Opinie o FAP Pafal S.A. w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FAP Pafal S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w FAP Pafal S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FAP Pafal S.A. w Świdnica

Myśliciel

A o co chodzi w tej prośbie o "dawanie wypłaty na czas" ? . Pracuję już kilka lat w Pafalu ,ale jeszcze nigdy się nie zdarzyło ,żeby wypłata była "nie na czas ".Różne rzeczy można zarzucić rządzącym tą firmą , ale wypłaty dla pracowników, składki do ZUS-to zawsze wypłacane było we właściwym terminie - tzn. "na czas ".Nie dostałeś wypłaty na czas , skąd taka uwaga ?

krzyś

Brawo!!! taki kierunek wyznaczył dla firmy zarząd Grupy Amator , a reszta jak te owce poszła po nóż, jak mozna bez walki oddać firmę , którą nasi ojcowie i dziadkowie budowali przez wiele lat , wstyd Panowie i Panie . Teraz płacze , a gdzie byliście jak akcja była w toku? jakie umowy o prace ? uciekajcie do Libii i Syrii tam będzie lepiej

maverick
@krzyś

widac po twoich wpisach, ze jestes glupi i niewyksztalcony nie pozdrawiam:)

xyz

Zatrudnic juz sie nie dasz rady poniewaz ten zaklad dlugo nie pociagnie a umowa na stale to kosmos nie do ogarniecia. Szukaj pracy w drugim koncu miasta.

pakowaczka

powiem tak czy sie stoi czy sie lezy 1250 na reke sie nalezy

Czy rozmowa kwalifikacyjna w FAP Pafal S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Leszno
jamesblond0071

Witam mam pytanie jakie sa zarobki w pafalu na produkcji ew.pakowaniu??

krzys

Absolutne dno :( wiele sie nauczyłem , ale zycie w tej firmie to (usunięte przez administratora) Aby awansować nie wystarczy dobrze pracować trzeba jeszcze kupli (usunięte przez administratora) Takich zachować spodziewają sie szefowie. Z perspektywy czasu czuje tylko jedno - obrzydzenie. Ciekawe ile czasu ten wpis bedzie dostepny i jak bardzo go zmoderują:( portal sprzedaje dostep dla kadrowych fujjjjjjjjj

@

... maszyn nie ma bo nie ma produkcji, wiele detali albo się kupuje gotowe albo odzyskuje ze sprowadzanych z ZE śmieci i wpycha mało świadomym klientom, a reklamacje na liczniki jak były tak są i zapewne nigdy nie znikną (Sporo ludzi potrzeba do sortowania i odzysku wszystkiego ze śmieci). Tam gdzie są nowoczesne technologie tam jest precyzja, ilość i jakość ale żeby to było to musi byś zmiana wszystkiego w tej manufakturze.

Ja powim tak w Pafalu nie jest zle produkcja jest jaka jest ale nie ma co narzekac jak cos komus nie pasi to niech idzie do kołchozu typu electrolux to dopiero będzie płakać

bob
@pracownik

... sądząc po Twoim wpisie to z taką edukacją nadajesz się tam do pracy. Mówisz o "produkcji" to słowo to teraz nawet nie pasuje do tej firmy. Tam się skręca albo naprawia coś co ma jakoś robić "pomiar" zuzycia prądu elektr. albo rozmontowuje stare śmieci z ZE. Dobrze że Ci to pasuje, ale strasząc Elektroluxem widać że obca jest dla Ciebie dyscyplina pracy i pewnie boisz się jej. Pafal potrzebuje teraz "rąk" do pracy na miesiąc albo dwa bo nie wyrabiają ludzie którzy tam pracują. Tam niemal wszystko ręcznie się wykonuje. Jeśli ktoś myśli że zrobi tam kariere albo zdobędzie jakieś doświadczenie to się myli. Taka osoba nie nauczy się ani dobrej organizacji pracy bo jej tam poprostu nie ma a o dyscyplinie to można by długo dyskutować. Wracając do elektroluxu to osoby które chcą zdobyć doświadczenie, poznać i przestrzegać nowoczesne standardy produkcji-zdobędą takie doświadczenie że poradzą sobie w pracy w każdej nowoczesnej firmie. To tyle :)

bul

podobno sa przyjecia do pafalu chcialbym tam popracowac co wy na to .......

krzyś

Ze Amator robi tak jak go ,,mama ,, urodziła to oczywiście nie jest ni ładne ni grzeczne ni z klasą. Uważam , że zasadnicze problemy są dwa. Pierwszy : ludzie ze starego PAFAL ( Ci z klasą oczywiście, bo ci co są obecnie u władzy grucha , pajacyk, zdzisia i inni to za prawdziwego PAFALu to był ,,piąty garnitur,,) nie potrafili upomnieć się o swoje interesy i pozwolili wyjąć sobie siodło z pod tyłka. Ja się pytam gdzie duch walki o to co ojcowie i matki od wojny budowali. Wstyd na cały kraj !!!!!!! Po drugie : rząd dał zgodę dla Amatora NA TAKIE DZIAŁANIE. Idą wybory prezydenckie i parlamentarne. NIE MOŻNA TEGO PLATFORMIE I PSL ODPUŚCIĆ !!!!!!!

