Eko-Okna S.A.

Opinie o Eko-Okna S.A.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za liczne opinie. Widząc Państwa zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl.
Bardzo cenimy każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, z której postaramy się wyciągnąć wnioski. Dołożymy również starań, by zaspokoić zainteresowanie potencjalnych kandydatów na temat oferowanych przez nas warunków pracy.

Kiedy w 1998 r. w niewielkiej hali zaczynaliśmy produkować okna, nikt nie spodziewał się, że 21 lat później marka Eko-Okna będzie rozpoznawalna na całym świecie. W tym czasie nasz zespół rozrósł się z pięciu osób, które pracowały wtedy dla klientów na terenie Śląska, do ponad 7000 pracowników. Obecnie produkujemy nie tylko okna, ale również drzwi, moskitiery, rolety, żaluzje fasadowe, bramy i ogrodzenia na ponad 35 rynków eksportowych. Dlatego, tak ważne jest dla nas tworzenie przyjaznego środowiska pracy. Wiele zawdzięczamy naszym pracownikom dlatego chcemy, realizując kolejny etap rozwoju firmy, aby wszystkim pracowało się lepiej.

Jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusję z użytkownikami forum. Natomiast wszelkie szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy opisywać bezpośrednio na adres: hr@ekookna.pl

Serdecznie pozdrawiamy,

Eko – Okna S.A.

Pracowalem prawie 20 lat w w eko okna i wiem jak każdy robił byle 8 godzin teraz dostajecie od firmy na co zasluzyliscie

Trzeźwy umysł

Zauważyłam, że niektórzy ludzie zastawiają się, a większość obarcza nawzajem kto jest winien braku premii. Po namyśle stwierdziłam, że to ewidentnie wina panów na ochronie, bo badają za dużo ludzi alkomatem, a jak wszyscy wiemy, w tej firmie na trzeźwo się nie da. Przez co jest więcej trzeźwych ludzi i dociera do nich pytanie "co ja tu (usunięte przez administratora) robię?"

Ok Nowy wpis
@Trzeźwy umysł

Dobre

Stażowy pracownik

Czołem;) ja tu tylko chciałem zaimponować tym co przez wiele lat obserwuje wśród młodych nastoletnich pracowników. Otóż czy nieraz słyszeliście od takich osobników,że mają wy***nie? Pewnie,że tak! A dlaczego tak się dzieje? Dlatego,że firma daje młodym możliwość zarobienia dla nastolatka dużych pieniędzy oczywiście pomijając fakt,że nie płacą oni do 26 roku życia podatku. Co zatem następuje? Monotonia pracy człowieka nastoletniego, który został postawiony na np skręcaniu skrzydeł gdzie po pierwszym miesiącu pracy nie zamierza się stamtąd ruszyć bo wypłata siadła,dla nich to nawet premii nie musi być mając bardzo podobne stawki do starych wyjadaczy, którzy niejednokrotnie próbują wyciągnąć z nich potencjał, którego zwyczajnie nie mają. Taki osobnik wtedy nie robi nic w kierunku aby się kształcić,bo po co skoro jemu pieniądze się zgadzają nawet jak podpiera stół ? To nie nas starych obwiniajcie,że nie szkolimy młodych ludzi! Czasy niestety się zmieniły gdzie jak zatrudniłeś/aś się w nowej pracy to Ci na niej zależało i bałeś/aś się ja stracić bo ciężka o dobrą płace. Zawyżanie normy w niczym nie pomoże tym bardziej jeśli linia produkcyjna składa się z osób z średnią wieku 20 lat gdzie tam stoją za karę bo mama kazała pójść gdzieś do pracy. Tutaj trzeba zacząć doceniać tego,, starego" aby móc zacząć pracować,szkolić, dokształcać nowych młodych ludzi. Dziwicie się,że tyle reklamacji? Z jakiej racji? A z takiej,że młoda nie wyszkolona flota na linii nie potrafi nawet wkrętarki prawidłowo trzymać,nie wie jak wygląda uchył,jak otworzyć okno,na czym każdy etap produkcji polega. Kiedyś taki pracownik był po prostu wywalany z pracy,teraz jest trzymany bo statystyki muszą się zgadzać to raz a dwa automatycznie przedłużają umowy nie patrząc na to kto jakie ma kompetencje nawet po tych durnych 3 miesiącach. W czym my starzy pracownicy zawiniliśmy,że każecie nas zabieraniem premi i wrzuceniem do jednego worka z nastolatkami bez perspektyw? Proszę aby zarząd otworzył oczy,bo to my zbudowaliśmy tego giganta chcąc się szkolić a nie na każdym kroku powtarzając mam wy***ne. Zdrowia i wytrwałości psychicznej w tych trudnych dla Eko czasach.

