Eko-Okna S.A.

Opinie o Eko-Okna S.A.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Dziękujemy za liczne opinie. Widząc Państwa zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl.
Bardzo cenimy każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, z której postaramy się wyciągnąć wnioski. Dołożymy również starań, by zaspokoić zainteresowanie potencjalnych kandydatów na temat oferowanych przez nas warunków pracy.

Kiedy w 1998 r. w niewielkiej hali zaczynaliśmy produkować okna, nikt nie spodziewał się, że 21 lat później marka Eko-Okna będzie rozpoznawalna na całym świecie. W tym czasie nasz zespół rozrósł się z pięciu osób, które pracowały wtedy dla klientów na terenie Śląska, do ponad 7000 pracowników. Obecnie produkujemy nie tylko okna, ale również drzwi, moskitiery, rolety, żaluzje fasadowe, bramy i ogrodzenia na ponad 35 rynków eksportowych. Dlatego, tak ważne jest dla nas tworzenie przyjaznego środowiska pracy. Wiele zawdzięczamy naszym pracownikom dlatego chcemy, realizując kolejny etap rozwoju firmy, aby wszystkim pracowało się lepiej.

Jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusję z użytkownikami forum. Natomiast wszelkie szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy opisywać bezpośrednio na adres: hr@ekookna.pl

Serdecznie pozdrawiamy,

Eko – Okna S.A.
@Prokurator generalny

Jeśli się dokłada maszyny na linie to powinno być więcej ludzi to jest myślenie damy maszynę i zapieprzać dziwicie się ze ludzie uciekaja dalej popełniacie błędy nic się nie uczycie

Ekus

Na Z1 stanowisko kierownik kontroli ?Łukasz K. po co to stanowisko zostało stworzone,i w dodatku własna sekretarka pani Barbara. Nosz kurde to jak ma być dobrze w Eko Oknach skoro wyrzuca się pieniądze na zbędne stanowiska, które niczego dobrego i konkretnego nie robią i nie przynoszą. Na jakiej zasadzie to działa może ktoś mnie oświecić.

Stanowiska
@Ekus

A wiesz ile takich niepotrzebnych stanowisk jest ? Tysiące !! Popatrz na dwuch zdrowych chłopów którzy uzupełniają apteczki w firmie ! Na produkcji,pakowaniu ludzie noszą po 200 kg okna sami! Trzeba zbierać punkty za stojaki i inne !!! A tacy sobie siedzą przez 8h i mają te same wypłaty ! W tej firmie brak logiki a o logistyce już nie wspomnę

@Stanowiska

Tu się z Tobą zgodzę. Pakowacze nigdy nie byli i nie będą docenieni. Oczywiście kierownik MWG Pan Krzysztof G. to kierownik z prawdziwego zdarzenia. Zaczął od noszenia okien to wie jaka to nie wdzięczna praca. Wszyscy kierownicy powinni najpierw poczuć swą pracę poprzez zaczynanie od podstaw,a później myśleć o awansach. Wtedy wszystko ma sens

Co z tobą nie tak ?

Człowieku !!! Czy ty widzisz co napisałeś ???? Uzupełnianie apteczek to praca dla dwuch zdrowych chłopów ?!!!! Jesteś normalny ? Przecież jedna dziewczyna albo jakaś uczennica mogła by to robić !! Myślę że takie rzeczy jak apteczki powinni robić lenie z BHP !!!

W punkt Nowy wpis
@Stanowiska

????????????

XD Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 godzin.

Czy oni na go-worku mają już automatyczne usuwanie komentarzy negatywnych?

XD Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 8 godzin.

Czy oni na go-worku mają już automatyczne usuwanie komentarzy negatywnych?

