Eko Okna

Opinie o Eko Okna

@Kamil Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

Mam pytanie jak wygląda praca montera konstrukcji transportowych na czym polega?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Eko Okna?

Diablotko

Ide na dzial drewno. Moze ktos napisac jak wyglada praca.

Jaco
@Diablotko

Polecam drewno bo to chyba najlepsza ekipa w ekofirmie, a to za sprawą dyrektora, który ma takie podejście do ludzi, że chcę się przychodzić do pracy i do tego jeszcze pracować. Gdyby nie on to ta produkcja legnie w gruzach. Niech tylko nie przyjmują nam pseudodoradców bo to tylko pogorszy sprawę. Niech nam dają pracować bez udziwnień a wyniki będą coraz to lepsze.

Ale o co chodzi
@Jaco

Którego dyrektora? Naszego czy niemieckiego?

Jaco Nowy wpis
@Ale o co chodzi

Jest tylko jeden.Widac że to co zaplanował i mówi to sie sprawdzą. Produkcja nie jest mu obca. A i z ludzmi potrafi normalnie rozmawiać.Szkoda bo ponoć na kedzierzyn pójdzie. Niemiec to tylko doradca, nie dyrektor.

Szymon Nowy wpis

Jak z dojazdami z Rybnika do Wodzisławia ..ciężko mi znaleźć rozkład jazdy!autobusów firmowych ..może ktoś mi pomoże .. zastanawiam się nad przyjęciem do Wodzisławia ..na dział produkcji ..ktoś w skrócie moze.przedstawi czy warto!

Czy w Eko Okna wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Eko Okna? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

@Pracodawca

Ktoś pracuje 2 miesiące i już ma wszystko wiedzieć panie z biura zapomniały jak było pierwszy raz komputer i tłumaczenia nie znam osoby która to pojmnie w 2 miesiące.

@Pracodawc
@@Pracodawca

Masz rację też byłam w takiej sytuacji zer tłumaczenia brak porozumienia No i wogole tam gdzie pracowałam że panie to klika nowych mają gdzieś zapomniały jak to było. Pozdrawiam

Justyna

Witam. Czy wiadomo już kiedy rus,a nowe nabory pracowników na produkcję?

Rudolf

Chciałaby żeby chociaż jedena osoba podała przykład drugiego takiego zakładu pracy z takimi stołówkami, socjalne i udogodnieniami dla pracowników. Dwa proszę podać jeden przykład zakładu który wsparly związki zawodowe, żeby pracownicy nie stracili miejsc pracy. Trzy dlaczego Ci pracownicy, którym jest tak źle w tej firmie a wierzę, że są super pracownikami więc rynek pracy czeka na nich z otwartymi rękami po prostu się nie zwolnią - :)

@Rudolf

Do roboty nie chodzi się dlatego że są piękne stołówki a po to żeby zarobić tak zwolnię się jak tylko się okaże że będę musiał w tym obozie pracować za 3500 tys. Ludzie mają kredyty i to nie małe, rachunki coraz większe za wszystko, drożyzna itp. A ten stawia hale za halą a za chwilę będą świecić pustkami.

Manu
@Rudolf

Widzę że nadal żyjesz w komunie,dziś stołówki i inne udogodnienia jeżeli chodzi o miejsce pracy to jest normalka stary

Nik

Ale czy wy tepi ludzie nie rozumiecie że te duże premie wcale nie są i nie były nigdy co roku ??? CO roku to one są tylko w plotkach i w waszych glowach, swoją głupotą robicie sobie tylko wielkie nadzieje i wielkie rozczarowania

Premia

Jeśli się wyrobi normę to premię dostaniesz jeśli nie wyrobisz normy to jej nie ma...

Renata

moge prosic o doprecyzowanie: - karta ultisport na koszt pracodawcy czy 50/50 z pracownikiem, czy 100% pracownik placi ? - ile jest tej kasy na sodexo co miesiac, 40 zl, czy wiecej?

Jak premia co rok chyba nie wiesz o czym piszesz , co.rok jest premia świąteczna i w tym roku też była, extra premia była wyplacona 2 razy na przełomie 6 lat.Wlasciciel nie musi nikogo informować czy wypłaci czy nie .To jego dobra wola że wypłacił .

