Opinie o Comtex sp. z o.o. sp. k. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Comtex sp. z o.o. sp. k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Comtex sp. z o.o. sp. k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu telekomunikacyjnego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comtex sp. z o.o. sp. k. w Lublin

Paweł Ćwik Ostrowiec

Właśnie mi powiadomienie o wpisach przypomniało, że tu zaglądałem. Już to naprawiam i usuwam powiadomienie. Chętnie bym o tej farsie (bo taką powinna ta firma nazwę nosić)zapomniał, ale nie bardzo mi pozwalają. Firma jest żałosna tak jak jej współwłaściciel i dyrektorzy. Mam was w głębokim poważaniu, a tak na marginesie niech mnie nikt nie straszy (ci co straszyli wiedzą o co chodzi), bo najważniejsza dewiza w życiu - jak chcesz kopnąć psa to sprawdź jak długi ma łańcuch i policz czy zdążysz odskoczyć zanim swię odgryzie(hahaha) To pod rozwagę tego co mnie chciał przestraszyć - zapewne mu wierne kundelki doniosą (osobiście mam kundelka i nie uważam tego określenia za obraźliwe- to info gdyby komuś się nie podobało - a prawnika też mam dobrego). Pozdrawiam wszystkich byłych i obecnych pracowników - ale na litość boską miejcie chociaż trochę honoru nie obrażajcie nikogo personalnie i za prywatne życie, Pomijam fakt, że anonimy nawet w słusznej sprawie to (usunięte przez administratora) i nic więcej.

Rysia

Uwielbiam to czytac...pewnie podobnie jak ja smieja sie z was (usunięte przez administratora)

zastanawia

zastanawia mnie jedna sprawa dlaczego administrator usuwa wszelkie niepochlebne opinie na temat comtexu ? ja mam propozycję czas wpisy robić na stronie polkomtela dziękując im za COMTEX prędzej czy później zainteresują się wreszcie "zakazem" sprzedaży podstawowych produktów PLK przez tego pseudo agenta ( dyrektorom się nawet nie chce opracować pomocy dla sprzedawców )

Mike

piszecie o pracownikach jak o maszynach... (usunięte przez administratora).. całkiem w porządku ludzie tam pracują.. i lubią tą pracę.. szkoda tylko, że nie idą za tym konkretne pieniądze. (usunięte przez administratora) jaki jest... pracownicy wiedzą i można z nim co nieco wywalczyć ale trzeba mieć argumenty do rozmowy. Masz argumenty (usunięte przez administratora) się z Tobą zgodzi... nie masz to się nie odzywaj bo jak każdy na jego stanowisku zje Cię(usunięte przez administratora). Pracowałem dla tej firmy i cenię współpracę bo wiele się nauczyłem. O byłych, którzy narzekają... jest takie powiedzenie... krowa, która dużo ryczy mało mleka daje...zostawcie jego życie prywatne bo nie ma to wpływu na waszą pracę... żadnego... (usunięte przez administratora). Koordynatorzy... to że nie posiadają wiedzy to jest ich problem i świadczy to o nich. a (usunięte przez administratora).... nieraz się z nim widziałem.. facet potrafi zmotywować (nie strasząc zwolnieniami) może ma burackie podejście do życia ale łeb na karku ma (w końcu zbudował swoje imperium). Czy u innych agentów jest lepiej... i tak i nie. Ale o tym wypowiedzieć się mogą Ci co przeszli. Pozdrawiam ekipy z Gdańskiej w Bydgoszczy, Włocławka (Ulę) Torunia, Nakła i Inowrocławia ... no i 'moją' Magnuszewską. (usunięte przez administratora)

Sprzedawca

Normalna, luźna rozmowa z kierownikiem punktu. Od razu tłumaczy jak wyglądają zarobki, jakie są godziny pracy i inne podstawy.

1. Zainteresowania. 2. Dlaczego te studia i jak one pomogą w wykonywaniu pracy. 3. Jak sobie radzisz z trudnymi klientami? 4. Co byś zrobiła, gdyby wpadł rozwścieczony klient i zaczął wyzywać firmę? 5. Dlaczego chcesz pracować jako doradca klienta? 6. Napisałaś w CV, że... co to znaczy? Tak mniej więcej, bo to nie były suche pytania, zadawane jeden po drugim.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
pyskata

Jak byście sie czuli jakby ktos napisal o waszych mezach żonach albo dzieciach? Najpierw trzeba je mieć. To pisze małolactwo niedorosłe i gówniarzeria. Wystawiacie opinie też nam innym pracownikom. Jak chcecie tak to sie popiszcie imieniem i nazwiskiem, bo obażacie innych

?