L

Ci co naprawdę pracują,dają z siebie wszystko że wracając do domu padają na (usunięte przez administratora)że zmęczenia to w tej firmie się nie docenia wręcz jeszcze mało mało i mało Nawet do WC jest problem odskoczy bo zaraz Cię szukają jak Cię na chwilę nie ma.Tak się nabawić idzie problemów z pęcherzem ale co tam Norma ważna nie zdrowie .Ale spacerujący na papierosy,udający że niby robią ,w WC co jakiś czas to się docenia .Pozdrawiam

Eko666

Tak dla jasności brygadzista dostał dodatek nie premie. A jeśli tak to boli to uwierz że większość z nich z chęcią odda koszulkę za święty spokój. Dostawanie (usunięte przez administratora) wiecznie za pracowników od góry nie jest fajne do tego dochodzi to że muszą ogarniać wyjazdy i jeszcze pracować bo pracownicy mają wywalone wrotki bo premii nie ma. Dochodzi jeszcze to że mają za wszystko uwalone za wasze błędy produkcyjne więc z dodatku zostaje im psi (usunięte przez administratora). Amen

Kac....

Bzdury piszesz. Nikt nie dostał i nie dostanie premi. Brygadzista jedynie dostali połowę dodatków aby nie porezygnowali że stanowisk. Poza tym przez kolejne miesiące wypłacane będą jedynie prowizję dla działu handlowego bo ktoś musi sprzedawać. I tu szef będzie wspierał sprzedaż bo bez tego firmy nie będzie. Sprzedane okna zawsze nożna zlecić do wyprodukowania innej firmie w najgorszym wypadku gdyby nie miał ich kto wyprodukować u nas. Taka jest prawda dla tych co żyją w przekonaniu że produkcja jest tak bardzo ważna.

Rudy

Masz rscje mało który bierze za swoje stanowisko odpowiedzialność , też jest wkurzony za brak premi , chodzą tylko kawki , papierosek i biuro , mało jest brygadzistów z prawdziwego zdarzenia , pamiętam czasy jak było takich kilku ale sami nie wytrzymywali i albo się degradowali albo zwalniali bo psycha siadała jak temu miśkowi co na kilka lat temu na serwis czy gdzieś spierdzilal ale chłop umiał ułożyć linie i (usunięte przez administratora) z ludźmi teraz kolesiostwo im głębiej wchodzisz kierownikowi tym lepiej , czekam do końca tygodnia jak nie będzie premi to możemy zapomnieć

No tak zgadzam się
@L

Bo jak tu prezes napisał w tym piśmie na temat premi .Że to musi być zgranie grupowe a nie tylko i aż jednostka .Tak te kluczowe jednostki są zniechęcanie a czemu ?Bo jednostka nie tworzy całej grupy i znajduje się w jednym worku ..

Markuś

100% prawdy. W tej firmie awansuje się tylko przez znajomości lub wazeliniarstwo, ostatecznie do pomarańczowej koszulki za bycie robiłem roku.

Z
@L

Dokładnie tak niestety jest. Ludzie którzy pracują dają z siebie 100% a czasem i więcej nie są doceniani. Z jednej linii 4 dziewczyny mogą iść razem do toalety i siedzieć tam co najmniej 15minut i ani brygadzista ani kierownik nie zwróci im uwagi. A to dlatego, że dobrze liżą (usunięte przez administratora) brygadziscie. A człowiek, który naprawdę pracuje i pójdzie do Toalety to od razu się pytają gdzie jest. Czasem nawet tych, którzy rzetelnie pracują brygadzista na papierosa nie chce puścić, bo nie ma wyniku, bo stoły nie wyrabiają. I nie będzie wyniku i stoły dalej będą nie wyrabiać z takimi osobami jak w tym samym czasie brakuje tylu ludzi...

