Eko-Okna S.A.

Opinie o Eko-Okna S.A.

aprill

słyszałem ze na start mozna dostac kolo4000netto +premia kolo 10% podstawy to jest 400zł +premia za nocki 375zł + premia uznaniowa do 1000zł czy to prawda?

adolf
@aprill

premia jest po 3 mieiacach:)

Przemyslenia

W związku z ostatnim mailem prezesa chciałem zauwazyc że wszystkie te dodatkowe nagrody, podwyżki, benefity itp są dawane w jednym celu: żeby zachęcić nowych do przyjścia ewentualnie przejścia z innych dzialow na 3 ZMIANOWA PRODUKCJE bo po prostu tutaj wiecznie brakuje ludzi a nowe hale rosną jak grzyby po deszczu. Jak dla mnie zostalo to bardzo jasno przekazane. I na nic się zdadzą lamenty działu gospodarczego, administracji, handlowki, utrzymania ruchu itp, że przecież oni też są ważni i dużo robią a nic dodatkowego nie dostaja. Nikt nie neguje tego, że wasze działy sa potrzebne. (No moze oprocz likwidowanego dzialu 4u, ktory najwidoczniej okazal sie niepotrzebny i nieoplacalny). Jestescie tak samo wazni dla dzialania firmy. Ale u was jest wystarczająco ludzi, nikt się nie zwalnia a chetni ustawiaja się w kolejkach. Jak zacznie u was brakować ludzi i nie będzie chętnych na wasza pracę wtedy i wy dostaniecie różne zachęty. Tak to działalo i dziala wszedzie. Miłujcie się.

Lucjan
@Przemyslenia

Przecierz gospodarczy też idzie na 3 zmiany...

Aaa
@Przemyslenia

Nie do końca tak. Już zaczynają ludzie składać wypowiedzenia bo obcinają wszystko po kolei. A wymagania coraz większe. Jak odejdą starzy z handlówki to może ktoś się obudzi. A młodzi nie chcą pracować i być traktowani w ten sposób. Pracodawca nie chce płacić to pójdę gdzie indziej...

@Lucjan

Ale gospodarczy nie dostał podwyżek i nie wiem czy dostali ta nagrodę motywacyjna. W każdym razie tez płaczą jak pozostali wymienieni , że firma niesprawiedliwa.

Lew
@Przemyslenia

Właśnie jest problem bo zwalniają się doświadczeni ludzie a przychodzando biur albo produkcyjni którzy nie wytrzymują i wracają na produkcję albo lapanka z ulicy

@Aaa

No właśnie potwierdziłaś to co napisalem. Jak ludzie zaczną się zwalniac z dh i nie będzie innych chętnych na te stanowiska wtedy zaczną się zachęty. Jak na razie handlowka trzyma się swoich stołków, o zwalnianiu jedynie wypisuja na forum a nawet jakby to następni czekają żeby zająć ich miejsca. Na produkcji nie gadają tylko rzucają robotę a potencjalni nowi (usunięte przez administratora) ciężka prace za grosze i jest jak jest. Młode chłopaki wola wyjechać za granice i zarabiać w euro za lżejsza robote z luźniejsza kultura pracy niż w eko

@Lew

Jak na razie to wasz szef się zwolnił jedynie. Jakby był taki problem Jak piszesz to głośne byłoby szukanie ludzi do dh. Ale widocznie jak na razie sa chetni w kolejce na tych co ponoc odeszli. Obecnie desperacko poszukują ludzi na produkcję.

Haha
@Przemyslenia

Takie 4u niepotrzebne a dh sam premię im oddaje byle by nie przejąć ich kompetencji. Zero rozwoju wręcz regres

Dariusz
@Przemyslenia

Dokładnie, ja sam mam dosyć tej pracy i zastanawiam się czy nie wyjechać . Na pewno nie będę polecał pracy w Eko ! Szkoda zdrowia ...

Aaa
@Przemyslenia

A nie jest głośne? Targi pracy w każdych dużych miastach, fejsbuk, LinkedIn, portale o pracę, zewnętrzna firma rekrutacyjna, uniwersytety. Banerami na płotach nie poszukasz ludzi do DH co nie znaczy, że nie robi się nic żeby rekrutować do DH. Szuka się stale ludzi z francuskim, niemieckim, włoskim, holenderskim. W każdych ilościach.

