Opinie o Fristom w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Fristom. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Fristom o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fristom w Bydgoszcz

B.

anonim - 2013-08-25 17:29:19 Czy we Fristomie kierownicy maja duze wymagania jesli chodzi o realizacje założonych celów sprzedażowych czy kazdy ma indywidualneWe Fristomie nie ma celów sprzedażowych. Jest norma np. dla detalu X wynosi Y sztuk dziennie, czyli tyle musisz zrobić. Norma nie jest wyssana z palca - to realna ilość, którą da się zrobić, a nie taka, gdzie przez cały dzień nie odchodzisz od stanowiska i pracujesz jak maszyna. We Fristomie nie ma kierowników - jest jeden, ten którego wszyscy nie lubią ;-) Są jeszcze nieoficjalne stanowiska kierowników działu (nieoficjalne, bo w papierach tego nie masz). Wymagania kierowników: - główny: robisz normę - wymaga więcej, robisz 120% normy - wymaga więcej, robisz 150% normy - wymaga więcej. A przy tym nie usłyszysz słów "dobra robota/spisałeś się" itp. Nigdy nie pamięta Twoich sukcesów, za to zawsze pamięta wpadki, które potrafi wypomnieć kilka m-cy później. Co ciekawe swoich wpadek nie pamięta. Temu człowiekowi musisz się stawiać, jeśli masz rację. Nawet, jeśli nie masz, to wmów mu, że masz ;-) - działu: robisz normę i wszyscy zadowoleni. Jeszcze nawet dobre słowo usłyszysz, bo kierownik działu to taki sam pracownik jak każdy inny, tylko że ma więcej roboty.

anonim - 2013-08-07 20:48:08 Ale te nadgodziny i w sobote praca to jest oczywiscie platne tez tylko pytanie czy wiecej niz normalnie czy tez 5,50 tylko we Fristomie?CZy potem mozna miec wyzsza stawke?Nie rozumiem co napisałeś, więc napiszę Ci to, co wiem. Nadgodziny w dni powszednie płatne +50%, czyli jeśli pracujesz 10 godzin dziennie, to masz liczone jak 11. W soboty wszystkie godziny płatne +50%, czyli 8 godzin liczone jest jak 12. Co do stawki nie wiem. Jak już Cię zatrudnią, a nie będziesz leciał w kulki, to raczej Cię nie zwolnią (za moich czasów zwolniono 2-óch - jeden udawał, że pracuje, drugi wyrabiał ze 30% normy. I zwolnieni zostali dopiero po kilku m-cach, więc masz czas na wejście w rytm) - to jest ten plus. Owszem, zapewne nie raz o tym usłyszysz, ale jeśli dobrze pracujesz, to możesz włożyć takie gadanie między bajki. Prędzej przeniosą Cię na inny dział, niż zwolnią. Info dla innych: Fristom rzadko daje ogłoszenia w gazecie, więc nie czekajcie aż to zrobią, a po prostu zostawcie w biurze CV.

kika

przy 5.50 na godzinę plus kupa nadgodzin i wszystkie soboty nie da rady!

kasia

Ona dopiero będzie nikim,jak ja z nią skończę w sądzie. Suka Pier.... A daniel kierownik niech dalej przymyka oczy na jej chamskie zachowanie. Ruda jeździ tą swoja różową landrynka i cieszy mordę,ze ma wszystko. Hahahahah wszystko do czasu " moja panno"!!!!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fristom? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
ak

przeciesz ta ruda jest nikim w tej firmie

kasia

No racja,ruda to (usunięte przez administratora)usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zdrowie mi zepsóla,ale ja jej służba nie pozostanę. Pozwalam ją,będzie miała sprawę (usunięte przez administratora)i niewywinie się z tego.:D

lol

Anonim - 2013-06-06 07:15:05 Da się szybko zrezygnować w razie czego?heehehehe,nie mogę,umora,ruda to (usunięte przez administratora) która zadziera pysk wyżej swego wzrostu,niech sobie przypomni jaka była kiedy przyszła pracować do firmy,a teraz co paniusia??????????bądź sobą a nie udawasz tam niewiadomi kogo mała.falszywa ,każdemu (usunięte przez administratora) obrabiała i nadal to robi,reszta dla mnie spoko,