Z
@L

Dokładnie tak niestety jest. Ludzie którzy się starają i dają z siebie 100% a czasem I więcej nie są doceniani. Doceniani są ludzie którzy z jednej linii w 4 osoby idą do łazienki i siedzą tam conajmniej 15min i brygadzista ani kierownik nie zwracają na to uwagi. A to dlatego, że to są koledzy i koleżanki brygadzisty... Ci którzy naprawdę pracują to czasem nawet nie mogą pójść do łazienki bo od razu brygadzista pyta gdzie jest. Kierownik też przechodząc przez linie nie widzi, że brakuje 4 osób na raz. Ale akurat zawsze widzi że brakuje tego co naprawdę pracuje i od razu wypytuje gdzie dana osoba... Tym którym zależy i pracują tak jak mają to czasem brygadzista nie chce puścić na papierosa bo nie ma wyniku, albo że stoły nie wyrabiają. Nie będzie wyniku I stoły nie będą wyrabiać jak w jednym czasie na 15 min co jakiś czas znikają 4 osoby.

Młody Nowy wpis
@Z

To nie pal smieszne ze płaczesz że cie nie chce puścić zapalić ale pieniądze muszą się zgadzać niech wprowadzą -5% premi kazdego dnia jak wyjdziesz zapalić nauczycie się wtedy.

Dobry

Jakie są zmiany

Ekus

Trzeba to najpierw wszystko zrozumieć i pojąć.Że musisz rozumieć ekonomię i biznes, zanim stworzysz strategię oraz że musisz rozumieć strategię, zanim stworzysz strukturę. Jeśli zrobisz to w niewłaściwej kolejności, zapewne poniesiesz porażkę.

Lucjan
@Ekus

Strategia jest taka : doświadczeni się zwalniają w ogromnym tempie 1- większe koszty produkcji 2 + lepsza jakość produktów. Przyjmujemy nowych jak leci i mamy tańszą siłę roboczą masę bubli...+ tańsza siła robocza,Brawo za ekonomikę i kreatywność ..Jesteśmy tylko numerkami. Brak szacunku dla pracownika to powolny upadek tej rozwiniętej firmy . Szkoda pan Mateusz zrobił kawał dobrej roboty. A jego doradcy ,kierownictwo kumoterstwo i kolesiostwo pogrąża tą firmę...Radzę przyjrzeć się całej kadrze zarządzającej...: To jest ośmiornica drenująca pieniądze firmy,kierownik robi sobie zastępcę ,zastępca zastępcę.kupa niepotrzebnych stanowisk.A na produkcji o połowę mniej ludzi niż tych co łażą bez celu. To musi upaść....AMEN

Zebek
@Lucjan

Tak jest w każdej firmie NIK się przejmuje twoim komentarzem przyjdą nowi pracownicy i tak to działa wszędzie strasznie narzekacie na brak tych premii ile ludzi nie ma pracy za co żyć dostałeś podstawę jak ci źle szukaj cos lepszego parostw otwórz swój biznes ????‍????

Gracjan
@Zebek

Lucek, interpunkcja...

Zenek

Jedno pytanie mam do ciebie nie masz premi nie pracujesz tak dobry jesteś ile masz wypłaty normalnej co miesiąc bez premii

Jest tu ktoś kompetentny bo chce zadać parę pytań 1-Jak Umowa ile dają brutto 2-Pracujecie w Święta Sylwestra 3-Ile idzie zarobić z sama podtswa 3 zmiany 4-Jest zwiększana stawka po okresie próbnym

no
@Nowy

umowa zalezy ile masz przepracowane w zyciu czasami pracujemy w swieta ale rzadko i zalezy od dzialu 4400 jakos i tak jest zwiekszana

Karto

Premia jest uznaniowa. Uznaja ze nie będzie premii to jej moze nie byc i przez rok

Woow
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Naprawdę ktoś dostał tylko 200 zł premii? Na jakich działach was tak nagrodzili? XD

Aha

Dział handlowy ponoć z tą samą częstotliwością szuka nowych klientów. Według nich - to produkcja się nie wyrabia. XDD

Premie mógł zabrać, część a nawet całość ale to że zabral cos co było w regulaminie zapisane jest niewybaczalne...A zwiazki zdrajcy musiały podpisać zgodę na wykreślenie nagrody za pracę na 3 zmiany z regulaminu a teraz się przechwalają, że to oni premie wynegocjowali, judasze

Czyli teraz nocne zmiany są tak samo płatne jak 1 i 2zm?

