Opinie o FAP Pafal S.A. w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FAP Pafal S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w FAP Pafal S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FAP Pafal S.A. w Świdnica

Bartłomiej Nowy wpis

Witajcie! Perypetie życiowe wymusiły zmianę miejsca zamieszkania i szukam pracy, wobec tego wszedłem na to forum. Wydaje mi się, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Świdnicy. Pomóżcie mi i dajcie znać jak pracuje się w firmie FAP Pafal S.A.? Czy warunki pracy są dobre? A może jest kantyna? Nie gotuję w domu i fajnie jakbym w pracy mógł coś zjeść. Pozdrawiam Bartłomiej

Paulina Nowy wpis
@Bartłomiej

Witaj Bartłomieju. Nie będę narzekać na warunki pracy. Płaca dobrze i na czas, nie zmuszają do nadgodzin. Odpowiadając w temacie organizacji posiłków pracowniczych to zwracam uwagę na firmę TUOPU POLAND z Poznań. Zatrudnieni (wiem to od przyjaciela, który jest tam zatrudniony) mają tam aplikację, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To taki catering online. Tylko,że zamawiasz bezgotówkowo. Powodzenia! Paulina.

Robert Nowy wpis
@Paulina

Witam Pani Paulino. Jako specjalista w dziedzinie organizowania posiłków w pracy dodam kilka zdań od siebie. Firma TUOPU POLAND, której nazwę Pani przytacza używa do organizacji posiłków systemu SmartLunch. Skąd o tym wiem? Wdrażałem to rozwiązanie jako doradca klienta. Od swoich klientów wiem, że wspólne posiłki integrują załogę i wpływają na obniżenie rotacji. Pozdrawiam Robert

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie PAFAL S.A. Grupa APATOR?

Anonim Nowy wpis

Brak pytań ???? biorą każdego kto przyjdzie ????

Cezary

Czy możecie podpowiedzieć jak się tu pracuje? Czy warto aplikować , robią rekrutacje?

Igor

Apator po mały niszczy Pafał.Zarobki pod psem. Zbliża się koniec historii.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w FAP Pafal S.A. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Robert

Czy jest tak dobrze w firmie, że przestaliście pisać na forum??

Kate

A jakie zarobki czy ktoś napiszr

ak

Praca w hurtowni nie jest najłatwiejsza @czek, ale przynajmniej zarobki są dobre.

myśliciel

Jaki awans,pytam jeszcze raz, awans na co, na kogo?Wszystkieco lepsze stołki już zajete,no chyba ,że się wysadzi z siodła koleżankę lub kolegę????

krzys

ty nikon klepnij sie w czoło .. awans w apatorze ??znam jeden przypadek , że równy chłop poszedł do góry Sławek K. a reszta to donosiciele!!

krzyś

Brawo !!! mysliciel tak ta firma wyglądała i wygląda . kiedyś kwitła i to łatwo nie było. a teraz ,,zgwałcona,, przez grupę amator wygląda strasznie . Fuj Aron w grobie się przewraca - nowe liczniki indukcyjne ze starych części .Oj Marek Marek , a kiedyś tak dobrze mierniki sprawdzałeś. I komu to przeszkadzało. Opowiedz co robiłeś dla awansu :((((((( to dopiero jest obrzydliwe !!!!

mysliciel

Ale się uśmiałem ,"nie ma kokosów bez ciężkiej pracy".I co droga Julio?, skończyłas studia i do czego Ci się to przydało? . Jedna najprawdziwsza PRAWDA to to,ze " NIE MA KOKOSÓW bez Z N A J O M O Ś C I " A jak masz znajomości to Ci załatwią super robotę,tzn,że się nie narobisz a zarobisz i wcale ale to wcale nie musisz mieć wyzszego wykształcenia , ba , czasem wystarczy nawet zawodowe,potem tylko, w przyspieszonym tempie jakis roczny ogólniak wieczorowy i wystarczy. nie ma

mysliciel

Ale jesteś naiwny Michu, o jakich awansach Ty piszesz.jak nie masz znajomości ,to możesz się starać nie wiem jak ,to i tak zawsze musisz się starać jeszcze bardziej,a to ,że się starasz,to w końcu łaski żadnej nie robisz ,bo to jest Twój zasrany obowiązek,starać się ,żebyś mógł przepracować chociaż dwie umowy czasowe,no może trzy , jak pierwsza będzie na okres próbny.AWANSE,to jakiś żart.Wszystkie lepsze miejsca już zajęte.Wiem cos o tym,pracowałem tam.

krzyś

Wiesz co znaczy droga Julio budowa autorytetu w firmie i awans ? nie wiesz, bo miast po studiach zostać w naszej firmie, awansować i ją naprawiać nawiałaś jak królik. I kim zostałaś ? handlowcem w reno clio od aspiryny ?? no prosze Cię .... Uciekłaś bo w firmie jest źle. Było źle i jest źle i będzie źle. Marek tylko to wykorzystuje i tyle

Vip

Akurat w tej firmie na stanowisku kierowniczym nie wymagaja wyzszego wyksztalcenia wiem cos o tym,bo sam nim bylem........