Nie pchaj się tam!!!!!

kasia

(usunięte przez administratora) jak tak można ludzi szmacić,wszystko łądnie pięknie na początku a później masakra.Nawet nie musisz nic "zbroić" a jesteś je...ny jak pies przez (usunięte przez administratora) Mnie ona zdrowie zepsuła do końca.Kasa nawet ok ,warunki ubezpieczeniowe także,ale warunki higieniczne (usunięte przez administratora) e. Kurz,brud,syfiaste toalety,sprzątane raz w tygodniu.Totalna masakra.NIE POLECAM>mam kilka interesujacych zdjeć dotyczących warunków pracy

kasia

no tak racja,wypłaty ok,premia także ale traktowanie nowych przez starych pracownikow to zupełnie inna bajka,ja sie zaczełąm upominać o swoje to mnie nie przedłużyli umowy . Rzekomo za pomyłki......więc co do pieniędzy ma pan racje ale co do atmoswery i walki o swoje to nie. Z chęcią podałąbym imie i nazwisko tej dziewuchy dla przyszłych pracownikow by wiedzieli z kim maja do czynienia

koko

ta firma spada na psy tak jak szanują pracowników to masakra jest

ble ble

bbb - 2012-09-13 16:32:32 powiem wam wszystkim że ostatnie czasy w tej firmie to masakra ktoś się dorobił i z ludzi robi murzynów (usunięte przez administratora) a płaca taka jak 3 lata temu ta firma to powinna już dawno paść. Co oni z nas robią? Musimy pracować bo mamy rodziny ale że nikt nie weźmie się za ich przekręty.

bbb

aaaa

Wszystko to bzdura. Praca w okropnych warunkach. A płaca to pożal się Boże. O czym wy piszecie. Chyba nie pracowaliście nigdy w porządnej firmie.

FT-88

fffghj - 2012-02-11 19:13:16 TAKI WŁAŚNIE WPIS DOSKONALE ODZWIERCIEDLA PANUJĄCĄ U NAS ATMOSFERĘAtmosfera między pracownikami, przynajmniej za moich czasów, była przynajmniej dobra. Zauważ, że jeden cwaniak się wychylił i zaczął ludzi przed bramę zapraszać, dzięki czemu można się domyślić, że to ktoś z biura, a nie z zakładu. On próbował podkolorować sytuację, a prawda została już opisana. Gdybym miał więcej czasu, to chętnie, bym się z nim umówił pod tą bramą i zobaczył "kto się ślizga w pracy". Z "zarządu", jeśli można tak napisać, uważam że "Ciotka" była najlepsza - zawsze z szacunkiem. Z tego, co ją poznałem, to nie był to szacunek udawany jak u co niektórych w tej firmie.

fffghj

TAKI WŁAŚNIE WPIS DOSKONALE ODZWIERCIEDLA PANUJĄCĄ U NAS ATMOSFERĘ

tralalalala

mam pytanie ile zarabia w waszej firmie ustawiacz wtryskarek

a ty co tak zapraszasz przed ta brame...jestes popychaczem zarzadu...to lepiej zalatw lepsze warunki roboty...portierze przy bramie...

fristom

zapraszam przed brame to zobaczymy każdego lesera co pisze bzdury i się ślizga w pracy

a ty co taki bojowy, komu robisz la.... lepiej (usunięte przez administratora) jak beduin za miske ryzu w syfie...

Zostaw merytoryczną opinię o Fristom - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Fristom?

Zobacz opinie na temat firmy Fristom tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fristom?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fristom
2.3/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Przemysłowa 5
    86-014 Bydgoszcz