Eko-Okna S.A.

Opinie o Eko-Okna S.A.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za liczne opinie. Widząc Państwa zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl.
Bardzo cenimy każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, z której postaramy się wyciągnąć wnioski. Dołożymy również starań, by zaspokoić zainteresowanie potencjalnych kandydatów na temat oferowanych przez nas warunków pracy.

Kiedy w 1998 r. w niewielkiej hali zaczynaliśmy produkować okna, nikt nie spodziewał się, że 21 lat później marka Eko-Okna będzie rozpoznawalna na całym świecie. W tym czasie nasz zespół rozrósł się z pięciu osób, które pracowały wtedy dla klientów na terenie Śląska, do ponad 7000 pracowników. Obecnie produkujemy nie tylko okna, ale również drzwi, moskitiery, rolety, żaluzje fasadowe, bramy i ogrodzenia na ponad 35 rynków eksportowych. Dlatego, tak ważne jest dla nas tworzenie przyjaznego środowiska pracy. Wiele zawdzięczamy naszym pracownikom dlatego chcemy, realizując kolejny etap rozwoju firmy, aby wszystkim pracowało się lepiej.

Jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusję z użytkownikami forum. Natomiast wszelkie szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy opisywać bezpośrednio na adres: hr@ekookna.pl

Serdecznie pozdrawiamy,

Eko – Okna S.A.
XDD
@Natalia

Ty premie chcesz dostać na magazynie? Za co? Za stanie i gadanie ?

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie pozdrawiamy,

Eko – Okna S.A.
ktoś

Po co pisać na maila jak nikt nie odpisuje. Napiszę więc na forum i mam nadzieję otrzymać odpowiedź. Moje pytanie dotyczy godzin nadliczbowych. Proszę odpowiedzieć, na jakiej podstawie pracownicy są zmuszani do pracy w 6 kolejny dzień tygodnia? Pracodawca nie może zmusić pracowników do wykonywania pracy w godzinach nadliczbowych. Istnieją wyjątki od tej reguły ale obecna sytuacja nie uprawnia do nakazania przychodzenia pracownikom w dodatkowy dzień. Tylko w wyjątkowych przypadkach(np.awaria) pracodawca może nakazać przyjść pracownikowi do pracy a sam pracownik powinien na to przystać. Ustalanie grafików świadczy o tym że te nadgodziny to zaplanowane działanie. W takim wypadku działania firmy są sprzeczne z prawem. Owszem, można zaplanować nadgodziny ale nie można w takim wypadku zmuszać pracowników do pracy w dodatkowe dni. Pracownik nie ma obowiązku w takim wypadku być w pracy. Wg. kodeksu pracy nieobecność w pracy w 6 kolejnym dniu w tygodniu nie może być traktowana jako nieobecność nieusprawiedliwiona. Tyle ode mnie, liczę nad odpowiedź z firmy

Hadziuk

Bardzo przepraszam Zarząd za moje słowa odnośnie waszej firmy, tylko proszę o nie wzywanie policji. Nie napiszę żadnej negatywnej opinii o Waszej firmie. Zresztą napisałem e maila do administratora strony o usunięcie mojej opinii.

KADRY

Witam, zapraszamy Pana do działu kadr , I piętro w celu wyjaśnienia. Dziękuję

Fazi

Szkoda tej firmy ale nie że potępiam tu Pracowników o to to nieee...chodzi mi tylko o to że ta firma jeśli serio ma potencjał to powinna lepiej ich traktować wtedy i Pracownicy lepiej traktowali by firmę tyle ludzi ile tam pracowało gdyby zostali byli by na wagę złota a tak rotacja i wielka nie wiadoma...Mocni tej firmy...Mocni Eko-okna miejcie poszanowanie do Pracowników a wy Pracownicy miejcie szacunek do Mocnych tej firmy,szanujcie sie na wzajem...Wszyscy tworzycie ten zakład,gracie w jednej drużynie i strzelacie do tej samej bramki,tylko będąc zespołem,drużyną coś osiągniecie- Bo razem jesteście wszystkim!osobno będziecie niczym...przemyślcie gdzie popełniliście błędy bo wina zawsze leży po obu stronach,pora zmienić to co was rujnuje i zacząć budować.