Dodaj ze masz kikla minut zeby dojść na stołówke wrócić.. kilka minut w kolejce.. i zostaje z 5 min zeby zjesć czyli zostawiasz połowe jedzenia i lecisz robić! Jakby tak nie bylo ludzie nie mieli by po kilkaset zlotych na kartach nie wykorzystanych?!

Maga
@Michał

Zgadzam się bo to prawda. Niestety nikt nie zdąży w tak krótkim czasie zjeść posiłku.

@Premia

A właśnie ze nie prawda. Robię ponad normy i co. Premii od 4msc nie widzę

Szami

Jak wyglada praca na dziale szyb zespolonych moze ktos powiedzieć czy warto sie tam pchać?

Kamil

To jakie to są premie? Ile może realnie wpaść na rękę?

Richard
@Szami

Dobrze się pracuje na tym 3 zakładzie a premie są bardzo dobre za czerwiec dostałem 6000 zł wypłaty wiec nie czytaj głupich wpisów od osób którym się nie chce robic

@Richard

6000 wypłaty bo premie były podwójne zapomniałeś dodać , teraz pewnie już będzie po staremu

Malutki

Witam,jestem w trakcie zatrudnienia na dziale produkcji, ile realnie tam można zarobić na rękę.Dziekuje.

Maga
@Kamil

3800 mam po przepracowaniu pięciu miesięcy. A premii jak narazie brak. Ciekawe czy będzie przy przyszłej wypłacie? Bo norma wykonywana w 100%

Bolek
@Kamil

Ja mam 4500 za 8 godzin bez weekendów.

Dzień dobry, Proszę o zgłoszenie się do Opiekunów Personalnych na Z1.

Oddaj mi masło

Te 4,200 zł od dwóch lat przepracowane czy każdy?

Ryszard oddaj rower
@Oddaj mi masło

Całkiem nowi ponoć nawet 4700 na zachętę

Hegeszege
@Oddaj mi masło

Ja w tym miesiacu u z przodu bo premia x2

Ilona
@Ryszard oddaj rower

A starzy na zachętę jak?

Luki

A to 4700 na rękę mają

Elżbieta
@Hegeszege

A jakie są zasady premiowania że tak dużo można jej dostać? To jest zalezne od wyników czy od czego?

Mario
@Ilona

Świat należy do młodzieży stary robi mlody leży na starych firma ma (usunięte przez administratora)

Wanda
@Mario

To pracownicy że stażem nie mogą tutaj liczyć na docenienie? Są jakieś podwyżki?

xD
@Elżbieta

od widzi mi się brygadzisty

Ilona
@xD

chodzi o premię uznaniową? a kto ma ostatnie słowo już żeby ją przyklepać, dalej brygadzista? w takich poważnych warunkach ile ona średnio wynosi?

@Elżbieta

Tak od wyników których mało kiedy uda sie osiągnąć.. czyli robisz podwójnie caly miesiąc.. latasz ..dzwigasz.. a potem wystarczy ze tydzien niema planu.. i wszystko na nic ...

Migi

a 2 miesiace

KONSTANTY

serwisant w eko...z jakimi zarobkami? na początek 3500 ok...a premie też?

Angel

Czy warto pracować w eko okna jak płacą na rękę na dzień dobry plus jakieś dodatki ile i za co premia uznaniowa frekfencyjna i td.

Czym zajmuję się hala Z7, wie ktoś? Pozdrawiam! :)

Biczfejs

Witam, na własne oczy widziałem bilbordy ze na start dostaje się 4200(netto) jeśli ma się 2-letnie doświadczenie na produkcji. Ja mam 3x tyle tego doświadczenia. A na rekrutacji mi powiedziano że to "pomyłka, może chodziło o Amazona" ta, mhm... no więc jak to wygląda i po co to odwracanie kota ogonem? Teraz dają niby 3500 netto(3 mies. okresu próbnego) + tajemnicze premie i warunek jednej przepracowanej soboty? Proszę o Wasze wypowiedzi. Pozdrawiam wszystkich pracowników i Wesołych świąt

Mój nik
@Biczfejs

Albo te bilbordy to kolejny mit po wielkiej premii albo jeżeli faktycznie istniały to firma po prostu się z tego wycofała i żadnych podwyżek nie będzie

Doświadczony pracownik.

