Opinie o F.U.P. Transam-Printmax w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy F.U.P. Transam-Printmax. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w F.U.P. Transam-Printmax o rekrutacji.

Branże: Drukowanie i poligrafia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.U.P. Transam-Printmax w Gdańsk

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w F.U.P. Transam-Printmax na stanowisko Tapicer?

Ta firma się nigdy nie zmieni. Szkoda czasu, nie bądźcie frajerami, tak ja kiedyś. Pięknie bajeruje a potem rozczarowanie. Brak szacunku do człowieka, z pensją problemy, z umową też, wyzysk. Potrafią dzwonić do byłego pracodawcy na koniec współpracy i próbować smrodzić za plecami, ze mną tak było! Zresztą firma też ponoć miała sprawy w Sądzie Pracy

Aldona Wróblewska Nowy wpis
@były pracownik

W związku z regularnie powtarzającymi się negatywnymi wpisami na temat naszej firmy, a które domyślam się pochodzą od tej samej osoby lub podstawione,,więc chcę wyjaśnić , że przez ostatnie dwa lata po długoletniej współpracy została zwolniona tylko jedna osoba.Do podjęcia tej decyzji w dużej mierze przyczynił się locdaun ,ale nie był on jedynym powodem zwolnienia. Osoba ta miała inne plany i nie spodziewała się takiego obrotu sprawy w związku z czym swoją frustrację i złość wyładowuje oczerniając nas po każdym pozytywnym wpisie.Zwolnienie odbyło się zgodnie z kodeksem pracy i zachowaniem wszystkich praw pracowniczych, nigdy nie lekceważymy żadnych pracowników.prowadzimy działalność 35 lat i pracują u nas osoby po 10,15 lat i dłużej ,a każdy ma prawo zmienić sobie zatrudnienie jeżeli mu nie odpowiada miejsce czy warunki.Proszę więc o zaprzestanie wpisywania tych szkalujących opinii, gdyż w przeciwnym razie podejmę odpowiednie kroki. z poważaniem A.Wróblewska

Nie wiem skąd tu tyle złych komentarzy? Pracowałam w Transamie 2 lata i nie miałam żadnego z wymienionych problemów. Co więcej, z szefem i szefową zawsze można się dogadać, nie robią problemów o bzdety i zawsze są pomocni nawet w prywatnych sprawach. Bardzo polecam!

Edyta
@Kasia

To że ty nie masz jakiegoś problemu nie znaczy że go nie ma. Ktoś inny może mieć. Poza tym jak sama mówisz to pracowałaś tam kiedyś a nie teraz. Uszanuj może opinie innych. I naprawdę wszystko było super, Firma nie miała żadnych wad? Coś mi się wierzyć nie chce.

@Kasia

to czemu już nie pracujesz ? nie wierzę w ani jedno Twoje słowo, to chyba właściciele piszą

Kasia Nowy wpis
@były pracownik

pracowałam tam dwa lata, odeszłam bo była to moja pierwsza firma po studiach. Przygotowanie do druku przestało mnie być dla mnie czymś rozwojowym, wiec odeszłam w kierunku projektowania ui/ux.

Kasia Nowy wpis
@Edyta

Odeszłam stamtąd w sierpniu, wiec dość niedawno. :P

Abc

Widzę,że transam nadal w wysokiej formie z wynagrodzeniami

P2
@Abc

Tak ahah byłem na rozmowę ..... Dla pani 2500 razem umową zlecenia jest super

Ryszard
@P2

A czy próbowałeś negocjować wyższą stawkę z Transam? ;) I czego w ogóle oczekuje się tu od kandydata?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie F.U.P. Transam-Printmax? Czy kandydat na stanowisko Aplikator folii | Plastyk | Drukarz powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Orek

Omijajcie ta firmę z daleka. Barak szacunku dla pracowników, pensje płacone z opóźnieniem, stresująca atmosfera.

ciekawy
@Orek

A ile czasu tam pracowałaś/eś ???

Ktos

Nie zawracajcie sobie glowy ich ofertami pracy. Pensje nie na czas, nie przestrzegany kodeks pracy. Nie szanuja pracownikow.

Lolek

Niepokojące są te informacje, a miałem zamiar złożyć dokumenty.

LG
@Lolek

Ja też miałam aplikować bo szukają teraz na sekretarkę ale sobie odpuszczę.

Aleksandra
@LG

A nie uważacie, że może lepiej samemu się przekonać o tym jak jest w firmie zamiast bazować całkowicie na czyichś opiniach? Ja myślę, że warto dowiedzieć się samemu czy praca w danym miejscu będzie nam odpowiadała :) Nikt przecież do stałej pracy Nas nie zmusza, można zawsze zrezygnować.

shady25

Właściciele nieporadnie prowadzący firmę. Zatrudnili mnie na staż, nie wymagali żadnego doświadczenia, bo "wszystkiego się nauczę". W praktyce wyglądało to tak, że pracowałem z jakimś turkiem, który posiada w tej firmie 11 letnie doświadczenie. Ciągle powtarzał, że w tej pracy nie ma czasu na naukę, wymądrzał się i zachęcał do zmiany pracy. Sprawę zgłosiłem szefowej, mówiła że pracuję od niedawna, wszystkiego się nauczę i mam dać sobie czas na naukę. Następnego dnia zostałem zwolniony, bo klient zgłosił reklamację obklejanego przez nas samochodu. Zaznaczam, że usługa była nieprawidłowa wykonana nie tylko przeze mnie, gdyż drugi pracownik porysował drzwi, on miał 11 lat doświadczenia, a ja taką usługę robiłem po raz pierwszy. Zostałem kozłem ofiarnym, lepiej zwolnić młodego i trochę przyoszczędzić. Z takim podejściem nie dziwię się, że tyle osób opuszcza tą spelunę, czas tam stanął w miejscu, właściciele nie idą z duchem czasu tylko wciąż stosują metody sprzed 10 lat. Serdecznie odradzam pracę w tym miejscu, tylko marnują ludziom czas.