Kadry

Zapraszamy do kadr 8-16 w celu wyjaśnienia .dziękujemy

Ciekawski

Może się wypowiecie na temat nowego systemu wynagrodzeń

;)
@Ciekawski

Liczysz na jakiekolwiek informacje ze strony firmy? Nie żartuj sobie AHAHHA

nick

a na czym dokladnie ma polegac nowy system premiowania ? bo nikt nie byl laskaw jak dotad poinformowac o tym

chcemy wiecej

napisz wiecej

@nick

Nowy system premiowania jest prosty : Nowym najniższa krajowa, A Starszym pracownikom 50 zł dodatku. póżniej za 3 lata zapewne : Podniosą nowym wypłatę o 100-200 zł żeby się cieszyli. A starszym będą poobiecywać (jak ostatnio przez pół roku) premię i tak z miesiąca na miesiąc.Tylko zarząd nie uwzględnił jednej rzeczy : z miesiąca na miesiąc zwalnia się 2 razy więcej pracowników ( zresztą doświadczonych) a na ich miejsce nie ma chętnych nowych. Albo przyjdą i zaraz uciekają...Co to wróży? ,, Chhmmm ja nie mam 5 kredytów do spłacenia... Co lepsze nie mam żadnego . Co nie wiąże mnie cyrografem do śmierci z EKO OKNA. Więc nie wróżę świetlanej przyszłości firmy przy takim podejściu do napędy firmy: Czyli do prostego pracownika który też chce poprawić sytuację materialną siebie i rodziny , A nie tracić 10-12 godzin życia( tyle tracimy na dojazdy+ 8h pracy) Za takie ochłapy co widać na pasku....

nick
@Paweł

ale te 50 zeta dla starszych pracownikow i zero dla nowych to oficjalna informacja czy plotki ?

@nick

Zobaczymy co będzie na pasku za luty :)

Tak i nie ma co się przejmować. Zobaczymy co będzie po tych obiecankach ,przy przelewie..Pewnie jak zwykle podstawa + nocne - 90 autobus :)

Pup

Zasiłek dla bezrobotnych jest większy niż wypłata w tym zakładzie

brajan
@Paweł

nie wiem gdzie robicie ale na produkcji okien typowych ( na rotoxach ) sa bardzo fajne premie, jezeli chodzi o okna typowe to ponoc linie robiace salamandry na FF maja prze....ane, nie wiem jak inne dzialy to sie nie bede wypowiadac

Pierdziel tomi

No to mamy postojowe już słyszeliście info

Garnek
@ktoś

Już chyba nie są zmuszani co teraz chyba proszę się żeby brali urlop ta firma powinnanosic nazwę ze skrajności w skrajność albo z deszczu pod rynnę hehehehe

max

Dostaniecie podqyższki jak od sierpnia po 10 godzin będziemy robić na rano

Corona

Potwierdzony przypadek koronawirusa na zakładzie 2. Zakład oczywiście milczy, a linia tego przypadku pracuje normalnie (jeden gość na kwarantannie). Chyba chcą bardzo stworzyć nowe ognisko jak na kopalniach.

Odp
@ktoś

Te KTOSIE nie mają odwagi iść do zarządu to piszą tu pierdoły ja byłem i wszystko wiem.

Michu
@Odp

To podziel się zdobytą wiedzą i informacjami ????

Rafał

No właśnie : wyłancza, gaśnie po jakimś czasie automatycznie :) Po chłopsku napisałem prosto chehche

Czy do kogos dzwonili z kadr odnośnie pracy? Cv juz maja, nie dzwonią.

Szef

Ten dach ledwo sam się trzyma .A ty chcesz go obciążyć solarami? To się zawali :) :) :)I pozabija pracowników

Atlanta

Jeśli jest to poważny problem, idź z tym wyżej, a jak nie, to możesz napisać na maila z prywatnego na adres pomoc@ekookna.pl tam kierownicy nie mają kamer.

Dominik

Witam. Czy Wy forumowicze czyli osoby pracujące w eko oknach, lub sama firma jesteście w stanie mi powiedzieć, czy osoby z Ukrainy są zatrudniane przez agencję pośrednictwa pracy, czy może same eko okna zatrudniają je bezpośrednio? Mam kilku znajomych, którym Chciałbym pomóc chociaż jakimikolwiek informacjami, gdzie punktu zaczepienia w tej sprawie szukać. Jeśli w agencji, to czy ktoś zna nazwę tej agencji? I jak wygląda ich zakwaterowanie? Muszą w własnym zakresie szukać? Dziękuję za odpowiedż osobom życzliwym. Życze miłego wieczoru :)

Asia
@brajan

Mają przechlapane ponieważ w salamandrze 82 i 92 zmieniono okucia

Benedyktyn

Mam pytanie: czy pracownikom w dziale eksportu nie za ciasno i czy takie siedzenie łokieć przy łokciu zgodne jest z przepisami bhp?

KALO

CZY U WAS SA ZWIAZKI ZAWODOWE I DLACZEGO ICH NIE MA ??/

Pracując w tej firmie doświadczyłam olbrzymiego mobbingu.... najgorsza firma w jakiej pracowałam.

On

Witam. Nie pracuję jeszcze w eko oknach ale interesuję się tematem. Jakie tam są działy, jakie zarobki. Reklama dumnie mówi że 4 tys netto. Czy to prawda? Zarabiacie tyle? Zastanawiam się nad przejściem z firmy gdzie teraz pracuję.

