EPS System

Trzebinia

Opinie o EPS System

człowiek nikt 2011-01-13 15:30
A ja jestem byłym pracownikiem i sobie chwalę . Znacie przysłowie "Chwalcie pracodawcę swego, możecie mieć gorszego" Cieszcie się że wam płaci jakkolwiek, pod stołem czy też nad nim:) Dla tych wszystkich niezadowolonych proponuję podjąć własne ryzyko otworzenia działalności gospodarczej, zatrudniania ludzi , borykania się z ciągłymi problemami, i innymi ( usunięte przez administratora ) ". Zrozumie to tylko ten który ma doświadczenie życiowe i odrobinę wiedzy ale wy chyba jej nie macie. Może spróbujcie popytać wśród "prawdomównych" znajomych ile to zarabiają i jak dobrze im się żyję, może odstąpicie im swoje miejsce pracy. Rozumiem, każdy ma lepszy i gorszy dzień, spróbujcie być jednak uczciwi w swoich opiniach. A co do( usunięte przez administratora ) o życzę mu powodzenia i głowa do góry. Trzymam kciuki.
anonim 2011-05-06 08:45
Nie trzeba być Szerlokiem Holmsem aby stwierdzić że marna z ciebie kobieta:) Nie ładnie się tak podszywać pod kogoś. Pozdrawiam.
związkowiec 2011-05-23 23:12
Taaaaaaka firma a boi się opinii swoich pracowników.
To tylko świadczy o tym że to wszystko co można było tutaj przeczytać było prawdą.
Powodzenia!!! w walce o swoje
krecony 2013-03-10 21:48
Kazdy szanujacy sie niech omija ta firme, strata czasu.
poszukujący 2013-10-27 18:05
Drodzy pracownicy działu HR firmy EPS System - jeśli już pokusicie się o zamieszczenie ogłoszenia rekrutacyjnego w sieci, to sprawdźcie wcześniej zawartość merytoryczną ogłoszenia jeszcze przed jego publikacją. Nie piszemy:
• analiza rynku pod kontem potencjalnych klientów
Po jakim KONTEM????
Bez poważania!
Johny 2016-08-10 12:54
a szkoda gadać
Naiwny 2017-10-19 14:18
Robota jak robota, trzeba pracować, ale wszechobecna podejrzliwość wobec pracownika, inwigilacja, kamery, złe układy, najniższa krajowa, reszta kasy pod stołem, wysokie mniemanie właścicieli oraz ścisłego kierownictwa swej uczciwości HE,HE,HE, biegają do kościółka, stukają się w piersi przed ołtarzem, obłuda. Prezentują jak zbawcy maluczkich, śmiechu warte
Zostaw swoją opinię o EPS System - Trzebinia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EPS System