Zgadzam się całkowicie. Też jestem przerażona że nie jedną z tych osób pewnie znam.

zdziwiona

Psy szczekają, a karawana dalej się toczy. Nie będę się powtarzać ale jestem tylko jeszcze bardziej zdziwiona, że być może w punktach obok mnie pracują takie pustaki. Żenujące cały czas. Stale myślę że za dobrze was traktują. Miejsce tak piszących jest na zmywaku w Angli bo poziom jest właśnie taki. Nie będziecie się czuć poniżani, bo nie zrozumiecie języka w jakim szef Algierczyk będzie do was mówił.

johny b.

Powiem tak, ogólnie koordynatorzy są niedouczeni, nie znają procedur, ofert i w dodatku nie potrafią wspomóc pracownikowi!, mowa tutaj o mym ex koordynatorze(usunięte przez administratora). Po co zatrudniać takich gości którzy zarabia pewnie około 4000 PLN i potrafią w kółko gadać to samo target, baza, target, baza i zwolnię Cię!... lepiej zatrudnić jakiegoś żula za 1300 PLN, za taką kasę będzie gadał tak samo ;) Czy w KOMTEXIE jast jakiś koordynator, który zna procedury, oferty ? odpowiedź znacie sami ;)

kwidzyn/ gdz

I po co Twój wpis? Zostałeś udowadniając, że w COM zostają ludzie którzy lubią być MASZYNAMI, nie mają charakteru, przyznają przymykając oko (usunięte przez administratora) rację, gdzie w jego głowie płynie myśl o jego przebiegłości i umiejętności ZARZĄDZANIA SPRZEDAŻĄ ? Ma wiedzę taką jak(usunięte przez administratora) sprzedaż jak w hurtowni :D (usunięte przez administratora). i ten co lepszy lub bardziej kumaty po krótkim czasie zmienia Firmę :D (usunięte przez administratora) jest taki jak każdy innym w tej Firmie - gdyby miał trochę ODWAGI, WIEDZY, DOŚWIADCZENIA, NIE MÓWIĄC JUŻ O WYKSZT. BO TO JUŻ JEST ZA WIELE DLA CZŁOWIEKA KTÓRY OD LAT PRACUJE W SPRZEDAŻY "TELEFONÓW " to dostałby się do Firmy poważnej i rozwijał swoje CV. A tak... w comtexie jest kimś, a inni wokół rosną przy nim z każdym jego upadkiem :D

minor

A dlaczego nie komentować życia prywatnego? "góra" obrażając pracowników używa słów personalnie w takim stopniu, że można udać się z tym do jakiegokolwiek sądu. Skoro PRACODAWCA poniża Cię w PRACY to PRACOWNIK ucieka się do pierwszych narzędzi poniżania - JAK KUBA BOGU...tym bardziej jeśli pisze się o FAKTACH ;)

Przemek Cz.

Jak pracujesz tak jak do tej pory to pewnie tej premii nigdy w życiu nie dostaniesz a kierownik dawno powinien cię zwolnić !! To co piszesz o premiach to akurat się nie zgodzę. My po wyrobienu planu premię dostajemy tak jak się należy, chodź jest bardzo ciężko przy takich targetach , więc nie pisz bzdur tylko zaczni sumiennie pracować a jak nie to wypad na bezrobotne i wtedy nie musisz sie już o nic starać !!!

Premi nigdy sie tutaj nie dostanie. Wszystką kase zgarnia góra albo kierownicy punktów to normalne. Nigdzy jeszcze nie dostaliśmy a bynajmniej my w punkcie, kierowniczka napewno ale się nie przyznała. W tej firmie sa tylko obiecanki a głupim parobką radość jak przeczytają maila spinają się robią target a pózniej co (usunięte przez administratora) taka sama wypłata jak zawsze czyli po co robić target? nie lepiej pracować sobie poprostu po malutku i się nie starać? LEPIEJ!!! a kasa ta sama.

były

Mam już dawno inną prace i temat Comtex zamknięty. Po co mam się rozpisywać. Było różnie jak wszędzie. Tu gdzie jestem tez tak jest, a może i gorzej. Pisanie o byłej pracy nie jest objawem odwagi tylko słabości bo nie stać Cię było na odwage jak jeszcze pracowałeś. Stary jak masz chęć się wypłakać, to idź do mamy albo otwórz sobie blog.