Ela
@Karolina

Witam chciałbym przyjść do Was do pracy tylko czytając tę opinię sama się zastanawiam????

Ana
@KADRY

Witam . Jakie stawki netto są dla pracowników działu gospodarczego i ochrony na start teraz aktualnie? Czy na stawkę startową ma też wpływ staż ponad dwuletni w podobnej brańży?

Pracownik hala nr1

Polecam pracę na hali nr. 1,wysokie zarobki i szanuje się człowieka. Polecam pracę u brygadzisty Grzegorza i kierownika Michała. ????

@Ela

Przeważnie na forach jest wiele negatywów bo tym pracownikom a jest ich większość,którym się dobrze pracuje po prostu nie chce się siedzieć na forach. Pracują spokojnie :)

Daroo

Polecam prace pracę Eko :)

Stilon

Treść zawiera wiele mało wartościowych frazesów i reklamę firmy skierowaną chyba do klientów. Żadnej informacji skierowanej do czytelników tego portalu o konkretach: warunkach pracy, ogólnych wymaganiach, benefitach, położeniu i dojeździe do firmy, stołówce, organizacji przerw i tak dalej...

Beret

Dostałem ofertę na stojaki drewniane może się ktoś wypowiedzieć

Popcorn

Jak tam zwalniają już Czekam jak dziecko na mikołaja co to się będzie działo

Takżetego

Przestańcie już ludzie liczyć na jakieś premie. Skupcie się lepiej na tym,żeby jak najtaniej zorganizować święta i skromne upominki dla najbliższych bo bida w tym roku w waszych kieszeniach. Prezes i członkowie zarządu będą mieli grube święta a wy biedaczki,którzy zasuwacie na firmę się martwcie. Konkurencja dostała grubą kasę ale eko wam to wynagrodzi haha. Może do kapliczki ktoś by chciał się udać.

Danon

Witam panie Kłosek.Kiedy zrobi pan w końcu porządek z narkotykami w eko oknach ? Może jakieś testy lub badania. Amfetamina jest tam bardziej dostępna niż pączki z marmoladą. Kierownicy naćpani , brygadziści naćpani o reszczie już nie wspomnę ,no chyba że firma opiera sie na lepszej produktywności naćpanych pracowników to piszcie śmiało!!! Nie ćpasz ,nie masz tu czego szukać!

Pedro

Nie

życzliwy
@ktoś

Każdy pracownik może zostać poproszony o pracę w sobotę, nawet jeśli zazwyczaj wykonuje pracę od poniedziałku do piątku. Teoretycznie przełożony nie może zmusić pracownika do ponadprogramowego dnia pracy w weekend. Jednak w praktyce osoba, która nie zastosuje się do prośby pracodawcy, może zostać ukarana naganą, a nawet zwolnieniem dyscyplinarnym. Przepisy prawa pracy określają, że: pracownik musi dostosować się do polecenia pracy w sobotę, gdy pracodawca jest w stanie udowodnić, że pojawienie się pracownika jest odpowiedzią na szczególne potrzeby z perspektywy całej firmy. Jeżeli zadanie do wykonania wykracza poza zakres pełnionych obowiązków, stan zdrowia pracownika nie pozwala mu pojawić się w pracy, albo musi opiekować się swoim dzieckiem – ma prawo odmówić dodatkowego dnia pracy w sobotę.

Nowa
@życzliwy

To prawda ale pracodawca ma do tego prawo tylko 2 razy na jedno półrocze, czyli cztery razy do roku

masakra

szanowny prezesie eko okien pragne przekazac, ze - nie mozna porownywac eko okien do niemieckich firm bo w eko pod wzgedem wynagrodzen, sprzetu, maszyn, serwisu i traktowania jestesmy sto lat za (usunięte przez administratora) (jedyne nowe maszyny to f-ki, ktorych jest mniejszosc a reszta to zlom, ktory sie ciagle psuje i rozregulowuje) - od pozyskiwania wiekszej liczby zlecen jest dzial sprzedazy a nie produkcja, wiec nie rozumiem dlaczego zale sa kierowane do dzialu produkcji ("jestescie za malo wydajni, powolni,za mala produktywnosc i to przez was tak malo zamowien" itd) - liczba zlecen sie zmniejsza WSZEDZIE i nawet jakby dzial sprzedazy wypruwal sobie zyly to tego nie zmieni bo ludzie po prostu nie maja pieniedzy na budowe domow i remonty - jakby jakims cudem produkcja robila jeszcze szybciej (cudem, bo wiecznie czegos brakuje) to liczbe obecnych zamowien na caly tydzien zrobilibysmy w dwa trzy dni ale to taki szczegol - jezeli ograniczeniem zbednych kosztow ma byc tylko odbieranie najbiedniejszym to gratuluje pomyslu - jezeli chcesz zdyscyplinowanych, pracowitych ludzi to zmien dzial rekrutacji, bo ludzi trzeba dobierac z glowa a nie jak leci - szybkosc i wielkosc produkcji na dodatek polaczona z malymi kosztami co mozna juz zauwazyc w eko zawsze bedzie sie mijala z jakoscia (chinski badziew jest najlepszym przykladem) - to samo dotyczy pracownikow: masowe zatrudnianie obniza ich jakosc...a pozniej wielkie zdziwienie, ze zmniejsza się wydajnosc czy zwieksza ilosc reklamacji liczymy na zrozumienie pracownicy

Szalony
@masakra

@Nick ale wszystkim zabiera nie tylko produkcji,działu sprzedaży też się to tyczy.