Px
@Nik

Dział gospodarczy jak i kuchnia powinny być zarządzane firmami zewnętrznymi. Robiliby to samo i za jeszcze mniej. Jeśli ktoś nie ma motywacji do pracy to widocznie jej nie potrzebuje i ma za co żyć.

polskiniemiec

wrucilem z polski do niemiec, znaczy nie no z niemiec do polski i chcialem wrucic do pracy na miejscu juz i dawalem siwi (te CV czy jakos tak) do oddzialu rekurtuazji ale nic a nic nie wzieli mnie ni (usunięte przez administratora) a mam niemiecki w tym o paluszku takim o malym tym najmniejszym muwie serio w spszedalbym im te okna w try migy i cale moje heimaty bylyby na bawarii zadowolone bo takie dojscia mam!! ale co jak mnie nie chcieli a mogli byc zbudwoac na tym naprawede spory dochud tak to bym przyszet w bialej koszuli do pracy i pracowal genau jak trza ale co jak nie to nie ja sie prosic nie bede chociaz prosze przyjmij mnie panie prezesie bo ja dam rade naprawde nie sciemniam

innypracownikniez EKO
@polskiniemiec

no tam to slyszalem ze dzial hr tak walsnie preznie dziala, ze po 3 miesiacach daja odpowiedz a ostattnio widzialem kierowce tira pod naczepa jak cos robil do żwira ale nie wiem co to bylo

INŻ

Firma EKO-Okna publikuje na swojej stronie internetowej ogłoszenie dla kandydatów na stanowisko Automatyk/Mechanik/Mechatronik w lokalizacji Wodzisław Śląski. Jak wyglądają warunki pracy na wyżej wymienionym stanowisku oraz na jakie wynagrodzenie realnie można liczyć? Jestem automatykiem z 3 letnim doświadczeniem w programowaniu sterowników PLC marki Beckhoff przy użyciu środowiska TwinCAT 3.

Ur
@INŻ

Praca na 3 zmiany, usuwasz bieżące awarie i zajmujesz sie relokacjami maszyn. Wypłata taka jak na produkcji

Zwykła merytoryczna rozmowa, na każde pytanie została udzielona odpowiedź.

Z strony pracodawcy, brak szczegółowych pytań.

Kiero

Firma przyjazna prężnie się rozwija tylko zapomniała o dostawcach którzy oczekują na rozładunek brak toalety na parkingu

Stefan
@Kiero

Możesz przecierz zapytać na portierni i wejść na zakład. Nie raz widziałem jak kierowcy z firm zewnętrznych korzystali ze stołówki i toalet. I nie było z tym problemu

Cześć, mam pytanie dla pracujących co przeszli do Eko z innych firm . Czy na start tez sie zaczyna od najniższej krajowej, albo jest cos wiecej na umowie? I czy musi być zachowana ciągłość pracy ?

@Nowy

Praktycznie dostajecie na umowie tyle samo co stary pracownik, taka sprawiedliwość w eko....

Nojak
@Anonim

Za co niby checie więcej zarabiać, małpe by szlo postawic i niech wkreca srubki, co robicie zeby podnieść swoje kwalifikacje? Dzisiaj wkrecasz srubki, jutro wkrecasz srubki za 20 lat wkrecasz srubki

Czesio

Dokladnie, ja po kilku latach pracy mam prawie 6000 brutto. Jak sie czlowiek stara i ma normalnego brygadziste ktory uczciwie rozpisuje podwyzki i premie to jest ok.

Tommy

Jak to jest, że w radio właśnie reklamuje się eko dla nowych pracowników przynajmniej 5000 na reke na start plus premia uznaniowa, a ja po ponad dwóch latach to ledwo przekraczam 5000 ale brutto?

Czy napewno
@Tommy

Napewno netto na start a nie brutto? Bo nieco ponad 5k brutto to byłoby chyba 3800 na rękę

Wz
@Czy napewno

Tak +5000 netto na start plus premia po 3 miesiacach ogłaszają

Kpiny
@Wz

Trzeba się zwolnić i złożyć papiery od nowa :) :) Jaja sobie robią. O przepraszam mam przekroczone 5 lat. Więc mnie nie przyjmą z powrotem :) Normalnie kpiny z pracowników którzy pracują po kilkanaście lat mam po 4 latach 5060 brutto ...

marcin

Witam jakie są zarobki na wózek widłlowy /magazyn, Wodzislaw czy netto na rękę bez sobót idzie 4000zł zarobić??