Jula

Pracowałam kiedyś w tej filmie i uważam, że pracownicy dobrze są traktowanie. Jasne, że fajnie zarabiać więcej, ale stawka jest taka na jakim stanowisku się znajdujesz. Pracowałam tam na pakowni nie mając wykształcenia to i zarabiałam najniższą krajową. Skończyłam studia i pracę zmieniłam, żeby pracować w zawodzie i zarabiać więcej. Osobom, które wykrzykują tutaj,że Pafal zdziera i nie mają za co żyć, proponuję zdobyć wykształcenie i poszukać innej bardziej płatnej pracy. Na pewno każdy pracownik na stanowisku kierowniczym w tej firmie ma wykształcenie i zna się na swojej pracy, natomiast prezes jakoś tym prezesem został, nie przejął stanowiska po ojcu czy wujku, tylko musiał zasłużyć swoją pracą. A jeśli ktoś argumentuje swoje zdania tekstami pojedź gdzieś i zobacz dom prezesa, wydaje mi się mało wiarygodny i świadczy o tym, że już nie ma nic sensownego do powiedzenia. Poza tym ktoś mi mówił, że ma wykształconą żonę i wykształconą córkę więc założę się, że sam na ten dom nie zarobił i a z racji takiej a nie innej pracy pewnie łatwiej mu było o kredyt :) Każdy ile by nie zarabiał sądzi, że powinien więcej. Z tego co zauważyłam, Ci z najniższym wykształceniem oczekują największych kokosów. Nie powiem, sama tak myślałam, ale kończąc studia zdałam sobie w końcu sprawę, że nie ma kokosów bez ciężkiej pracy. Więc pisząc opinie o czymkolwiek, proponuję najpierw chłodny prysznic, bo to że komuś nie wyszło, nie znaczy że ma zniechęcać innych. Pozdrawiam :))

krzys

VIP:) można coś więcej prosić :) kogo pytasz??????

vip

Jak tam vip-y sie trzymacie bez pracy.Moze macie juz inne ,stanowiska kierownicze,

krzyś

jak chcesz poczuć atmosferę to idź kościoła , jak sie ludzi szanuje to sie im płaci za pracę !! masz dwójkę dzieci ? posmarowałaś/eś atmosferą kromkę chleba lub zapłaciłeś za paliwo na stacji??? ty ,FAKT,, puknij sie w czoło. Prezes z grupy amator który zniszczył tą firmę dostaje 30.000 miesięcznie a ty tu pierdy wypisujesz?? a może ty piszesz z działu kadr?????????????

krzyś

Trzeba wiedzieć jedno, pytanie o zarobki to jak pytanie o sex :) jak napisze, że mało to stracicie do mnie szacunek , a jak napisze , że dużo to nie dacie wiary. Tak dla uwiarygodnienia absolutne minimum to jest poziom trzy razy o czym pisze ,,merc,,. Jest jakieś minimum bytowania i ambicji. jeśli ktoś godzi się na 1300 miesięcznie to ja proponuje niech wyjedzie na wolentariat do ciepłych krajów i pracuje dla dobra innych ludzi bez wynagrodzenia. Nie zrobi oszczędności , ale przeżyje przygodę życia , która jest niemożliwa na taśmie produkcyjnej lub pakowni. Jeszcze raz namawiam na wycieczkę do Słotwiny. To nie jest tak , że wasza praca jest nic nie warta , ktoś na niej tłucze kasę !!!!!!!!

krzyś

Myśliciel ty sie wybierz do słotwiny zobaczyć dom prezesa i uwierz mi , że jesli ktoś płaci 1500 zł na rękę to nie jest to normalne. Oczywiście nie jest to normalne i z jednej i z drugiej strony. Albo ty nic nie umiesz robić albo nie umiesz się cenić a marek paskudnie z tego korzysta. Ja mam fart , że jeszcze jestem na starej pafalowskiej wypłacie. oczywiście ze tacy ,,mysliciele sa zagrożeniem wiekszym niż Syria i Libia.

Mysliciel
@krzyś

Ja nie uważam ,że 1500,00 zł na rekę ,to jest "szał", że aż d..... urywa,moim zdaniem ,każdy powinien zarabiac conajmniej 3000,00 zł na rękę , ja sam nie obraziłbym się dyby mi płacili 5000,00 netto .Tylko pamiętaj ,ze to nasze chore Państwo i jeszcze bardziej chore Prawo umozliwia takie działania pracodawcom.I dlatego też stąd te umowy na zas określony ,najniższa krajowa /no bo jeżeli muszą człowiekowi zapłacić conajmniej 1720,00 brutto - to kto da więcej z własnej woli? , no moze niektórzy , ale to chyba nie w świdnickich firmach .

Myśliciel

Ja myślę,ze większość tych komentarzy jest mocno przesadzona .Moim zdaniem piszą je ludzie ,którzy kiedys pracowali w PAFAL-u , stracili tę pracę , a tym ,którym się udało kontynuować pracę w tej firmie ,życzyli by chyba aby PAFAL "padł".To fakt,że firma przeżywa lepsze i gorsze chwile, ale mamy obecnie czasy , w których wiele firm ma kłopoty z produkcją .A już napewno w Świdnicy ciężko jest znaleźć taką cudowną firmę . Na pracę na czas nieokreslony w PAFALU nie ma co liczyc.Przyjmują tu na umowy na czas określony .Ale jeżeli jest się obowiązkowym pracownikiem ,poważnie traktującym swoją pracę , to w PAFALU nie jest źle .No owszem,płaca -to tylko najnizsza krajowa ,do tego jakieś parę groszy premii, tak gdzieś ok.1500,00 zł na rękę

Zostaw merytoryczną opinię o FAP Pafal S.A. - Świdnica

• Jak się pracuje w FAP Pafal S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy FAP Pafal S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

FAP Pafal S.A.
2.1/5 Na podstawie 93 ocen.
  • łukasińskiego 26
    58-100 Świdnica