Chaos
@masakra

Już nie wspomnę o naszej kadrze zarządzającej. Dlaczego brygadzista zamiast organizować produkcję robi na maszynie. A potem ludzie latają po hali i ciągle czegoś szukają bo nie wiadomo co gdzie jest. Do tego coraz więcej ogarniętych ludzi odchodzi z firmy, bo jak się chce przenieść na lepsze stanowisko kierownik go nie puszcza i blokuje mu rozwój bo jest dobrym pracownikiem. Czyli bardziej opłaca się lebrować. A efekty są jakie są.

Xxx

Jak będzie konkretna załoga i konkretne działania to będzie w flirmiie dobrze a jak będą ludzie przypadkowi na stanowiskach to jest jak jest jest brak działań i ponoszenia odpowiedzialności i wyciąganie wniosków i ponoszenie konsekwencji rozpierniczyc kliki kolesiostwa jak na produkcji tak i w dziale handlowym i na wyższych szczeblach a nie tylko trwac i brac pieniadze i nie male na kierownicze i dyrektorskie pensje pracujemy a kto docenia nas zwykłych pracownikow? To my na dole utrzymujemy Was wszystkich a Wy nie pomagacie tylko czerpiecie z naszej ciezkiej pracy

Koledzy od dawna
@Xxx

@Pracodawca Nie licz na takie zmiany od dawien dawna jest kolesiostwo jest akceptowane nikt z tym i z niczym innym nie zrobi bo im sie zgadza wypłata. Przykłady prosze bardzo kierownik z2 ZM A P.D ktoś remontuje mu w mieszkaniu i pyk po pewnym czasie brygadzista, dostaje plany by robil wyniki, nadal ten sam kierownik zmienia miesza planami by jego "pupile" mogły robic wyniki nikt z tym nie ma problemu u góry wszystko pasuje bo koledze średnia miesięczna pasuje, nie dziwne jest tez to ze na danej zmianie pracuja/pracowali na jednej lini brygadzista z swoja kobieta, a z tego co wiem nie mialo tak byc no ale. Ciężkie plany pominać zostawic na nastepne 2 zmiany oni moga wkoncu kolega pana P.S razem chodzili na piwko, to nie zostawi kolegi. pan P.D również lubi pomagać kobietą((usunięte przez administratora)Jest tego sporo jednakże myślę ze to się nigdy nie zmieni, miałam mała nadzieje ze Pan A.K coś z tym zrobi lecz niestety na chwilę obecna brak zmian. Więc, Właścicielu/Prezesie/Dyrektorze/Kadrowe/przedstawiciele załogi/Związki/Kierownicy/Brygadziści, firma wkoncu upadnie przez takich ludzi, albo się ludzie zaczną zwalniać. Właścicielu jeśli zależy ci na firmie to błagam cię zmień to bo jesli ja to widzę jako zwykła pracownica robiąca w firmie pare lat to co dopiero pracownik z większym stażem. Niestety jest coraz gorzej, włascicielu chcesz zmian to zacznij od tego a ilość wykonywanych okien bedzie większa. Panie Mastalerz wroc, tylko on gdyby nie mały incydent trzymał z2 z6 za (usunięte przez administratora) Dyscyplina, wysłuchiwanie, wymaganie wtedy kazdy kierownik brygadziści chodzili na paluszkach bo się bali i nie było takich problemów. Pozdrawiam

Jprdl
@Koledzy od dawna

Przeczytałem całość. Może masz rację. Ale Mastalerz,ty nie wiesz o czym gadasz. Za mało pracujesz widocznie,żeby wiedzieć coś na temat tego typa. I nie,nie powinien wrócić,tylko kolesiostwo i przymykanie oka musi się skończyć. Pozdrawiam.