Amadek

Czy ma ktoś info z tym czy busy pojadą z piątku na sobotę na nockę? Bo na Z4 połowa grupy musi przyjść

kolo
@Amadek

to dodatkowa nocka, wiec nie musza przyjsc, jak zaczynaliscie w niedziele na noc to 6 nocka dla chetnych.

Amado
@kolo

Ale my jesteśmy podzieleni na dwie grupy i jedni są od poniedziałku

Karina_p

Ile można otrzymać premii w dziale handlowym, zastanawiam się nad pracą, podstawa wynagrodzenia to poniżej 4000 na rękę z tego co słyszałam

Z2 Stołówka

Info dla panów z warsztatu (nw jakiego) hala 2 zmiana B którzy notorycznie przychodzą z pudełkiem i składają zamówienia dla 10 chłopa i blokują w ten sposób kolejkę ludziom, którzy mają tylko wyznaczone 20 min na zjedzenie obiadu. Proszę sobie przychodzić o innych porach :)

R.pr Tomasz Kempa

1/ Autorzy postów, którzy anonimowo a przy tym publicznie rozpowszechniają nieprawdziwe informacje o KNS, muszą liczyć się z postępowaniami które wyjaśnią czy autorzy tacy popełnili czyn nieuczciwej konkurencji. 2/ Uprzejmie sugeruję, aby osoby których celem nie jest dokonywanie czynów nieuczciwej konkurencji oraz ponoszenie związanej z tym odpowiedzialności prawnej, nie rozpowszechniały nieprawdziwych informacji naruszających interes KNS. 3/ Poczucie anonimowości jaką daje Internet, jest złudne. Dokonaliśmy już wstępnego zabezpieczenia dowodów a zabezpieczone materiały opatrzyliśmy datą pewną. W najbliższym czasie podejmiemy dalsze adekwatne kroki prawne. Z poważaniem Radca prawny Tomasz Kempa

Bodyxxx

Ludzie co wy znów wymyślacie o jakiś premiach że P. Prezes ma wypłacać w kwietniu po co te wszystkie plotki ? Satysfakcję macie czy poprostu lubicie nakręcać siebie i innych .

Oddaj masło

Po 3 latach na Kornicach praktycznie od początku jestem na Olszynach, pensje coraz niższe z miesiąca na miesiąc

Czy firma ofertuje jakieś benefity i premie? Ciekawi mnie też czy oferują integracje zespołowe albo całej firmy.

Zero
@Kandydat

W tej firmie jak sam robisz integrację i chcesz zbudować dobrą atmosferę to zabiorą ci premię. To jest (usunięte przez administratora) Chcą wprowadzić zliczanie kliknięć w myszkę. Zaściankowość i mikromenagment.

Nik

Jezeli to prawda to teraz w biurach sobie zobaczycie jak to jest jak was gonią do wyrobienia wygórowanych norm wzietych z sufitu, których najzwyczajniej nie da się wyrobić. Wszystko po to, żeby premii nie było.

Lika
@Nik

Ale w biurach już dawno są cele do wyrobienia i wcale nie jest tak kolorowo,wiecznie mało i wiecznie na odpowiedzialność pracownika Trzeba wkoncu zrozumieć że bez produkcji nie ma DH a bez DH nie ma produkcji.

Adasko

Uważam że Eko-Okna to bardzo dobra firma atmosfera w pracy jest dobra to firma szczególnie dla osób młodych w tym rejonie nie ma tak dobrej firmy a kiedy wyjedziesz zagranicę i zobaczysz w jakich warunkach przyszlo Ci pracować i mieszkać,docenisz to co straciłeś zwalniając się stamtąd będąc co dziennie w domu

Pakowacz jest chyba częścią produkcji, tak to można podciągnąć. Piszecie że praca na produkcji na trzy zmiany a w ogłoszeniu dla pakowacza napisano, że system dwuzmianowy. Zbliżają się święta i przeczytałem, że z tej okazji są premię świąteczne. Ile średnio taka premia wynosi? Jakby żona chciała również się zatrudnić, to kobiety też są mile widziane na tym stanowisku?

