Opinie o DELIKATESY CEZAR w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DELIKATESY CEZAR. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w DELIKATESY CEZAR na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DELIKATESY CEZAR w Tarnów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Czy zdarzają się nadgodziny w DELIKATESY CEZAR?

Klijent Nowy wpis

Witam .Przychodzę z nietypowa sprawa .Nie wiem dlaczego tak jest ale zostałam bardzo źle potraktowana w sklepie przez bardzo nie miła kasierke .Panią bladynke z krótkimi włosami w okularach.Pani tam chyba stoi na kasie za karę naprawdę. Zapytałam w jakiej cenie chleb i pani z łaska mi odpowiedziała. O miało mnie tam nie pobiła normalnie.Oczywiescie sklep Cezar Zakliczyn.Prosze o sprawdzenie i wyjaśnienie tej sprawy.Pani tam nikomu łaski nie robi a pracować trzeba .Ale trzeba być millszym dla kupującego.A pani sama miną twarzy robi naprawdę strach .Jak praca nie pasuje..trzeba się o rentę starać

obiektywna Nowy wpis
@Klijent

Po pierwsze droga Pani jak nie pasuje to tam nie ide a potem nie pisze glupot.a moze aplikujesz do pracy w tym sklepie i trzeba by kogos zwolnili ale nie mysle ze wlasciciele patrza na to przez pryzmat donosow/.Chociaz widze wiecej donosow na regionalna a nie na pracownikow a jeszcze robi i szczuje nadal./po drugie to jakbys pracowala i bylo na obsludze troje ludzi a jeszcze przychodzi baba ktorej nie chce sie sprawdzic ceny to mnie tez by nie bylo do smiechu tam ceny wszedzie sa trzeba tylko sie schylic i popatrzec a ze sie nie znasz na pieczywie to trudno biore to co dobre i sprawdzone.Dzis klient jest pozyskiwanyi mile obslugiwany ale trzeba sie tez umiec zachowac i to jeszcze Twoje sugestie na portalu skierowne w dana osobe skoro umiesz obsluzyc komputer wez telefon i zadzwon do dyrekcji przedstaw sie to wtedy jest mozliwosc sprawdzenia.Zreszt ajak tu pisza regionalna siedzi na zapleczu nic nie robi to moze do niej sie skieruj i pogadaj

zlosliwa Nowy wpis

I tu sie z Pania zgodze tylko bym dodala ze jezeli ktos sobie co pol godziny idzie na fajke bo mu wolno to druga osoba musi zapiepszac za kogos .Moze zlosliwa ale taka prawda kolezanki.

Klijent

Witam kupywalem w Zakliczynie w Cwsarze filety z kurczaka i pytanie mam do kogoś z kierownictwa albo pana który tam czasem jest.Dlaczego sprzedajecie filety zamrożone. Czy na sklepie nie ma świeżych.Nie zaglądałem do środka. Zaszlem do domu i całe zmrożone.Zanioslem do sanepidu .Niech się za was wezmą. Bo jak nie towar jest przetermionawny to filety zamrożone i śmierdzące. Jak można tak robic .Dlaczego Maja to jeść ludzie .Niech jedzą to panie co to sprzedają. .

szczera
@Klijent

Z calym szacunkiem ale nie panie ktore sprzedaja /bo musza tak robic/ bo tepa pani regionalna zamawia z gory ogromne ilosci towaru bez potrzeby aby sie przypodobac jaka operatywna a pozniej sa tego efekty niech sama kupuje nadmiar towaru ktory byl zbednie zamowiony.Panie na stoiskach miesnych dobrze wiedza co sie sprzedaje i ile trzeba zamowic.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie DELIKATESY CEZAR? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Praca w sklepie spożywczym Zakopane
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Osoba kupujaca

Dlaczego Panie z mięsnego grzebią sobie w nosie a potem obsługują.Co się z tymi ludźmi dzieje .I Pazury maja tak długie że nie miło coś naprawdę kupic.

Magda

Witam nie polecam pracy w Zakliczynie Cezar.Pracownicy są traktowani jak (usunięte przez administratora) Mając kamery dalej uważają ze pracownicy kradną. I wynoszą wszystko z sklepu masakra jakaś. Kierowniczka wpada w ataki złości .I jeździ z całą buzia po pracownikach .W pracy jest Mobing .Nie wiem czemu z tym nikt nic nie zrobi gdzie jest Pan dyrektor .Każdy pracuje i odchodzi .Nie polecamy nikomu tego sklepu.

@Magda

Odnośnie tego wynoszenia czegokolwiek ze sklepu to jakie tak naprawdę są okoliczności? Kiedykolwiek coś zniknęło, że są tak przezorni? Teraz także coś znika mimo kamer? A jakie ostatecznie ponosi się konsekwencje za braki w towarze i czy to jest zapisane w umowie?

byla

Praca jak praca oszczednosci wszedzie tylko ludzi sie nie oszczedza.Zarobki oczywiscie najnizsza.wymogi jak w galerii Zlote Tarasy.A moze by tak ogrzewanie wlaczyc a nie zasmarkane panie chodza ale coz sprobuj przyniesc zwonienie.Dyrekcja czy tam regionalne smiechu warte przyjedzie i siedzi caly dzien i oczywiscie mozna powiedziec ze przeszkadza bo o pomocy to nie ma co gadac ale coz mozna pomoc jak samemu sie nic nie potrafi tylko podpiepszac.Dobrze sie stalo ze sie odeszlo.Pozdrawiam zaloge.ps.moze jeszcze kiedys cos napisze ciekawego moze wiecej o pracy pani regionalnej.G

Ryszard
@byla

I do tej minimalnej nie ma nigdy żadnych dodatków np. związanymi z obrotami? ;( Praca za takie pieniądze to przecież żadna motywacja.

ex
@Ryszard

Taa premia za obroty, marzenie :)

@ex

Podkreślacie tę za obroty. A co z innymi formami wynagradzania? Np., święta? Są bony? Teraz idzie Wielkanoc co z jej okazji można dostać?