Jedna z największych firm w okolicy oraz lider pod względem pracodawców w Raciborskim rejonie. Firma daje duże możliwości awansu oraz rozwoju osobistego. Jako pracownik pracujący już 7 lat w załodze Eko Okien nie zgadzam się z niezbyt przychylnymi opiniami ludzi, którzy tu piszą. Praca jest bardzo interesująca szczególnie dla ludzi lubiących majsterkować :) Zarobki można szczerze powiedzieć na poziomie europejskim, a nie polskim, co naprawdę rzadko się zdarza. Firma nie dyskryminuje ludzi młodych i chcących się uczyć, zapewniając na start godne zarobki. Pamiętajcie ludzie, że w takiej atmosferze będziecie pracować jaką Sobie sami stworzycie i to niezależnie w jakieś firmie pracujecie, wiec nie można złej atmosfery w pracy przekładać negatywnymi opiniami na temat firmy, aż źle się to czyta. Pracownik przychodząc tu do pracy jest od samego początku szkolony i kierowany przez doświadczonego pracownika na danym stanowisku. Rotacja ludzi wcale nie jest duża jak niektórzy piszą, mogłoby się wypowiedzieć na ten temat liczne grono „starych” oraz doświadczonych pracowników. Pamietajmy o tym, że tak nas się będzie doceniać, jaką wartość do tej firmy wprowadzimy Swoją ciężką oraz mądrą pracą, Swoją chęcią zdobywania nowych doświadczeń, a także dbałością wykonywania powierzonych nam zadań. Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia nad tym czy przyjść tutaj do pracy czytając negatywne komentarze to nie ma nad czym się zastanawiać ! Zapraszamy do naszej ekipy ! :)

Taki se
@Doświadczony pracownik.

Czy mówiąc o zarobkach na poziomie europejskim bierzesz pod uwagę galopująca inflację w Polsce ? Bo coś mi się wydaje że nie ...

Gregorsan
@Doświadczony pracownik.

Podejrzewam że zarobki " europejskie" wyglądają tak że to co w Europie zarobisz w tydzień to wEko Oknach masz na miesiąc

Nik
@Doświadczony pracownik.

Hahaha w przyszłym roku minimalna na rękę wyniesie ponad 2600 a w eko na dzień dobry bez tych dwóch lat doświadczenia 2500 na ręke a z doswiadczeniem 3500... iście europejskie zarobki

Gabriela
@Nik

No z drugiej zawsze lepiej to niż nic. 3500 szału nie ma, ale nie ma też tragedii. Są tu w ogóle jakieś możliwości premiowe? Czy te 3500 to już sufit?

Maks

Jak wyglada praca dla kobiet. Staram sie o prace i jestem ciekawa opini ciezko lekko bardzo trudna

Pracownik wieloletni

Eko okna to takie "miasto pracy" nie da się odpowiedzieć jednoznacznie jak się pracuje w eko oknach. Każda hala, każdy dział ma swoje kierownictwo, swoją wewnętrzna politykę. To tak jakby spytać jak się żyje w Polsce? Odpowiedź brzmi- zależy gdzie i na czym ci zależy. Są działy z wysokimi premiami bo są wysoko dochodowe ale od tego też zależy ile generują reklamacji. A są też działy które nie są wstanie być wysoko dochodowe i zarabia się nich przeciętnie lub bardzo słabo. Atmosfera, relacje z ludźmi i organizacja pracy zależy od: brygadzistów, kierowników i samych ludzi na których się trafi. Jedni są życzliwi i chętnie pomogą jak mogą, a inni są toksyczni, fałszywi i małostkowi. Jedni potrafią dobrze zorganizować stanowisko pracy, a u innych jest chaos, nerwówka i cierpi na tym zwykły pracownik. Tak więc wszystko zależy gdzie się trafi.

Zostaw merytoryczną opinię o Eko Okna - Kornice

• Jak się pracuje w Eko Okna?

Zobacz opinie na temat firmy Eko Okna tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko Okna?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eko Okna?

Kandydaci do pracy w Eko Okna napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eko Okna