EPS System

Trzebinia

Opinie o EPS System

człowiek nikt 2011-01-13 15:30:09
A ja jestem byłym pracownikiem i sobie chwalę . Znacie przysłowie "Chwalcie pracodawcę swego, możecie mieć gorszego" Cieszcie się że wam płaci jakkolwiek, pod stołem czy też nad nim:) Dla tych wszystkich niezadowolonych proponuję podjąć własne ryzyko otworzenia działalności gospodarczej, zatrudniania ludzi , borykania się z ciągłymi problemami, i innymi ( usunięte przez administratora ) ". Zrozumie to tylko ten który ma doświadczenie życiowe i odrobinę wiedzy ale wy chyba jej nie macie. Może spróbujcie popytać wśród "prawdomównych" znajomych ile to zarabiają i jak dobrze im się żyję, może odstąpicie im swoje miejsce pracy. Rozumiem, każdy ma lepszy i gorszy dzień, spróbujcie być jednak uczciwi w swoich opiniach. A co do( usunięte przez administratora ) o życzę mu powodzenia i głowa do góry. Trzymam kciuki.
anonim 2011-05-06 08:45:13
Nie trzeba być Szerlokiem Holmsem aby stwierdzić że marna z ciebie kobieta:) Nie ładnie się tak podszywać pod kogoś. Pozdrawiam.
związkowiec 2011-05-23 23:12:20
Taaaaaaka firma a boi się opinii swoich pracowników.
To tylko świadczy o tym że to wszystko co można było tutaj przeczytać było prawdą.
Powodzenia!!! w walce o swoje
krecony 2013-03-10 21:48:27
Kazdy szanujacy sie niech omija ta firme, strata czasu.
poszukujący 2013-10-27 18:05:51
Drodzy pracownicy działu HR firmy EPS System - jeśli już pokusicie się o zamieszczenie ogłoszenia rekrutacyjnego w sieci, to sprawdźcie wcześniej zawartość merytoryczną ogłoszenia jeszcze przed jego publikacją. Nie piszemy:
• analiza rynku pod kontem potencjalnych klientów
Po jakim KONTEM????
Bez poważania!
Johny 2016-08-10 12:54:45
a szkoda gadać
Zostaw swoją opinię o EPS System - Trzebinia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EPS System