Tez prawda Nowy wpis
@Stażowy pracownik

I tu się z Tobą zgodzę. Juz się tego słuchać nie da.. 'mam w#jebane' i 'ch#j mnie to obchodzi'. Ale to akurat się szerzy nie tylko między młodymi, ale starszymi pracownikami tez... Ze nikt na to nie reaguje, pełen podziw! Uciąć wszystkim premie, to tak.. ale takiemu to nie! Czy zdajecie sobie sprawę z tego, że niektórzy mówią wprost, że nie muszą się starać, bo i tak premie dostaną? I dalej pracują i dalej premie mają! Czyja to jest wina?! Dlaczego takim nie ukruci się premii, a tym którzy wiecznie dają z siebie wszystko np. jej nie doda??? Przecież można! (Do 150% bodajrze) Można nagrodzić dobrych pracowników dlaczego tak rzadko się to zdarza? Jedni robią 150% a drudzy ze 30% tego max! i tak jest dzień w dzien.. I tacy pracują! Wiecie ile to jest w ciągu miesiąca?? A premie każdy ma taką samą za miesiąc pracy! Robi się nie raz 3-4x więcej niż 'kolega' i co? No to hop, łapka w górę, kto dostał więcej niż 100% premii za starania się, aaale nie jest kolegą przyznającego te premie oczywiście heh xd Brygadziści i kierownicy dobrze wiedzą jakich mają ludzi, którzy pracownicy są dobrzy w tym co robią, a którzy są słabym ogniwem! Szkoda, że na pasku tego nie widać! ..ile jeszcze trzeba żeby docenili tych, którzy naprawdę pracują a nie cwaniakują.. Tylko wszystkich do jednego worka wrzucić, że nieroby, spadki i zakręcić ciepła wodę w kranie za każdym razem gdy coś idzie nie tak! Ani to mądre, ani zdrowe

Lolo

Ważne że pomaranczowi i czerwoni dostali, i reszta świty!!!!

Pracownik Nowy wpis
@Lolo

Potwierdzam brygadziści dostali i podobno nic nie uwalone....

Panie Areczku hop hop hop!

Chyba trzeba złożyć wypowiedzenie... Harowałem jak (usunięte przez administratora) przez cały miesiąc żeby mieć jak największą premia a co z tego mam okrągłe 0. Już tyle rzeczy przedtem nie działały a jeszcze otworzył Wodzisław, to było do przewidzenia że nie wypali, zgłaszasz jakiś problem brygadziście że jest coś nie tak a on przekazuje to dalej kierownictwu a oni że to błahostka????, mam wrażenie że nasze kierownictwo nawet nie jest świadomi i nie jest zainteresowany jak wygląda nasza praca i co trzeba by było naprawić ulepszyć najważniejsze jest norma robić robić robić robić jak najwięcej a potem pan prezes pisze i się żali że w Niemczech mają taką wydajność a mi taką nie mam. Jak zawsze winny jest pracownik bo to przecież pracownik to maszyna i wystarczy ustawić go na wyższych obrotach, i coraz więcej zakazów, nakazów BHP tylko mandaty rozdaje nie wspominając o tym że pracując tyle lat w eko to masz nadzieję że będziesz jakoś, bardziej doceniony bo masz większe doświadczenie i wiedzę a potem okazuje się że praktycznie zarabiasz tyle samo co nowy pracownik, nie wspominając o tym że teraz chcą zatrudniać tylko młodych max 35 a co mają zaoferowania to że będziesz tyrał jak (usunięte przez administratora) do emerytury i teraz jeszcze bez premii, no powodzenia wam życie bo jak zobaczą jak to wszystko wygląda to bardzo szybko uciekną zagranicę, nauczyłeś się tyle rzeczy masz doświadczenie myślisz że masz szanse awansować ????zapomni, mógłbym wymieniać jeszcze tyle rzeczy co nie działają i co mi się nie podobają. To zwykły (usunięte przez administratora) nie polecam szkoda się starać i szkoda zdrowia i nerwów.

