Opinie o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy FRoSTA sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie FRoSTA sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FRoSTA sp. z o.o. w Bydgoszcz

Frosta " działa " na niskich stawkach ludzi tam pracujących. Mówią ze dadzą kasę za brak chorobowego, po czym dadzą mała premię i tak będą do przodu. Stawki są śmieszne. Kobiety pracują za " najniższa krajowa " - zarobią więcej tylko dzięki nadgodziną i premii ( która ostatnio wiadomo ile wynosi). Gdyby nie nadgodziny to było do bani Operatorzy tez nie mają wysokich stawek jak za ich pracę. Stawki "wózkowych" 12 - 13 brutto Operatorów 13 -15 brutto Nie pisze o liderami, patelmistrzach bo to inna historia. Postawcie Patelmistrza luz Lidera na "zapasie" - ciekawe ile wytrzyma? Sam pracuje w tej firmie kilka lat i szukam innej pracy bo mam dość wyzysku ze strony tej firmy.

h

Tak jest wyzysk,ludzie ile my ton im pakujemy towaru w jakim tempie stresie i zmęczeniu,poświęcamy nasze życie rodzinne ,dzieci i nie czuję żadnego poszanowania,wręcz odwrotnie,wszystko się kręci jak tu nam śrubę dokręcić,tak się nie da ludzi utrzymać

?

Z dobrego systemu ludzie nie uciekają a cv leżałyby w kolejce do rozpatrzenia w dobrym zakładzie a tu posucha,byłoby więcej ludzi byłoby dobrze,a tak to ciągle dodatkowe chodzić,nie choorować ,uż nie brać,i co jeszcze

Xd

Zmień dilera albo zmniejsz dawkę. Bo nieźle Cię kopie Adelajda

.....

Najlepszy mowisz, w biurze siedzisz z dupskiem od poniedzialku do piatku po 8 godzin to masz najlepszy system. Produkcja pracuje po 12 o czym piszesz niemasz pojecia ,,adelajda,, czasami po 5 dni z rzedu. Głowno nas obchodzi ze niema ludzi przeciez prezna firma wiec dlaczego ludzi brak do pracy, bo jest tak dobrze bo jest taki syf

;;;;

Niestety tam gdzie jest system czterobrygadowy jest najbardziej przerąbane,nie ma znaczenia czy po osiem godzin czy po 12 robisz,jesteś ciągle w pracy,niedzielę wolną raz na miesiąc możesz widzieć,w niedzielę robisz za takie same pieniądze co w poniedziałek, Najgorszy system wyzyskujący człowieka,Najlepsza praca od poniedziałku do piątku ,wszystko inne to oszczędność na ludziach

ETAPY REKRUTACJI 1. Rozmowa z kiernikiem i hr 2. Test umiejętności miękkich Podziekowanie bez feedbacku ;) Rozmowa ok choć nikt nie zapytal o konkretna wiedzę, potrzebna na danym stanowosku. Chwila romowy po angielsku. Proces rozwleczony na 3 tygodnie i niedotrzymuja terminów, ktore sami podają z odpowiedzia.

O doświadczenie, dlaczego akurat frosta, po angielsku klasyka najciekawsze doswiadczenie zawodowe/innowacyjny pomysł w pracy.

moglibyśmy pracować nawet po 12 godz gdyby nasze 3 dni wolne były naprawdę wolnymi,jeżeli będziemy pracowali po osiem godz i chodzili nadal dodatkowo to na siedem dni trafi się jeden dzień wolny To też nie polepszy naszej sytuacji,będziemy ciągle w pracy

taki se

jak ludzie oceniają spotkanie z dyrektorem?

Ccc

Może liderem na rynku, ale nie pośród pracowników czy zwykłego przeciętnego obywatela

@

Ogłoszenie : jesteś gruby, brzydki, nikt cię nie kocha dołącz do nas to jedyne miejsce w którym będziesz lubiany. Anonimowe tchurze.

yyyy

Tak można liczyć n specjalne benefity w postaci kolejnej 12 bedziesz zadowolonye na pewnoo .©Wdzicie jak frosta dziala nieodpowiednie komentarze, prawda momentnje znikaja