Spz
@Koledzy od dawna

Jest w tym racja jakas zawarta kolesiostwo nic więcej. Myślę że z tym nic nie zrobimy .tam na górze sie zgadza wynik to jest ok .Żyjemy w czasach tzw pleców ,masz je to jesteś kimś nie masz to możesz być Einsztejnem nr 2 i nie zdziałasz nic .Niestety takie życie. Z 2 str działają skrzynki uwag ,pan prezes piszę że można pisać do niego osobiście jakie są problemy ?co by trzeba było zmienić itd .Czemu z tego nie korzystacie ?Bo każdy co ma coś do powiedzenia boi się?napisać bo to bd wiadomo kto?,a tutaj niby anonimowo ?to tak nie działa, pisząc tutaj jeśli pracodawca bd chciał wiedzieć kto napisał to i tak się dowie No sory .Korzystajcie z tego co nam dano a mianowicie z tych skrzynek na zakładzie.Tutaj nikt nie bierze tego poważnie a tam tak . Pozdrawiam

@Spz

Da się anonimowo składać skargi i ja przykładowo z tego korzystam, ale jak widzę, że składam któryś raz z rzędu skargę na jedną i tą samą osobę, a widzę, że to praktycznie efektu nie przynosi to momentami się odechciewa pracować. Serio. Jak stanie człowiek nad Tobą i Cię prześladuje, czeka tylko aż "się podkniesz" tylko po to, by chwilę później Cię publicznie przed większością osób wyśmiać - to... Ja nie wiem, co mam o czymś takim myśleć. Kierownik produkcji na zakładzie 7 to bliski znajomy, można by nawet powiedzieć, że "ziomek" brygadzisty linii nr. 1. Za to ten (brygadzista) niezbyt się przejmuje tym, co ludzie o nim myślą i o czym poucza go "zarząd" po w noszeniu na niego skarg. Ten człowiek zwyczajnie się zmienia. Jak on to gada: "Mnie to nie interesuje, który to zrobił", a w tym samym czasie organizuje zebranie, gdzie się żali... Z nim nikt normalny nie chciałby pracować moim zdaniem. Ten się czuje, jakby był nietykalny, może sobie po ludziach jechać, zaniżać ich możliwości, wyzywać, a nikt mu nie wyciągnie z tego konsekwencji...

Olek
@Anonim

Dzień dobry. Jest ogłoszona rekrutacja na dział Drewno ..Warto ?Pisze że szukają brygadzistów i kierowników nawet bez doświadczenia?

Elo
@Olek

Jeśli chcesz być kierownikiem? To idealnie trafiłeś..Tam nie musisz nic umieć! Ci obecni to najlepszy przykład że można nic nie robić ,nic nie umieć i zarabiać...

Mg
@Olek

Ludzie uciekają z drewna, każdy inny dział będzie lepszy. Premie 300zl a ciągle czerwoni mają za mało, a niekompetencja i chamstwo aż bije po oczach.

Robochłop

Polecam się przejść panu prezezowi na hale MWS to co tam się dzieje jest totalne dramat. Wstrzymanie urlopów zmuszanie do sobót. Straszenie zwolnieniem albo brakiem premii to jest nienormalne. Czerwoni siedzą nic nie robią wózki stoją po kątach hali zepsute nic z tym nie robią wymyślają pomysły które są totalnie bezsensu oraz zamiast ułatwiać prace pracownikom to utrudniają ja w każdy możliwy sposób traktują tez ich jak dzieci które na niczym sie nie znają oraz nic nie wiedzą. Drogi do okoła hali nie odśnieżone gdzie naprawdę można się poślizgnąć i rozbić głowę. Firma ma potencjał wielki oraz MWS też ale zarządzają nim nie odpowiednie osoby co naprawdę źle wróży hali.

Łysy
@Robochłop

Dokładnie tak!!, sytuacja na MWS jest dramatyczna, ludzie są zastraszani, zakaz urlopów, o wózkach widłowych lepiej nie wspominać bo nijak się mają do przepisów udt i BHP, kierownicy nieuczciwie dzielą premiami bo są ludzie lepsi i gorśi, w około syf, a na w środku hali zrobili sobie magazyn pustych 6m drewnianych palet co są ustawione tak że kogoś zaraz zabiją, pora zrobić porządek z "bocianym gniazdem"

Wszystkie sprawy zgłaszane BHP i kierownictwu są zamawiane pod dywan,a kierownik z mws nas poinformował,że jeśli się dowie że ktoś będzie coś zgłaszać to zastraszając nas mówił że mamy tego nie robić

Magazynier
@Robochłop

Co masz na myśli pisząc że są wymyślane pomysły utrudniające pracę? Kto straszy zwolnieniem za niechęć pracy w weekendy ? Też tam od niedawna pracuje i nie słyszałem nigdy takich słów od brygadzisty czy kierownika.

Magazynier

No właśnie napisałem że pracuje na mws (zm.A) i nie zauważyłem takich sytuacji. Pracuje już prawie pół roku.

Monter Okien

Witam Pracuje w Niemczech i niemiecki rynek budowlany stoi zastanawiam się gdzie Eko Okna Sprzedają teraz swoje okna

Ekopracuś
@Monter Okien

Rynek budowlany stoi praktycznie wszędzie, mamy styczeń.

xD
@Magazynier

Wymyslaja frajerzy co 5 lat pracuja patrzac w sufit i czekaja na podwyzke xD

Natalia
@xD

A jakie macie mniej więcej premie na magazynie ? I od czego zależne ?