Kolega
@Panie Areczku hop hop hop!

W Eko nie doceniali nie doceniają i nie będą doceniać długoletnich pracowników. Dla szefa jesteśmy no właśnie kim jesteśmy?

Elokwentny
@Panie Areczku hop hop hop!

Normy niemieckie, wypłaty polskie.... Standard dzisiejszego polskiego rynku.

Młody
@Kolega

To haruj tak jak młodzi a nie się opierdzielasz

Pracownik 123 Nowy wpis
@Kolega

Numerem karty RCP która idzie szybko zastąpić nowa

Dobry

Jakie są zmiany

Heniek

Działy produkcyjne dziękują za premię, brawo..... XD

Pyt

Ja tylko chciałem zapytać brygadzistów i kierowników czy dostali premię?

Xyz
@Pyt

Nie, dodatków też nie dostali

Giganto
@Pyt

Nie dostali ani premii zwykłej ani funkcyjnej

Nygadier
@Pyt

Niestety tylko część, niecałe 3k brutto i jak tu coś zaplanować na przód.

Krejzi
@Pyt

Nie, brygadzisci nie dostali ani dodatków ani premii

Aq
@Krejzi

Z tego co wiem dostali 50% dodatku wczoraj

Bro
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 godzin.

Moim zdaniem na stołówkach powinno się wprowadzić automat z piwem i małpkami , to by rozwiązało dużo problemów ! Bo jak chcesz coś omówić z brygadzistą lub kierownikiem na trzeźwo ? Przydało by się trochę luzu w tej nudnej jak piz.a firmie :-] jakaś muzyka też by się przydała … teraz niema roboty to człowiek mógłby sobie trochę potańczyć z koleżankami :-) kocham was i (usunięte przez administratora) z wami ..

Po 3 miesiącach otrzymałem 2,5 tys premii skoro wy nie otrzymaliście widocznie nie zasługujecie

MrSmith

Jakim trzeba być ignorantem, żeby twierdzić, że praca na produkcji to wkręcanie trzech śrubek. Zapraszam, okuwanie 1 skrzydła na moim dziale przez najlepszych trwa 45-60min. Jest to masa czynności, które trzeba wykonać w odpowiedniej kolejności i z odpowiednią precyzją, żeby towar był jak najlepszej jakości. Nauczanie nowych pracowników trwa ok 3 miesiące. Każdy system inny, kilka systemów. Przyjdź, zaprezentuje, a potem spróbujesz sam. Już mogę Ci powiedzieć, że nawet po miesiącu nie dasz rady bez pomocy kogokolwiek. Nie twierdzę, że DH ma lekko, ale bez przesady. Na dobrą sytuacje firmy składają się wszystkie klocki. Wy nie macie pracy bez nas, my bez Was.

Ela

Kolejna durna opinia. Prawda jest taka że to działa w dwie strony. Jakby nie produkcja to dział handlowy nie miałby po co rozpisywać i na odwrót jakby nie dział handlowy produkcja nie miałaby co robić. Szanujmy się wzajemnie każdy w tej firmie ma swoje funkcje mniej lub bardziej potrzebne. A ekspres do kawy w tak dużej firmie to żaden zaszczyt ani nagroda. Jedyna nagroda dla KAŻDEGO za pracę to wynagrodzenie.

Nom
@MrSmith

Praca na produkcji jest bardzo trudna i wymagającą. My nie mamy pojęcia o ich pracy oni o naszej ale szacunku trochę i pokory Paniom zwłaszcza. To,że jestem ubrudzony ze smaru z wkrętarki nie czyni mnie gorszym tylko wykonuję swoją pracę,która jest trudna. Gramy wszyscy do jednej bramki,jesteśmy drużyną. Kiedy to wszyscy zrozumiecie? To,że masz czyste wdzianko po wyjściu z pracy nie czyni Cię lepszym człowiekiem bo takiej gradacji nie ma.

Producent

Skoro nie ma co robić na produkcji to znaczy że nie ma zamówień. Gdzie leży problem można by było doszukiwać się bez końca bo na każdym dziale i stanowisku związanym z produkcją czegoś brakuje. A wśród ludzi z DH dobrych sprzedawców. Potrzeba również odpowiednich osób na stanowiskach kierowniczych, bo aktualnie takich nie ma. Problemów jest mnóstwo, tylko zamiast słuchać ludzi i je rozwiązywać wolą nabijać normy.

