Opinie o A.Blikle Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie A.Blikle Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w A.Blikle Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o A.Blikle Sp. z o.o. w Warszawa

Firma upada z każdym dniem coraz bardziej, ale tak jest, gdy zatrudnia się koleżanki od robienia sałatek na poważne stanowiska i udają, że są bóg wie kim, a tak naprawdę nie maja pojęcia co robią. Firma niestety długo się nie utrzyma.

Co z zaległymi pieniędzmi dla pracowników czy ktoś coś wie????????

Ja uddh

Firma złożyła wniosek o upałość. ? Ten temat jest pewny ?

Ja Ha Ha

Zgłoś się do kierownika :) on może ma to ci da :) Przecież płacą terminowo :)

Mają w (usunięte przez administratora) twoje pieniadze.

@Marek

A nadal pracujesz ? Czy pracuje produkcja ?

DOSTAWCA
@Dostawca

z tego co wiem to produkcja działa

Ponawiam pytanie co z kasą ?

Firma złożyła wniosek o upałość. Temat pewny i potwierdzony

ktoś napisał o wniosku o upadłość - podał numer syndyka etc... co się stało z tym wpisem ?

Aplikowałeś na stanowisko Kierownik Cukierni oferowane przez firmę A.Blikle Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?

Dostawca

Pani firma nie jest jedną której A.Blikle zalega z świadczeniami. To co jest pani winna to kropla w oceanie u "innych" dostawców.Można wysyłać wezwania, pisać e-maile, dzwonić , a oni i tak mają to w nosie i zawsze piszą to samo "musimy zweryfikować" " za tydzień" " w piątek" "lub inny dzień" lub teraz zwalają na okres jaki nas dotknął.Ok. wszyscy dostali po kieszeni ale w artykule portalspozywczy.pl ukazuje w jakiej kondycji jest firma .Unikali,unikają i będą unikać konkretnych odpowiedzi . Przecież zamawiają produkty, produkują, sprzedają - To gdzie są zyski? Za nimi święta Bożego Narodzenia , Tłusty Czwartek -Gdzie zarobek? Zrezygnują teraz z pani usług i znajdą następną firmę i koło się cały czas toczy.

M

Niech im Pani zablokuje strony aż do uregulowania płatności. Proste :)

Liubov Prokopets
@M

Od razu tak zrobiłam, ale usunęli mi dostęp i tyle. Bo firma ma pierwszeństwo posiadania dostępu do media społecznościowych.

@Liubov Prokopets

Widzieliście z kim współpracujecie więc teraz zamknijcie gęby i nie płaczcie że nie macie pieniędzy. Sami jesteście winni że zawieraliście umowy współpracy z nie wiarygodnym partnerem biznesowym - wasza pazerność nie zna granic.

M
@Jarek

Jarku a gdzie jest napisane NIE HANDLUJCIE Z A.BLIKLE. Czy oni mają to wypisane na czole?

Dostawca

Proszę poczytać imsig.pl wpisać dane A,Blikle i spojrzeć na datę

Dostałem zaliczki 1500zł i cisza

Czy prawdą jest że firma złożyła wniosek o upadłość do sądu ? Jeśli tak to nic nie ugrają firmy którym zalegają z płatnościami.

Na temat wynagrodzeń dzwonię do pip i sanepidu składam również wniosek do sądu pracy.

xD

Przecież podobno płacą terminowo :)

Zadzwoń jeszcze na policję, straż pożarną i pogotowie ratunkowe . A do sądu to przygotuj sobie dużo czasu i pieniędzy.