Prokurator generalny

Potwierdzam, w końcu to uśmiechnięta Polska ma być.

@Prokurator generalny

Jeśli się dokłada maszyny na linie to powinno być więcej ludzi to jest myślenie damy maszynę i zapieprzać dziwicie się ze ludzie uciekaja dalej popełniacie błędy nic się nie uczycie

Już za późno Nowy wpis
@Hadziuk

Policja już jedzie proszę się pakować

XDD Nowy wpis
@Natalia

Ty premie chcesz dostać na magazynie? Za co? Za stanie i gadanie ?

Ekus

Na Z1 stanowisko kierownik kontroli ?Łukasz K. po co to stanowisko zostało stworzone,i w dodatku własna sekretarka pani Barbara. Nosz kurde to jak ma być dobrze w Eko Oknach skoro wyrzuca się pieniądze na zbędne stanowiska, które niczego dobrego i konkretnego nie robią i nie przynoszą. Na jakiej zasadzie to działa może ktoś mnie oświecić.

Stanowiska
@Ekus

A wiesz ile takich niepotrzebnych stanowisk jest ? Tysiące !! Popatrz na dwuch zdrowych chłopów którzy uzupełniają apteczki w firmie ! Na produkcji,pakowaniu ludzie noszą po 200 kg okna sami! Trzeba zbierać punkty za stojaki i inne !!! A tacy sobie siedzą przez 8h i mają te same wypłaty ! W tej firmie brak logiki a o logistyce już nie wspomnę

@Stanowiska

Tu się z Tobą zgodzę. Pakowacze nigdy nie byli i nie będą docenieni. Oczywiście kierownik MWG Pan Krzysztof G. to kierownik z prawdziwego zdarzenia. Zaczął od noszenia okien to wie jaka to nie wdzięczna praca. Wszyscy kierownicy powinni najpierw poczuć swą pracę poprzez zaczynanie od podstaw,a później myśleć o awansach. Wtedy wszystko ma sens

Co z tobą nie tak ?

Człowieku !!! Czy ty widzisz co napisałeś ???? Uzupełnianie apteczek to praca dla dwuch zdrowych chłopów ?!!!! Jesteś normalny ? Przecież jedna dziewczyna albo jakaś uczennica mogła by to robić !! Myślę że takie rzeczy jak apteczki powinni robić lenie z BHP !!!

W punkt Nowy wpis
@Stanowiska

????????????

XD
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 godzin.

Czy oni na go-worku mają już automatyczne usuwanie komentarzy negatywnych?

XD

Czy oni na go-worku mają już automatyczne usuwanie komentarzy negatywnych?

Dobry

Jakie są zmiany

L

Ci co naprawdę pracują,dają z siebie wszystko że wracając do domu padają na (usunięte przez administratora)że zmęczenia to w tej firmie się nie docenia wręcz jeszcze mało mało i mało Nawet do WC jest problem odskoczy bo zaraz Cię szukają jak Cię na chwilę nie ma.Tak się nabawić idzie problemów z pęcherzem ale co tam Norma ważna nie zdrowie .Ale spacerujący na papierosy,udający że niby robią ,w WC co jakiś czas to się docenia .Pozdrawiam

Eko666

Tak dla jasności brygadzista dostał dodatek nie premie. A jeśli tak to boli to uwierz że większość z nich z chęcią odda koszulkę za święty spokój. Dostawanie (usunięte przez administratora) wiecznie za pracowników od góry nie jest fajne do tego dochodzi to że muszą ogarniać wyjazdy i jeszcze pracować bo pracownicy mają wywalone wrotki bo premii nie ma. Dochodzi jeszcze to że mają za wszystko uwalone za wasze błędy produkcyjne więc z dodatku zostaje im psi (usunięte przez administratora). Amen

Kac....

Bzdury piszesz. Nikt nie dostał i nie dostanie premi. Brygadzista jedynie dostali połowę dodatków aby nie porezygnowali że stanowisk. Poza tym przez kolejne miesiące wypłacane będą jedynie prowizję dla działu handlowego bo ktoś musi sprzedawać. I tu szef będzie wspierał sprzedaż bo bez tego firmy nie będzie. Sprzedane okna zawsze nożna zlecić do wyprodukowania innej firmie w najgorszym wypadku gdyby nie miał ich kto wyprodukować u nas. Taka jest prawda dla tych co żyją w przekonaniu że produkcja jest tak bardzo ważna.