Incognito

Ta my na produkcji przerwę mamy 20 min a wy macie po 40 min jak nie 50 widać na stołówkach jak sobie długo siedzicie

Z biura na produkcję

Pracowałem kiedyś w biurze, teraz pracuję na produkcji i mam porównanie jak to wszystko wygląda. To są dwa totalnie różne środowiska. Ludzie z biura patrzą z wyższością na ludzi z produkcji, uważają, że są lepsi i ważniejsi, a wcale tak nie jest. Wiele osób rzeczywiście zachowuje się tak jak produkcyjni myślą, w momencie kiedy (usunięte przez administratora) bo było dużo pracy to moi współpracownicy popijali kawkę i rozmawiali. Nie tyczy się to wszystkich biurowych, byli tacy, którzy naprawdę się przykładali. Teraz pracuję na produkcji, więc mam naprawdę porównanie jak to wygląda. Zapraszam na produkcję zobaczyć co to znaczy „ciężka praca”, już nie ma popijania kawki co godzinę, jest jedna określona godzina w której można taką kawkę sobie wypić, czyli przerwa, która trwa 20 minut, a nie 50. Doceńcie to co macie w biurze i zacznijcie w końcu szanować tych produkcyjnych, bo to jest naprawdę przykre. Jest wiele ludzi, którzy na produkcji dają z siebie wszystko, zasłużyli na tę premię. Mam wrażenie, że tym ludziom z biura jest wiecznie mało, bo za mała premia, bo za dużo pracy, bo za krótka przerwa. Podsumowując wszystko- idźcie na produkcję i zobaczcie na własne oczy, spojrzycie inaczej na tych ludzi na których patrzycie z pogardą.

Koleżanka

Droga koleżanko Pamiętajmy ,że nasze wypłaty przedewszystkim pochodzą od pracowników produkcyjnych. Jeśli pracownik produkcji nie ma pracy firma nie zarabia . Myślę , że osoba zatrudniona w biurze jest -musi być inteligentna i zdawać sobie sprawę skąd biorą się nasze wypłaty . Czasami warto spojrzeć na grafik lub przejść się po produkcji i zobaczyć że wiele osób zamiast spokojnie pracować to biega - bądź pracuje po 12h i rozwala sobie rodzinę żeby firma nie była w tyle. Pozdrawiam, koleżanka z biura

Szkoda słów
@Koleżanka

Droga koleżanko tu nie masz racji do końca bo gdyby nie te osoby z biura to ty byś nie dostała wypłaty bo byś pracy nie miała bo nie byłoby klientów. Wszystko zaczyna się od kupna

dyrektor handlowy odszedł
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 godzin.

dyrektor handlowy odszedł w ,firma ma kłopoty, przypadek? Ja to tutaj tylko zostawię

Johang
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 godzin.

Problemem prezesa są nieodpowiednio dobrani dyrektorzy jak i organizacja produkcji i jakosc min szkla...(nie napisalem o aktualnej sytuacji) Pracowałem tam 2 lata do tyłu, na h3 przez całą moją kad3ncje ludzie wyrzucali zalane szkło do kontynerow. W procederze udzial brały 3 zmiany(pol roku wywalania po kilkadziesiat tafli przez 3 zmiany) nie do pomyslenia!!! Na ile firma naliczyła strat i kto dostał po (usunięte przez administratora) Chyba, że prezes zaakceptował utylizację zabrudzon3go szkla. Ciekawy człowiek kto ile w łapkę wziął za przyjmowanie tego szkła do firmy i kto tak naprawde zrobil ten kant :) Wydaje mi się Panie Mateuszu, że pewne kroczki w stronę zmiany zarzadazajacych są nieuniknone bo watpie, że wciągu tej chwili cos się zmieniło.

Ogólnie rzecz biorąc to praca świetna, tylko dlaczego przez to, że dział produkcji nie wyrabia ze swoją pracą to wszystkie działy za to obrywają? u mnie na dziale handlowym dalej z taką samą częstotliwością szukamy nowych klientów a produkcja nie wyrabia, co prawda na moim stanowisku premia nie robi dużej różnicy, ale premii powinny zostać pozbawione osoby z produkcji a nie pracownicy biurowi którzy nie mają wpływu na produkcję....