Helena

Więcej pracy? Zakupy przedświąteczne? Jest wtedy tak właściwie więcej osób do obsługi? Jak od strony organizacyjnej to wygląda gdy wiecie, że np., przez tydzień będzie więcej ludzi?

Bella

Nie polecam tej firmy pracowałam tam parę miesięcy w Luszowicach, poganianie marne zarobki kadra kierownicza chyba nawet nie ma szkoły podstawowej porażka

@Bella

U nas to samo kierowniczka chodzi po sklepie przeklina wyzywa przy klientach porażka

Agatka
@Ruda

Ruda który sklep masz na myśli jaka miejscowość

@Agatka

Świdnik

asia
@Bella

bardzo polecam ten sklep

asia

ja bardzo lubię ten sklep i polecam

@asia

polecenie wynika z wyboru towarów czy obsługa działa jak należy?

Helena

Naprawdę nie ma tu premii za obroty? :( Czyli na dzień dzisiejszy jak tu się zarabia? Była wzmianka o najniższej, podwyższyli coś? Faktycznie z atmosferą jest tak słabo jak opisują czy aktualnie jest znośnie i warto cv podrzucić?

Wiecie może, czy w DELIKATESY CEZAR szukają chętnych na staż?

Paula

W Deliatesy Cezar Świdnik ponoc szukają.

Ewelina

Hej, czy do podstawowego wynagrodzenia doliczane są jakieś dodatki? Można liczyć w Delikatesach Cezar na jakieś premie? Jak ta kwestia tutaj wygląda?

Pan
@Ewelina

Jak jesteś ustawiona x kierowniczką to możesz chorować i tak premie dostaniesz .Jak robisz za dwóch i nie masz pleców premii nie dostaniesz...

ZGREDzeK

Nie polecam pracy w Cezarze wykorzystują na maksa ciagle wymagają robisz za dwoje a pensja jedna Śmieszne premie żadnych dodatków świątecznych Kierownictwo zero empatii patrzą tylko na swoje korzysci

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w DELIKATESY CEZAR?

Pan

Najlepszy francuski

Ewelina

Jak pracuje się Wam w DELIKATESY CEZAR w ostatnim czasie? Od dawna nikt się nie wypowiedział na ten temat. A jestem ciekawa czy praca jest bezstresowa, czy klienci są w miarę w porządku czy jednak lepiej nastawić się na coś innego. Rozwiejecie moje wątpliwości?

Kiki

Czy jest możliwość aby cezar na Kępie bogumilowickej mógłby być otwarty od 6.00 rano bo nawet nie ma gdzie kupić świeżego pieczywa rano

Arczi
@Kiki

Załatwione

Czy DELIKATESY CEZAR ma ściśle ustalone godziny pracy?

Cezar

Tak

@Cezar

To dość lakoniczna odpowiedź, przydałoby się jednak nieco więcej informacji. Jestem ciekawa, ilu zmianowa jest praca w Delikatesach Cezar. Czy jest to praca na dwie zmiany czy więcej? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Kaska
@Ewelina

Od 6-14 13-21 jest szansa na umowę na stałe.

Kaska

Praca na 2 zmiany ale kierownik układa grafik i jak coś powiesz w nieodpowiedniego dla niego to pracujesz 4 soboty na popołudnie albo trzy tygodnie na popołudniu A tydzień na rano.

@Kaska

Ja też pracuje w cezarze nie wiem jak wasza kierowniczka ale nasza tak się szanuje ze nawet klientowi chleba nie pokroi tylko personel woła o mięsie i kasie nie wspomnę

Brunet
@Ruda

To tak jak u nas Pani w biurze przesiedzi A jak przyjeżdża regionalny to wielce pracuje..

Cezar
@Ruda

U nas to nawet asystentka czy starszy kasjer nie ruszy się zza biurka.Z drugiej strony śmieszą mnie te funkcje bo Panie czuja się jak prezesi...

Dżoana
@Ruda

Co się dziwicie jak kierownik w sieci cezar jest fakturzystka magazynierem sprzątaczka jeszcze niech siedzi na kasie,miesie i obsługuje pieczywo buahaha

@Brunet

Regionalnych swoja droga jest za dużo, dyrektorzy itp ludzi do pracy niech zatrudnia bo więcej prezesów,dyrektorów, regionalnych niz ludzi w sklepie na obsuludze....

Bochenek
@Dżoana

To zależy w którym u nas to siedzi i przez 8 godz faktury wprowadza A na drugiej zmianie asystentka dalej te same faktury prowadzą buajaha

Miły klient

Co sądzicie o obsłudze na stoisku wędliniarskim na Kępie? Chodzi o starsza panią blondynkę z kucykiem . Brak kultury ,arogancja ,przekleństwa przy klientach itd. Skoro przeszkadzają jej klienci to może do pasienia baranów . Co na to kierownik ?

Czy to prawda że są już pierwsi zakażeni? Podobno w jednym z sklepów w Małopolsce pojawiła się osoba zarażona która cały poprzedni tydzień pracowała.

Cent

W dobie koronowirusa jak firma dba o pracowników i klientów?

Zostaw merytoryczną opinię o DELIKATESY CEZAR - Tarnów

• Jak się pracuje w DELIKATESY CEZAR?

Zobacz opinie na temat firmy DELIKATESY CEZAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DELIKATESY CEZAR?

DELIKATESY CEZAR
  • Kochanowskiego 30