Przyszły pracownik

Dzisiaj zadzwonił do mnie jakiś Pan który umowil się ze mną na rozmowę. Jednak czytam te komentarze i chciałbym się dowiedzieć czy dalej tak się tam dzieje ? Opłaca się iść? Proszę o szybką odpowiedź

Dlaczego sugerujesz, aby omijać pracę w firmie F.U.P. Transam-Printmax? Rozumiem, że możesz mieć takie zdanie, jednak chciałbym, abyś poparł je konkretnymi przykładami. Z góry dzięki za rozwinięcie wypowiedzi.

Przyszły pracownik

Dzięki wszystkim oczywiście po przeczytaniu tych komentarzy i strachu przed czekaniem na własne pieniądze zrezygnowałem wg z rozmowy. Pozdrawiam

Zastanawiam się

Nad wiarygodnością tych negatywnych komentarzy, skoro bez maila każdy może wpisać co che. Nawet jedna osoba to może wypisywac

Wiktoria

@LG A wiesz jak wygląda tam proces rekrutacji? Wymagają doświadczenia na stanowisko sekretarki?

L

bardzo pani dziekuje za ta opinię.bardzo pomogła

Jak długo trwa proces awansu w F.U.P. Transam-Printmax?

A na jakie stanowisko?

TRANSAM

Szanowny Panie Macieju ! Wykazał się Pan świetną umiejętnością literacką, natomiast niestety nie mieliśmy okazji sprawdzić Pana ,jak Pan podaje w CV bardzo wysokich umiejętności jako pracownika , ale jeżeli po kilku minutach rozmowy potrafi Pan wystawić ocenę firmie, której nie zna , to ogromnie się cieszę ,że nie będzie Pana w naszym zespole ! życzę powodzenia firma Tansam A.Wróblewska

Niedoszly pracownik
@TRANSAM

I nie rozumiem po co Pani wydzwania do mojej obecnej firmy i opowiada takie glupoty. Pani jad jest nie do opisania. Informuje Pania ze ta sprawa trafi do zwiaskow zawodowych.

TRANSAM
@Niedoszly pracownik

proszę dać mi spokój ,ja do nikogo nie wydzwaniam ,nie interesuje mnie gdzie pan pracuje !!! A.Wróblewska

Jasiek

Firma z ma zarobki porównywalne z innymi. Może nie każdy spełnia wymagania chcąc wyższego wynagrodzenia?

Patrycja

@Mareeek, czy coś się zmieniło w sprawie zaległych wynagrodzeń? Czy sytuacja się unormowała? O jakim systemie piszesz? Mógłbyś to wytłumaczyć? Jakiego rodzaju umowy są podpisywane w firmie? Można liczyć na zatrudnienie długoterminowe? Czy prócz chwilowych niedogodności związanych z wynagrodzeniem widzisz jakieś zalety w tej pracy i firmie?

Patrycja

@!!!, z tego co piszesz pod względem terminowej płatności w firmie nic się nie zmieniło. Twoi poprzednicy w postach też pisali o tej niedogodności. Może firma ma problemy z płynnością finansową, które za jakiś czas uda się naprawić. Czy mógłbyś dodać więcej szczegółów dotyczących zatrudnienia i warunków pracy? Czy prócz wynagrodzenia są dodatki takie jak pakiet socjalny lub szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Jak opisałbyś atmosferę w pracy i relacje pracownik-przełożony? Jesteś z nich zadowolony? Każde dodatkowe szczegóły pomagają osobom poszukującym pracy.

Mareeek
@Patrycja

Niestety taki system im odpowiada, wiec z wypłatami ni sie nie zmienilo i raczej nie zmieni.

max

mozesz napisac do mnie na email bo mam isc tam na rozmowe i nie wiem czy warto.pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

!!!

Potwierdzam w 100% słowa z postu powyżej. Przez tyle lat nic się nie zmieniło. Dodam jeszcze tylko od siebie, że wypłaty są wyłącznie w 4 lub 5 transzach a i tak trzeba się o pieniądze prosić. ŻENADA!!!

Patrycja

@Były pracownik, jeżeli jakieś powstałyby niedogodności wynikające z tego tytułu co piszesz to podejrzewam, że pracownicy zaczęliby działać? Może napiszecie czy sytuacja została wyjaśniona? Opóźnienia w wypłatach czasem mogą się wydarzyć ?

ILONA

Biedaki, nigdy nie mają na wypłaty

kakask

Jako takich zwolnień nie ma @mania trzeba jakoś wyjątkowo bardzo podpaść, ale masz umowę o pracę więc i tak to jest wiążące

Zostaw merytoryczną opinię o F.U.P. Transam-Printmax - Gdańsk

• Jak się pracuje w F.U.P. Transam-Printmax?

Zobacz opinie na temat firmy F.U.P. Transam-Printmax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

F.U.P. Transam-Printmax
2.6/5 Na podstawie 45 ocen.
  • TRAKT ŚW. WOJCIECHA 275A
    80-018 Gdańsk