Tomcio
@Monika

W wolnej chwili możesz przyjśc na produkcję .Brakuje ludzi dla tego nie ma zrobionych zamówień na czas

@Monika

Roboty ostatnio nie ma, wszystko stoi, więc chyba tam śpicie w tym biurowcu

Man

Dział handlowy powinien mocniej działać a nie co 5 na kawkę a na produkcji nawet do kibla nie ma kiedy iść

krzyś

każdy dział to osobny trybik bez którego ta machina nie pojedzie. bzdury opowiadasz :)

Xdxd
@Monika

Co ty piszesz za brednie jaka produkcja nie wyrabia przyjdź i przekonaj się. Plany wyrabiane z prawie tygodniowym wyprzedzeniem. Może wy nie wyrabiacie i za mało zleceń zbieracie i słabo klientów szukacie skoro na halach pracownicy dostają przymusowe dni wolne bo planów nie ma.

Aaa

To dlaczego dostajemy terminy na koniec maja? Klienci idź do konkurencji bo mają szybciej i taniej.

@Monika

Hehehe.Dowcip dnia. Właśnie widać na produkcji jak szukasz. My jesteśmy do przodu ,ale brakuje zleceń droga pani. Więc więcej wysiłku w to szukanie. Druga sprawa odstajemy zlecenie, okazuję się że na maszynie nie ma go w systemie,telefon by szybko wgrać, bo przecież maszyna stać nie może i co mija 20min dalej brak w systemie. Więc kto pracuje,a kto udaje tylko??

@stary20eko
@Monika

Z kąd masz takie informacje że produkcja się nie wyrabia?zejdź na produkcję do jakiegokolwiek kierownika to Ci pokażą jakie na produkcji jest wyprzedzenie.Linie muszą odwoływać pracowników na inne działy oddawać bo nie ma co robić,więc jeśli nie masz pojęcia o produkcji to proszę się nie wypowiadaj.

Byk
@Monika

Wiesz co trochę nie fer wszystkich pchasz do jednego worka powiem tak na aluminium robimy 150-200okien za zmianę gdzie drewno ma do końca kwietnia zrobić 300 okien ogółem także nie szalej i nie pchaj wszystkich do jednego

HD

A to wszystko dlatego że ekookna zostaly oficjalnie zakupione przez Chińczyków. Pozdrawiam ciepło.

biurowo produkcyjny

Przyczyny braku premii są dwie: 1) kryzys na rynkach zachodnich (80% produkcji tam szło) 2) błędy w zarządzaniu firmą

XD

Szkoda, że o tym, że premia jest uznaniowa dowiadujemy się dopiero po rozmowie rekrutacyjnej. A nawet i o tym nie powiedzą. Czemu od razu o tym nie napiszą i nie zaznaczą w ogłoszeniu? A no tak... Bo samą podstawą nie zachęcą aktualnie nikogo do pracy w tej firmie. Więc... Trzeba używać ogólników i niedociągnięć, żeby mieć w razie czego czym to tłumaczyć xD

Kill
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Są działy w których nie było żadnych informacji o jakiś reklamacjach czy problemach z towarem który robiliśmy ,a mimo to premia nie wpłynęła .Czemu tutaj do jednego worka każdy ????Podsumują jak my czekamy na coś od firmy to mają czas i (usunięte przez administratora) czy robiło się na fula czy nie .Ale jak firma jest w potrzebie to idziemy i soboty i te zasrane niedzielę wyjątkowe .Takie to podziękowania otrzymaliśmy gratulacje za poświęcenia .Teraz już nie bd tak że głupki przyjdą w weekendy .Pozdrawiam

Wyciąg narciarski
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Problemem tej firmy jest marnotrawstwo i debilne pomysły. Między innymi wyciąg nad drogą wewnętrzną z mego na plac załadunkowy. Za jedyne 4miliony (tak to nie pomyłka) po co to komu? Boss jak się dowiedział natychmiast wstrzymał inwestycję. Ale zdążyli wydać 2miliony na niedokończony projekt.