No chyba nie

... Nie wiem o jakich ty premiach piszesz ale na Święta nie ma nic przewidziane, najbliższą premia będzie w kwietniu przy wypłacie.

Nik

Nie ma premii na wielkanoc, jest na Boże Narodzenie. Kobiet na pakowanie nie biorą bo nie dalaby rady szyb nosić. Poza tym przepisy.

Bamba

Jeśli chodzi o premię to do 20 marca ma wpłynąć po 5 tys, jeśli ktoś przepracował wszystkie dni w roku 2024

Dziecko

Ja nie muszę sprawdzać znaczenia słów w internecie, bo w przeciwieństwie do ciebie gimbusie, chodziłem do normalnej szkoły, gdzie uczyli normalnych rzeczy, normalnych ludzi. Sarkazm hehehe, tobie matka na drugie miała dać sarkazm, to może wiedział byś co to znaczy...

Mam pytanie.. Na stolarkę drewnianą ludzie potrzebni są?? Jestem stolarzem.

@Adam

Oczywiście stolarze są potrzebni. Masz doświadczenie to się nie wahaj tylko składaj podanie.

@Michał

A jak z zarobkami? Tam gdzie pracuje to zarabiam 3200 3400 w zależności od miesiąca..

@Adam

Na start dostaniesz 3800 -4000 na rekę jak jesteś stolarzem. Jak masz doświadczenie to po kolejnej ocenie wskoczysz prawdopodobnie na 4250 nstto. Oczywiście wiele zależy od ciebie i opini kierownika.dodatkowo dochodzi premia miesięczna.

Belu1317
@Michał

Dokładnie tak .Jeżeli chodzi o opinie, wydaję ją kierownik który sam nic nie potrafi ...Takze staraj się ,kierownicy potrzebują dużo premii...

Maja

Pracuję w firmie już dość długo i powinno być tak że co parę lat kierownicy i brygadziści powinni być wysyłani na inne działy i skończyło by się kolesiostwo wystarczy przejść przez magazyn gdzie pakują dodatki żadnej kontroli nikt nie panuje nad krzykani w pracy a przecież tam kompletują dodatki do transportu wystarczy się przejść i zobaczyć jak tam wygląda praca i kierowanie zespołem

Czesiek
@Adam

Nie ma szans. Jak jestes stolarzem to znasz sie na produkcji stolow, a nie okien. To sa dwie rozne rzeczy.

Mati

Jak to jest z oddawaniem krwi. Jak się odda krew to się traci premie za cały miesiąc??? Proszę o rzetelną odpowieć. Bo jak dla was tylko liczy się tylko praca to ten zakład sam sobie podcina skrzydła. Może sami kiedyś będzie potrzebowali krwi i nie będzie zero...

Robochłop
@Mati

Akurat w moim przypadku było tak, że kolega z tym samym stażem co ja chodziliśmy oddawać krew w różne miesiące. Wymienialiśmy się paskami przez kilka miesięcy. Kiedy nie byliśmy odstawać krwi - ta sama premia. Kiedy jeden z nas poszedł oddać krew - premia odrazu mniejsza. Na następny miesiąc znowu - żaden z nas nie był, premia równa. Potem drugi poszedł oddać - znowu uwalona premia. Premia była uwalana tak na 60-80%, ale na jesień wiadomo, zawsze proporcje są większe.

:))
@Robochłop

Już ci wyjaśniam o co chodzi. Premia wyliczana jest za każdy dzień. Jeżeli na twojej linii wszyscy pracowali oprócz ciebie to oni za ten dzień dostają a ty nie, bo ciebie nie było i tak jest z każdą nieobecnością pracownika. Jeżeli nie zrobiłeś wydajności bo ciebie nie było to za to nie możesz nic dostać. A później w rozliczeniu miesięcznym wychodzi trochę mniej.

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A. - Kornice

• Jak się pracuje w Eko-Okna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Okna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko-Okna S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1488, z czego 231 to opinie pozytywne, 357 to opinie negatywne, a 900 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eko-Okna S.A.?

Kandydaci do pracy w Eko-Okna S.A. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eko-Okna S.A.