnia na dzień bez grafiku. Nigdy nie wiesz na czym stoisz. Sytuacja z urlopami trochę się poprawiła, jest większe prawdopodobieństwo, że pójdziesz na urlop który był zatwierdzony na początku roku chociaż dowiedzieć się kilka dni wcześniej, że urlop musisz przełożyć to nie jest rzadkość.

Michał K

Jak dla mnie praca na magazynie w Rol Ruż _nie różni sie niczym od pracy wykonywanej na tym samym stanowisku w innych firmach .Polecam wszystki którzy są odporni na docinki i pospieszanie przez innych pracowników którzy mają już tam jakiś średni staż pracy . Jeśli chodzi o Firme to polecam każdemu .

Rafał
@Michał K

Czyli mimo tych docinków atmosfera ci odpowiada. Pracy jest tak dużo że cię pospieszają? Dają chociaż jakąś premie jak wyrobisz normę?

Malkontentka

Gdzie jest ryż! Kolejna nocka i znowu maszyna stoi z braku ryżu znowuż będziemy najgorsze ;( i znowuż wykresy w dół przez nas :(

Zuzanna
@Malkontentka

W sensie, że w firmie są teraz jakieś przestoje? Jak to wtedy wygląda jeśli chodzi o pracę, zatrudnione osoby mają wolne, czy jak? Pracownicy są rozliczani na podstawie wyrobionych norm?

Gość*

Witam chciałabym się spytać jak wygląda praca na stanowisku laboranta i jakie jest w przybliżeniu wynagrodzenie

Seiko&Casio

Będziecie chodzić jak w szwajcarskim zegarku

Atlantic
@Seiko&Casio

Już chodzimy

Zegarmistrz
@Atlantic

To tyko praca!!!!!! Nikt nic Wam nie robi , to Wy sami sobie to robicie . „Pożyjecie zrozumiecie” Pozdrawiam

Poławiacz węgorzy

Ja pozdrawiam serdecznie roboty.Jarają mnie podczas pracy

Kalesoniarz

Masz racje.Czas na zmiany.Pozdrawiam.

Były pracownik K_L_

Pozdrawiam wszystkich ze starej ekipy RR zmianowych , ludzi z produkcji zwłaszcza Panią Ewę O :* złota kobieta , ludzi z magazynu a nawet Madzie z biura a szczególne pozdrowienia dla najprzystojniejszego Szlifierza Mateusza K ciebie pozdrawiam najbardziej Mateuszu :* oraz super Młynarza Wojciecha O trzymajcie się Cieplutko PS Mietek trzymaj się Cieplutko :* Pozdrawiam G.K

Były pracownik 2
@Były pracownik K_L_

Panie G.R masz Pan całkowitą rację. Ludzie obudźcie się!!! Nie pracuję tam już jakiś czas. Myślałam że poza RR będzie ciężko, bałam się zrobić ten krok by się zwolnić. Jak się okazało to był najlepszy wybór w moim życiu. Pracuję w zupełnie innej branży, ludzie i kierownictwo wspaniali, kasa nie co wyższa. Ale chodzi o to jak pracuje. Nikt mnie nie goni, nie chodzę zdenerwowana, zestresowana, bez presji. Robię swoje i do domu i wracam z uśmiechem. Nie dajcie się zajechać. To tylko praca a jest jej wiele że każdy coś dla siebie znajdzie odpowiedniego. Nie bójcie się. RR to nie koniec, RR to nie wszystko na co Was stać. Oni sobie bez Was nie poradzą, widzicie jakie mamy pokolenie młodych im się tak nie chce pracować Wy to macie we krwi i sobię poradzicie wszędzie jak przeszliście przez takie piekło jakie jest w RR. Powiedzcie jak jest teraz? Z chęcią posłucham. Pozdrawiam wszystkich, tzn część :) Ps: Uciekajcie