Dalej nie wiadomo co z premiami. Ale wiadomo, że wszystkiemu co zle są winni ludzie z produkcji. Amen

produkcyjny

Jak widzę takie wpisy że firma nie zarabia bo produkcja nie potrafi się wyrobić to aż mnie na śmiech bierze…. Pracuje w tej firmie już 12 rok i jeszcze nigdy nie było tak żeby produkcja się nie wyrabiała! Była sobotnia pierwsza zmiana albo szósta nocka i zawsze wszystko było gotowe na czas, a co najważniejsze ludzie chcieli chodzić na te nadgodziny.. DH pisze że to wina produkcji heh Szkoda że dzisiaj mamy 18.04 a WCZORAJ na moim dziale skończyliśmy rozpiskę na 19.04 czyli wyjazd następnego tygodnia… Produkcja się nie wyrabia? To dlaczego co tydzień (nawet czasami na każdej zmianie) są odwołane linie bo nie ma zamówień !?!??? WODZISŁAW i KK Dwa wielkie niewypały !!!!!!!

Batman
@produkcyjny

Zgadza się, nie trafione inwestycje, a kogo wina, nas, niebieskich

Przykro

Po prostu zostało przeinwestowane, i trzeba się do tego przyznać, po drugie za dużo rozdawanych jest stołków za które trzeba płacić, proszę zajrzeć na 5 tam wszystko widać, koszulki rozdają na maxa, a później normalni pracownicy mają być odpowiedzialni za głupoty funkcyjnych!!!!

Szefuf

Niech będzie pochwalony. Z najnowszych informacji / zmian jakie mają zajść w najbliższym czasie: 1. Dystrybutory z wodą pitną, które dotychczas były dostępne dla każdego, zostaną przekształcone w płatne maszyny vendingowe. Koszt 0.5ML wody wynosić będzie symboliczną złotówkę. 2. Sztućce na stołówce przestaną być bezpłatne (chyba, że zamówiło się danie dnia). Koszt kompletu to 0.50gr 3. Palarnie na całym zakładzie będą wyposażone w czytniki kart RCP, aby liczyć czas spędzony przez palaczy na "dodatkowych" przerwach. 4. Analogowo sytuacja ma się ze stołówkami, przekroczenie czasu na przerwie skutkować będzie potrąceniem z wypłaty. 5minut spóźnienia będzie równoznaczne z utratą 20% premii. 5. Z racji rozwiązania działu gospodarczego, zostaną wprowadzone dyżury wśród pracowników produkcyjnych ( to samo dotyczy się biurowca). Wyznaczony pracownik danego dnia ma zadbać o czystość w wyznaczonej strefie oraz uzupełnić brakujący papier, pastę. Przedmioty te będą dostępne w pomieszczeniach BMS znajdujących się na każdej hali. 6. Z racji wprowadzanych oszczędności, za każde uszkodzenie tj. Okno, maszynę, widlaka itp. pracownik zostanie pociągnięty do odpowiedzialności finansowej w wysokości 100% wyrządzonej szkody. 7. Grupa interwencyjna poza kontrola trzeźwości, która została wprowadzona niedawno będzie również weryfikować czystość na stanowiskach pracy (dotychczasowy obowiązek bhp). Stwierdzenie zaniedbania stanowiska skutkować będzie utrata premii przez brygadzista danego działu (1msc) oraz odpowiedzialnego za to pracownika (3msc). 8. Autobusu przestaną być bezpłatne. Koszt miesięcznego biletu wynosić będzie od 80zl do 360zl. W zależności od odległości zamieszkania tak aby ceny były sprawiedliwe dla każdego . 9. Odzież robocza będzie od teraz odpłatna. Ceny nie zostały jeszcze ustalone. 10. Wprowadzona zostanie dodatkowa przerwa, na sprzątanie stanowisk pracy. Zmiana 1 11:00-11:15, zmiana 2 19:00-19:15, zmiana 3 03:00-03:15. W tym czasie pracownik zobowiązany będzie usprzatnac stanowisko pracy/maszynę. Niedostosowanie się bądź pójście w tym czasie np. Na palarnie będzie skutkować utrata premii na czas 3 mscy. To tylko początek nowego ładu jaki wejdzie w życie wraz z końcem miesiąca.

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A. - Kornice

• Jak się pracuje w Eko-Okna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Okna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2154.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko-Okna S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1461, z czego 231 to opinie pozytywne, 345 to opinie negatywne, a 885 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eko-Okna S.A.?

Kandydaci do pracy w Eko-Okna S.A. napisali 24 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eko-Okna S.A.