@

...ci wszyscy tzw "właścicele" spółek rozgrabionego PAFAL-u są świadomi tego jak weszli w ich posiadanie i to na nich spoczywa cała odpowiedzialność za zaistniałą sytucaję w firmie. Ale nic nie robią i nic już nie zrobią bo są nieudacznikami. AMAtor "wiedział" komu powierzyć zarządzanie spółek.

Myśliciel

Mnie też zastanowił ten ostatni wpis , Może o jakiś konkret proszę , czyli kto dokładnie i gdzie ucieka ?No bo jeśli chodzi o tych tzw."zasłużonych", to niewielu ich już chyba zostało ?, to by już było raczej głośno o odejściu takiej osoby ?, na razie nic nie słychać , proszę więc o jakieś szczegóły , jeśli komuś coś wiadomo .

krzyś

A konkretnie to to kto i gdzie ucieka? Rozumie , że chodzi o ,szemraną spółkę dwóch byłych pafalowców i lekarza skowronka?

xyz

Wszyscy martwicie sie o PAFAL a tymczasem "pafalowcy zasluzeni"uciekaja z plonacego statku bo wiedza ze nic ciekawego juz ich nie czeka na nim bo co mogli to juz dawno wydarli z niego.Gdzie wymiataja ? do kolesow z podfirm.........

roger

...niech się każdy zastanowi jak to możliwe że prywatyzacja PAFAL-u polegała głównie na przejęciu całego majątku przez AMatora za darmo. Umowy o przejęciu PAFAlu były tak cwanie sporządzone że nikt z o zdrowych zmysłach nigdy by nie podpisał ale znaleźli się id... i to zrobili dlaczego to widać. Może jestem kosmitą ale wydaje mi się że prywatyzacja to nie tylko zabranie całego majątku ale i jakieś inwestycje, strategia rozwoju itd. a tu.... firma z wielkimi tradycjami zajmuje się zbieraniem śmieci z zakładów energetycznych, odzyskiwaniem surowców i wsadzanie ich do licznków które i tak za chwilę będą przedmiotem reklamacji. Przypomina mi to biedaka który aby przeżyć grzebie po śmetnikach szukając puszek , tektury itd. Ostanio dosyć widoczne stała się naprawa okalającxego firmę muru , zamiast go odbudować żeby jakoś wyglądało to zastąpiono wyrwę siatką i wygląda to jak.g... w lesie, szkoda gadać. PAFAl to historia Świdnicy , budynki są pod ochroną konserwatorską i powinno się dbać o to atu.... Ciekawy co by zarząd wymyślił jakby wiatr zerwał dach... pewnie by folią zabezpieczono bo taniej.

krzyś

Brawo Roger dobry trop. Ale to wszystko za późno. Kupowanie po AMATORSKU właśnie na tym polega. Ludzie ze Świdnicy powinni się wstydzić , że tak się pięknie dali wy....ć.Jak to możliwe , że na tyle chłopa nie znalazło się kilku co mogło próbować firmy bronić.

J23 do Roger

A szefowie tych spolek i ich (usunięte przez administratora) dra pasy z pracownikow robia z nich niewolnikow placac im grosze i poniewierajac jak smieci.

roger

... a ja powiem tyle; szkoda że CBS nie interesowało się wcześniej prywatyzacją PAFAL-u. Przecież AMAtor nie stracił ani złotówki na przejęcie naszej spółki. Pafal został przejęty przez AMator po zaniżonej wycenie za kredyt który spłacony został z wypracowanego zysku samego PAFAl-u. To jest poprostu cwaniactwo!!!. Cały majątek PAFAL-u został podzielony w dość "dziwny sposób" a osoby które są właścicielami tych spółek dosyć "ciekawie" weszli w ich posiadanie... to tyle do przemyślenia...

krzyś

ty ,,kamiś,, to chyba z Torunia jesteś:) dobrą reputacje to ma moja babcia :) a grupa amator zachowuje się na rynku jak .....................( korekta administratora, bo były same brzydkie słowa)

jerzy

tak to wyglada zwalniaja tych na stale a przyjmuja z podfirmy aby taniej bylo to oczyms swiadczy a na 4 pietrze dalej pracuja lenie i kap.......

Zostaw merytoryczną opinię o FAP Pafal S.A. - Świdnica

• Jak się pracuje w FAP Pafal S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy FAP Pafal S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

FAP Pafal S.A.
2.1/5 Na podstawie 93 ocen.
  • łukasińskiego 26
    58-100 Świdnica