Paweł Ćwik Ostrowiec

Gościu wie jak jest. Bo co byłym pracownikom szkodzi się podpisać pod swoją opinią? Moje zdanie jest takie - jak jako były jeszcze się boisz mówić głośno co myślisz to nie jesteś wiele wart

jjacy

Gościu, nie wiesz jak jest. COMTEX mniej niż zero!

Paweł Ćwik Ostrowiec

Czytam sobie od pewnego czasu opinie i juz wiem, dlaczego regionalni Comtexu mogą tak pogrywać. Wszyscy nie macie jaj. Nawet byli pracownicy, którzy się tu wypowiadają nie mają odwagi się podpisać. Żenujący brak odwagi. Macie wiele do powiedzenia, ale na szacunek nie zasługujecie. A opluwanie czyjegoś prywatnego życia to już szczyt. A tak na marginesie to jednak regionalni z Comtexu to dobrzy rekruterzy. Dobieraja ludzi, których łatwo łamać, którzy nie są w stanie się postawić i walczyć o swoje. Ja z całej Ostrowieckiej załogi zostałem w pracy i podpisalem umowę z Comtexem, ale to inna bajka. Reszta odeszła, a że to byli ludzie z charakterem i fachopwcy wszyscy już sobie poradzili. Ja też już przeszedłem do historii, jeśli chodzi o Comtex, ale 2 miesiące wystarczą żeby mieć swoje zdanie.

@Paweł Ćwik Ostrowiec

Popracowałeś 2,5 miesiąca to na prawdę masz wiele do powiedzenia. Ja pracowałem w tej firmie dwa lata i wiem jak smakuje Comtex. Wstydź się, że w ogóle piszesz jakąś opinię na temat tej firmy. Okres próbny zazwyczaj w każdej firmie to 3 miesiące, nawet tego nie przetrwałeś. PORAŻKA!!

huha

pozdro comtex, już tęsknie za wami hahaha.

sales service

Stronkę znam nie od dziś przyglądałem się rozmową ale muszę obronić (usunięte przez administratora). Jest jaki jest ale to jego praca a że lubi porozmawiać z kobietą w miłej atmosferze to chyba normalne jak każdy z nas mężczyzn, często komentarze wystawiają ludzie którzy nie mają z nim nic wspólnego lub mieli - ci obecni raczej maja to gdzieś bo są to punkty gdzie każdy zna swoje miejsce i robi co należy. Po podziale na regiony ile on ma tych punktów ? 10 ? gdzie góra jest max 30 kobiet :) mając własna rodzinę zapewne w tyłku ma jakieś spotkania i romanse :) ale jak odwiedza punkt i rozluźnia atmosferę to źle :) spójrzcie na (usunięte przez administratora)jaki to troll :) jaki on jest wielki i dumny :P a co do firmy to fakt szkoda że obiecują obiecują a nic z tego nie ma ! no i żeby te targety robili na ludzkim poziomie powiedzmy + 2 tysiące wyższy aniżeli PLK to można by było walczyć ! pozdrawiam pracowników :) nie marudzić a wziąwszy robotę w swoje ręce mówię to jako pracownik mający staż w comtexie.

?

Zgadzam się jesteście żałośni spójrzcie na siebie i zastanówcie się debile czy macie prawo komentować czyjeś życie prywatne. Jest wam tak źle to nie wiem co robicie w tej firmie. A i naprawdę jestem pracownikiem tej firmy pewnie z częścią anonimków znam się dobrze.

zdziwiona

Jak trzeba nisko upaść i być zepsutym moralnie żeby w taki sposób komentować czyjeś życie prywatne. Nie dziwię się, że nieraz pracodawca być może źle Was traktuje. Wystawiliście opinię wyłącznie sobie i jeszcze w dodatku obrażacie siebie nawzajem mówiąc, że niektórzy z Was są puści. Żenujące.

Zostaw merytoryczną opinię o Comtex sp. z o.o. sp. k. - Lublin

• Jak się pracuje w Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Comtex sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 107.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 2 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Comtex sp. z o.o. sp. k.?

Kandydaci do pracy w Comtex sp. z o.o. sp. k. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Comtex sp. z o.o. sp. k.