Rudy

Masz rscje mało który bierze za swoje stanowisko odpowiedzialność , też jest wkurzony za brak premi , chodzą tylko kawki , papierosek i biuro , mało jest brygadzistów z prawdziwego zdarzenia , pamiętam czasy jak było takich kilku ale sami nie wytrzymywali i albo się degradowali albo zwalniali bo psycha siadała jak temu miśkowi co na kilka lat temu na serwis czy gdzieś spierdzilal ale chłop umiał ułożyć linie i (usunięte przez administratora) z ludźmi teraz kolesiostwo im głębiej wchodzisz kierownikowi tym lepiej , czekam do końca tygodnia jak nie będzie premi to możemy zapomnieć

No tak zgadzam się
@L

Bo jak tu prezes napisał w tym piśmie na temat premi .Że to musi być zgranie grupowe a nie tylko i aż jednostka .Tak te kluczowe jednostki są zniechęcanie a czemu ?Bo jednostka nie tworzy całej grupy i znajduje się w jednym worku ..

Markuś

100% prawdy. W tej firmie awansuje się tylko przez znajomości lub wazeliniarstwo, ostatecznie do pomarańczowej koszulki za bycie robiłem roku.

Z
@L

Dokładnie tak niestety jest. Ludzie którzy pracują dają z siebie 100% a czasem i więcej nie są doceniani. Z jednej linii 4 dziewczyny mogą iść razem do toalety i siedzieć tam co najmniej 15minut i ani brygadzista ani kierownik nie zwróci im uwagi. A to dlatego, że dobrze liżą (usunięte przez administratora) brygadziscie. A człowiek, który naprawdę pracuje i pójdzie do Toalety to od razu się pytają gdzie jest. Czasem nawet tych, którzy rzetelnie pracują brygadzista na papierosa nie chce puścić, bo nie ma wyniku, bo stoły nie wyrabiają. I nie będzie wyniku i stoły dalej będą nie wyrabiać z takimi osobami jak w tym samym czasie brakuje tylu ludzi...

Z
@L

Dokładnie tak niestety jest. Ludzie którzy się starają i dają z siebie 100% a czasem I więcej nie są doceniani. Doceniani są ludzie którzy z jednej linii w 4 osoby idą do łazienki i siedzą tam conajmniej 15min i brygadzista ani kierownik nie zwracają na to uwagi. A to dlatego, że to są koledzy i koleżanki brygadzisty... Ci którzy naprawdę pracują to czasem nawet nie mogą pójść do łazienki bo od razu brygadzista pyta gdzie jest. Kierownik też przechodząc przez linie nie widzi, że brakuje 4 osób na raz. Ale akurat zawsze widzi że brakuje tego co naprawdę pracuje i od razu wypytuje gdzie dana osoba... Tym którym zależy i pracują tak jak mają to czasem brygadzista nie chce puścić na papierosa bo nie ma wyniku, albo że stoły nie wyrabiają. Nie będzie wyniku I stoły nie będą wyrabiać jak w jednym czasie na 15 min co jakiś czas znikają 4 osoby.

Młody
@Z

To nie pal smieszne ze płaczesz że cie nie chce puścić zapalić ale pieniądze muszą się zgadzać niech wprowadzą -5% premi kazdego dnia jak wyjdziesz zapalić nauczycie się wtedy.

Ekus

Trzeba to najpierw wszystko zrozumieć i pojąć.Że musisz rozumieć ekonomię i biznes, zanim stworzysz strategię oraz że musisz rozumieć strategię, zanim stworzysz strukturę. Jeśli zrobisz to w niewłaściwej kolejności, zapewne poniesiesz porażkę.

Lucjan
@Ekus

Strategia jest taka : doświadczeni się zwalniają w ogromnym tempie 1- większe koszty produkcji 2 + lepsza jakość produktów. Przyjmujemy nowych jak leci i mamy tańszą siłę roboczą masę bubli...+ tańsza siła robocza,Brawo za ekonomikę i kreatywność ..Jesteśmy tylko numerkami. Brak szacunku dla pracownika to powolny upadek tej rozwiniętej firmy . Szkoda pan Mateusz zrobił kawał dobrej roboty. A jego doradcy ,kierownictwo kumoterstwo i kolesiostwo pogrąża tą firmę...Radzę przyjrzeć się całej kadrze zarządzającej...: To jest ośmiornica drenująca pieniądze firmy,kierownik robi sobie zastępcę ,zastępca zastępcę.kupa niepotrzebnych stanowisk.A na produkcji o połowę mniej ludzi niż tych co łażą bez celu. To musi upaść....AMEN

Zebek
@Lucjan

Tak jest w każdej firmie NIK się przejmuje twoim komentarzem przyjdą nowi pracownicy i tak to działa wszędzie strasznie narzekacie na brak tych premii ile ludzi nie ma pracy za co żyć dostałeś podstawę jak ci źle szukaj cos lepszego parostw otwórz swój biznes ????‍????

Gracjan
@Zebek

Lucek, interpunkcja...