Dostawca

Złożyłem i wygrałem proces sadowy z Blikle. Myśleliśmy, że jako spółka prowadząca zgodnie z prawem księgowość posiada jedno konto a oni posiadają 9 kont, to jest nie zgodne z prawem. U mnie Księgowa od razu by mi wypowiedziała Umowę jeśli bym wymógł na niej takie działania bandyckie. Dlaczego nie stać ich na pensje, dlatego że Dostawcy pozywają ich do Sądu, wygrywają z wszelkimi kosztami na poczet Blikle. Radca Prawny który zajął się moja sprawą dostał od Sądu wynagrodzenie ponad 7000zł, Komornik nie mało bierze, dla mnie 5% kosztów złożenia wniosku - naprawdę nie małe pieniądze, odsetki. Jak mój Komornik wszedł jednym ruchem na wszystkie konta to dopiero zrobiła się panika, Prezes raptownie się obudził i prowadził rozmowy z Komornikiem. Jeśli takie zajecie trafi w okresie wypłat pensji to niestety najpierw wszystkie środki zaspakajają Komornika. Pracownicy są mamieni opowieściami, ze za dzień że w ratach itd. Bankructwo tej firmy musi się wydarzyć !!!

@Dostawca

Proponuję wywalenie obecnego kierownictwa, przyjęcie mądrych i zmotywowanych ludzi, dobry biznes plan....może jeszcze coś można by było coś z tego bagna zrobić.

Pensje

Jak tam wypłaty? Ile jeszcze sobie poczekamy na wypracowane pieniądze?

@Pensje

Post po niżej proszę zgłosić się do kierownika........... Może inaczej zadamy pytanie. Czy wo gule dostaniemy zaległe wypłaty? Góra wypłaciła sobie wynagrodzenia a ns ma w (usunięte przez administratora).Tak samo było w miesiącu poprzednim. Prawda Pani Kierownik Zakładu !!

@Pracownicy

Nie tak prędko dostaniemy nasze wypłaty. Nawet po Świętach firma świeci pustkami. Proszę zgłosić się do kierownika nic nie daje - bicie głową w mór

Dzisiaj firma zwolniła masę pracowników !!!

@Marek

Trzeba jasno powiedzieć. Nie podpiszesz urlopu bezpłatnego od razu dostajesz wypowiedzenie. Czy to ma oznaczać że firma jest już bankrutem? Zwalniają osoby z dużym doświadczeniem zawodowym a zostawiają obiboków.

@Marek

Proszę nie pisać kłamstw i nie straszyć ludzi. W ostatnim czasie została zwolniona jedna osoba z prawie 170 zatrudnionych.

@Marek

Proszę nie pisać kłamstw.

@Monika

Jutro i we wtorek kolejne zwolnienia grupowe

@Monika

Jak z matematyką u Pani ? A wypłaty za Marzec będą ?

Do zwolnienia

Kierownik powiedział że pensje będą w ratach płacone ,dała do zrozumienia swoją mimiką twarzy że nie wie co mówi

Marek Sz
@Monika

Nie została zwolniona tylko sama się zwolniła A to jest różnica

@Do zwolnienia

ta firma jest sztucznie podtrzymywana

@Marek

Na koniec Marca nie zwalniali bo były przed nimi Święta. Wyprodukowali i zwolnili.

Marek Sz.

Jeżeli ktoś się próbuje podszyc podemnie to nie radzę!!!Roztalem się z firmą w porozumienu i zgodzie mam tylko nadzieję że Pani M.K i A.M rozlicza się ze mną według kodeksu pracy na którym się B.dobrze znam i chciałbym żeby wzięły to do siebie bo narazie nie zamierzam się droczyc i kłócić ale wszystko się może diametralnie zmienić!!!Pozdrawiam załogę i życzę powodzenia

Mamy 20 i wypłat jak nie ma tak nie ma. I chcą jeszcze zwalniają

@Pracownicy

Proszę o zgłoszenie się do kierownika. Nie wiem dlaczego nick "Pracownicy" twierdzisz, że nie masz wynagrodzenia. Może pojawił się jakiś błąd. Wszyscy pracownicy są po wypłatach więc warto powiedzieć wprost swojemu przełożonemu. Odnośnie stwierdzenia co do zwolnień - Pomimo trudnej sytuacji związanej z ustawą zakazującą sprzedaży staramy się utrzymać cały zespół.

@Monika

Staracie się - co to oznacza ?