@yyyy

Ale przynajmniej wiemy za co płacą kadrą nie za to żeby kogoś przyjąć 2min wcześniej jak się komuś spieszy tylko za siedzenie całymi dniami na go work i puszczaniu dobrych opinii o naszej kochanej froscie :) niech na tydzień zejdą na produkcie to odechce im się podszywania pod ludzi niby zainteresowanych pracą i wystawianiu ocen idealnych

mała

w ramach premii do swoich trzech 12stek dostaniesz dodatkowe dwie taki bonus od firmy :D

------------------
@mała

ha ha,i to najbardziej boli ta niestabilność grafiku,ludzie nie chcą tu chodzić dodatkowo ,mają dosyć tego pędu ,presji,nacisku,każdy ma dość

mimi

I to jedyne plusy. Człowiek spedza cały dzien w pracy,w atmosferze napietej gdzie panuje haos ,brak szacunku do pracownika,poziom inntelektualny brygadzistow kierownikow jest minimalny bo czego tu oczekiwać skoro nikt nie patrzy na wykształcenie kadry zarządzającej i tak jest. Stosują mobing ale to się skonczy zacznijcie zbierac dowody na nich i do sądu

aaaa

jeszcze normalne,stabilne grafiki,przepracowałeś 3 dni, 3 dni masz dla rodziny,to może zostaną,ale też nie wszyscy,a reszta przeczeka ciągłe wpisaywanie na dodatkowe na chorobowych

...

15% premii

Operator
@...

Chyba dali tyle żeby ludzie nie uciekali z tego zakładu.

@Operator

Przejmują się pracownikiem bo bardzo dużo ludzi odchodzi ale jak nie odejść jak pracownik jest traktowany jak niewolnik a zebranie nic nie zmieni stanie kierownik z tylu razem zbrygadzistą i kto się odezwie?

Operator

Wiadomo jaka jest premia za miesiąc Sierpień?

...

Ciekawe czy po zebraniu sie cokolwiek zmieni. Pewnie nikt nawet sie nie odezwie. Albo bedą zapewniać ze to sytuacja przejściowa i do końca roku zatrudnia ludzi a teraz robić jak Beduini dla dobra firmy. A gdzie nasze dobro?

oooo

jak mówić komuś że jest praca we frośce to mówią ,nie bo tam jest ciężko,taka jest opina na mieśce i w okolicy

Mała

Tu się zgodzę bo dużo kobiet pracuje po 10-15 lat i to ciężko a ma stawkę jak nowa osoba a ci co nic nie robią zarabiają kokosy podwyżka możliwa tylko wtedy jak kładziesz wypowiedzenie u kierownika wtedy kasa się znajduje coraz więcej ludzi ucieka z tego syfu do końca roku tylko Ukraińcy będą tam robić a szefostwo nie wyciąga z tego nic czemu tak się dzieje

xyz

Praca może i ciężka ... ale jest. Znajdzie zakład który przelewa wynagrodzenie zawsze przed 10tym. Daje umowę o pracę, wczasy pod grusza, talony na święta.

------
@xyz

I daje po 5 lub 6 dwunastek pod rząd!!!!!!!!! No Rewelacja

Mała

Praca to dno pracujesz za grosze nawet premie produkcyjną odcinają bo podnoszą normy produkcyjne a norm przyznania premii już nie bo po co za to kierownicy wczasy zagraniczne przez miesiąc mają a my jak na weekend dzieci nad morze zabierzemy to sukces a reszte urlopu staramy się odpocząć i spędzić czas z bliskimi bo na to nam tego czasu brakuje

echh
@Mała

To prawda my jak te bidoki ,tylko orać,nad morze jak wyjedziemy to sukcessss,jak jeszcze małżonek dobrze zarabia,tylko latać ciągle do roboty,ciągle tak kombinują żeby na dodatkowe wsadzić,spokoju nie ma,rodziny na tym tracą dzieci nie ma kiedy wychowywać,swoim pracownikom zgotowaliście taki los

Jeśli chodzi o zarobki ,to Frosta firma z kapitałem niemieckim jest daleko z tyłu za innymi ,dlatego ludzie odchodzą -inni płacą lepiej .

Zostaw merytoryczną opinię o FRoSTA sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w FRoSTA sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy FRoSTA sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FRoSTA sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy FRoSTA sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w FRoSTA sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

FRoSTA sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 966 ocen.

FRoSTA sp. z o.o.