Zenek

Jedno pytanie mam do ciebie nie masz premi nie pracujesz tak dobry jesteś ile masz wypłaty normalnej co miesiąc bez premii

Jest tu ktoś kompetentny bo chce zadać parę pytań 1-Jak Umowa ile dają brutto 2-Pracujecie w Święta Sylwestra 3-Ile idzie zarobić z sama podtswa 3 zmiany 4-Jest zwiększana stawka po okresie próbnym

no
@Nowy

umowa zalezy ile masz przepracowane w zyciu czasami pracujemy w swieta ale rzadko i zalezy od dzialu 4400 jakos i tak jest zwiekszana

Karto

Premia jest uznaniowa. Uznaja ze nie będzie premii to jej moze nie byc i przez rok

Woow
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Naprawdę ktoś dostał tylko 200 zł premii? Na jakich działach was tak nagrodzili? XD

Aha

Dział handlowy ponoć z tą samą częstotliwością szuka nowych klientów. Według nich - to produkcja się nie wyrabia. XDD

Premie mógł zabrać, część a nawet całość ale to że zabral cos co było w regulaminie zapisane jest niewybaczalne...A zwiazki zdrajcy musiały podpisać zgodę na wykreślenie nagrody za pracę na 3 zmiany z regulaminu a teraz się przechwalają, że to oni premie wynegocjowali, judasze

Czyli teraz nocne zmiany są tak samo płatne jak 1 i 2zm?

@Nowy

Nie, dostajesz ustawowe parę groszy wiecej

Lioj
@Nowy

Zawzze jest bedzie i musi byc dodatdk za godziny nocne jak wypada 1 tydzidn w miesiącu nocek to brutto ponad 200 zl

Jakoś nie dostałem żadnej premii. Być może będzie w poniedziałek. Ale to już nie ma znaczenia. W czerwcu żegnam się z firmą. Byłoby w maju, ale muszę wybrać urlop. Pracuje UR To co się teraz dzieje w tym dziale, to jest porażka. Kierownik przyspawany do krzesła, i woli się nie wychylać. Żeby przypadkiem nie mieli pytań do niego. Ważne że on ma, a reszta to wyrobnicy. Ciekawe Panie Wojtku, czym obsadzi Pan zmiany.

Boguśka

Sporo piszecie na temat kierowników ale dodaliście też, że takich osób jest kilka. Co powiecie o atmosferze dla pracowników zatrudnionych jako monterzy drzwi? Relacje pomiędzy pracownikami są pozytywne? Mąż ma zamiar wysłać swoje CV, widzieliśmy, że trwa rekrutacja. Chcieliśmy się też dowiedzieć jaką stawkę na początek firma oferuje na godzinę pracy?

Nik

W eko oknach. Zatwierdzonyb od lutego do lipca. Pokazać ci regulamin?

Jupi
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Huta, super,mega zadowolenie. Właśnie po 13 latach pracy ,bez uz bez L4 dostałem 176zl premii na produkcji plastików . Czyli dział który jest lokomotywą tej firmy. Oj coś czuję że się miejsce zrobi w autobusie. Tylko dla kogo? Bo za tę kasę to z zakresu r już nikt nie przyjedzie. Żegnam firmy rne w maju

Sam się zadowalam

Typ który jako brygadzista wjeżdżał ludziom na psychy, rzucał czym popadnie i wyzywał ludzi na linii został kierownikiem na H3. Cyrk i kolesiostwo. On się nadaje na zielonego co by mógł co najwyżej sprzatac po mnie pety na palarni!!!

M.K

Premii nie będzie .

Magazynier z pasją
@M.K

Przyszły premie, tylko w takiej wysokości ze na zakupy spożywcze to mało ????

Panie prezesie pracuje ponad 11 lat w firmie i to co się dzieje to jakieś kpiny kierownicy i brygadzisci po znajomości wybierani nie wszyscy niektórzy zasłużyli na to stanowisko Brak komunikacji kierownik- brygadzista oraz między zakładami Zabierając premie Panie prezesie strzela Pan sobie w kolana premia była za luty gdzie pracy było bardzo duzoludzie chodzili soboty niedziele żeby pojechało i co mają gole wyplaty gdzie spłaca kredyty mieszkanie i co dalej chyba ze Pan nie chodzi na zakupy i nie wie ile co kosztuje większość żyje tylko z premii a Pan to zabrał można było po ludzku napisać ludzie by zrozumieli ostatnim razem szło napisać i każdy zrozumiał że Pan miał problemy i pomogliśmy Panu prezesowi przez 3 miesiące i nikt nie miał pretensji teraz Pan zrobił to po świńsku a ludzie już swiniami nie są i proszę wypłacić należyte zarobione premie

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A. - Kornice

• Jak się pracuje w Eko-Okna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Okna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2120.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko-Okna S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1427, z czego 215 to opinie pozytywne, 335 to opinie negatywne, a 877 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eko-Okna S.A.?

Kandydaci do pracy w Eko-Okna S.A. napisali 24 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eko-Okna S.A.