@Monika

Pani Moniko jedynie co pani dobrze wychodzi to kłamstwa. Staramy się nikogo nie zwalniać - a zwalniacie. Pod wpływem presji karzcie pisać wnioski o bez płatne urlopy - czy to jest zgodne z prawem. Zalecenia Sanepid podkreślił, że osoby wykazujące wszelkie objawy chorobowe nie mogą pracować przy obrocie/produkcji żywności A pani kierownik zakładu chodzi, kaszle i chrycha i jeszcze ma sąsiada co jest pod ścisłą kwarantanną bo wrócił z Włoch w czasie kiedy była tam pandemia To jest normalne

Załamana

Pracuję w cukierni jako sprzedawczyni, wypłaty miały być 10, mamy 16, a pieniędzy dalej nie ma. Kłamstwa ze strony zarządu, że pieniądze już wyszły, brak odpowiedzi co z pensjami - to nie jest problem tego co się teraz dzieje na świecie, co miesiąc są opóźnienia w wypłatach! Lepiej uważać na tą firmę, bo mają wielkie wymagania, a sami nie spełniają podstawowych obowiązków!!!

Seba
@Załamana

a to jeszcze ta firma istnieje ?

Czy A.Blikle Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Rekrutacja

Zatrudniamy studentów, Cv można wysyłać na adres: rekrutacja(usunięte przez administratora) Zapraszamy do kontaktu :)

Anja

Jestem z Wroclawia i tam przed laty Blikle byl w budynku Opery. To tylko kilka metrow ode mnie. W tym okresie przestalam piec ciasta - u Bliklego byly lepsze????!!! Wyjechalam z kraju na wiele lat. Wracam i ide do Bliklego, ktory teraz jest na Rynku. Od smaku ciast po jakosc obslugi to KATASTROFA !!! Teraz moje wypieki sa ???? w porownaniu to bylejakiego , masowego smaku ciast Bliklego. Ja sie w wypiekach nie poprawilam.???? Czy ktos wie co sie stalo, ze te ciasta sa do kosza?!

@Anja

Firma się stacza. Pracowałem tam ok. 3 lata temu, byól fatalnie i widać tak zostało. Zamienniki surowcowe, słabe receptury, niedbałość CAŁKOWITY BRAK HIGIENY, AŻ DZIW ŻE SIĘ NIKT NIE ZATRUŁ do tej pory. Brudne posadzki, niemycie maszyn, brak podstawowych środków higieny, nawet ścierek, nieudolne chamskie kierownictwo, to obraz zakładu produkcyjnego ok. 3 lat temu. Kurcze a dostali certyfikat BRC. Dziwne

Nie wiem jak można pisać o czymś co było 3 LATA TEMU. Nie pracujesz, nie wiesz a się wypowiadasz. Składniki są jedne z najlepszych na rynku, nie używamy zamienników Pracownicy dbają o to aby każdy produkt był jak najlepszy. Ludzie jak możecie tak oczerniać kogoś lub jakąś firmę nie pracując w niej, to jest naprawdę dziwne.

cleo

prawda ,nic się nie zmieniło, raczej pogorszyło; ani grama masła w ciastach, sama margaryna cukiernicza, tłuszcz palmowy, ciastko od tłuszczu w składzie odbijają się przez tydzień. Jeżeli chodzi o porządek ,to geje pracujący w tych cukierniach palcem nie kiwną , żeby cokolwiek wyszorować, niektóre pracownice uważają się za kierowniczki lokali i wszystkich, którzy nie przypadli im do gustu, tylko dlatego, że są w czymś lepsi traktują jak (usunięte przez administratora) Wiem to wszystko, bo tam pracowałam, zakończyłam współpracę w 2019r.Na szczęście.

