Opinie o EPS System Sp. z o.o. w Trzebinia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie EPS System Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie EPS System Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EPS System Sp. z o.o. w Trzebinia

może ktoś z was zaktualizować te opinie odnośnie warunków? coś o problemach kasą pisali a po prostu jestem tu z oferta dla elektryka. Chce się doinformować w tych zarobkach z opisu, bo przedziały dochodzą do 7 600 zł. czy to jest proponowana podstawa jeśli ktoś ma dłuższy staż?

CIEKAWOSTKA Nowy wpis

Firma po zwolnieniu pracownika nie wypłaca zaległych niewykorzystanych urlopów mimo rozmów i obiecywania nie polecam nikt nic nie wie zero wyjaśnień wszędzie są sekrety nie polecam

M Nowy wpis
@CIEKAWOSTKA

Pani S opinia bezpodstawna, ekwiwalent zostal Ci wypłacony. i nie pisz bzdur, że zero wyjasnień i sekrety. pisalaś, wyjaśnilam, że w poniedziałek zerknę, bo jestem na urlopie. tyle w temacie.

Rysiek Nowy wpis

Podają na swojej stronie, jakiej specjalności pracowników szukają. I jest tam, między innymi, że potrzebny jest elektryk. Szczegółów nie ma żadnych, ale znalazłem starszą ofertę z 2020 roku, gdzie proponowano elektrykowi 3300 zł brutto i UoP na okres próbny. Piszcie, ile teraz płacą na tym stanowisku i jakie tu jest podejście do pracownika? Czy doceniają oraz inwestują w rozwój, poprzez szkolenia?

Klaus

Firma (usunięte przez administratora) nikt tam nie chce pracować pieniądze (usunięte przez administratora) sami konfidenci i stare capy omijać z daleka dlatego mają tyle ofert na internecie bo nikt nie chce tam robić.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie EPS System Sp. z o.o..
ert

Jak wyglądają zarobki na stanowisku elektryka?

Jak jest z pakietem medycznym w Lipnicki Robert Eps System? Można dołączyć rodzinę?

Obserwujący

Nie można. Pakiet obejmuje tylko pracownika

Jakie narzędzia pracy zapewnia Lipnicki Robert Eps System? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

NIK

Jeżeli chodzi o samochód to zależy od stanowiska i Twojej lokalizacji względem firmy wszystko w kwestii dogadania. Pozostałe narzędzia dostajesz to co niezbędne.

NIK

Nie ma pakietów zdrowotnych

Lili

@Bestia ale możesz dokładniej? Jakie są wymagania na awans?

@Lili

Wymagania??? W tej firmie ludzie bez wiedzy i doświadczenia awansują od tak.... A Ci którzy mają wiedzę i doświadczenie, ludzie, od których można sie wiele nauczyć nie są doceniani... Ludzie, którzy sa za mądrzy i za inteligentni nie mają szans rozwoju...

Jak wygląda ścieżka awansu w Lipnicki Robert Eps System?

Obserwujący

Jak masz wiedzę i doświadczenie, to zapomnij o awansie... Chyba rozumiesz???

Ktosik

Słyszałem że zusu nie placi.

Daniel

Gdyby firma była kiepska to dlaczego niektórym tak bardzo zależy na pracy, ja polecam firmę!!

gosc
@Daniel

Bo nie potrafią nic innego robić i nie maja grosza odlozonego więc się boją proste

Armata

Kpina zarobki najniższa krajowa jak chcesz coś więcej nadgodziny z dziadkami o zupie z noclegowni kiepska atmosfera nieciekawa praca uwiazanie ogólnie odradzam wzywam PIP

wkurzony

dodam tak skoro niesprawiedliwa jest moja opinia to objaśnie dlaczego,otóż byłem na rozmowie o pracę i rozmawiałem z panem M.S. ten pan powiedział że przyjmie mnie na okres próbny na jeden dzień cz się nadaję miał zadzwonić i zadzwonił ale powiedział że jeszcze muszę zaczekać na telefon do poniedziałku z ostateczną odpowiedzią no i nie zadzwonił,po czym zadzwoniłem ja i powiedziałem mu swoje. Niech prezesi takich dziad-firm zapamiętają że czasy judaizmu się kończą ,mógł powiedzieć nie nadaje się pan prawda??? a nie owijać bułkę w bawełnę

Tymon

@Wkurzony Bardzo niesprawiedliwa jest Twoja opinia. Może trzeba spojrzeć na własną postawę, może tu leży problem?

Wkurzony

Następna dziad-firma w powiecie chrzanowskim władza myśli ze jak ma kasę to moze robić w kulki człowieka

@Morgen, wnoszę, że w ogólnym rozrachunku jesteś zadowolony z tej pracy. Czy warto brać to miejsce pod uwagę szukając zatrudnienia? Czekam na Wasze opinie i przypominam o zamieszczaniu na forum postów zgodnych z naszym regulaminem Gowork.pl https://www.gowork.pl/regulamin

Morgen

Firma niezła rozwojowa praca ciekawa ale ludzie w niej pracujący hołota i margines fałszywe stare dziady które myślą że jak podłączą silniczek i 3 przewody to rozumy pozjadali , wszyscy obłudni i fałszywi chcą pokazać jacy to ważni i robotni a tak naprawde zenada. Prezes tylko tam fajny facet widać klasa gość reszte bym do wora i w piec .

Naiwny

Robota jak robota, trzeba pracować, ale wszechobecna podejrzliwość wobec pracownika, inwigilacja, kamery, złe układy, najniższa krajowa, reszta kasy pod stołem, wysokie mniemanie właścicieli oraz ścisłego kierownictwa swej uczciwości HE,HE,HE, biegają do kościółka, stukają się w piersi przed ołtarzem, obłuda. Prezentują jak zbawcy maluczkich, śmiechu warte

Johny

a szkoda gadać

poszukujący

Drodzy pracownicy działu HR firmy EPS System - jeśli już pokusicie się o zamieszczenie ogłoszenia rekrutacyjnego w sieci, to sprawdźcie wcześniej zawartość merytoryczną ogłoszenia jeszcze przed jego publikacją. Nie piszemy: • analiza rynku pod kontem potencjalnych klientów Po jakim KONTEM???? Bez poważania!

Zostaw merytoryczną opinię o EPS System Sp. z o.o. - Trzebinia

• Jak się pracuje w EPS System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EPS System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EPS System Sp. z o.o.?

EPS System Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 60 ocen.
  • Harcerska 16
    32-540 Trzebinia