Nowa

Witam, pracuję tu już jakiś czas i szczerze powiedziawszy jak na to wszystko człowiek patrzy to się nie chce tu być. Płaca marna jak za taką robotę. Jestem nowa ale zaobserwowałam wiele już rzeczy. Panie które tu pracują to jedna drugiej by nóż wbiła w plecy. Zakłamanie, obłuda i dwulicowość u tych Pań to porządek dzienny. Tylko patrzą z zazdrością, ta zrobiła tyle palet, a ta tyle, i zazdrość zazdrość i jeszcze raz zazdrość że to ja muszę być lepsza. Jakby jakieś złoto produkowały normalnie. Nigdzie w innej firmie nie widziałam takiej walki zmian, to się w głowie nie mieści i to za marne grosze tak się upadlać swoim charakterem. Jest z kim pogadać ale zaufać tu komuś nie radziła bym. Umowę kończę i spadam stąd bo nic dobrego tu nie wróży.

Stara
@Nowa

A co Ty myślałaś że Ty tu przyszłaś odpoczywać na wakacje? To jest produkcja, więc z góry wiadomo że jest tępo aby zrobić jak najwięcej. Nie podoba się to idź sobie za ochroniarza i stój sobie i wypatruj przez 8 godzin złodziei ale pewnie też byś narzekała. Całe szczęście że kończy Ci się umowa bo takie najsłabsze ogniwa jak Ty to trzeba od razu eliminować. Tu takich nie potrzebujemy!!! Więc won stąd i nie wracaj. Ja nie narzekam na płacę tylko na nie których operatów co (usunięte przez administratora) po sobie zostawiają taki że hej. Trzeba po nich sprzątać i czasem nie uda mi się zrobić tyle ile bym chciała bo lubię mieć ład na stanowisku zanim cokolwiek zacznę. I Ci nie którzy owijacze o kant pupy rozbić. Dopraszać się o opakowania trzeba bo oni mają czas na wszystko ale nie na to co trzeba. Siła rzeczy raz lepiej raz gorzej. Trzymaj się i żegnaj.

Stara2
@Stara

Weź Ty się lepiej hodowlą jedwabników zajmij (usunięte przez administratora)

Były pracownik K_L_
@Nowa

Praca słaba ale dalej pracujesz nieudaczniczko życiowa i dalej będziesz robiła tutaj dodawała posty bo nie masz odwagi żeby powiedzieć prosto w oczy ze jest źle hahahah pozdrawiam G.K

Szanujcie się

Pracuję w tej firmie już jakiś czas i tylko słyszę że podwyżki są non stop przeciągane, że niby będą a potem cisza. Trzeba się wręcz ślinić do kierowników, dyrektora aby uczknąć choćby Zeta więcej. Podobno jak od stycznia nie będzie podwyżek to starzy pracownicy i Ci średniacy łącznie ze mną szykują masowe wypowiedzenia bo tylko są obietnice które nie dochodzą do skutku. Kumpel mówił że patrzył w ogłoszenia że może dostać nawet więcej na godzinę na start niż teraz ma po x latach

Robolka

Ale Wy marudzicie. Nic Wam się nie podoba. Figura super gość, na dodatek przystojny, szkoda tylko że żonaty (choć to nie problem) hihi. Pani co pije to pije za swoje a na kacu trzaska więcej od Was i to Was boli. Weźcie się lepiej za robotę

gfox4747
@Robolka

Robolka,Masz racje,kogos cos boli i to strasznie.

NICKt

DLACZEGO(!?),jedna z Pan (usunięte przez administratora) przychodzi do pracy pod wplywem alkoholu?.Stalo to juz w ostatnim czasie nagminne... .FUZLEM od Tej kobiety ,,jedzie,, .NIESTETY KIEROWNIK,NIC Z TEGO NIE ROBI,poniewaz ma OCZY ZAMKNIETE (dla,i nietylko dla wygodnych Jemu osobek !)

Ktoś wazny
@NICKt

Możesz podać szczegóły?

Zostaw merytoryczną opinię o ROL-RYŻ - Gdynia

• Jak się pracuje w ROL-RYŻ?

Zobacz opinie na temat firmy ROL-RYŻ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ROL-RYŻ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 5 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ROL-RYŻ?

Kandydaci do pracy w ROL-RYŻ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ROL-RYŻ