@Anja

Znam sprawę wrogiego przejęcie i puszczenie profesora z torbami przez pseudo inwestora - firma teraz jest zarządzana przez innych ludzi, poszli w masówkę, firma nie ma i nie będzie miała kasy na rozwój - wiec będzie się tak toczyć ....

zirytowany

Ostatni pomysł z napisaniem na grafikach , kto jakie ma stanowisko uważam za bardzo dobry , dodajcie jeszcze kto ile zarabia , łatwiej będzie wywalczyć podwyżkę . Bo dlaczego mam mieć niższe stanowisko i zarabiać mniej , a wykonywać pracę taka samą jak osoby z wyższym stanowiskiem .

Marka Blikle jest zwyczajnie przereklamowana. Paczki nie są najlepsze - jadłem o 100 razy lepsze - i zdecydowanie wiekszę i tańsze. Panstwo Blikle lecą na marce zmniejszając swoje produkty do mikroskopijnych rozmiarów, jednocześnie podnosząc ceny. Wszystko jest mega drogie i żadko jest coś smaczne i świeże. O pracowników też za bardzo nie dbają - wiem bo rozmawiałem z jedną z pań sprzedających w cukierni i ich wynagrodzenia to raczej kpina.

@Adam

A więc nic się przez 2 lata, kiedy jeszcze tam pracowałem, nic się nie zmieniło: (usunięte przez administratora) malaria. Ciekawy jestem czy na posadzkach nadal (usunięte przez administratora) z miesięcznych resztek pokarmowych, a ścierki wydawane w skąpych ilościach jak w aptece. Mają BRC?

Dokładnie tak. A teraz jest coraz gorzej. Wciągle wszystkiego brak

Klient rozczarowany

Szanowni Państwo. Jestem rozczarowany jakością wyrobów, nie mogę dać pozytwnej opinii ponieważ produkty które nabyłem na Święta Bożego Narodzenia nie nadawały się zbytnio na poczęstunek. Żeby nie pisać ogólnie powiem wprost produkty były stare i nie smaczne , oraz przesłodzone. Nie odbiegały jakością i smakiem od typowych marketowych ciast , jednym słowem cena nie adekwatna do produktów. Ps znajomi przestrzegali mnie że to już nie ta sama firma co kiedyś, muszę przyznać im rację .

MK
@Klient rozczarowany

Szanowni Państwo, Przywiązujemy wiele uwagi do naszych produktów, zarówno pod względem składników jak i wykonania dlatego też chcemy jak najlepiej zająć się tą opinią. Bardzo proszę o podanie informacji jakie produkty były zakupione, kiedy i gdzie na adres reklamacje@blikle.pl

Klon1920

Bardzo jestem rozczarowana firma Blikle , kupiłam na święta makowce i babkę drożdżowa . Stare , suche ,niesmaczne . NIE POLECAM !!!!! Nawet nie spojrzę w stronę firmy Blikle ????porażka .

MK
@Klon1920

Dzień dobry, przykro mi, że zakupione produkty nie spełniały oczekiwań. Chcemy się zająć tą reklamacją natomiast potrzebujemy więcej szczegółów, ponieważ nie mieliśmy w ofercie babki drożdżowej. Proszę o kontakt na adres reklamacje@blikle.pl blikle.pl lub sprzedaz@blikle.pl

k upiłam ciasta na święta masakra makowiec tak słodki ze nie dało sie jeść, keks na biszkopcie nie smakował zapłaciłam słoną kwotę a tu rozczarowanie. NIE POLECAM CUKIERNI.

Witam. Potrzebuje skontaktować się z osobą która zajmuje się kadrami. Wcześniej to była pani M. Domin. Podobno już nie pracuje od roku. Gdzie mogę szukać os od kadr. Na Nowym Świecie czy bardzie w Konstancinie. Poproszę o nr tej jak ktoś ma .

monika
@Adam

Proszę o kontakt na maila: kadry@blikle.pl

Adam.
@monika

Na stanowisku do spraw kadr jest cały czas Pani Domin czy jest ktoś nowy.?

Zostaw merytoryczną opinię o A.Blikle Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w A.Blikle Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy A.Blikle Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w A.Blikle Sp. z o.o.?

A.Blikle Sp. z o.o.