@Nowy

Nie, dostajesz ustawowe parę groszy wiecej

Lioj
@Nowy

Zawzze jest bedzie i musi byc dodatdk za godziny nocne jak wypada 1 tydzidn w miesiącu nocek to brutto ponad 200 zl

Jakoś nie dostałem żadnej premii. Być może będzie w poniedziałek. Ale to już nie ma znaczenia. W czerwcu żegnam się z firmą. Byłoby w maju, ale muszę wybrać urlop. Pracuje UR To co się teraz dzieje w tym dziale, to jest porażka. Kierownik przyspawany do krzesła, i woli się nie wychylać. Żeby przypadkiem nie mieli pytań do niego. Ważne że on ma, a reszta to wyrobnicy. Ciekawe Panie Wojtku, czym obsadzi Pan zmiany.

Boguśka

Sporo piszecie na temat kierowników ale dodaliście też, że takich osób jest kilka. Co powiecie o atmosferze dla pracowników zatrudnionych jako monterzy drzwi? Relacje pomiędzy pracownikami są pozytywne? Mąż ma zamiar wysłać swoje CV, widzieliśmy, że trwa rekrutacja. Chcieliśmy się też dowiedzieć jaką stawkę na początek firma oferuje na godzinę pracy?

Nik

W eko oknach. Zatwierdzonyb od lutego do lipca. Pokazać ci regulamin?

Jupi
Użytkownicy czekają na odpowiedź 3 dni.

Huta, super,mega zadowolenie. Właśnie po 13 latach pracy ,bez uz bez L4 dostałem 176zl premii na produkcji plastików . Czyli dział który jest lokomotywą tej firmy. Oj coś czuję że się miejsce zrobi w autobusie. Tylko dla kogo? Bo za tę kasę to z zakresu r już nikt nie przyjedzie. Żegnam firmy rne w maju

Sam się zadowalam

Typ który jako brygadzista wjeżdżał ludziom na psychy, rzucał czym popadnie i wyzywał ludzi na linii został kierownikiem na H3. Cyrk i kolesiostwo. On się nadaje na zielonego co by mógł co najwyżej sprzatac po mnie pety na palarni!!!

M.K

Premii nie będzie .

Magazynier z pasją
@M.K

Przyszły premie, tylko w takiej wysokości ze na zakupy spożywcze to mało ????

Panie prezesie pracuje ponad 11 lat w firmie i to co się dzieje to jakieś kpiny kierownicy i brygadzisci po znajomości wybierani nie wszyscy niektórzy zasłużyli na to stanowisko Brak komunikacji kierownik- brygadzista oraz między zakładami Zabierając premie Panie prezesie strzela Pan sobie w kolana premia była za luty gdzie pracy było bardzo duzoludzie chodzili soboty niedziele żeby pojechało i co mają gole wyplaty gdzie spłaca kredyty mieszkanie i co dalej chyba ze Pan nie chodzi na zakupy i nie wie ile co kosztuje większość żyje tylko z premii a Pan to zabrał można było po ludzku napisać ludzie by zrozumieli ostatnim razem szło napisać i każdy zrozumiał że Pan miał problemy i pomogliśmy Panu prezesowi przez 3 miesiące i nikt nie miał pretensji teraz Pan zrobił to po świńsku a ludzie już swiniami nie są i proszę wypłacić należyte zarobione premie

Kwiat
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Czy pracujemy w weekend majowy?

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Okna S.A. - Kornice

• Jak się pracuje w Eko-Okna S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Eko-Okna S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2120.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eko-Okna S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1427, z czego 215 to opinie pozytywne, 335 to opinie negatywne, a 877 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eko-Okna S.A.?

Kandydaci do pracy w Eko-Okna S.A. napisali 24 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eko-Okna S.A.